Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після стартових матчів 1/8 фіналу плей-офф

0
322

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками стартових матчів 1/8 фіналу плей-офф у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Зауважимо, що згідно пункту 5.5.2 Регламенту загальний облік забитих голів ведеться без урахування матчів втішних кубків.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що згідно пункту 5.5.1 Регламенту облік дисциплінарних санкцій, неявок на гру ведеться з урахуванням усіх матчів Чемпіонату, в тому числі втішних кубків.

Бомбардири турніру (загальний облік):

Гравець Команда Голи З пен.
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 26 (2)
Нагорняк Валентин ПЧ-18 (Шепетівка) 24
Трачук Микола Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 24
Кошелюк Вадим Скорпіон 21
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 17
Штанько Денис ФК “Гвардія” 17
Ващук Василь Royal Palace 14
Касперський Олександр STV 14
Анікін Іван Royal Palace 13
Нащубський Олександр Прогрес-В 13
Падневич Володимир Патріоти-NETіP 13
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 13
Сович Андрій ФК “Гвардія” 13
Ільчишин Владислав Тайфун 12
Прохорчук Дмитро ФК “Студениця-1” 12
Вороністий Владислав Royal Palace 11
Кравець Артем Royal Palace 11
Плакса Євген ПЧ-18 (Шепетівка) 11
Бевз Даніїл Сокіл-2 10
Блессінг Кахока Гладіатор 10
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 10
Вдовин Олексій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 10
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 10
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 10
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 10
Кіут Ерік FC “Friends” 10
Михальчук Тарас МФК “Буг” 10
Самедінов Андрій Astrum 10
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 10 (1)
Біньковський Богдан ФК “Студениця-1” 9
Батько Андрій Патріоти-NETіP 9
Берлов Максим Тайфун 9
Данилюк Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 9
Земок Олександр Astrum 9
Мандрик Сергій Тайфун 9
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 9
Стародуб Андрій Пахтакор 9
Суєцький Андрій Війтовецька ОТГ 9
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 9
Мельник Артем Atletico Bremen 9 (1)
Бернада Максим Сокіл-2 8
Бушко Ілля Прикордонник-2 8
Головатий Віталій Патріоти-NETіP 8
Дідишен Владислав FC “Standart” 8
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 8
Остапов Вадим Грузевиця-Агро 8
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 8
Плахотний Ілля Royal Palace 8
Савчук Андрій ПЧ-18 (Шепетівка) 8
Савчук Олексій STV 8
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 8
Слободян Віталій Прогрес-В 8
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 8
Сподаренко Ростислав Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 8
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 8
Шурдило Максим ФК “Студениця-1” 8
Ярощук Олексій FC “Standart” 8
Галайко Олег Хмельницька обласна прокуратур 8 (1)
Мазур Назар Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 8 (1)
Вівсянко Руслан Гладіатор 7
Вітка Сергій Війтовецька ОТГ 7
Вєтров Олександр ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 7
Власов Андрій GC BARBERSHOP 7
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 7
Деркач Вадим STV 7
Кемо Камара Dark Horse 7
Костецький Ян ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 7
Липа Валерій ФГ “КОСВО” 7
Лосовський Олександр МФК “Буг” 7
Марчук Назар Прогрес-В 7
Нагорічний Анатолій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 7
Огороднічук Руслан МФК “URBAN-2” 7
Пожидаєв Дмитро ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 7
Садовець Роман Прогрес-В 7
Самолюк Павло FC “Infinity” 7
Скотинянський Олександр FC Vatmanstudio 7
Смик Родіон ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 7
