Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після перших матчів 1/8 фіналу плей-офф

0
351

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після перших матчів 1/8 фіналу плей-офф у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Муляр Ярослав Майстер М’яча 43
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 18
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 18
Вівсянко Руслан Гладіатор 17 (1)
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 16
Гула Вадим Нева 14
Ковальчук Олексій ХФК Давид 14
Кухар Сергій Локомотив 13
Гришак Ростислав АВТО STREET 12
Зубик Олег АВТО STREET 12
Шкодяк Іван WOODMALL 12
Шкодяк Данило WOODMALL 12
Ващук Василь Меблі-Лідер 12 (1)
Барицький Вадим АВТО STREET 11
Бресь Максим WOODMALL 11
Жуковський Олександр Booster 11
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 11
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 11
Лахмай Геннадій ПЛАТІК 11
Олійник Владислав Локомотив 11
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 11
Юрчак Михайло ХФК Давид 11
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 10
Буртовий Сергій АВТО STREET 10
Журавльов Ігор Поділля-АТО 10
Кравець Артем Меблі-Лідер 10
Романюк Олександр СК “Проскурів” 10
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 10
Стасюк Вадим АВТО STREET 10
Токарчук Ярослав ФК “Антонівці” 10
Гайдамашко Андрій ФК “Антонівці” 9
Кирилюк Владислав Vavilon 9
Лисенко Вадим Dark Horse 9
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 9
Орін Андрій СК “Проскурів” 9
Полупан Олександр. Ковчег-2 9
Самолига Олег Електротранс 9
Франков Іван ПЛАТІК 9
Хомяк Богдан WOODMALL 9
Ярмощук Вадим Електротранс 9
Бельський Анатолій Ветеран (Хмельницький) 8
Волколуп Андрій Авіатор 8
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 8
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 8
Онищук Юрій Престиж-Авто 8
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця” 8
Смолко Максим ФК “Бронівка” 8
Шаравара Ігор СТВ 8
Нікулець Антон Modesto 8 (1)
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 8 (1)
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 7
Богуславський Денис WOODMALL 7
Будніцький Михайло Локомотив 7
Власюк Ярослав Нева 7
Гудзь Богдан Престиж-Авто 7
Дідишин Владислав Ковчег-2 7
Дмитришин Михайло FC “Friends” 7
Дроздов Олександр Гладіатор 7
Дячок Олександр Booster 7
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 7
Мартиненко Іван Авіатор 7
Немодрук Андрій Меблі-Лідер 7
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 7
Рогальський Андрій Нева 7
Слободенюк Олександр СТВ 7
Тимчук Андрій Локомотив 7
Щербатюк Андрій Електротранс 7
Попельнюк Артем Авіатор 7 (1)
Андрієвський Олег ФК “Бронівка” 6
Даньків Василь Vavilon 6
Дячок Андрій Booster 6
Козак Іван АВТО STREET 6
Константінов Ігор WOODMALL 6
Корженівський Богдан Dark Horse 6
Левандівський Артем АВТО STREET 6
Лях Ігор Vavilon 6
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 6
Панчук Сергій ФК “Антонівці” 6
Редько Дмитро СК “Проскурів” 6
Романюк Андрій ПЛАТІК 6
Самарук Віктор Авіатор 6
Смішко Олександр Будівельник 6
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 5
Баськов Сергій Прогрес-В 5
Берест Михайло ФК “Студениця” 5
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 5
Буртовий Сергій. ХФК Давид 5
Васільєв Руслан Vavilon 5
Волосянко Денис Зоря 5
Гіба Денис Ковчег-2 5
Гнідий Сергій Dark Horse 5
Горбачов Євген Нева 5
Гринь Олександр Округ 5
Дідора Павло ФК “Жищинці” 5
Дубовик Дмитро Dark Horse 5
Дячок Віталій Booster 5
Козак Віталій Локомотив 5
Козак Святослав Victory 5
Король Іван Victory 5
Костомаха Віталій Astrum 5
Крищуцький Андрій ХФК Давид 5
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 5
Лучінін Вадим Dark Horse 5
Лучко Віталій Vavilon 5
Люлько Микола Поділля-АТО 5
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 5
