Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після перших матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
219

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після чергових матчів у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля” 27
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 27 (1)
Гаман Денис Vitagro 25
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 23
Самолига Олег Електротранс 22 (1)
Познанський Дмитро ТAD 21
Савчук Олексій STV 21
Щепанський Максим Melix 21
Мазур Назар Черепаха 19
Карачун Максим Кристал 18
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 16
Молодих Сергій Фортуна 16
Марчук Назар Гладіатор 16 (1)
Вівсянко Руслан Гладіатор 15
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 15
Мощанець Дмитро Vitagro 15
Сметюх Тимофій Прикордонник-2 15
Ткаліч Ігор Ліон-ВСП 15
Атерлей Василь Lifecell 14
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 14
Козар Іван ФК “Лісоводи” 14
Локазюк Віктор Скорпіон 14 (1)
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 13
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 13
Земок Олександр FC ASTRUM 13
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 13
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 12
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 12
Тарантаєв Максим Скорпіон 12
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 11
Лозицький Віталій ФК “Міць” 11
Пушкар Олексій МФК “Буг” 11
Бушко Ілля Прикордонник-2 10
Касперський Олександр STV 10
Костомаха Віталій FC ASTRUM 10
Самедінов Андрій FC ASTRUM 10
Самолюк Павло СуперСіп 10
Михальчук Тарас МФК “Буг” 10 (1)
Андрійчук Богдан ФК “Житниця Поділля” 9
Бесіда Ігор Електротранс 9
Головко Юрій Черепаха 9
Гончарський Роман Агро-Ком 9
Гуменюк Андрій ФК “Житниця Поділля” 9
Гуцал Андрій Олімп (Солобківці) 9
Коваль Дмитро Прогрес-В 9
Миколенко Максим Ліон-ВСП 9
Підгородецький Сергій Lifecell 9
Першин Назар Сокіл-2 9
Слободян Вадим ФК “Сутківці” 9
Суєцький Олександр Кристал 9 (2)
Глушко Владислав Сокіл-2 8
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 8
Королюк Олександр STV 8
Косогоров Максим Dark Horse 8
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 8
Мельник Артем. Dark Horse 8
Черенков Костянтин Поділля-АТО 8
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 8 (1)
Тернавський Юрій Черепаха 8 (1)
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 7
Бабій Євген Скорпіон 7
Болдижев Данило Фенікс 7
Васильчук Владислав Електротранс 7
Галайко Олег ХОП 7
Дідора Павло ФК “Жищинці” 7
Давидов Ярослав Ліон-ВСП 7
Лабець Анатолій Lifecell 7
Лучінін Вадим Гладіатор 7
Науменко Руслан Фортуна 7
Новаков Максим ФК “Міць” 7
Пилипчук Андрій Фортуна 7
Черних Олександр Прикордонник-2 7
Кривак Михайло FC ASTRUM 7 (1)
Барабаш Денис ТAD 6
Баценко Іван СуперСіп 6
Блессінг Кахока Гладіатор 6
Вітка Сергій Черепаха 6
Гах Олександр Поділля-АТО 6
Голюк Олександр Поділля-АТО 6
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 6
Залевський Олександр ДЮФК Случ 6
Кордонець Дмитро Фортуна 6
Красюк Василь Карат MEBLI REMTION-2 6
Куцак Максим Фортуна 6
Лянскорунський Ярослав ФК “Міць” 6
