Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після перших матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
359

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років у дивізіоні 5

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Муляр Ярослав Майстер М’яча 56
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 23
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 21
Шкодяк Іван WOODMALL 19
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 18
Вівсянко Руслан Гладіатор 18 (1)
Ковальчук Олексій ХФК Давид 17
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 16
Гула Вадим Нева 16
Жуковський Олександр Booster 15
Кухар Сергій Локомотив 15
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 14
Ващук Василь Меблі-Лідер 14 (1)
Кравець Артем Меблі-Лідер 14 (1)
Барицький Вадим АВТО STREET 13
Бресь Максим WOODMALL 13
Журавльов Ігор Поділля-АТО 13
Зубик Олег АВТО STREET 13
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 13
Романюк Олександр СК “Проскурів” 13
Буртовий Сергій АВТО STREET 12
Гришак Ростислав АВТО STREET 12
Лахмай Геннадій ПЛАТІК 12
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 12
Хомяк Богдан WOODMALL 12
Шкодяк Данило WOODMALL 12
Гайдамашко Андрій ФК “Антонівці” 11
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 11
Лисенко Вадим Dark Horse 11
Олійник Владислав Локомотив 11
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця” 11
Юрчак Михайло ХФК Давид 11
Бельський Анатолій Ветеран (Хмельницький) 10
Волколуп Андрій Авіатор 10
Орін Андрій СК “Проскурів” 10
Стасюк Вадим АВТО STREET 10
Токарчук Ярослав ФК “Антонівці” 10
Шаравара Ігор СТВ 10
Ярмощук Вадим Електротранс 10
Дідишин Владислав Ковчег-2 9
Дроздов Олександр Гладіатор 9
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 9
Кирилюк Владислав Vavilon 9
Корженівський Богдан Dark Horse 9
Левандівський Артем АВТО STREET 9
Лучінін Вадим Dark Horse 9
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 9
Полупан Олександр. Ковчег-2 9
Самарук Віктор Авіатор 9
Самолига Олег Електротранс 9
Франков Іван ПЛАТІК 9
Нікулець Антон Modesto 9 (1)
Андрієвський Олег ФК “Бронівка” 8
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 8
Будніцький Михайло Локомотив 8
Буртовий Сергій. ХФК Давид 8
Васільєв Руслан Vavilon 8
Гіба Денис Ковчег-2 8
Ковалевський Дмитро Округ 8
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 8
Онищук Юрій Престиж-Авто 8
Панчук Сергій ФК “Антонівці” 8
Смішко Олександр Будівельник 8
Смолко Максим ФК “Бронівка” 8
Тимошенко Антон Поділля-АТО 8
Тимчук Андрій Локомотив 8
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 8 (1)
Богуславський Денис WOODMALL 7
Власюк Ярослав Нева 7
Гудзь Богдан Престиж-Авто 7
Дмитришин Михайло FC “Friends” 7
Дубовик Дмитро Dark Horse 7
Дячок Андрій Booster 7
Дячок Олександр Booster 7
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 7
Касперський Олександр СТВ 7
Крищуцький Андрій ХФК Давид 7
Лях Ігор Vavilon 7
Мартиненко Іван Авіатор 7
Немодрук Андрій Меблі-Лідер 7
Підмурняк Олексій WOODMALL 7
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 7
Редько Дмитро СК “Проскурів” 7
Рогальський Андрій Нева 7
Слободенюк Олександр СТВ 7
Цвик Максим ФК “Гвардійськ” 7
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 7
Щербатюк Андрій Електротранс 7
Кейлик Денис Зоря 7 (1)
Попельнюк Артем Авіатор 7 (1)
Березніцький Сергій Victory 6
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 6
Волосянко Денис Зоря 6
Гнідий Сергій Dark Horse 6
Горбачов Євген Нева 6