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 5
Орехівський Сергій Booster 5
Остапюк Артем Авіатор 5
Підмурняк Олексій WOODMALL 5
Ромасюков Артем Astrum 5
Садовець Роман Прогрес-В 5
Скотинянський Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 5
Цвик Максим ФК “Гвардійськ” 5
Чернилевський Ростислав Astrum 5
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 5
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 5
Кейлик Денис Зоря 5 (1)
Березніцький Сергій Victory 4
Болотюх Іван Нева 4
Вівсянко Богдан Гладіатор 4
Власов Віктор Ветеран (Хмельницький) 4
Гусар Євген ФК “Антонівці” 4
Зарванський Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 4
Каліновський Віктор Будівельник 4
Касперський Олександр СТВ 4
Ковалевський Дмитро Округ 4
Копицяк Артем Booster 4
Королевський Олександр Електротранс 4
Кривак Михайло Astrum 4
Крищук Броніслав Booster 4
Кушнір Роман Електротранс 4
Лабунський Олег Тайфун 4
Лазарчук Дмитро Ветеран (Хмельницький) 4
Мельничук Олександр Локомотив 4
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 4
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 4
Пасічник Сергій Гладіатор 4
Петлюк Богдан Нева 4
Рудько Андрій Поділля-АТО 4
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 4
Сеник Олександр Тайфун 4
Сердуніч Вадим Astrum 4
Соловей Олексій Електротранс 4
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 4
Тимошенко Антон Поділля-АТО 4
Успенський Валерій АВТО STREET 4
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 4
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 4
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 4
Ящук Дмитро Престиж-Авто 4
Банас Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 4 (1)
Євсєєв Ярослав ФК “Антонівці” 3
Іщук Артем АВТО STREET 3
Барабаш Андрій Округ 3
Бобрик Віталій Поділля-АТО 3
Вишневський Михайло ФК “Студениця” 3
Готка Сергій ФК “Бронівка” 3
Гуменюк Юрій Victory 3
Гурняк Костянтин ФК “Гвардійськ” 3
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 3
Духевич Андрій ФК “Гвардійськ” 3
Зарицький Ігор ФК “Жищинці” 3
Зьолко Михайло Майстер М’яча 3
Казмірчук Сергій ФК “Ружичанка” 3
Коваль Дмитро Прогрес-В 3
Коваль Костянтин Карат-Олешин-2 3
Кожан Сергій FC “Friends” 3
Корчевний Олександр ПЛАТІК 3
Кузьмін Олександр Авіатор 3
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 3
Кустіцький Віталій ФК “Ружичанка” 3
Кучер Костянтин Зоря 3
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 3
Лазарчук Володимир Ветеран (Хмельницький) 3
Лебедін Олег АВТО STREET 3
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 3
Майстер Костянтин Округ 3
Матвійчук Олександр Тайфун 3
Мельник Дмитро Modesto 3
Мельник Сергій FC “Friends” 3
Микитюк Олександр Будівельник 3
Миронюк Максим ПЛАТІК 3
Морозов Ростислав АВТО STREET 3
Муха Дмитро СТВ 3
Нащубський Олександр Прогрес-В 3
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 3
Присяжний Владислав Карат-Олешин-2 3
Сабаревський Сергій Нева 3
Слободян Олександр Поділля-АТО 3
Тимощук Ростислав ФК “Ружичанка” 3
Ткачук Андрій Гладіатор 3
Трохимчук Олександр Тайфун 3
Чернов Вадим Престиж-Авто 3
Швед Максим ПЛАТІК 3
Шиманський Анатолій FC “Friends” 3
Яровець Юрій ФК “Антонівці” 3
Яцьков Сергій Нева 3
Брик Едуард Тайфун 3 (1)
Нагорняк Віталій Прогрес-В 3 (1)
Пахомов Станіслав Майстер М’яча 3 (1)
Тичинський Дмитро Наркевицька ОТГ 3 (1)
Яцишин Олександр СК “Проскурів” 3 (1)
Ємець Ілля Прогрес-В 2
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 2
Аванасьєв Олексій Ковчег-2 2
Алексїїв Дмитро Гладіатор 2
Ангелюк Ілля ФК “Бронівка” 2
Андрєєв Валерій СК “Проскурів” 2
Бігун Михайло Dark Horse 2
Білик Вадим Modesto 2
Білик Сергій Округ 2
Базелюк Роман ФК “Антонівці” 2
Барицький Олег АВТО STREET 2
Басистюк Роман Меблі-Лідер 2
Бесага Денис ФК “Гвардійськ” 2
Бись Богдан ХФК Давид 2
Божек Роман Booster 2