Мацерук Артем FC “ADRENALINE” 6
Мельник Максим Сокіл-2 6
Онищук Юрій ФК “Житниця Поділля” 6
Подколзін Валерій МФК “Буг” 6
Ромасюков Артем FC ASTRUM 6
Садовець Роман Прогрес-В 6
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 6
Терлецький Павло ТAD 6
Ткачук Андрій Гладіатор 6
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION-2 6
Чернятинський Віктор ФК “Житниця Поділля” 6
Шеремета Максим ФК “Лісоводи” 6
Ярмощук Вадим Електротранс 6
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 6 (1)
Гіджеліцький Ігор ФК “Міць” 6 (2)
Білик Денис Гладіатор 5
Балйемез Хасан ХОП 5
Баськов Сергій Прогрес-В 5
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 5
Гурницький Андрій Фортуна 5
Демиденко Тарас Dark Horse 5
Долгуля Максим Фенікс 5
Дорошенко Андрій Ліон-ВСП 5
Кучер Костянтин Скорпіон 5
Лянскорунський Сергій ФК “Міць” 5
Майстер Костянтин ХОП 5
Микуляк Дмитро Черепаха 5
Мосейко Олег МФК “Сервіс-Буд” 5
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 5
Нікольчук Володимир СуперСіп 5
Некрасов Григорій МФК “Буг” 5
Сампір Владислав Прикордонник-2 5
Сас Павло Фортуна 5
Середа Юрій Поділля-АТО 5
Стасюк Кирило Сокіл-2 5
Суліма Віталій ФК “Житниця Поділля” 5
Хмелівський Олександр FC ASTRUM 5
Ходацький Данило Фенікс 5
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 5
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля” 5
Шаткун Євген FC ASTRUM 5
Шуляк Сергій ДЮФК Случ 5
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 5 (1)
Зарицький Ігор Кристал 5 (1)
Івасечко Тарас Черепаха 4
Іщук Олександр Lifecell 4
Білань Ігор ХОП 4
Басистюк Едуард ТAD 4
Вастюк Денис ФК “Жищинці” 4
Галкін Ігор Кристал 4
Гловіцький Дмитро Vitagro 4
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 4
Гордань Володимир ФК “Міць” 4
Грохольський Михайло Melix 4
Гурний Роман Vitagro 4
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 4
Дузєв Сергій Melix 4
Жаворонков Георгій Dark Horse 4
Каленик Дмитро Скорпіон 4
Капатинський Тимур FC “ADRENALINE” 4
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 4
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 4
Ковтун Вадим ТAD 4
Козар Олександр СуперСіп 4
Кондратюк Микола Lifecell 4
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 4
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 4
Лагно Артем ФК “Лісоводи” 4
Лисий Віталій Карат MEBLI REMTION-2 4
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 4
Михайлюк Олександр FC “Friends-Old Boys” 4
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 4
Нащубський Олександр Прогрес-В 4
Петриковець Дмитро Ліон-ВСП 4
Похно Вадим Кристал 4
Присяжний Дмитро Ліон-ВСП 4
Сідорчук Владислав ДЮФК Случ 4
Сідорчук Станіслав ДЮФК Случ 4
Скотинянський Назар Агро-Ком 4
Стешенков Максим Прикордонник-2 4
Століта Сергій Карат MEBLI REMTION-2 4
Франков Володимир Черепаха 4
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 4
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 4
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 4
Шевчук Сергій МФК “Буг” 4
Шишурок Ілля Агро-Ком 4
Ягольніцький Максим ФК “Міць” 4
Яржемський Іван ТAD 4
Ярощук Олексій Гладіатор 4
Євстіфеєв Руслан Ліон-ВСП 3