Федик Вадим ФК “Гвардія” 7
Бальжик Дмитро Стимул+ 6
Бельський Анатолій FC Vatmanstudio 6
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 6
Буцький Анатолій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 6
Гаврилюк Андрій ФК “Ружичанка-underdog” 6
Горбуль Василь Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 6
Дудка Віталій НОВАВЕТ 6
Ебох Генрі Гладіатор 6
Козак Дмитро Прикордонник-2 6
Кондратюк Денис Патріоти-NETіP 6
Лагно Артем ФК “Лісоводи” 6
Люлькун Руслан Тайфун 6
Мазур Ярослав ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 6
Майстер Костянтин Хмельницька обласна прокуратур 6
Микуляк Дмитро Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 6
Морозов Андрій FC Vatmanstudio 6
Нікітін Олександр Dark Horse 6
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 6
Пірожков Ігор Стимул+ 6
Пушкар Олексій МФК “Буг” 6
Ромасюков Артем Astrum 6
Самолига Олег Електротранс 6
Стрибулевич Василь ФК “Розсоша” 6
Шейко Арсен Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 6
Бегаль Олександр FC “Friends” 6 (1)
Литвинюк Павло АТ “Хмельницькобленерго” 6 (1)
Басистюк Едуард Війтовецька ОТГ 5
Баськов Сергій Прогрес-В 5
Бесіда Ігор Електротранс 5
Бжуско Олег Війтовецька ОТГ 5
Віштал Євген Олекс. Стимул+ 5
Ветошко Дмитро ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 5
Вріщ Андрій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 5
Гамалага Георгій GC BARBERSHOP 5
Головко Юрій Війтовецька ОТГ 5
Гринь Олександр Хмельницька обласна прокуратур 5
Гудзь Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 5
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 5
Каленик Дмитро Скорпіон 5
Ковальчук Олександр. МФК “Буг” 5
Козак Дмитро. ФК “Лісоводи” 5
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 5
Королюк Олександр STV 5
Куліковський Богдан НОВАВЕТ 5
Лемець Олег МФК “Буг” 5
Лущик Сергій МФК “URBAN-2” 5
Микуш Олександр Стимул+ 5
Милько Володимир АТ “Хмельницькобленерго” 5
Новіков Андрій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 5
Оверчук Роман Гладіатор 5
Походзей Петро МФК “Буг” 5
Римар Степан Війтовецька ОТГ 5
Ростківський Ростислав Сокіл-2 5
Терлецький Данило SEBN UA 5
Титянин Олександр GC BARBERSHOP 5
Товпишко Олександр Сокіл-2 5
Франков Володимир Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 5
Шевчук Сергій МФК “Буг” 5
Шелист Олексій STV 5
Шимчишин Даніїл Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 5
Шиян Віталій Війтовецька ОТГ 5
Якимчук Валентин Atletico Bremen 5
Федорко Микола FC Vatmanstudio 5 (1)
Андрійчук Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 4
Білик Денис Гладіатор 4
Бондар Валентин FC “Friends” 4
Войтов Сергій Хмельницька обласна прокуратур 4
Гаврішко Віталій ФК “Гвардія” 4
Годований Павло Atletico Bremen 4
Голюк Олександр ФК “Розсоша” 4
Забейда Олександр ПЧ-18 (Шепетівка) 4
Кучерук Костянтин GC BARBERSHOP 4
Лисак Юрій ПЧ-18 (Шепетівка) 4
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 4
Мацьоха Назар Прикордонник-2 4
Молодих Сергій Фортуна 4
Нагорняк Максим ПЧ-18 (Шепетівка) 4
Нугуманов Андрій GC BARBERSHOP 4
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 4
Пюрко Олександр ФГ “КОСВО” 4
Рибак Роман МФК “Буг” 4
Сабаревський Сергій МФК “Сервіс-Буд” 4
Соловей Роман Royal Palace 4
Стасюк Кирило Сокіл-2 4
Стельмах Руслан Фортуна 4
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 4
Суєцький Олександр Війтовецька ОТГ 4
Тимошенко Антон ФК “Розсоша” 4
Трепез Олександр FC “Friends” 4
Франкевич Микола Карат MEBLI REMTION-2 4
Хібовський Артур Сокіл-2 4
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 4
Юхимчук Андрій ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 4
Ягольніцький Максим ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 4
Ящук Дмитро ФК “Житниця Поділля-Радісне” 4