Даньків Василь Vavilon 6
Козак Іван АВТО STREET 6
Константінов Ігор WOODMALL 6
Король Іван Victory 6
Крищук Броніслав Booster 6
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 6
Люлько Микола Поділля-АТО 6
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 6
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 6
Орехівський Сергій Booster 6
Романюк Андрій ПЛАТІК 6
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 6
Скотинянський Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 6
Тимощук Ростислав ФК “Ружичанка” 6
Швед Максим ПЛАТІК 6
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 5
Баськов Сергій Прогрес-В 5
Берест Михайло ФК “Студениця” 5
Готка Сергій ФК “Бронівка” 5
Гринь Олександр Округ 5
Дідора Павло ФК “Жищинці” 5
Дячок Віталій Booster 5
Зарванський Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 5
Козак Віталій Локомотив 5
Козак Святослав Victory 5
Королевський Олександр Електротранс 5
Костомаха Віталій Astrum 5
Кушнір Роман Електротранс 5
Лучко Віталій Vavilon 5
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 5
Мельник Дмитро Modesto 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 5
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 5
Остапюк Артем Авіатор 5
Ромасюков Артем Astrum 5
Рудько Андрій Поділля-АТО 5
Садовець Роман Прогрес-В 5
Соловей Олексій Електротранс 5
Чернилевський Ростислав Astrum 5
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 5
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 5
Ільков Олександр Майстер М’яча 5 (1)
Іщук Артем АВТО STREET 4
Болотюх Іван Нева 4
Вівсянко Богдан Гладіатор 4
Власов Віктор Ветеран (Хмельницький) 4
Гладкий Станіслав Зоря 4
Гусар Євген ФК “Антонівці” 4
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 4
Духевич Андрій ФК “Гвардійськ” 4
Каліновський Віктор Будівельник 4
Кліщ Олександр Astrum 4
Кожан Сергій FC “Friends” 4
Копицяк Артем Booster 4
Кривак Михайло Astrum 4
Кузьмін Олександр Авіатор 4
Кустіцький Віталій ФК “Ружичанка” 4
Кучер Костянтин Зоря 4
Лабунський Олег Тайфун 4
Лазарчук Володимир Ветеран (Хмельницький) 4
Лазарчук Дмитро Ветеран (Хмельницький) 4
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 4
Матвійчук Олександр Тайфун 4
Мельничук Олександр Локомотив 4
Микитюк Олександр Будівельник 4
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 4
Нащубський Олександр Прогрес-В 4
Пасічник Сергій Гладіатор 4
Петлюк Богдан Нева 4
Сабаревський Сергій Нева 4
Сеник Олександр Тайфун 4
Сердуніч Вадим Astrum 4
Стрельченко Павло Victory 4
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 4
Успенський Валерій АВТО STREET 4
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 4
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 4
Ящук Дмитро Престиж-Авто 4
Банас Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 4 (1)
Нагорняк Віталій Прогрес-В 4 (1)
Тичинський Дмитро Наркевицька ОТГ 4 (1)
Євсєєв Ярослав ФК “Антонівці” 3
Ємець Ілля Прогрес-В 3
Білий Віталій ФК “Жищинці” 3
Барабаш Андрій Округ 3
Бобрик Віталій Поділля-АТО 3
Вишневський Михайло ФК “Студениця” 3
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 3
Гуменюк Юрій Victory 3
Гурняк Костянтин ФК “Гвардійськ” 3
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 3
Зарицький Ігор ФК “Жищинці” 3
Зьолко Михайло Майстер М’яча 3
Казмірчук Сергій ФК “Ружичанка” 3
Кармаліта Павло ФК “Ружичанка” 3
Каштан Василь ФК “Студениця” 3
Коваль Дмитро Прогрес-В 3
Коваль Костянтин Карат-Олешин-2 3
Корчевний Олександр ПЛАТІК 3
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 3
