Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після перших ігор 1/4 фіналу плей-офф

0
242

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після перших матчів 1/4 фіналу плей-офф у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Голець Олександр Rexsoft 30
Коротаєв Ігор КАЗ 28
Шутяк Дмитро FURY 26
Щербатюк Андрій Електротранс 23
Тодоренко Ігор FURY 22
Лісніченко Ігор ДЮСШ №1-Україна 21
Баштанюк Сергій ДБК-2 20
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 20
Бесіда Ігор ДБК-2 18
Косевич Олександр Rexsoft 18
Підручний Роман Легіон 18
Ростківський Ігор Алмаз 17
Бантус Сергій Торнадо 16
Гук Дмитро FURY 16
Даценко Максим ДБК-2 16
Шитенков Артур Ковчег 16
Король Орест ФК “Крупа” 15
Борщ Олександр КАЗ 14
Гула Вадим Стимул 14
Колесник Василь ЗА-ЗУЛ 14
Андрушко Віталій Алмаз 13
Басараба Денис ФК “Розсоша” 13
Доценко Олександр Інкогніто 13
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 13
Слобода Сергій Моноліт 13
Флік Олександр Стріла-ХГПА 13
Шкодяк Іван Вуд-Молл 13
Мірзаков Олександр Інтер 12
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 12
Шпак Олексій Вуд-Молл 12
Янов Валерій Моноліт 12
Бойчук Василь Інкогніто 11
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 11
Камінський Артем Регбі-Evolution 11
Кравцов Віталій FC “Diamant” 11
Ахмат Різвон СК “Новатор Арті-Спорт” 10
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 10
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 10
Горенко Олексій Інтер 10
Дідичук Максим FC “Diamant” 10
Костенко Андрій Амадока 10
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 10
Пробитий Богдан Ковчег 10
Смолій Михайло ФК “Розсоша” 10
Шаповал Владислав Алмаз 10
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 10
Терлецький Данило ДЮСШ №1-Фенікс 10 (1)
Бойко Владислав ДЮСШ №1-Фенікс 9
Валідуда Денис ФК “Крупа” 9
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 9
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 9
Нарожний Ігор Smile 9
Овчарук Ігор Торнадо 9
Юзиков Артем FC “Diamant” 9
Ільчишин Владислав СК “Новатор Арті-Спорт” 8
Артемчук Микола Аванті 8
Білий Євген Регбі-Evolution 8
Вараниця Михайло Новатор-2 8
Власов Віктор Інтер 8
Волошин Андрій Інтер 8
Дячок Андрій Booster 8
Жуковський Олександр Booster 8
Константинов Ігор Вуд-Молл 8
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 8
Остафійчук Дмитро Lifecell 8
Росінський Сергій Алмаз 8
Ягодзінський Віталій Вуд-Молл 8
Королевський Олександр Електротранс 8 (1)
Ващук Василь Меблі-Лідер 7
Гайдук Сергій FURY 7
Дячок Віталій Booster 7
Дячок Олександр Booster 7
Журавський Василь FC “Diamant” 7
Концевич Сергій Інтер 7
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 7
Мальчик Микола Енергетик 7
Матвієнко Сергій Торнадо 7
Олексійчук Віталій Інкогніто 7
Пачевський Дмитро ДЮСШ №1-Україна 7
Пендечук Андрій Ковчег 7
Подлюк Олександр FURY 7
Посполіта Віталій Новатор-2 7
Якушевський Вадим Легіон 7
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна 7 (1)
Абзалов Костянтин Моноліт 6
Вєтров Олександр Інтер 6