Іванішен Олег ФК “Ружичанка-underdog” 3
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 3
Алєксєєв Сергій ФК “Студениця-1” 3
Альміз Олександр МФК “URBAN-2” 3
Біленький Іван МФК “Сервіс-Буд” 3
Бабич Сергій Стимул+ 3
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 3
Бойчук Назар Стимул+ 3
Бруско Вадим ФГ “КОСВО” 3
Віт Артем Прогрес-В 3
Віштал Євген Євген. Стимул+ 3
Веселовський Вадим МФК “URBAN-2” 3
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 3
Воронюк Владислав Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 3
Галкін Олександр ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 3
Гамолов Назар GC BARBERSHOP 3
Голенко Михайло FC Vatmanstudio 3
Гридасов Вадим Грузевиця-Агро 3
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 3
Давидюк Сергій ПЧ-18 (Шепетівка) 3
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 3
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 3
Коваль Дмитро Прогрес-В 3
Колесник Андрій ФК “Гвардія” 3
Кордонець Дмитро Фортуна 3
Король Валентин АТ “Хмельницькобленерго” 3
Корольков Владислав FC “Friends” 3
Косогоров Максим Atletico Bremen 3
Кульбачний Денис GC BARBERSHOP 3
Кушнір Роман НОВАВЕТ 3
Лебідь Віталій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 3
Литвинюк Сергій Royal Palace 3
Мазур Владислав Royal Palace 3
Мазуркевич Олег SEBN UA 3
Мегик Владислав МФК “URBAN-2” 3
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 3
Михалко Віктор Прикордонник-2 3
Мостепанюк Юрій ФК “Ружичанка-underdog” 3
Ніякий Мирослав Скорпіон 3
Науменко Руслан Фортуна 3
Олесь Дмитро GC BARBERSHOP 3
Омельчук Олександр Олімп (Солобківці) 3
Осадчук Володимир Фортуна 3
Осацький Руслан НОВАВЕТ 3
Пасечник Дмитро ФК “Лісоводи” 3
Пипа Володимир ФК “Лісоводи” 3
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця-1” 3
Сабадаш Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 3
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля-Радісне” 3
Сичов Захар GC BARBERSHOP 3
Сушарник Юрій ФК “Меджибіж” 3
Тріфонов Сергій FC “ADRENALINE” 3
Тучинський Володимир Скорпіон 3
Феринський Ігор Фортуна 3
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля-Радісне” 3
Шандига Павло Astrum 3
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 3
Яковчук Олег FC “Infinity” 3
Яремішин Ярослав ФГ “КОСВО” 3
Яремчук Антон FC “Infinity” 3
Яржемський Іван ФГ “КОСВО” 3
Ярмощук Вадим Електротранс 3
Родич Ярослав НОВАВЕТ 3 (1)
Ігнатов Вадим Dark Horse 2
Акрамов Нурислом Atletico Bremen 2
Антощук Дмитро Royal Palace 2
Барчук Денис Олімп (Солобківці) 2
Басараба Ярослав Dark Horse 2
Басистюк Роман Royal Palace 2
Баценко Іван МФК “URBAN-2” 2
Белінський Максим ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 2
Бистрих Володимир Dark Horse 2
Боднар Костянтин ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2
Божек Роман ФК “Житниця Поділля-Радісне” 2
Бурківський Віктор ФК “Студениця-1” 2
Васильков Сергій ФК “Студениця-1” 2
Васильчук Владислав Електротранс 2
Вербовий Євгеній Електротранс 2
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 2
Герчекер Артур-Бехсат Atletico Bremen 2
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2
Даниш Вадим МФК “Буг” 2
Жилович Тарас SEBN UA 2
Жміда Ігор FC “Friends” 2
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 2
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Зозуля Олександр Пахтакор 2
Качур Вадим ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 2
Ковальчук Олександр Atletico Bremen 2
Козак Андрій ПЧ-18 (Шепетівка) 2
Коляновський Віталій ФК “Студениця-1” 2
Корабельніков Артур Гладіатор 2
Костик Михайло ФК “Меджибіж” 2
Кривак Михайло Astrum 2
Кручінін Богдан Dark Horse 2
Куцак Максим Фортуна 2
Ліщук Віталій Royal Palace 2
Лаврентюк Ігор Стимул+ 2
Лантвойт Максим Електротранс 2
Лисенко Артем Сокіл-2 2
Локазюк Віктор Скорпіон 2
Лопушанський Юрій Війтовецька ОТГ 2