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 3
Лебедін Олег АВТО STREET 3
Майстер Костянтин Округ 3
Мельник Сергій FC “Friends” 3
Миронюк Максим ПЛАТІК 3
Морозов Ростислав АВТО STREET 3
Муха Дмитро СТВ 3
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 3
Присяжний Владислав Карат-Олешин-2 3
Решетник Тарас Електротранс 3
Рибак Роман FC “Friends” 3
Самоші Сергій ФК “Гвардійськ” 3
Слободян Олександр Поділля-АТО 3
Собольський Андрій СТВ 3
Стрельбіцький Олександр ФК “Ружичанка” 3
Суліма Денис Modesto 3
Тихонюк Олександр ПЛАТІК 3
Ткачук Андрій Гладіатор 3
Ткачук Денис Modesto 3
Трохимчук Олександр Тайфун 3
Філіпов Віталій FC “Friends” 3
Холод Віктор ФК “Антонівці” 3
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 3
Чернов Вадим Престиж-Авто 3
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 3
Шиманський Анатолій FC “Friends” 3
Янюк Дмитро ПЛАТІК 3
Яровець Юрій ФК “Антонівці” 3
Яцьков Сергій Нева 3
Брик Едуард Тайфун 3 (1)
Пахомов Станіслав Майстер М’яча 3 (1)
Яцишин Олександр СК “Проскурів” 3 (1)
Радько Віталій Зоря 3 (3)
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 2
Аванасьєв Олексій Ковчег-2 2
Алексїїв Дмитро Гладіатор 2
Ангелюк Ілля ФК “Бронівка” 2
Андрєєв Валерій СК “Проскурів” 2
Бігун Михайло Dark Horse 2
Білий Павло Тайфун 2
Білик Вадим Modesto 2
Білик Руслан Нева 2
Білик Сергій Округ 2
Базелюк Роман ФК “Антонівці” 2
Балюк Віталій Округ 2
Барицький Олег АВТО STREET 2
Басистюк Роман Меблі-Лідер 2
Батурко Олександр Округ 2
Бесага Денис ФК “Гвардійськ” 2
Бись Богдан ХФК Давид 2
Божек Роман Booster 2
Бойко Володимир Авіатор 2
Васильчук Іван Booster 2
Вербовий Євгеній Зоря 2
Винагородський Олександр Наркевицька ОТГ 2
Виноградов Андрій СК “Проскурів” 2
Генцар Микола ФК “Студениця” 2
Гладонько Олександр Будівельник 2
Гнипель Дмитро ФК “Ружичанка” 2
Головатий Віталій ХФК Давид 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 2
Гоцалюк Іван Прогрес-В 2
Григорьєв Вадим Локомотив 2
Грохола Василь Майстер М’яча 2
Диха Захар ФК “Антонівці” 2
Драчевський Денис Прогрес-В 2
Задорожний Віталій ФК “Гвардійськ” 2
Заяц Валерій Округ 2
Клімчук Володимир Тайфун 2
Ковальчук Олександр СТВ 2
Козак Дмитро Прогрес-В 2
Колодій Олександр Наркевицька ОТГ 2
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 2
Круторогий Андрій Авіатор 2
Лабенський Володимир ФК “Бронівка” 2
Лантвойт Максим Електротранс 2
Лемець Олег FC “Friends” 2
Лисий Віталій Карат-Олешин-2 2
Мірошник Руслан Dark Horse 2
Малько Володимир АТ “Хмельницькобленерго” 2
Михайлюк Іван Локомотив 2
Михальчук Тарас FC “Friends” 2
Муляр Юрій ХФК Давид 2
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 2
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 2
Паламарчук Андрій FC “Friends” 2
Паламарчук Назар Карат-Олешин-2 2
Пирожков Ігор Зоря 2
Полупан Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 2
Попик Олег Локомотив 2
Примуш Роман Округ 2
Прокопчук Вадим Локомотив 2
Прокоф’єв Юрій ФК “Студениця” 2
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 2
Рудишин Дмитро Гладіатор 2
Сербіновський Дмитро СТВ 2
Сосоєв Дмитро ФОСК “Спортлідер” 2
Стаднік Сергій Прогрес-В 2
Суберляк Денис СТВ 2
Трофімюк Дмитро Авіатор 2
Трохимчук Павло ФК “Гвардійськ” 2
Тютюник Алім Modesto 2
Фабіян Владислав Локомотив 2
Федоров Степан Ветеран (Хмельницький) 2
Федорчук Володимир Victory 2
Фесенко Назар Майстер М’яча 2
Флерчук Вадим Наркевицька ОТГ 2
Цісар Олександр Ковчег-2 2
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 2