Бистрих Володимир Dark Horse 3
Богуцький Віталій АІЩДІШ 3
Боднар Нікіта Фенікс 3
Бондарук Володимир Ліон-ВСП 3
Бугаєнко Сергій Поділля-АТО 3
Віт Віталій Lifecell 3
Войтов Сергій ХОП 3
Гавриш Андрій ФК “Житниця Поділля” 3
Герецький Віктор АІЩДІШ 3
Годований Павло Прикордонник-2 3
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 3
Грушецький Сергій ФК “Лісоводи” 3
Дацко Максим Прикордонник-2 3
Доскоч Володимир Vitagro 3
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 3
Зєвакін Олександр Dark Horse 3
Загорецький Віталій STV 3
Закуренко Олександр СуперСіп 3
Зюбрицький Віталій АІЩДІШ 3
Кащен Тимур Сокіл-2 3
Кобзаренко Владислав Dark Horse 3
Кожелюк Віталій Vitagro 3
Кричківський Андрій Ліон-ВСП 3
Кучер Андрій Кристал 3
Лапчук Павло ФК “Лісоводи” 3
Макарчук Віталій Скорпіон 3
Мелимука Олександр ТAD 3
Мельник Руслан ФК “Сутківці” 3
Мельник Сергій МФК “Буг” 3
Мойдал Павло АІЩДІШ 3
Мощанець Павло Vitagro 3
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 3
Несмілий Єгор МФК “Лідер-Амор” 3
Орлов Олександр Vitagro 3
Рак Сергій ТAD 3
Сабадаш Богдан ФК “Житниця Поділля” 3
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 3
Тарташ Віталій ХОП 3
Туменко Олександр Фортуна 3
Феринський Ігор Фортуна 3
Франкевич Микола Карат MEBLI REMTION-2 3
Хроменко Максим ДЮФК Случ 3
Шевчук Андрій Dark Horse 3
Щербатюк Вадим ТAD 3
Ясенко Дмитро STV 3
Євсюков Демид Фенікс 2
Ігнатов Вадим СуперСіп 2
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 2
Бабій Артур Поділля-АТО 2
Барабаш Андрій FC “Friends-Old Boys” 2
Бачинський Микола ТAD 2
Бейер Ерік ТAD 2
Божеску Олександр СуперСіп 2
Вознюк Руслан Lifecell 2
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 2
Гудзь Богдан ФК “Житниця Поділля” 2
Даниш Вадим МФК “Буг” 2
Демиденко Богдан Dark Horse 2
Дручков Артур Melix 2
Думанський Андрій Скорпіон 2
Жеребний Артем ФК “Сутківці” 2
Журба Володимир FC ASTRUM 2
Залевський Ростислав ДЮФК Случ 2
Коваль Вадим Фортуна 2
Коньков Іван Фенікс 2
Корабельніков Артур Гладіатор 2
Коржан Максим ФК “Жищинці” 2
Кравчук Вадим ФК “Жищинці” 2
Кривунець Максим ДЮФК Случ 2
Кутинський Сергій Ліон-ВСП 2
Липко Євгеній Агро-Ком 2
Лянскорунський Валентин ФК “Міць” 2
Макодрай Ярослав STV 2
Малімон Артем ФК “Сутківці” 2
Марущак Віталій Поділля-АТО 2
Мацеплюк Олег ТAD 2
Мостепанюк Юрій Dark Horse 2
Моцний Максим ФК “Жищинці” 2
Муляр Богдан. Кристал 2
Парасочка Євген СуперСіп 2
Пендичук Андрій Melix 2
Пюрко Владислав ТAD 2
Рогожніков Олег Фенікс 2
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 2
Скриницький Микола МФК “Сервіс-Буд” 2
Собольський Андрій STV 2
Стахов Максим АІЩДІШ 2
Степко Валерій Електротранс 2
Стрельченко Павло МФК “Сервіс-Буд” 2
Тимошенко Антон Кристал 2
Худік Олександр FC “Friends-Old Boys” 2
Цуцуловський Денис Сокіл-2 2
Чернятинський Тарас ФК “Житниця Поділля” 2
Шандига Павло FC ASTRUM 2
Шевченко Денис Агро-Ком 2
Шелист Олексій STV 2
Шкробот Вячеслав Агро-Ком 2
Щербатюк Андрій Прогрес-В 2
Юхимчук Андрій ФК “Міць” 2
Якимець Адам FC “Friends-Old Boys” 2
Янковський Артем FC “Friends-Old Boys” 2
Алексєєв Микола Кристал 2 (1)
Балюк Віталій ХОП 2 (1)
Алєксєєв Сергій Кристал 1
Андрійчук Володимир ФК “Житниця Поділля” 1