Люлькун Назарій ФК “Ружичанка-underdog” 2
Лялька Владислав Прикордонник-2 2
Міль Сергій FC Vatmanstudio 2
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 2
Матвеєв Богдан ФК “Студениця-1” 2
Мацерук Артем FC “ADRENALINE” 2
Мельніков Андрій Прикордонник-2 2
Мельник Максим Сокіл-2 2
Мельник Сергій МФК “Буг” 2
Момот Денис Фортуна 2
Мулик Костянтин SEBN UA 2
Ніколаєв Олег Грузевиця-Агро 2
Нікольчук Володимир FC “Infinity” 2
Паук Андрій ФГ “КОСВО” 2
Паюк Михайло ФГ “КОСВО” 2
Пилипчук Андрій STV 2
Посонський Іван Електротранс 2
Прилуцький Андрій ФК “Житниця Поділля-Радісне” 2
Пустовіт Михайло Пахтакор 2
Скрипковський Сергій Royal Palace 2
Сохорук Артем Dark Horse 2
Тарантаєв Максим Патріоти-NETіP 2
Ткачук Андрій FC “ADRENALINE” 2
Томчишин Богдан Олімп (Солобківці) 2
Тригуба Віталій ПЧ-18 (Шепетівка) 2
Федорук Олександр Пахтакор 2
Флінта Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Флерко Костянтин Фортуна 2
Чернятинський Віктор ФК “Житниця Поділля-Радісне” 2
Шаткун Євген Пахтакор 2
Шевчук Андрій Dark Horse 2
Юрчук Єгор Atletico Bremen 2
Ягольніцький Олег ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2
Янковський Артем FC “Friends” 2
Яцьків Ярослав Патріоти-NETіP 2
Мевша Володимир МФК “URBAN-2” 2 (1)
Прит Вадим STV 2 (1)
Рудий Олег ПЧ-18 (Шепетівка) 2 (1)
Собольський Андрій STV 2 (1)
Агджоян Юрій ФК “Ружичанка-underdog” 1
Андрійчук Володимир ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Білань Ігор Стимул+ 1
Білий Павло Тайфун 1
Балабанов В’ячеслав Фортуна 1
Барабаш Андрій FC “Friends” 1
Боровик Денис ФК “Лісоводи” 1
Булкін Михайло GC BARBERSHOP 1
Варвус Ігор ФК “Меджибіж” 1
Великий Сергій Скорпіон 1
Вельц Юрій ФК “Студениця-1” 1
Вознюк Руслан НОВАВЕТ 1
Вонсович Дмитро STV 1
Гіба Денис FC “Standart” 1
Гах Олександр ФК “Розсоша” 1
Гнідий Сергій ФК “Ружичанка-underdog” 1
Годущан Максим ФК “Ружичанка-underdog” 1
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Гончар Максим FC “ADRENALINE” 1
Горбенко Віталій ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Горошко Віктор Прогрес-В 1
Гринчук Андрій Карат MEBLI REMTION-2 1
Гриньків Віталій Хмельницька обласна прокуратур 1
Грушецький Сергій ФК “Лісоводи” 1
Гурин Олександр STV 1
Гурняк Олександр МФК “Буг” 1
Дідух Тарас Грузевиця-Агро 1
Дащенко Вадим Патріоти-NETіP 1
Дем’янюк Віталій GC BARBERSHOP 1
Демчук Артем Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Дмитрук Роман ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Довгалюк Олександр ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Драганюк Іван Стимул+ 1
Дрижа Олександр Пахтакор 1
Загурський Богдан FC “ADRENALINE” 1
Зарицький Ігор МФК “URBAN-2” 1
Карасьов Микита Сокіл-2 1
Кліщ Олександр Astrum 1
Ковалевський Дмитро Хмельницька обласна прокуратур 1
Козак Святослав МФК “Сервіс-Буд” 1
Койфман Олександр FC “Infinity” 1
Кокаревич Артур FC “Friends” 1
Коляновський Артем Олімп (Солобківці) 1
Комаринський Олександр FC “Infinity” 1
Костомаха Віталій Astrum 1
Крутилко Андрій FC “ADRENALINE” 1
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 1
Кухта Дмитро GC BARBERSHOP 1
Кухта Павло FC “Infinity” 1
Лабенський Володимир Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 1
Лабенський Олег Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Лавренчук Максим Dark Horse 1
Ладняк Михайло НОВАВЕТ 1
Лех Денис ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Лисий Віталій Карат MEBLI REMTION-2 1
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1
Лучінін Вадим Гладіатор 1
Люлько Микола ФК “Розсоша” 1
Мізин Ярослав Гладіатор 1
Майдан Олексій Сокіл-2 1
Малецький Дмитро ФК “Лісоводи” 1
Мамонтов Олег FC “Infinity” 1
Матвійчук Ян ФК “Гвардія” 1
Матусяк Тарас ФК “Лісоводи” 1
Мацеплюк Олег Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 1