Чорноконь Роман ФК “Гвардійськ” 2
Чугаєвський Вадим Ветеран (Хмельницький) 2
Шаріфов Тимур ПЛАТІК 2
Шкодяк Володимир WOODMALL 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 2
Яцків Михайло Електротранс 2
Куц Віталій Наркевицька ОТГ 2 (1)
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 2 (1)
Шебетко Петро Поділля-АТО 2 (1)
Івасечко Богдан ФК “Бронівка” 1
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 1
Алексєєв Сергій ФК “Студениця” 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 1
Апанович Максим Booster 1
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 1
Білик Денис Гладіатор 1
Бардецький Сергій Ковчег-2 1
Барчук В’ячеслав Astrum 1
Березюк Володимир СК “Проскурів” 1
Бикальський Іван ХФК Давид 1
Бистрих Володимир Dark Horse 1
Борисюк Олександр Ветеран (Хмельницький) 1
Брозніцький Артур Локомотив 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1
Вельц Віталій ФК “Студениця” 1
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Гілевич Ігор Vavilon 1
Гайдачук Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 1
Голеніщев Ігор Локомотив 1
Гончарук Володимир АВТО STREET 1
Гуральник Владислав Нева 1
Гуринович Богдан Фенікс-ДЮСШ №1 1
Гурський Микола Vavilon 1
Гуцалюк Сергій ФК “Ружичанка” 1
Дідишин Павло Ковчег-2 1
Демкович Олександр Modesto 1
Деусов Олександр Ветеран (Хмельницький) 1
Джунько Валерій Карат-Олешин-2 1
Диса Олег Vavilon 1
Жучковський Віталій Dark Horse 1
Загорецький Віталій СТВ 1
Заграй Володимир Авіатор 1
Занихайло Роман Будівельник 1
Захарчук Ярослав ФОСК “Спортлідер” 1
Збіглий Анджей Зоря 1
Канарський Олег ФК “Жищинці” 1
Капелусь Григорій Modesto 1
Каплун Кирило Карат-Олешин-2 1
Карачун Тарас Modesto 1
Каськов Валентин ФК “Антонівці” 1
Ковальчук Сергій Victory 1
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1
Корабельніков Артур Гладіатор 1
Королюк Олександр СТВ 1
Костюк Олександр Dark Horse 1
Красніков Вадим Майстер М’яча 1
Красюк Василь Гладіатор 1
Кузнєцов Павло FC “Friends” 1
Кучеренко Ілля ФК “Ружичанка” 1
Ларіоненко Олександр Victory 1
Лисак Володимир Будівельник 1
Лозіцький Андрій Victory 1
Люлькун Руслан Тайфун 1
Ляур Максим ПЛАТІК 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Маначин Олександр Modesto 1
Мариняк Олег Modesto 1
Махніцький Валерій ФК “Жищинці” 1
Маць Сергій FC “Friends” 1
Михайлюк Максим Будівельник 1
Морозов Владислав ПЛАТІК 1
Москалюк Андрій Victory 1
Мудрий Богдан FC “Friends” 1
Мурзінов Іван Гладіатор 1
Нарожний Андрій Тайфун 1
Насідач Віктор Modesto 1
Нестенюк Руслан ФК “Ружичанка” 1
Олексійчук Віталій Карат-Олешин-2 1
Онищук Вадим Меблі-Лідер 1
Підтесаний Олександр Vavilon 1
Панасенков Андрій Ветеран (Хмельницький) 1
Панасюк Павло Гладіатор 1
Погожевський Олександр Карат-Олешин-2 1
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 1
Полторацький Владислав АВТО STREET 1
Понятовський Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 1
Понятовський Микола ПЛАТІК 1
Попик Дмитро Фенікс-ДЮСШ №1 1
Приходько Олександр Майстер М’яча 1
Радовець Артем ФК “Жищинці” 1
Рибак Сергій ФК “Студениця” 1
Рикун Богдан Поділля-АТО 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Сімчук Павло АТ “Хмельницькобленерго” 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сидир Олександр Майстер М’яча 1
Соколовський Орест Будівельник 1
Станіславов Костянтин Зоря 1
Ступніцький Євген ФК “Ружичанка” 1
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 1
Твердохліб Тарас Прогрес-В 1
Теренов Олександр Гладіатор 1
Умаров Ісмаїл Ветеран (Хмельницький) 1