Бойко Володимир Авіатор 2
Васильчук Іван Booster 2
Вербовий Євгеній Зоря 2
Виноградов Андрій СК “Проскурів” 2
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 2
Гладкий Станіслав Зоря 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 2
Григорьєв Вадим Локомотив 2
Драчевський Денис Прогрес-В 2
Задорожний Віталій ФК “Гвардійськ” 2
Каштан Василь ФК “Студениця” 2
Клімчук Володимир Тайфун 2
Кліщ Олександр Astrum 2
Ковальчук Олександр СТВ 2
Козак Дмитро Прогрес-В 2
Колодій Олександр Наркевицька ОТГ 2
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 2
Круторогий Андрій Авіатор 2
Лабенський Володимир ФК “Бронівка” 2
Лантвойт Максим Електротранс 2
Мірошник Руслан Dark Horse 2
Малько Володимир АТ “Хмельницькобленерго” 2
Михайлюк Іван Локомотив 2
Муляр Юрій ХФК Давид 2
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 2
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 2
Паламарчук Андрій FC “Friends” 2
Паламарчук Назар Карат-Олешин-2 2
Полупан Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 2
Попик Олег Локомотив 2
Примуш Роман Округ 2
Прокоф’єв Юрій ФК “Студениця” 2
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 2
Решетник Тарас Електротранс 2
Рибак Роман FC “Friends” 2
Рудишин Дмитро Гладіатор 2
Самоші Сергій ФК “Гвардійськ” 2
Собольський Андрій СТВ 2
Сосоєв Дмитро ФОСК “Спортлідер” 2
Стаднік Сергій Прогрес-В 2
Стрельбіцький Олександр ФК “Ружичанка” 2
Стрельченко Павло Victory 2
Тихонюк Олександр ПЛАТІК 2
Ткачук Денис Modesto 2
Трохимчук Павло ФК “Гвардійськ” 2
Фабіян Владислав Локомотив 2
Федоров Степан Ветеран (Хмельницький) 2
Флерчук Вадим Наркевицька ОТГ 2
Цісар Олександр Ковчег-2 2
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 2
Чорноконь Роман ФК “Гвардійськ” 2
Чугаєвський Вадим Ветеран (Хмельницький) 2
Шаріфов Тимур ПЛАТІК 2
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 2
Шкодяк Володимир WOODMALL 2
Янюк Дмитро ПЛАТІК 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 2
Яцків Михайло Електротранс 2
Куц Віталій Наркевицька ОТГ 2 (1)
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 2 (1)
Шебетко Петро Поділля-АТО 2 (1)
Радько Віталій Зоря 2 (2)
Івасечко Богдан ФК “Бронівка” 1
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 1
Алексєєв Сергій ФК “Студениця” 1
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 1
Білий Віталій ФК “Жищинці” 1
Білий Павло Тайфун 1
Білик Денис Гладіатор 1
Білик Руслан Нева 1
Балюк Віталій Округ 1
Бардецький Сергій Ковчег-2 1
Барчук В’ячеслав Astrum 1
Березюк Володимир СК “Проскурів” 1
Бикальський Іван ХФК Давид 1
Бистрих Володимир Dark Horse 1
Брозніцький Артур Локомотив 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1
Вельц Віталій ФК “Студениця” 1
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Винагородський Олександр Наркевицька ОТГ 1
Гілевич Ігор Vavilon 1
Гнипель Дмитро ФК “Ружичанка” 1
Голеніщев Ігор Локомотив 1
Головатий Віталій ХФК Давид 1
Гончарук Володимир АВТО STREET 1
Гоцалюк Іван Прогрес-В 1
Грохола Василь Майстер М’яча 1
Гуральник Владислав Нева 1
Гурський Микола Vavilon 1
Гуцалюк Сергій ФК “Ружичанка” 1
Демкович Олександр Modesto 1
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 1
Деусов Олександр Ветеран (Хмельницький) 1
Джунько Валерій Карат-Олешин-2 1
Диса Олег Vavilon 1
Диха Захар ФК “Антонівці” 1
Жучковський Віталій Dark Horse 1
Загорецький Віталій СТВ 1
Заграй Володимир Авіатор 1
Занихайло Роман Будівельник 1
Захарчук Ярослав ФОСК “Спортлідер” 1
Заяц Валерій Округ 1
Збіглий Анджей Зоря 1
Канарський Олег ФК “Жищинці” 1
Капелусь Григорій Modesto 1
Каплун Кирило Карат-Олешин-2 1
Карачун Тарас Modesto 1
Кармаліта Павло ФК “Ружичанка” 1
Каськов Валентин ФК “Антонівці” 1
Ковальчук Сергій Victory 1
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1
Корабельніков Артур Гладіатор 1
Королюк Олександр СТВ 1