Медзатий Андрій Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Мединський Богдан ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1
Микуляк Олег ФК “Меджибіж” 1
Муль Ілля Прикордонник-2 1
Муляр Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Муравський Віталій Прогрес-В 1
Нікітюк Ярослав Тайфун 1
Навитанюк Максим Скорпіон 1
Настуняк Олександр Патріоти-NETіP 1
Невмержицький Олександр ФК “Ружичанка-underdog” 1
Олексієнко Владислав SEBN UA 1
Панасюк Анатолій Патріоти-NETіP 1
Пекний Сергій Скорпіон 1
Пекнич Вадим Astrum 1
Перун Сергій Гладіатор 1
Полупан Олександр FC “Standart” 1
Приступа Дмитро Пахтакор 1
Притула Владислав Royal Palace 1
Регула Ярослав Війтовецька ОТГ 1
Романов Михайло Фортуна 1
Рочняк Валентин МФК “Сервіс-Буд” 1
Рудько Андрій ФК “Розсоша” 1
Сірук Руслан ФК “Меджибіж” 1
Савчук Олександр Патріоти-NETіP 1
Савчук Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Самчук Олександр Dark Horse 1
Свірщ Євген Грузевиця-Агро 1
Сердуніч Вадим Astrum 1
Сивак Дмитро SEBN UA 1
Слюсар Андрій STV 1
Стаднічук Сергій SEBN UA 1
Стрельцов Олексій МФК “URBAN-2” 1
Суліма Віталій ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Султанов Акромхожа Atletico Bremen 1
Таранціца Андрій Atletico Bremen 1
Теклюк Богдан Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Теренов Олександр Олімп (Солобківці) 1
Тернавський Юрій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 1
Теслюк Денис Скорпіон 1
Теслюк Дмитро Грузевиця-Агро 1
Тисячний Руслан FC “Infinity” 1
Тучинський Микола Скорпіон 1
Умаров Ісмаїл FC Vatmanstudio 1
Урбан Олександр Війтовецька ОТГ 1
Урбель Олександр Електротранс 1
Федорівський Андрій ФК “Лісоводи” 1
Фещенко Олександр ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Хмелівський Олександр Astrum 1
Христофоров Євгеній ФК “Меджибіж” 1
Худік Олександр FC “Friends” 1
Цісар Олександр FC “Standart” 1
Цвик Максим ФК “Гвардія” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Чарінцев Артем ПЧ-18 (Шепетівка) 1
Чернятинський Тарас ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1
Шиманський Анатолій FC “Friends” 1
Шуварський Ігор ФК “Ружичанка-underdog” 1
Шупер Віталій Пахтакор 1
Ягринець Вадим Пахтакор 1
Ясенко Борис STV 1
Яцків Богдан Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1
Ячмінь Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 1
Регула Руслан Війтовецька ОТГ 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Мединський Богдан ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 2 1 11
Трачук Микола Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1 5 10
Шурдило Максим ФК “Студениця-1” 1 5 10
Суєцький Олександр Війтовецька ОТГ 1 4 9
Кемо Камара Dark Horse 1 3 8
Вівсянко Богдан Гладіатор 1 2 7
Годований Павло Atletico Bremen 1 2 7
Лянскорунський Ярослав ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1 2 7
Матусяк Тарас ФК “Лісоводи” 1 2 7
Панасенков Андрій FC “Infinity” 1 2 7
Ящук Дмитро ФК “Житниця Поділля-Радісне” 1 2 7
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 1 1 6
Гіджеліцький Ігор ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1 1 6
Крутилко Андрій FC “ADRENALINE” 1 1 6
Кучерук Костянтин GC BARBERSHOP 1 1 6
Мацеплюк Олег Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 1 1 6
Рибак Роман МФК “Буг” 1 1 6
Століта Михайло Карат MEBLI REMTION-2 1 1 6
Тисячний Руслан FC “Infinity” 1 1 6
Шейко Арсен Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1 1 6
Байдюк Микола Тайфун 1 0 5
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 1 0 5
Бурківський Віктор ФК “Студениця-1” 1 0 5
Віштал Євген Олекс. Стимул+ 1 0 5
Ващенко Олександр Фортуна 1 0 5
Возний Михайло Стимул+ 1 0 5
Гончаров Аркадій FC “Friends” 1 0 5
Гордань Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 1 0 5
Дідишен Павло FC “Standart” 1 0 5
Дубовий Іван SEBN UA 1 0 5
Дюг Ігор Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1 0 5