Флік Олександр Dark Horse 1
Хмелюк Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Хмуринський Віталій ФК “Гвардійськ” 1
Цісар Микола Ковчег-2 1
Цибрій Дмитро FC “Friends” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Чекирда Руслан ПЛАТІК 1
Черниш Олександр Електротранс 1
Чернишов Руслан Будівельник 1
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шаманський Сергій WOODMALL 1
Шевчук Антон WOODMALL 1
Шелестюк Руслан Victory 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1
Якубовський Владислав ФК “Антонівці” 1
Гаврилюк Андрій ФК “Ружичанка” 1 (1)
Машталір Андрій Меблі-Лідер 1 (1)
Походзей Петро FC “Friends” 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шкодяк Данило WOODMALL 2 4 14
Пахомов Станіслав Майстер М’яча 2 3 13
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 1 3 8
Вівсянко Богдан Гладіатор 1 2 7
Гуменюк Юрій Victory 1 2 7
Романчев Віталій Тайфун 1 2 7
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 7 7
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 7 7
Гурський Микола Vavilon 1 1 6
Дячок Андрій Booster 1 1 6
Дячок Віталій Booster 1 1 6
Ковальчук Сергій Victory 1 1 6
Коник Олександр Будівельник 1 1 6
Олійник Владислав Локомотив 1 1 6
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 1 1 6
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1 1 6
Барицький Вадим АВТО STREET 1 0 5
Березніцький Сергій Victory 1 0 5
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1 0 5
Гринь Олександр Округ 1 0 5
Дудар Сергій Vavilon 1 0 5
Заяц Валерій Округ 1 0 5
Козак Дмитро Прогрес-В 1 0 5
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1 0 5
Кузь Родіон WOODMALL 1 0 5
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 1 0 5
Майоров Денис Електротранс 1 0 5
Марко Юрій Vavilon 1 0 5
Мартиненко Іван Авіатор 1 0 5
Морозов Ростислав АВТО STREET 1 0 5
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 1 0 5
Музика Сергій ФОСК “Спортлідер” 1 0 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 1 0 5
Погожевський Олександр Карат-Олешин-2 1 0 5
Рогальський Андрій Нева 1 0 5
Садовець Роман Прогрес-В 1 0 5
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 1 0 5
Федорчук Володимир Victory 1 0 5
Шаравара Ігор СТВ 1 0 5
Шебетко Петро Поділля-АТО 1 0 5
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 4 4
Кирилюк Владислав Vavilon 0 4 4
Ковалевський Дмитро Округ 0 4 4
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 4 4
Орін Андрій СК “Проскурів” 0 4 4
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 0 4 4
Слободенюк Олександр СТВ 0 4 4
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 0 3 3
Бресь Максим WOODMALL 0 3 3
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 0 3 3
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 0 3 3
Майстер Костянтин Округ 0 3 3
Мельник Дмитро Modesto 0 3 3
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 0 3 3
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 0 3 3
Панасюк Павло Гладіатор 0 3 3
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 0 3 3
Суліма Денис Modesto 0 3 3
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 0 3 3
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 3 3
Алексїїв Дмитро Гладіатор 0 2 2
Андрієвський Олег ФК “Бронівка” 0 2 2
Апанович Максим Booster 0 2 2
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 0 2 2
Білик Сергій Округ 0 2 2
Барчук В’ячеслав Astrum 0 2 2
Бись Богдан ХФК Давид 0 2 2
Бойко Володимир Авіатор 0 2 2
Будніцький Михайло Локомотив 0 2 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 2 2