Біленький Іван МФК “Лідер-Амор” 1
Барановський Артем ТAD 1
Бардар Антон Агро-Ком 1
Басараба Ярослав. Сокіл-2 1
Безух Андрій ТAD 1
Бжуско Олег Черепаха 1
Боган Сергій Кристал 1
Боденчук Сергій Кристал 1
Бондар Максим ФК “Сутківці” 1
Борисов Олександр ХОП 1
Віт Артем Прогрес-В 1
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 1
Войтко Сергій Melix 1
Волос Олександр Агро-Ком 1
Вус Олег Lifecell 1
Гайдук Василь ХОП 1
Гапанович Ігор ТAD 1
Гринь Олександр ХОП 1
Гриценко Сергій Фенікс 1
Гурняк Олександр МФК “Буг” 1
Демчук Олександр STV 1
Дзяд Вадим ФК “Сутківці” 1
Дикий Назар Агро-Ком 1
Дишльовський Ігор АІЩДІШ 1
Дмитрук Дмитро Агро-Ком 1
Дрезналь Борис Кристал 1
Дробний Владислав Прикордонник-2 1
Залевський Олексій ДЮФК Случ 1
Заяць Роман Кристал 1
Зюбрицький Дмитро АІЩДІШ 1
Кірілков Артем Прогрес-В 1
Каплун Ігор Агро-Ком 1
Кирилюк Іван Кристал 1
Кисляк Роман Vitagro 1
Ковальчук Олег Поділля-АТО 1
Козак Святослав МФК “Сервіс-Буд” 1
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 1
Коцюк Володимир Vitagro 1
Крищук Кирило МФК “Лідер-Амор” 1
Кузьмич Павло FC “Friends-Old Boys” 1
Курманський Олексій АІЩДІШ 1
Кухта Павло СуперСіп 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Лебединський Олександр Скорпіон 1
Литвинюк Павло ДЮФК Случ 1
Люлько Микола Поділля-АТО 1
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 1
Марчук Іван Агро-Ком 1
Мельник Богдан ФК “Сутківці” 1
Морозовський Валерій Скорпіон 1
Москаленко Даніїл Прикордонник-2 1
Муляр Богдан МФК “Сервіс-Буд” 1
Навитанюк Максим Скорпіон 1
Нагорняк Максим Карат MEBLI REMTION-2 1
Олійник Олександр Melix 1
Осадчук Володимир Фортуна 1
Осяк Богдан МФК “Буг” 1
Очкур Артем ФК “Сутківці” 1
Пінтак Сергій ФК “Сутківці” 1
Пасічник Віталій Гладіатор 1
Петрань Роман Прикордонник-2 1
Петращук Віктор Скорпіон 1
Пипа Володимир ФК “Лісоводи” 1
Повелій Андрій Олімп (Солобківці) 1
Покоюк Вадим ДЮФК Случ 1
Понятовський Олександр Поділля-АТО 1
Присяжнюк Станіслав ФК “Сутківці” 1
Пробитий Роман ФК “Лісоводи” 1
Пшебишевський Вадим Поділля-АТО 1
Радецький Сергій ФК “Сутківці” 1
Сабаревський Сергій Черепаха 1
Скибіцький Андрій ФК “Міць” 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 1
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 1
Сторожук Іван ДЮФК Случ 1
Стрільчук Ігор АІЩДІШ 1
Стрибулевич Василь Поділля-АТО 1
Тисячний Руслан СуперСіп 1
Тишковець Дмитро Прикордонник-2 1
Ткачук Володимир FC “Friends-Old Boys” 1
Ткачук Руслан Кристал 1
Топільчук Андрій Поділля-АТО 1
Урбан Олександр Черепаха 1
Федорович Владислав МФК “Лідер-Амор” 1
Хмура Костянтин ФК “Міць” 1
Хомишен Микола МФК “Буг” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Швець Артем ТAD 1
Шимчишен Даніїл Черепаха 1
Шувертков Роман ФК “Сутківці” 1
Шупер Дмитро Агро-Ком 1
Яворський Вадим Прогрес-В 1
Ягольніцький Олег ФК “Міць” 1
Янчук Олексій Lifecell 1
Яремчук Антон СуперСіп 1
Ярома Олександр Електротранс 1
Яськов Віталій FC “Friends-Old Boys” 1
Яцків Михайло Електротранс 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Токарчук Віктор Melix 2 0 10
Куцак Максим Фортуна 1 4 9
Петриковець Дмитро Ліон-ВСП 1 3 8
Алексєєв Микола Кристал 1 2 7