Жук Валерій Ковчег 6
Клімов Роман Ковчег 6
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 6
Крижанівський Роман КАЗ 6
Крищук Броніслав Booster 6
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 6
Легун Костянтин Rexsoft 6
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 6
Осадчук Володимир Новатор-2 6
Побута Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 6
Пономарьов Віталій Амадока 6
Попик Олег Легіон 6
Родич Ярослав Аванті 6
Савенко Антон Легіон 6
Слободенюк Олександр Lifecell 6
Суєцький Олег Меблі-Лідер 6
Фурік Олександр ДБК-2 6
Хом’як Богдан Вуд-Молл 6
Шабатура Максим Аванті 6
Шкодяк Данило Вуд-Молл 6
Янчук Олександр Інкогніто 6
Абельчук Андрій КАЗ 5
Бєляк Павло Торнадо 5
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 5
Бойко Олег Енергетик 5
Босак Максим Зооветпром-Поділля 5
Віт Віталій Lifecell 5
Власов Юрій Lifecell 5
Гуральник Владислав Стимул 5
Гуринович Олексій ДЮСШ №1-Україна 5
Деусов Олександр Інтер 5
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 5
Дурда Андрій СК “Новатор Арті-Спорт” 5
Кацатадзе Максим Алмаз 5
Кондратюк Микола Lifecell 5
Корольков Владислав Зооветпром-Поділля 5
Кошелюк Вадим Регбі-Evolution 5
Люховець Андрій Lifecell 5
Медведчук Максим Регбі-Evolution 5
Михайлов Артем СК “Новатор Арті-Спорт” 5
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 5
Ніньовський Михайло СК “Новатор Арті-Спорт” 5
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 5
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 5
Панчук Андрій Аванті 5
Рогальський Андрій ФК “Крупа” 5
Соловей Олексій Вуд-Молл 5
Таранціца Андрій Алмаз 5
Чемерис Владислав ДЮСШ №1-Україна 5
Коляновський Віталій ФК “Крупа” 5 (1)
Яцков Дмитро ДБК-2 5 (1)
Бачинський Богдан ДБК-2 4
Бельський Анатолій Інтер 4
Власюк Дмитро Торнадо 4
Габатель Сергій ДБК-2 4
Голова Сергій Легіон 4
Грох Сергій Ковчег 4
Дембіцький Сергій Амадока 4
Завальніцький Руслан ФК “Крупа” 4
Зюбрицький Віталій Smile 4
Квока Сергій Smile 4
Коздронь Віталій Новатор-2 4
Лантвойт Максим Електротранс 4
Мартинюк Володимир Інтер 4
Олійник Владислав ДЮСШ №1-Україна 4
Орін Андрій Регбі-Evolution 4
Островський Дмитро Інкогніто 4
Патоїшин Михайло Вуд-Молл 4
Петрук Євген Rexsoft 4
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 4
Стець Андрій Ковчег 4
Тарасов Андрій Smile 4
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна 4
Швець Олександр Енергетик 4
Щепанський Едуард Моноліт 4
Іщук Олександр Lifecell 3
Васильчук Іван Booster 3
Волчанський Ігор КАЗ 3
Горбачов Олексій FC “Diamant” 3
Грохальський Григорій КАЗ 3
Гусак Василь Аванті 3
Дзьобан Михайло ФК “Крупа” 3
Духанін Костянтин FURY 3
Зеленський Олександр Інкогніто 3
Ковтонюк Олександр КАЗ 3
Копицяк Артем Booster 3
Корчевний Олександр ХЕМТ 3
Котенков Ігор Моноліт 3
Кравець Артем Меблі-Лідер 3
Кришталь Віктор Амадока 3
Кучерявий Олександр СК “Новатор Арті-Спорт” 3
Лазоренко Ігор Алмаз 3
Лахмай Валерій СК “Новатор Арті-Спорт” 3
Мігунов Олександр Регбі-Evolution 3
Мальков Олександр Новатор-2 3