Красніков Вадим Майстер М’яча 1
Красюк Василь Гладіатор 1
Кузнєцов Павло FC “Friends” 1
Кучеренко Ілля ФК “Ружичанка” 1
Лисак Володимир Будівельник 1
Лисий Віталій Карат-Олешин-2 1
Лозіцький Андрій Victory 1
Люлькун Руслан Тайфун 1
Ляур Максим ПЛАТІК 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Маначин Олександр Modesto 1
Мариняк Олег Modesto 1
Махніцький Валерій ФК “Жищинці” 1
Маць Сергій FC “Friends” 1
Михайлюк Максим Будівельник 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 1
Морозов Владислав ПЛАТІК 1
Москалюк Андрій Victory 1
Мудрий Богдан FC “Friends” 1
Мурзінов Іван Гладіатор 1
Насідач Віктор Modesto 1
Нестенюк Руслан ФК “Ружичанка” 1
Олексійчук Віталій Карат-Олешин-2 1
Онищук Вадим Меблі-Лідер 1
Підтесаний Олександр Vavilon 1
Панасенков Андрій Ветеран (Хмельницький) 1
Панасюк Павло Гладіатор 1
Пирожков Ігор Зоря 1
Погожевський Олександр Карат-Олешин-2 1
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 1
Полторацький Владислав АВТО STREET 1
Понятовський Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 1
Понятовський Микола ПЛАТІК 1
Приходько Олександр Майстер М’яча 1
Прокопчук Вадим Локомотив 1
Радовець Артем ФК “Жищинці” 1
Рибак Сергій ФК “Студениця” 1
Рикун Богдан Поділля-АТО 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Сімчук Павло АТ “Хмельницькобленерго” 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сербіновський Дмитро СТВ 1
Соколовський Орест Будівельник 1
Станіславов Костянтин Зоря 1
Ступніцький Євген ФК “Ружичанка” 1
Суліма Денис Modesto 1
Твердохліб Тарас Прогрес-В 1
Трофімюк Дмитро Авіатор 1
Тютюник Алім Modesto 1
Умаров Ісмаїл Ветеран (Хмельницький) 1
Філіпов Віталій FC “Friends” 1
Федорчук Володимир Victory 1
Фесенко Назар Майстер М’яча 1
Флік Олександр Dark Horse 1
Хмуринський Віталій ФК “Гвардійськ” 1
Холод Віктор ФК “Антонівці” 1
Цісар Микола Ковчег-2 1
Цибрій Дмитро FC “Friends” 1
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Чекирда Руслан ПЛАТІК 1
Черниш Олександр Електротранс 1
Чернишов Руслан Будівельник 1
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шаманський Сергій WOODMALL 1
Шевчук Антон WOODMALL 1
Шелестюк Руслан Victory 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1
Якубовський Владислав ФК “Антонівці” 1
Ільков Олександр Майстер М’яча 1 (1)
Гаврилюк Андрій ФК “Ружичанка” 1 (1)
Машталір Андрій Меблі-Лідер 1 (1)
Походзей Петро FC “Friends” 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шкодяк Данило WOODMALL 2 4 14
Пахомов Станіслав Майстер М’яча 2 1 11
Гуменюк Юрій Victory 1 2 7
Дячок Віталій Booster 1 1 6
Ковальчук Сергій Victory 1 1 6
Коник Олександр Будівельник 1 1 6
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 1 1 6
Олійник Владислав Локомотив 1 1 6
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 1 1 6
Романчев Віталій Тайфун 1 1 6
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1 1 6
Барицький Вадим АВТО STREET 1 0 5
Березніцький Сергій Victory 1 0 5
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1 0 5
Гурський Микола Vavilon 1 0 5
Дудар Сергій Vavilon 1 0 5
Дячок Андрій Booster 1 0 5
Заяц Валерій Округ 1 0 5
Козак Дмитро Прогрес-В 1 0 5
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1 0 5
Кузь Родіон WOODMALL 1 0 5
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 1 0 5
Морозов Ростислав АВТО STREET 1 0 5
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 1 0 5
Музика Сергій ФОСК “Спортлідер” 1 0 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 1 0 5
Погожевський Олександр Карат-Олешин-2 1 0 5
Садовець Роман Прогрес-В 1 0 5
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 1 0 5
Федорчук Володимир Victory 1 0 5
Шаравара Ігор СТВ 1 0 5
Шебетко Петро Поділля-АТО 1 0 5
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 5 5
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 4 4