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1 2 7
Вівсянко Богдан Гладіатор 1 1 6
Грохольський Григорій Melix 1 1 6
Залевський Ростислав ДЮФК Случ 1 1 6
Миколенко Максим Ліон-ВСП 1 1 6
Новаков Максим ФК “Міць” 1 1 6
Пономарьов Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1 1 6
Радецький Сергій ФК “Сутківці” 1 1 6
Стрельцов Олексій Dark Horse 1 1 6
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 0 6 6
Ярощук Олексій Гладіатор 0 6 6
Баценко Іван СуперСіп 1 0 5
Вітка Сергій Черепаха 1 0 5
Васильцов Анатолій Melix 1 0 5
Головко Юрій Черепаха 1 0 5
Давидов Ярослав Ліон-ВСП 1 0 5
Дмитрук Дмитро Агро-Ком 1 0 5
Касперський Олександр STV 1 0 5
Катернога Валерій АІЩДІШ 1 0 5
Коваль Вадим Фортуна 1 0 5
Коляновський Артем Олімп (Солобківці) 1 0 5
Левицький Петро FC ASTRUM 1 0 5
Майхер Роман ТAD 1 0 5
Макарчук Віталій Скорпіон 1 0 5
Познанський Дмитро ТAD 1 0 5
Понятовський Олександр Поділля-АТО 1 0 5
Присяжний Дмитро Ліон-ВСП 1 0 5
Стаднік Сергій Прогрес-В 1 0 5
Терлецький Павло ТAD 1 0 5
Ткачук Руслан Кристал 1 0 5
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля” 1 0 5
Шебетко Петро Поділля-АТО 1 0 5
Ясенко Дмитро STV 1 0 5
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 5 5
Васильков Сергій Олімп (Солобківці) 0 5 5
Сметюх Тимофій Прикордонник-2 0 5 5
Суєцький Олександр Кристал 0 5 5
Шеремета Максим ФК “Лісоводи” 0 5 5
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 0 4 4
Данілов Андрій Ліон-ВСП 0 4 4
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 0 4 4
Марчук Назар Гладіатор 0 4 4
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля” 0 4 4
Басараба Ярослав FC “ADRENALINE” 0 3 3
Бачинський Микола ТAD 0 3 3
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 3 3
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 0 3 3
Гуцал Андрій Олімп (Солобківці) 0 3 3
Дідора Павло ФК “Жищинці” 0 3 3
Дорошенко Андрій Ліон-ВСП 0 3 3
Дрезналь Борис Кристал 0 3 3
Дузєв Сергій Melix 0 3 3
Зєвакін Олександр Dark Horse 0 3 3
Косогоров Максим Dark Horse 0 3 3
Коцюк Володимир Vitagro 0 3 3
Лозицький Віталій ФК “Міць” 0 3 3
Михальчук Тарас МФК “Буг” 0 3 3
Садовець Роман Прогрес-В 0 3 3
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 0 3 3
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 0 3 3
Шуляк Сергій ДЮФК Случ 0 3 3
Щепанський Максим Melix 0 3 3
Ягольніцький Олег ФК “Міць” 0 3 3
Ігнатов Вадим СуперСіп 0 2 2
Ільчук Максим STV 0 2 2
Іщук Олександр Lifecell 0 2 2
Атерлей Василь Lifecell 0 2 2
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 0 2 2
Баськов Сергій Прогрес-В 0 2 2
Бистрих Володимир Dark Horse 0 2 2
Бушко Ілля Прикордонник-2 0 2 2
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 0 2 2
Гіджеліцький Ігор ФК “Міць” 0 2 2
Галайко Олег ХОП 0 2 2
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 0 2 2
Годований Павло Прикордонник-2 0 2 2
Гуменюк Андрій ФК “Житниця Поділля” 0 2 2
Дручков Артур Melix 0 2 2
Жарук Богдан ФК “Лісоводи” 0 2 2
Жеребний Артем ФК “Сутківці” 0 2 2
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 0 2 2
Земок Олександр FC ASTRUM 0 2 2
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 0 2 2