Мировіцький Олексій Моноліт 3
Онісьєв Євген FC “Diamant” 3
Підгорний Владислав Стріла-ХГПА 3
Паламарчук Андрій Моноліт 3
Пендичук Олександр ХЕМТ 3
Петрук Ярослав КАЗ 3
Печуляк Андрій Моноліт 3
Пугачов Віталій Lifecell 3
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 3
Савченко Олександр Інтер 3
Слободян Олександр Амадока 3
Тарахтій Костянтин Інкогніто 3
Тимошенко Антон ФК “Розсоша” 3
Тимощук Максим Зооветпром-Поділля 3
Тріфонов Сергій Аванті 3
Швець Дмитро БРАЗЕР 3
Янчук Олексій Lifecell 3
Янчук Сергій Інкогніто 3
Ліщук Петро Стимул 3 (1)
Бігус Ростислав ДЮСШ №1-Фенікс 2
Білик Руслан Стимул 2
Бабій Олександр FC “Diamant” 2
Батура Дмитро БРАЗЕР 2
Бачинський Олександр Алмаз 2
Буняк Андрій Перша Приватна Броварня 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Вельц Денис Інкогніто 2
Власюк Денис Торнадо 2
Гілевич Ігор Амадока 2
Гах Олександр Аванті 2
Горбатюк Андрій ФК “Розсоша” 2
Горбачов Євген Стимул 2
Данилюк Олександр Амадока 2
Дарченко Віктор Моноліт 2
Денисюк Юрій ЗА-ЗУЛ 2
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 2
Дронг Сергій Lifecell 2
Загорянський Максим Торнадо 2
Заяць Роман Перша Приватна Броварня 2
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 2
Киданов Олександр Rexsoft 2
Коваленко Михайло Lifecell 2
Ковальчук Олександр Lifecell 2
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 2
Козовик Володимир Вуд-Молл 2
Константін Юрій КАЗ 2
Кравчук Андрій Booster 2
Крохан Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 2
Крук Денис Ковчег 2
Кульпа Денис ФК “ЮАН” 2
Кушнір Роман Електротранс 2
Леськов Максим Енергетик 2
Лущик Сергій Моноліт 2
Малюта Ігор СК “Новатор Арті-Спорт” 2
Мамонтов Олег Smile 2
Мандрик Вадим ФК “Розсоша” 2
Мещеряков Олексій Lifecell 2
Мостовий Іван Новатор-2 2
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 2
Нік Мустафа Smile 2
Одарич Сергій Новатор-2 2
Олійник Сергій Енергетик 2
Орехівський Сергій Booster 2
Оселедько Олексій Smile 2
Палчинський Владислав ХЕМТ 2
Панчук Сергій Smile 2
Пелехатий Павло Стріла-ХГПА 2
Печинюк Сергій ФК “ЮАН” 2
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна 2
Положай Валерій ДЮСШ №1-Україна 2
Саковський Андрій Енергетик 2
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 2
Смульський Володимир Стимул 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 2
Тимощук Олександр ХЕМТ 2
Титула Микола БРАЗЕР 2
Федик Вадим Стріла-ХГПА 2
Цибулько Олександр Енергетик 2
Чабан Артем Перша Приватна Броварня 2
Шмаль Валентин ХЕМТ 2
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 2
Щербицький Андрій ДЮСШ №1-Фенікс 2
Ягольніцький Андрій Перша Приватна Броварня 2
Янов Дем’ян FC “Diamant” 2
Яцьков Сергій Стимул 2
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 1
Апанович Максим Booster 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 1
Багрій Владислав Booster 1
Бардієр Богдан Легіон 1
Баталінський Іван Перша Приватна Броварня 1
Бедриківський Руслан Торнадо 1
Боднарчук Сергій Легіон 1
Бойко Олександр Стимул 1
Будченко Михайло Rexsoft 1