Вербовий Євгеній Зоря 0 2 2
Волколуп Андрій Авіатор 0 2 2
Гончар Дмитро Astrum 0 2 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 0 2 2
Джунько Валерій Карат-Олешин-2 0 2 2
Дубовик Дмитро Dark Horse 0 2 2
Журавльов Ігор Поділля-АТО 0 2 2
Загорецький Віталій СТВ 0 2 2
Ковальчук Олександр СТВ 0 2 2
Корженівський Богдан Dark Horse 0 2 2
Крищук Броніслав Booster 0 2 2
Кучер Костянтин Зоря 0 2 2
Лозіцький Андрій Victory 0 2 2
Мірошник Руслан Dark Horse 0 2 2
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 0 2 2
Маць Сергій FC “Friends” 0 2 2
Михайлюк Максим Будівельник 0 2 2
Морозов Владислав ПЛАТІК 0 2 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 2 2
Онищук Вадим Меблі-Лідер 0 2 2
Онищук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 2 2
Підмурняк Олексій WOODMALL 0 2 2
Пасічник Сергій Гладіатор 0 2 2
Побережний Костянтин Будівельник 0 2 2
Розгон Сергій Ветеран (Хмельницький) 0 2 2
Суберляк Денис СТВ 0 2 2
Твердохліб Тарас Прогрес-В 0 2 2
Тимчук Андрій Локомотив 0 2 2
Ткачук Володимир Dark Horse 0 2 2
Фесенко Назар Майстер М’яча 0 2 2
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 0 2 2
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 0 2 2
Шостацький Максим Престиж-Авто 0 2 2
Ярмощук Вадим Електротранс 0 2 2
Ільков Олександр Майстер М’яча 0 1 1
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Алексєєв Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 0 1 1
Бігун Михайло Dark Horse 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Базелюк Роман ФК “Антонівці” 0 1 1
Банас Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Барабаш Андрій Округ 0 1 1
Баранов Дмитро Наркевицька ОТГ 0 1 1
Батурко Олександр Округ 0 1 1
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Берест Михайло ФК “Студениця” 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Брагарчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Васільєв Руслан Vavilon 0 1 1
Васильков Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Вежбицький В’ячеслав Тайфун 0 1 1
Винагородський Олександр Наркевицька ОТГ 0 1 1
Вишневський Михайло ФК “Студениця” 0 1 1
Власов Віктор Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Возборський Павло Astrum 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гіба Денис Ковчег-2 0 1 1
Гілевич Ігор Vavilon 0 1 1
Гаврищук Валерій Локомотив 0 1 1
Генцар Микола ФК “Студениця” 0 1 1
Гладкий Станіслав Зоря 0 1 1
Гончарук Володимир АВТО STREET 0 1 1
Горбачов Євген Нева 0 1 1
Готка Сергій ФК “Бронівка” 0 1 1
Гришак Ростислав АВТО STREET 0 1 1
Грохола Василь Майстер М’яча 0 1 1
Гудзь Богдан Престиж-Авто 0 1 1
Гула Вадим Нева 0 1 1
Гулько Дмитро Vavilon 0 1 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Гура Федір Тайфун 0 1 1
Гуринович Богдан Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Гуцалюк Володимир ФК “Ружичанка” 0 1 1
Дідишин Владислав Ковчег-2 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Деусов Олександр Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Заяць Роман ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Збіглий Анджей Зоря 0 1 1
Здоровило Ігор Майстер М’яча 0 1 1
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Карачун Тарас Modesto 0 1 1
Качановецький Денис Наркевицька ОТГ 0 1 1
Каштан Василь ФК “Студениця” 0 1 1
Кліщ Олександр Astrum 0 1 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Коваль Костянтин Карат-Олешин-2 0 1 1
Ковальчук Роман Поділля-АТО 0 1 1
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 0 1 1