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 0 2 2
Кожелюк Віталій Vitagro 0 2 2
Козар Іван ФК “Лісоводи” 0 2 2
Койфман Олександр СуперСіп 0 2 2
Кондратюк Євген FC “ADRENALINE” 0 2 2
Кондратюк Микола Lifecell 0 2 2
Корабельніков Артур Гладіатор 0 2 2
Кравчук Дмитро МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Кривак Михайло FC ASTRUM 0 2 2
Кривунець Максим ДЮФК Случ 0 2 2
Курманський Олексій АІЩДІШ 0 2 2
Кучеренко Олексій Агро-Ком 0 2 2
Лапчук Павло ФК “Лісоводи” 0 2 2
Леонюк Дмитро Прикордонник-2 0 2 2
Литвинюк Павло ДЮФК Случ 0 2 2
Лянскорунський Ярослав ФК “Міць” 0 2 2
Мазур Назар Черепаха 0 2 2
Молодих Сергій Фортуна 0 2 2
Нгуєн Конг Ханг Фенікс 0 2 2
Парахнов Сергій Melix 0 2 2
Пасічник Сергій Гладіатор 0 2 2
Пушкар Олексій МФК “Буг” 0 2 2
Радовець Артем ФК “Жищинці” 0 2 2
Сампір Владислав Прикордонник-2 0 2 2
Сас Павло Фортуна 0 2 2
Стельмах Володимир ФК “Жищинці” 0 2 2
Стрельченко Павло МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Тарантаєв Максим Скорпіон 0 2 2
Твердохліб Тарас Прогрес-В 0 2 2
Тисячний Руслан СуперСіп 0 2 2
Ткачук Володимир FC “Friends-Old Boys” 0 2 2
Філіпчук Арсен ДЮФК Случ 0 2 2
Франков Володимир Черепаха 0 2 2
Худік Олександр FC “Friends-Old Boys” 0 2 2
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 2 2
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 2 2
Янчук Олексій Lifecell 0 2 2
Ярома Олександр Електротранс 0 2 2
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 0 1 1
Білань Ігор ХОП 0 1 1
Біленький Іван МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Білик Денис Гладіатор 0 1 1
Балабанов В’ячеслав Фортуна 0 1 1
Балйемез Хасан ХОП 0 1 1
Барабаш Андрій FC “Friends-Old Boys” 0 1 1
Бардар Антон Агро-Ком 0 1 1
Басистюк Едуард ТAD 0 1 1
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 0 1 1
Бобрик Віталій Кристал 0 1 1
Боднар Нікіта Фенікс 0 1 1
Бондар Максим ФК “Сутківці” 0 1 1
Віт Віталій Lifecell 0 1 1
Вєровчук Олексій Vitagro 0 1 1
Васильчук Владислав Електротранс 0 1 1
Вербовий Євгеній Електротранс 0 1 1
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 0 1 1
Вознюк Руслан Lifecell 0 1 1
Войтко Сергій Melix 0 1 1
Волос Олександр Агро-Ком 0 1 1
Гайдук Василь ХОП 0 1 1
Галкін Ігор Кристал 0 1 1
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Гудзь Богдан ФК “Житниця Поділля” 0 1 1
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Дацко Максим Прикордонник-2 0 1 1
Делінда Володимир ХОП 0 1 1
Денисюк Михайло Поділля-АТО 0 1 1
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Дикий Назар Агро-Ком 0 1 1
Дмитришин Ігор FC “Friends-Old Boys” 0 1 1
Долгуля Максим Фенікс 0 1 1
Дробний Владислав Прикордонник-2 0 1 1
Жаворонков Георгій Dark Horse 0 1 1
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Журба Володимир FC ASTRUM 0 1 1
Загорецький Віталій STV 0 1 1
Залевський Олексій ДЮФК Случ 0 1 1
Залевський Олександр ДЮФК Случ 0 1 1
Заяць Роман Кристал 0 1 1
Зюбрицький Дмитро АІЩДІШ 0 1 1
Карачун Максим Кристал 0 1 1
Кобзаренко Віталій Dark Horse 0 1 1
Кобзаренко Владислав Dark Horse 0 1 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Ковтун Вадим ТAD 0 1 1