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 1
Васільєв Руслан Стимул 1
Вознюк Руслан Електротранс 1
Галак Олександр Перша Приватна Броварня 1
Галачинський Василь БРАЗЕР 1
Глега Валентин FC “Diamant” 1
Гончар Андрій ХЕМТ 1
Граматчиков Олексій Перша Приватна Броварня 1
Григорчук Василь ФК “Крупа” 1
Грисюк Іван ФК “Крупа” 1
Гришпинюк Вадим ЗА-ЗУЛ 1
Гук Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Гурняк Олександр Алмаз 1
Гуцалюк Роман Регбі-Evolution 1
Даниленко Михайло ХЕМТ 1
Даниш Вадим Алмаз 1
Дашевський Роман ЗА-ЗУЛ 1
Дем’янюк Владислав Торнадо 1
Дембіцький Андрій Енергетик 1
Денисюк Володимир Новатор-2 1
Дехтяр Андрій Енергетик 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 1
Жовтан Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Карпюк Максим Легіон 1
Коваленко Богдан СК “Новатор Арті-Спорт” 1
Ковальський Дмитро КАЗ 1
Ковтун Максим Стріла-ХГПА 1
Кожан Сергій Зооветпром-Поділля 1
Козак Євген Rexsoft 1
Козубець Андрій Легіон 1
Кокойко Ігор БРАЗЕР 1
Комар Сергій ХЕМТ 1
Купратий Євген ДБК-2 1
Кучер Андрій СК “Новатор Арті-Спорт” 1
Лисий Олександр ФК “Розсоша” 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1
Лозінський Дмитро ХЕМТ 1
Ляур Максим ДЮСШ №1-Україна 1
Мадзяновський Сергій СК “Новатор Арті-Спорт” 1
Малюков Олександр Перша Приватна Броварня 1
Машталер Андрій Меблі-Лідер 1
Мейхер Павло Новатор-2 1
Мельник Павло Алмаз 1
Мисик Артур Перша Приватна Броварня 1
Моцний Юрій Торнадо 1
Огородник Руслан Регбі-Evolution 1
Олексієнко Віктор ДЮСШ №1-Фенікс 1
Онофріюк Андрій Алмаз 1
Півовар Владислав Електротранс 1
Павлік Ангеліна Lifecell 1
Перчак Ігор Інтер 1
Петришин Олександр ФК “ЮАН” 1
Побута Анатолій Smile 1
Порховський Богдан Амадока 1
Приймак Артур Lifecell 1
Приходченко Максим FURY 1
Романенко Євген Моноліт 1
Рудий Віктор Енергетик 1
Рудишин Дмитро Перша Приватна Броварня 1
Рудоман Іван Аванті 1
Сєднєв Єгор ХЕМТ 1
Савчук Василь КАЗ 1
Саніцький Дмитро Амадока 1
Семенюк Михайло ЗА-ЗУЛ 1
Сич Максим ХЕМТ 1
Тарасек Назар ДЮСШ №1-Фенікс 1
Теліщак Олег Амадока 1
Трочинський Олександр Регбі-Evolution 1
Фамілярський Вадим Smile 1
Фурманов Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Халаман Владислав ХЕМТ 1
Харчук Назар Зооветпром-Поділля 1
Ціпко Дмитро Smile 1
Цісар Олександр Ковчег 1
Черниш Олександр Електротранс 1
Юрнюк Богдан Стріла-ХГПА 1
Якимчук Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Ярута Віталій Новатор-2 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Бандирський Андрій Перша Приватна Броварня 2 3 13
Грисюк Іван ФК “Крупа” 2 2 12
Константинов Ігор Вуд-Молл 1 5 10
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 4 9
Чемерис Владислав ДЮСШ №1-Україна 1 4 9
Абзалов Костянтин Моноліт 1 3 8
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1 3 8
Шкодяк Данило Вуд-Молл 1 3 8
Юзиков Артем FC “Diamant” 1 3 8
Дем’янюк Владислав Торнадо 1 2 7
Король Орест ФК “Крупа” 1 2 7
Лазоренко Ігор Алмаз 1 2 7
Малюта Ігор СК “Новатор Арті-Спорт” 1 2 7
Машталер Андрій Меблі-Лідер 1 2 7
