Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після заключних ігор вирішальних серій плей-офф

0
251

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після заключних матчів вирішальних серій плей-офф у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Голець Олександр Rexsoft 39
Лісніченко Ігор ДЮСШ №1-Україна 39
Коротаєв Ігор КАЗ 34
Тодоренко Ігор FURY 30
Шутяк Дмитро FURY 28
Дудка Віталій Зооветпром-Поділля 27
Баштанюк Сергій ДБК-2 24
Бесіда Ігор ДБК-2 24
Щербатюк Андрій Електротранс 23
Гук Дмитро FURY 22
Косевич Олександр Rexsoft 22
Слобода Сергій Моноліт 20
Підручний Роман Легіон 18
Борщ Олександр КАЗ 17
Ростківський Ігор Алмаз 17
Янов Валерій Моноліт 17
Бантус Сергій Торнадо 16
Даценко Максим ДБК-2 16
Шитенков Артур Ковчег 16
Король Орест ФК “Крупа” 15
Гула Вадим Стимул 14
Колесник Василь ЗА-ЗУЛ 14
Андрушко Віталій Алмаз 13
Басараба Денис ФК “Розсоша” 13
Волошин Андрій Інтер 13
Горенко Олексій Інтер 13
Доценко Олександр Інкогніто 13
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 13
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 13
Флік Олександр Стріла-ХГПА 13
Шкодяк Іван Вуд-Молл 13
Константін Юрій КАЗ 12
Мірзаков Олександр Інтер 12
Шпак Олексій Вуд-Молл 12
Бойчук Василь Інкогніто 11
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 11
Камінський Артем Регбі-Evolution 11
Кравцов Віталій FC “Diamant” 11
Легун Костянтин Rexsoft 11
Грохальський Григорій КАЗ 11 (1)
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Україна 11 (1)
Ахмат Різвон СК “Новатор Арті-Спорт” 10
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 10
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 10
Гайдук Сергій FURY 10
Дідичук Максим FC “Diamant” 10
Костенко Андрій Амадока 10
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 10
Пачевський Дмитро ДЮСШ №1-Україна 10
Пробитий Богдан Ковчег 10
Смолій Михайло ФК “Розсоша” 10
Шаповал Владислав Алмаз 10
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 10
Терлецький Данило ДЮСШ №1-Фенікс 10 (1)
Бойко Владислав ДЮСШ №1-Фенікс 9
Вєтров Олександр Інтер 9
Валідуда Денис ФК “Крупа” 9
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 9
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 9
Нарожний Ігор Smile 9
Овчарук Ігор Торнадо 9
Юзиков Артем FC “Diamant” 9
Ільчишин Владислав СК “Новатор Арті-Спорт” 8
Артемчук Микола Аванті 8
Білий Євген Регбі-Evolution 8
Вараниця Михайло Новатор-2 8
Власов Віктор Інтер 8
Габатель Сергій ДБК-2 8
Гуринович Олексій ДЮСШ №1-Україна 8
Деусов Олександр Інтер 8
Дячок Андрій Booster 8
Жуковський Олександр Booster 8
Константинов Ігор Вуд-Молл 8
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 8
Остафійчук Дмитро Lifecell 8
Подлюк Олександр FURY 8
Росінський Сергій Алмаз 8
Ягодзінський Віталій Вуд-Молл 8
Королевський Олександр Електротранс 8 (1)
Ващук Василь Меблі-Лідер 7
Дячок Віталій Booster 7
Дячок Олександр Booster 7
Журавський Василь FC “Diamant” 7
Концевич Сергій Інтер 7
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 7
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 7
Мальчик Микола Енергетик 7
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 7
Матвієнко Сергій Торнадо 7
Олексійчук Віталій Інкогніто 7
Пендечук Андрій Ковчег 7
Посполіта Віталій Новатор-2 7
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 7
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна 7