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 4 4
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 4 4
Орін Андрій СК “Проскурів” 0 4 4
Слободенюк Олександр СТВ 0 4 4
Бресь Максим WOODMALL 0 3 3
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 0 3 3
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 0 3 3
Кирилюк Владислав Vavilon 0 3 3
Мельник Дмитро Modesto 0 3 3
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 0 3 3
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 0 3 3
Панасюк Павло Гладіатор 0 3 3
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 0 3 3
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 0 3 3
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 3 3
Алексїїв Дмитро Гладіатор 0 2 2
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 0 2 2
Апанович Максим Booster 0 2 2
Білик Сергій Округ 0 2 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 2 2
Вівсянко Богдан Гладіатор 0 2 2
Вербовий Євгеній Зоря 0 2 2
Волколуп Андрій Авіатор 0 2 2
Гончар Дмитро Astrum 0 2 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 0 2 2
Джунько Валерій Карат-Олешин-2 0 2 2
Журавльов Ігор Поділля-АТО 0 2 2
Загорецький Віталій СТВ 0 2 2
Ковалевський Дмитро Округ 0 2 2
Ковальчук Олександр СТВ 0 2 2
Корженівський Богдан Dark Horse 0 2 2
Крищук Броніслав Booster 0 2 2
Кучер Костянтин Зоря 0 2 2
Лозіцький Андрій Victory 0 2 2
Мірошник Руслан Dark Horse 0 2 2
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 0 2 2
Майстер Костянтин Округ 0 2 2
Маць Сергій FC “Friends” 0 2 2
Михайлюк Максим Будівельник 0 2 2
Морозов Владислав ПЛАТІК 0 2 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 2 2
Онищук Вадим Меблі-Лідер 0 2 2
Онищук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 2 2
Підмурняк Олексій WOODMALL 0 2 2
Побережний Костянтин Будівельник 0 2 2
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 0 2 2
Суберляк Денис СТВ 0 2 2
Суліма Денис Modesto 0 2 2
Тимчук Андрій Локомотив 0 2 2
Ткачук Володимир Dark Horse 0 2 2
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 0 2 2
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 0 2 2
Шостацький Максим Престиж-Авто 0 2 2
Ярмощук Вадим Електротранс 0 2 2
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Алексєєв Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Андрієвський Олег ФК “Бронівка” 0 1 1
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 0 1 1
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 0 1 1
Бігун Михайло Dark Horse 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Базелюк Роман ФК “Антонівці” 0 1 1
Банас Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Барабаш Андрій Округ 0 1 1
Баранов Дмитро Наркевицька ОТГ 0 1 1
Барчук В’ячеслав Astrum 0 1 1
Батурко Олександр Округ 0 1 1
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Берест Михайло ФК “Студениця” 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Бись Богдан ХФК Давид 0 1 1
Бойко Володимир Авіатор 0 1 1
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Брагарчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Будніцький Михайло Локомотив 0 1 1
Васільєв Руслан Vavilon 0 1 1
Васильков Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Вежбицький В’ячеслав Тайфун 0 1 1
Винагородський Олександр Наркевицька ОТГ 0 1 1
Вишневський Михайло ФК “Студениця” 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Возборський Павло Astrum 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гіба Денис Ковчег-2 0 1 1
Гілевич Ігор Vavilon 0 1 1
Гаврищук Валерій Локомотив 0 1 1
Генцар Микола ФК “Студениця” 0 1 1
Гладкий Станіслав Зоря 0 1 1
Гончарук Володимир АВТО STREET 0 1 1
Готка Сергій ФК “Бронівка” 0 1 1
Гришак Ростислав АВТО STREET 0 1 1
Грохола Василь Майстер М’яча 0 1 1
Гудзь Богдан Престиж-Авто 0 1 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Гура Федір Тайфун 0 1 1