Побута Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 1 2 7
Степанюк Євген Аванті 1 2 7
Шутяк Дмитро FURY 1 2 7
Яцков Дмитро ДБК-2 1 2 7
Батура Дмитро БРАЗЕР 1 1 6
Вараниця Михайло Новатор-2 1 1 6
Королевський Олександр Електротранс 1 1 6
Лантвойт Максим Електротранс 1 1 6
Матвієнко Сергій Торнадо 1 1 6
Таранціца Андрій Алмаз 1 1 6
Харчук Назар Зооветпром-Поділля 1 1 6
Ягольніцький Андрій Перша Приватна Броварня 1 1 6
Яцьков Сергій Стимул 1 1 6
Бойко Владислав ДЮСШ №1-Фенікс 1 0 5
Горчиця Олександр ХЕМТ 1 0 5
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 1 0 5
Мостовий Іван Новатор-2 1 0 5
Халайцян Анатолій Стріла-ХГПА 1 0 5
Ахмат Різвон СК “Новатор Арті-Спорт” 0 4 4
Даценко Максим ДБК-2 0 4 4
Мисик Артур Перша Приватна Броварня 0 4 4
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 4 4
Горбачов Євген Стимул 0 3 3
Гук Дмитро FURY 0 3 3
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 0 3 3
Камінський Артем Регбі-Evolution 0 3 3
Клімов Роман Ковчег 0 3 3
Крищук Броніслав Booster 0 3 3
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 3 3
Марко Юрій Амадока 0 3 3
Ніньовський Михайло СК “Новатор Арті-Спорт” 0 3 3
Підручний Роман Легіон 0 3 3
Пачевський Дмитро ДЮСШ №1-Україна 0 3 3
Пендичук Олександр ХЕМТ 0 3 3
Теліщак Олег Амадока 0 3 3
Тріфонов Сергій Аванті 0 3 3
Фурік Олександр ДБК-2 0 3 3
Янов Валерій Моноліт 0 3 3
Іщук Олександр Lifecell 0 2 2
Білий Євген Регбі-Evolution 0 2 2
Бельський Анатолій Інтер 0 2 2
Бесіда Ігор ДБК-2 0 2 2
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 0 2 2
Боднар Сергій ДЮСШ №1-Україна 0 2 2
Боднарчук Сергій Легіон 0 2 2
Бойчук Василь Інкогніто 0 2 2
Власов Віктор Інтер 0 2 2
Горбачов Олексій FC “Diamant” 0 2 2
Даниш Вадим Алмаз 0 2 2
Дурда Андрій СК “Новатор Арті-Спорт” 0 2 2
Дячок Віталій Booster 0 2 2
Жуковський Олександр Booster 0 2 2
Зеленський Олександр Інкогніто 0 2 2
Киданов Олександр Rexsoft 0 2 2
Козубець Андрій Легіон 0 2 2
Коляновський Віталій ФК “Крупа” 0 2 2
Копицяк Артем Booster 0 2 2
Корольков Владислав Зооветпром-Поділля 0 2 2
Костенко Андрій Амадока 0 2 2
Крук Денис Ковчег 0 2 2
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 2 2
Кучерявий Іван СК “Новатор Арті-Спорт” 0 2 2
Кушнір Роман Електротранс 0 2 2
Лісніченко Ігор ДЮСШ №1-Україна 0 2 2
Луценко Роман Аванті 0 2 2
Ляур Максим ДЮСШ №1-Україна 0 2 2
Мірзаков Олександр Інтер 0 2 2
Мазур Андрій Вуд-Молл 0 2 2
Малаш Максим ХЕМТ 0 2 2
Мальков Олександр Новатор-2 0 2 2
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Нарожний Ігор Smile 0 2 2
Остафійчук Дмитро Lifecell 0 2 2
Островський Дмитро Інкогніто 0 2 2
Підгорний Владислав Стріла-ХГПА 0 2 2
Пастух Олександр Енергетик 0 2 2
Положай Валерій ДЮСШ №1-Україна 0 2 2
Прудников Євгеній Зооветпром-Поділля 0 2 2
Рогальський Андрій ФК “Крупа” 0 2 2
Ростківський Ігор Алмаз 0 2 2
Рудоман Іван Аванті 0 2 2
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 0 2 2
Слободенюк Олександр Lifecell 0 2 2
Соловей Олексій Вуд-Молл 0 2 2
Стець Андрій Ковчег 0 2 2
Чуловський Вячеслав Енергетик 0 2 2