Житніковський Владислав Сокіл-2 1 0 5
Каштан Василь ФК “Студениця-1” 1 0 5
Костомаха Віталій Astrum 1 0 5
Кульбачний Денис GC BARBERSHOP 1 0 5
Люлько Микола ФК “Розсоша” 1 0 5
Медзатий Андрій Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 1 0 5
Мельник Іван Вас. ФК “Студениця-1” 1 0 5
Михалко Віктор Прикордонник-2 1 0 5
Насідач Віктор Пахтакор 1 0 5
Радюк Олексій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 1 0 5
Романчев Віталій Тайфун 1 0 5
Слободяновський Вадим FC “Infinity” 1 0 5
Собольський Андрій STV 1 0 5
Худік Олександр FC “Friends” 1 0 5
Черенков Юрій Dark Horse 1 0 5
Ващук Василь Royal Palace 0 5 5
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 5 5
Стець Дмитро МФК “URBAN-2” 0 5 5
Віштал Євген Євген. Стимул+ 0 4 4
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 0 4 4
Веселовський Вадим МФК “URBAN-2” 0 4 4
Пекний Сергій Скорпіон 0 4 4
Прохорчук Дмитро ФК “Студениця-1” 0 4 4
Ярощук Олексій FC “Standart” 0 4 4
Бойчук Назар Стимул+ 0 3 3
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 3 3
Галайко Олег Хмельницька обласна прокуратур 0 3 3
Головатий Віталій Патріоти-NETіP 0 3 3
Головко Юрій Війтовецька ОТГ 0 3 3
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 0 3 3
Кондратюк Денис Патріоти-NETіP 0 3 3
Кушнір Роман НОВАВЕТ 0 3 3
Лоюк Олександр FC “ADRENALINE” 0 3 3
Мельник Іван ФК “Студениця-1” 0 3 3
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця-1” 0 3 3
Сподаренко Ростислав Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 3 3
Стрибулевич Василь ФК “Розсоша” 0 3 3
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 3 3
Чернов Вадим ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 3 3
Шимчишин Даніїл Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 3 3
Ільчишин Владислав Тайфун 0 2 2
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 0 2 2
Альміз Олександр МФК “URBAN-2” 0 2 2
Біленький Іван МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Біньковський Богдан ФК “Студениця-1” 0 2 2
Батько Андрій Патріоти-NETіP 0 2 2
Бельський Анатолій FC Vatmanstudio 0 2 2
Бруско Вадим ФГ “КОСВО” 0 2 2
Бушко Ілля Прикордонник-2 0 2 2
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 0 2 2
Вороністий Владислав Royal Palace 0 2 2
Гах Олександр ФК “Розсоша” 0 2 2
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 0 2 2
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Гуцалюк Володимир ФК “Ружичанка-underdog” 0 2 2
Кащук Олександр Війтовецька ОТГ 0 2 2
Кобзаренко Віталій МФК “URBAN-2” 0 2 2
Кобзаренко Владислав МФК “URBAN-2” 0 2 2
Козак Святослав МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Койфман Олександр FC “Infinity” 0 2 2
Косогоров Максим Atletico Bremen 0 2 2
Костецький Ян ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 2 2
Кошелюк Вадим Скорпіон 0 2 2
Кравець Артем Royal Palace 0 2 2
Куліковський Богдан НОВАВЕТ 0 2 2
Кулаков Олексій ФК “Лісоводи” 0 2 2
Лантвойт Максим Електротранс 0 2 2
Лисий Олександр Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Люлькун Руслан Тайфун 0 2 2
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Микуляк Дмитро Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 2 2
Молодих Сергій Фортуна 0 2 2
Мостепанюк Юрій ФК “Ружичанка-underdog” 0 2 2
Нікольчук Володимир FC “Infinity” 0 2 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 2 2
Омельчук Олександр Олімп (Солобківці) 0 2 2
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Панасюк Віктор Стимул+ 0 2 2
Пасічник Сергій Гладіатор 0 2 2
Пасечник Дмитро ФК “Лісоводи” 0 2 2
Плакса Євген ПЧ-18 (Шепетівка) 0 2 2
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 0 2 2
Садовець Роман Прогрес-В 0 2 2
Садовський Віктор Карат MEBLI REMTION-2 0 2 2
Сичов Захар GC BARBERSHOP 0 2 2
Сович Андрій ФК “Гвардія” 0 2 2
Соловей Роман Royal Palace 0 2 2