Козовик Володимир Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Коньков Іван Фенікс 0 1 1
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Королюк Олександр STV 0 1 1
Кравець Володимир Агро-Ком 0 1 1
Красюк Василь Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Кричківський Андрій Ліон-ВСП 0 1 1
Крутилко Андрій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кузьмич Павло FC “Friends-Old Boys” 0 1 1
Кухта Павло СуперСіп 0 1 1
Лебединський Олександр Скорпіон 0 1 1
Лемець Олег МФК “Буг” 0 1 1
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Локазюк Віктор Скорпіон 0 1 1
Лянскорунський Сергій ФК “Міць” 0 1 1
Майоров Денис Електротранс 0 1 1
Майстер Костянтин ХОП 0 1 1
Мартинюк Руслан Електротранс 0 1 1
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Мельник Богдан ФК “Сутківці” 0 1 1
Мельник Максим Сокіл-2 0 1 1
Микуляк Дмитро Черепаха 0 1 1
Мороз Олександр Dark Horse 0 1 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 0 1 1
Мощанець Дмитро Vitagro 0 1 1
Муляр Богдан МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Муляр Богдан. Кристал 0 1 1
Ніколенко Ігор ДЮФК Случ 0 1 1
Нікольчук Володимир СуперСіп 0 1 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 1 1
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Некрасов Григорій МФК “Буг” 0 1 1
Новіцький Денис ТAD 0 1 1
Ольховий Богдан Lifecell 0 1 1
Осадчук Володимир Фортуна 0 1 1
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Павлинець Ілля ФК “Лісоводи” 0 1 1
Панасенков Андрій СуперСіп 0 1 1
Пасічник Віталій Гладіатор 0 1 1
Пекніч Віктор Ліон-ВСП 0 1 1
Петрушенко Кіріл Прикордонник-2 0 1 1
Походзей Павло МФК “Буг” 0 1 1
Пюрко Владислав ТAD 0 1 1
Ромасюков Артем FC ASTRUM 0 1 1
Сабадаш Богдан ФК “Житниця Поділля” 0 1 1
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Самолига Олег Електротранс 0 1 1
Самолюк Павло СуперСіп 0 1 1
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Скотинянський Назар Агро-Ком 0 1 1
Скриницький Микола МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Сребнюк Дмитро Поділля-АТО 0 1 1
Степко Валерій Електротранс 0 1 1
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Сторожук Іван ДЮФК Случ 0 1 1
Суберляк Денис STV 0 1 1
Суліма Віталій ФК “Житниця Поділля” 0 1 1
Тарташ Віталій ХОП 0 1 1
Ткачук Андрій. FC “ADRENALINE” 0 1 1
Топільчук Андрій Поділля-АТО 0 1 1
Урбан Олександр Черепаха 0 1 1
Хмелівський Олександр FC ASTRUM 0 1 1
Хмура Костянтин ФК “Міць” 0 1 1
Хомишен Микола МФК “Буг” 0 1 1
Хоптяр Олександр Олімп (Солобківці) 0 1 1
Черненко Олег FC ASTRUM 0 1 1
Черних Олександр Прикордонник-2 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 0 1 1
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 0 1 1
Шевченко Денис Агро-Ком 0 1 1
Шевчук Роман МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Шевчук Сергій МФК “Буг” 0 1 1
Шувертков Роман ФК “Сутківці” 0 1 1
Юхимчук Андрій ФК “Міць” 0 1 1
Янковський Артем FC “Friends-Old Boys” 0 1 1
Ярмощук Вадим Електротранс 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Гуляк Віталій (“Карат MEBLI REMTION-2”)

Васильков Сергій (“Олімп”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here