Шабатура Максим Аванті 0 2 2
Шитенков Артур Ковчег 0 2 2
Янчук Сергій Інкогніто 0 2 2
Ільчишин Владислав СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Андрєєв Валерій Smile 0 1 1
Андрушко Віталій Алмаз 0 1 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Артемчук Микола Аванті 0 1 1
Бігус Ростислав ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Білик Руслан Стимул 0 1 1
Бєляк Павло Торнадо 0 1 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Бантус Сергій Торнадо 0 1 1
Барабаш Андрій Lifecell 0 1 1
Бас Іван Стріла-ХГПА 0 1 1
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 0 1 1
Бейбутов Руслан Перша Приватна Броварня 0 1 1
Бех Артем ФК “Крупа” 0 1 1
Бойко Олег Енергетик 0 1 1
Бондар Ігор Амадока 0 1 1
Бороусов Вадим Ковчег 0 1 1
Борщ Олександр КАЗ 0 1 1
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 1 1
Буняк Андрій Перша Приватна Броварня 0 1 1
Бурденюк Микола СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 0 1 1
Валідуда Денис ФК “Крупа” 0 1 1
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Висоцький Олександр Регбі-Evolution 0 1 1
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 0 1 1
Власов Юрій Lifecell 0 1 1
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 0 1 1
Вознюк Руслан Електротранс 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Воронюк Василь Електротранс 0 1 1
Гайдук Сергій FURY 0 1 1
Гах Олександр Аванті 0 1 1
Граматчиков Олексій Перша Приватна Броварня 0 1 1
Грох Сергій Ковчег 0 1 1
Гула Вадим Стимул 0 1 1
Гуринович Олексій ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Гурняк Олександр Алмаз 0 1 1
Гуторов Валерій Rexsoft 0 1 1
Гуцалюк Роман Регбі-Evolution 0 1 1
Данилюк Олександр Амадока 0 1 1
Дарченко Віктор Моноліт 0 1 1
Дашевський Роман ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Денисюк Юрій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Деусов Олександр Інтер 0 1 1
Дехтяр Андрій Енергетик 0 1 1
Дзьобан Михайло ФК “Крупа” 0 1 1
Дишльовський Ігор Smile 0 1 1
Доценко Олександр Інкогніто 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Жук Валерій Ковчег 0 1 1
Журавський Василь FC “Diamant” 0 1 1
Заяць Роман Перша Приватна Броварня 0 1 1
Зеленюк Андрій Новатор-2 0 1 1
Карпюк Максим Легіон 0 1 1
Ковалюк Олександр ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Кожан Сергій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Козак Євген Rexsoft 0 1 1
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Коздронь Віталій Новатор-2 0 1 1
Кокойко Ігор БРАЗЕР 0 1 1
Константін Юрій КАЗ 0 1 1
Концевич Сергій Інтер 0 1 1
Косевич Олександр Rexsoft 0 1 1
Кошелюк Вадим Регбі-Evolution 0 1 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 0 1 1
Крепчук Максим Перша Приватна Броварня 0 1 1
Кришталь Віктор Амадока 0 1 1
Крохан Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Кучер Андрій СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Ліщук Петро Стимул 0 1 1
Легун Костянтин Rexsoft 0 1 1
Леськов Максим Енергетик 0 1 1