Стародуб Андрій Пахтакор 0 2 2
Стельмах Руслан Фортуна 0 2 2
Стрельцов Олексій МФК “URBAN-2” 0 2 2
Суєцький Андрій Війтовецька ОТГ 0 2 2
Федорко Микола FC Vatmanstudio 0 2 2
Хомишен Микола МФК “Буг” 0 2 2
Цісар Микола FC “Standart” 0 2 2
Цісар Олександр FC “Standart” 0 2 2
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 0 2 2
Шебетко Петро ФК “Розсоша” 0 2 2
Ягольніцький Олег ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 2 2
Яцьків Ярослав Патріоти-NETіP 0 2 2
Іванішен Олег ФК “Ружичанка-underdog” 0 1 1
Білий Павло Тайфун 0 1 1
Бардецький Сергій FC “Standart” 0 1 1
Басун Ілля ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Бевз Даніїл Сокіл-2 0 1 1
Бегаль Олександр FC “Friends” 0 1 1
Берлов Максим Тайфун 0 1 1
Бесіда Ігор Електротранс 0 1 1
Бжуско Олег Війтовецька ОТГ 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Блессінг Кахока Гладіатор 0 1 1
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 0 1 1
Боднар Костянтин ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Божек Роман ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 0 1 1
Бродзянський Денис ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Булкін Михайло GC BARBERSHOP 0 1 1
Бурлака Іван ФК “Меджибіж” 0 1 1
Віт Артем Прогрес-В 0 1 1
Васильков Сергій ФК “Студениця-1” 0 1 1
Васильчук Владислав Електротранс 0 1 1
Вдовин Олексій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 1 1
Власов Дмитро Сокіл-2 0 1 1
Вознюк Руслан НОВАВЕТ 0 1 1
Галкін Олександр ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Гарбуз Микита Олімп (Солобківці) 0 1 1
Голенко Михайло FC Vatmanstudio 0 1 1
Гончар Максим FC “ADRENALINE” 0 1 1
Горобчук Денис GC BARBERSHOP 0 1 1
Григоренко Олександр ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Гринь Олександр Хмельницька обласна прокуратур 0 1 1
Грушецький Сергій ФК “Лісоводи” 0 1 1
Дідишен Владислав FC “Standart” 0 1 1
Данилюк Володимир ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Дащенко Вадим Патріоти-NETіP 0 1 1
Деркач Вадим STV 0 1 1
Джунько Валерій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Дитинник Валентин ФК “Меджибіж” 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Донець Леонід Скорпіон 0 1 1
Драганюк Іван Стимул+ 0 1 1
Жарук Богдан ФК “Лісоводи” 0 1 1
Жміда Ігор FC “Friends” 0 1 1
Жуковський Сергій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Загорецький Віталій STV 0 1 1
Задоянчук Назар Atletico Bremen 0 1 1
Земок Олександр Astrum 0 1 1
Кіут Ерік FC “Friends” 0 1 1
Качур Вадим ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Кащенко Артем ФК “Ружичанка-underdog” 0 1 1
Кліщ Олександр Astrum 0 1 1
Ковальчук Олег Прикордонник-2 0 1 1
Ковальчук Олександр. МФК “Буг” 0 1 1
Корнілов Максим ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Корольков Владислав FC “Friends” 0 1 1
Костик Михайло ФК “Меджибіж” 0 1 1
Кулагін Олександр SEBN UA 0 1 1
Куляк Олександр Пахтакор 0 1 1
Кухта Павло FC “Infinity” 0 1 1
Куцак Максим Фортуна 0 1 1
Кучер Костянтин ФК “Меджибіж” 0 1 1
Лабенський Володимир Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 1 1
Лабенський Олег Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 1 1
Лаврентюк Ігор Стимул+ 0 1 1
Лагно Артем ФК “Лісоводи” 0 1 1
Лапчук Павло ФК “Лісоводи” 0 1 1
Лебідь Віталій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Левченко Ростислав GC BARBERSHOP 0 1 1
Лемець Олег МФК “Буг” 0 1 1
Лех Денис ПЧ-18 (Шепетівка) 0 1 1
Литвинюк Павло АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Локазюк Віктор Скорпіон 0 1 1
Луков Олександр Astrum 0 1 1
Лущик Сергій МФК “URBAN-2” 0 1 1
Мазур Ярослав ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Мазуркевич Олег SEBN UA 0 1 1
Майоров Денис Електротранс 0 1 1
Малецький Дмитро ФК “Лісоводи” 0 1 1
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Мартинюк Руслан Електротранс 0 1 1