Константінов Ігор WOODMALL 0 1 1
Корабельніков Артур Гладіатор 0 1 1
Костомаха Віталій Astrum 0 1 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Красніков Вадим Майстер М’яча 0 1 1
Красюк Василь Гладіатор 0 1 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Круторогий Андрій Авіатор 0 1 1
Кузьмін Олександр Авіатор 0 1 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кушнір Роман Електротранс 0 1 1
Ліщук Ігор Ковчег-2 0 1 1
Ларіоненко Олександр Victory 0 1 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Лисак Володимир Будівельник 0 1 1
Лисенко Вадим Dark Horse 0 1 1
Лисий Віталій Карат-Олешин-2 0 1 1
Литвинюк Павло Локомотив 0 1 1
Ляліхов Вадим Прогрес-В 0 1 1
Лях Ігор Vavilon 0 1 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 0 1 1
Марценюк Максим Майстер М’яча 0 1 1
Матвійчук Олександр Тайфун 0 1 1
Мельник Іван ФК “Студениця” 0 1 1
Мельничук Олександр Локомотив 0 1 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 0 1 1
Мороз Олександр Dark Horse 0 1 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 0 1 1
Муляр Ярослав Майстер М’яча 0 1 1
Нагорняк Віталій Прогрес-В 0 1 1
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 0 1 1
Нестенюк Руслан ФК “Ружичанка” 0 1 1
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Палюх Олександр Ковчег-2 0 1 1
Панчук Сергій ФК “Антонівці” 0 1 1
Поліщук Олександр Vavilon 0 1 1
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Попельнюк Артем Авіатор 0 1 1
Походзей Павло Гладіатор 0 1 1
Прокопчук Вадим Локомотив 0 1 1
Пукас Денис Наркевицька ОТГ 0 1 1
Радько Віталій Зоря 0 1 1
Редько Дмитро СК “Проскурів” 0 1 1
Решетник Тарас Електротранс 0 1 1
Романюк Андрій ПЛАТІК 0 1 1
Рудько Андрій Поділля-АТО 0 1 1
Сєряков Іван Авіатор 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Сало Юрій Поділля-АТО 0 1 1
Самолюк Вадим Modesto 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Сеник Олександр Тайфун 0 1 1
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Сович Андрій Майстер М’яча 0 1 1
Станіславов Костянтин Зоря 0 1 1
Стасюк Вадим АВТО STREET 0 1 1
Стрельченко Павло Victory 0 1 1
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 0 1 1
Тимощук Ростислав ФК “Ружичанка” 0 1 1
Тихонюк Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Ткачук Денис Modesto 0 1 1
Тостановський Антон Округ 0 1 1
Філіпов Віталій FC “Friends” 0 1 1
Флерчук Вадим Наркевицька ОТГ 0 1 1
Хмиз Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Холод Віктор ФК “Антонівці” 0 1 1
Цісар Микола Ковчег-2 0 1 1
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Чернилевський Ростислав Astrum 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Чернишов Руслан Будівельник 0 1 1
Чорноконь Роман ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Чугаєвський Вадим Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Шаманський Сергій WOODMALL 0 1 1
Шаріфов Тимур ПЛАТІК 0 1 1
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 0 1 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 0 1 1
Шкодяк Іван WOODMALL 0 1 1
Щербатюк Андрій Електротранс 0 1 1
Юрчак Михайло ХФК Давид 0 1 1
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шебетко Петро (“Поділля-АТО”) – 15.02.2020 р. та 16.02.2020 р.

Мостовий Вадим (ФК “Жищинці”) – 15.02.2020 р. та 16.02.2020 р. (за потреби)

Мартиненко Іван (“Авіатор”) – 15.02.2020 р.

Рогальський Андрій (“Нева”) – 15.02.2020 р.

Сендель Олексій (“Ветеран”) – 15.02.2020 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here