Люховець Андрій Lifecell 0 1 1
Маковей Артем Ковчег 0 1 1
Мальчик Микола Енергетик 0 1 1
Малюков Олександр Перша Приватна Броварня 0 1 1
Мандрик Вадим ФК “Розсоша” 0 1 1
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 0 1 1
Медведчук Максим Регбі-Evolution 0 1 1
Мельник Павло Алмаз 0 1 1
Моцний Юрій Торнадо 0 1 1
Мочульський Володимир ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 0 1 1
Муртазін Даниїл Ковчег 0 1 1
Нік Мустафа Smile 0 1 1
Овчарук Ігор Торнадо 0 1 1
Огородник Руслан Регбі-Evolution 0 1 1
Олійник Сергій Енергетик 0 1 1
Олексійчук Віталій Інкогніто 0 1 1
Ортинський Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Осадчук Володимир Новатор-2 0 1 1
Оселедько Олексій Smile 0 1 1
Півовар Владислав Електротранс 0 1 1
Павлюк Василь Вуд-Молл 0 1 1
Панчук Андрій Аванті 0 1 1
Патоїшин Михайло Вуд-Молл 0 1 1
Пелехатий Павло Стріла-ХГПА 0 1 1
Печинюк Сергій ФК “ЮАН” 0 1 1
Пилипчук Артур ДБК-2 0 1 1
Побута Анатолій Smile 0 1 1
Подлюк Олександр FURY 0 1 1
Попик Олег Легіон 0 1 1
Порховський Богдан Амадока 0 1 1
Посполіта Віталій Новатор-2 0 1 1
Родич Ярослав Аванті 0 1 1
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Савенко Антон Легіон 0 1 1
Сакала Максим ФК “Крупа” 0 1 1
Саніцький Дмитро Амадока 0 1 1
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 0 1 1
Сич Максим ХЕМТ 0 1 1
Славінський В’ячеслав FURY 0 1 1
Слободян Олександр Амадока 0 1 1
Смолій Михайло ФК “Розсоша” 0 1 1
Сокирник Вадим Амадока 0 1 1
Сорока Олександр Інкогніто 0 1 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 1 1
Суєцький Ігор Меблі-Лідер 0 1 1
Тарасек Назар ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Тарасенко Віктор Регбі-Evolution 0 1 1
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 1 1
Тодоренко Ігор FURY 0 1 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Федик Вадим Стріла-ХГПА 0 1 1
Флік Олександр Стріла-ХГПА 0 1 1
Флерчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Фурманов Олександр ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Хомишен Микола Алмаз 0 1 1
Христофоров Євгеній ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Ціпко Дмитро Smile 0 1 1
Циц Сергій Інкогніто 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Чиж Дмитро FC “Diamant” 0 1 1
Шевчук Антон Вуд-Молл 0 1 1
Шкодяк Іван Вуд-Молл 0 1 1
Шмаль Валентин ХЕМТ 0 1 1
Шпак Олексій Вуд-Молл 0 1 1
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 0 1 1
Щербатюк Андрій Електротранс 0 1 1
Щербицький Андрій ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Ягодзінський Віталій Вуд-Молл 0 1 1
Янов Дем’ян FC “Diamant” 0 1 1
Ярута Віталій Новатор-2 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Пляхимович Віталій (“Легіон”)

Побута Вадим (СК “Новатор Арті-Спорт”)

Машталер Андрій (“Меблі-Лідер”)

Кордіяка Юрій (“Зооветпром-Поділля”)

Ягольніцький Андрій (“Перша Приватна Броварня”)

Шкодяк Данило (“Вуд-Молл”)

Кравець Артем (“Меблі-Лідер”)

Чемерис Владислав (“ДЮСШ №1-Україна”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here