Марущак Руслан НОВАВЕТ 0 1 1
Марчук Назар Прогрес-В 0 1 1
Мевша Володимир МФК “URBAN-2” 0 1 1
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 0 1 1
Микитюк Євген Пахтакор 0 1 1
Момот Денис Фортуна 0 1 1
Мороз Андрій Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 1 1
Мороз Олександр. Dark Horse 0 1 1
Мочульський Володимир SEBN UA 0 1 1
Мулик Костянтин SEBN UA 0 1 1
Муравський Віталій Прогрес-В 0 1 1
Ніякий Мирослав Скорпіон 0 1 1
Нагорняк Валентин ПЧ-18 (Шепетівка) 0 1 1
Нагорняк Максим ПЧ-18 (Шепетівка) 0 1 1
Новіков Андрій ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Нугуманов Андрій GC BARBERSHOP 0 1 1
Оверчук Роман Гладіатор 0 1 1
Огороднічук Руслан МФК “URBAN-2” 0 1 1
Олексієнко Владислав SEBN UA 0 1 1
Осадчук Володимир Фортуна 0 1 1
Осацький Руслан НОВАВЕТ 0 1 1
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Падневич Володимир Патріоти-NETіP 0 1 1
Панасюк Анатолій Патріоти-NETіP 0 1 1
Паюк Михайло ФГ “КОСВО” 0 1 1
Пендечук Андрій Atletico Bremen 0 1 1
Пилипчук Андрій STV 0 1 1
Пипа Володимир ФК “Лісоводи” 0 1 1
Плахотний Ілля Royal Palace 0 1 1
Пожидаєв Дмитро ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Полупан Олександр FC “Standart” 0 1 1
Походзей Петро МФК “Буг” 0 1 1
Пустовіт Михайло Пахтакор 0 1 1
Рейман Олександр Прогрес-В 0 1 1
Римар Степан Війтовецька ОТГ 0 1 1
Родич Ярослав НОВАВЕТ 0 1 1
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 0 1 1
Ромасюков Артем Astrum 0 1 1
Рудий Валерій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 1 1
Сабадаш Богдан ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Савчук Андрій ПЧ-18 (Шепетівка) 0 1 1
Савчук Олександр Патріоти-NETіP 0 1 1
Савчук Сергій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Слободзян Ярослав Atletico Bremen 0 1 1
Слободян Віталій Прогрес-В 0 1 1
Смаглюк Юрій Патріоти-NETіP 0 1 1
Смик Родіон ФК “ІTA-TOOLS-Литвина” 0 1 1
Смолко Максим ФГ “КОСВО” 0 1 1
Сопілко Олексій Прикордонник-2 0 1 1
Стрихарчук Степан Олімп (Солобківці) 0 1 1
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Суберляк Денис STV 0 1 1
Суліма Віталій ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Теклюк Богдан Агробізнес-ДЮСШ U-15-16 0 1 1
Терлецький Данило SEBN UA 0 1 1
Тернавський Юрій Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка” 0 1 1
Титянин Олександр GC BARBERSHOP 0 1 1
Тріфонов Сергій FC “ADRENALINE” 0 1 1
Трохимчук Олександр Тайфун 0 1 1
Тучинський Микола Скорпіон 0 1 1
Умаров Ісмаїл FC Vatmanstudio 0 1 1
Федорук Олександр Пахтакор 0 1 1
Феринський Ігор Фортуна 0 1 1
Хібовський Артур Сокіл-2 0 1 1
Халнєпєсов Руслан Патріоти-NETіP 0 1 1
Христофоров Євгеній ФК “Меджибіж” 0 1 1
Черненко Олег Astrum 0 1 1
Чернятинський Віктор ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Чернятинський Тарас ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Чиж Дмитро FC “ADRENALINE” 0 1 1
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 0 1 1
Шевчук Андрій Dark Horse 0 1 1
Шелист Олексій STV 0 1 1
Шостацький Максим ФК “Житниця Поділля-Радісне” 0 1 1
Шупер Віталій Пахтакор 0 1 1
Юхимчук Андрій ФК “МІЦЬ-ЧУМАК” 0 1 1
Янковський Артем FC “Friends” 0 1 1
Ячмінь Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Костомаха Віталій (“Astrum”)

Шурдило Максим (ФК “Студениця-1”)

Шейко Арсен (“Агробізнес-ДЮСШ U-15-16”)

Крутилко Андрій (FC “ADRENALINE”)

Черенков Юрій (головний тренер команди “Dark Horse”)

Мельник Іван (головний тренер команди ФК “Студениця-1”)

Мацеплюк Олег (Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка”)

Романчев Віталій (“Тайфун”)

Ящук Дмитро (ФК “Житниця Поділля-Радісне”)

Віштал Євген Олекс. (“Стимул+”)

Безкоровайний Олександр (“Прикордонник-2”)

Трачук Микола (“Агробізнес-ДЮСШ U-15-16”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here