Гуцалюк Володимир ФК “Ружичанка” 0 1 1
Дідишин Владислав Ковчег-2 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Деусов Олександр Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Дубовик Дмитро Dark Horse 0 1 1
Збіглий Анджей Зоря 0 1 1
Здоровило Ігор Майстер М’яча 0 1 1
Карачун Тарас Modesto 0 1 1
Качановецький Денис Наркевицька ОТГ 0 1 1
Каштан Василь ФК “Студениця” 0 1 1
Кліщ Олександр Astrum 0 1 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Ковальчук Роман Поділля-АТО 0 1 1
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 0 1 1
Константінов Ігор WOODMALL 0 1 1
Корабельніков Артур Гладіатор 0 1 1
Костомаха Віталій Astrum 0 1 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Красніков Вадим Майстер М’яча 0 1 1
Красюк Василь Гладіатор 0 1 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Круторогий Андрій Авіатор 0 1 1
Кузьмін Олександр Авіатор 0 1 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Ларіоненко Олександр Victory 0 1 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Лисак Володимир Будівельник 0 1 1
Лисенко Вадим Dark Horse 0 1 1
Лисий Віталій Карат-Олешин-2 0 1 1
Литвинюк Павло Локомотив 0 1 1
Ляліхов Вадим Прогрес-В 0 1 1
Лях Ігор Vavilon 0 1 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 0 1 1
Матвійчук Олександр Тайфун 0 1 1
Мельник Іван ФК “Студениця” 0 1 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 0 1 1
Мороз Олександр Dark Horse 0 1 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 0 1 1
Муляр Ярослав Майстер М’яча 0 1 1
Нагорняк Віталій Прогрес-В 0 1 1
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 0 1 1
Нестенюк Руслан ФК “Ружичанка” 0 1 1
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Палюх Олександр Ковчег-2 0 1 1
Панчук Сергій ФК “Антонівці” 0 1 1
Пасічник Сергій Гладіатор 0 1 1
Поліщук Олександр Vavilon 0 1 1
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Попельнюк Артем Авіатор 0 1 1
Походзей Павло Гладіатор 0 1 1
Радько Віталій Зоря 0 1 1
Редько Дмитро СК “Проскурів” 0 1 1
Решетник Тарас Електротранс 0 1 1
Романюк Андрій ПЛАТІК 0 1 1
Рудько Андрій Поділля-АТО 0 1 1
Сєряков Іван Авіатор 0 1 1
Сало Юрій Поділля-АТО 0 1 1
Самолюк Вадим Modesto 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Сеник Олександр Тайфун 0 1 1
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Сович Андрій Майстер М’яча 0 1 1
Станіславов Костянтин Зоря 0 1 1
Стасюк Вадим АВТО STREET 0 1 1
Стрельченко Павло Victory 0 1 1
Твердохліб Тарас Прогрес-В 0 1 1
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 0 1 1
Тимощук Ростислав ФК “Ружичанка” 0 1 1
Тихонюк Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Ткачук Денис Modesto 0 1 1
Тостановський Антон Округ 0 1 1
Фесенко Назар Майстер М’яча 0 1 1
Флерчук Вадим Наркевицька ОТГ 0 1 1
Хмиз Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Холод Віктор ФК “Антонівці” 0 1 1
Цісар Микола Ковчег-2 0 1 1
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Чернилевський Ростислав Astrum 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Чернишов Руслан Будівельник 0 1 1
Чорноконь Роман ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Шаманський Сергій WOODMALL 0 1 1
Шаріфов Тимур ПЛАТІК 0 1 1
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 0 1 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 0 1 1
Шкодяк Іван WOODMALL 0 1 1
Щербатюк Андрій Електротранс 0 1 1
Юрчак Михайло ХФК Давид 0 1 1
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шебетко Петро (“Поділля-АТО”)

Олійник Владислав (“Локомотив”)

Слободян Віталій (“Прогрес-В”)

Мостовий Вадим (ФК “Жищинці”)

Гулько Олександр (ФК “Жищинці”)

Шкодяк Данило (“WOODMALL”)

Ковальчук Сергій (“Victory”)

Гуменюк Юрій (“Victory”)

Орін Андрій (СК “Проскурів”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here