Фурік Олександр ДБК-2 7
Щепанський Едуард Моноліт 7
Якушевський Вадим Легіон 7
Абзалов Костянтин Моноліт 6
Духанін Костянтин FURY 6
Жук Валерій Ковчег 6
Клімов Роман Ковчег 6
Корольков Владислав Зооветпром-Поділля 6
Крижанівський Роман КАЗ 6
Крищук Броніслав Booster 6
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 6
Олійник Владислав ДЮСШ №1-Україна 6
Осадчук Володимир Новатор-2 6
Петрук Ярослав КАЗ 6
Побута Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 6
Пономарьов Віталій Амадока 6
Попик Олег Легіон 6
Родич Ярослав Аванті 6
Савенко Антон Легіон 6
Слободенюк Олександр Lifecell 6
Суєцький Олег Меблі-Лідер 6
Хом’як Богдан Вуд-Молл 6
Шабатура Максим Аванті 6
Шкодяк Данило Вуд-Молл 6
Янчук Олександр Інкогніто 6
Яцков Дмитро ДБК-2 6 (1)
Абельчук Андрій КАЗ 5
Бєляк Павло Торнадо 5
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 5
Бельський Анатолій Інтер 5
Бойко Олег Енергетик 5
Босак Максим Зооветпром-Поділля 5
Віт Віталій Lifecell 5
Власов Юрій Lifecell 5
Гуральник Владислав Стимул 5
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 5
Дурда Андрій СК “Новатор Арті-Спорт” 5
Кацатадзе Максим Алмаз 5
Киданов Олександр Rexsoft 5
Кондратюк Микола Lifecell 5
Кошелюк Вадим Регбі-Evolution 5
Люховець Андрій Lifecell 5
Медведчук Максим Регбі-Evolution 5
Михайлов Артем СК “Новатор Арті-Спорт” 5
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 5
Ніньовський Михайло СК “Новатор Арті-Спорт” 5
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 5
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 5
Панчук Андрій Аванті 5
Рогальський Андрій ФК “Крупа” 5
Соловей Олексій Вуд-Молл 5
Таранціца Андрій Алмаз 5
Чемерис Владислав ДЮСШ №1-Україна 5
Коляновський Віталій ФК “Крупа” 5 (1)
Бачинський Богдан ДБК-2 4
Власюк Дмитро Торнадо 4
Голова Сергій Легіон 4
Грох Сергій Ковчег 4
Дембіцький Сергій Амадока 4
Завальніцький Руслан ФК “Крупа” 4
Зюбрицький Віталій Smile 4
Квока Сергій Smile 4
Коздронь Віталій Новатор-2 4
Лантвойт Максим Електротранс 4
Лущик Сергій Моноліт 4
Мартинюк Володимир Інтер 4
Орін Андрій Регбі-Evolution 4
Островський Дмитро Інкогніто 4
Патоїшин Михайло Вуд-Молл 4
Петрук Євген Rexsoft 4
Савченко Олександр Інтер 4
Стець Андрій Ковчег 4
Тарасов Андрій Smile 4
Тимощук Максим Зооветпром-Поділля 4
Швець Олександр Енергетик 4
Іщук Олександр Lifecell 3
Васильчук Іван Booster 3
Волчанський Ігор КАЗ 3
Горбачов Олексій FC “Diamant” 3
Гусак Василь Аванті 3
Дарченко Віктор Моноліт 3
Дзьобан Михайло ФК “Крупа” 3
Зеленський Олександр Інкогніто 3
Ковтонюк Олександр КАЗ 3
Копицяк Артем Booster 3
Корчевний Олександр ХЕМТ 3
Котенков Ігор Моноліт 3
Кравець Артем Меблі-Лідер 3
Кришталь Віктор Амадока 3
Кучерявий Олександр СК “Новатор Арті-Спорт” 3
Лазоренко Ігор Алмаз 3
Лахмай Валерій СК “Новатор Арті-Спорт” 3
Мігунов Олександр Регбі-Evolution 3
Мальков Олександр Новатор-2 3
Мировіцький Олексій Моноліт 3
Онісьєв Євген FC “Diamant” 3
Підгорний Владислав Стріла-ХГПА 3
Паламарчук Андрій Моноліт 3
Пендичук Олександр ХЕМТ 3
Печуляк Андрій Моноліт 3
Пугачов Віталій Lifecell 3
Сіньковський Вадим ФК “ЮАН” 3
Слободян Олександр Амадока 3
Тарахтій Костянтин Інкогніто 3
Тимошенко Антон ФК “Розсоша” 3
Тріфонов Сергій Аванті 3
Швець Дмитро БРАЗЕР 3
Янчук Олексій Lifecell 3
Янчук Сергій Інкогніто 3
Ліщук Петро Стимул 3 (1)
Бігус Ростислав ДЮСШ №1-Фенікс 2
Білик Руслан Стимул 2
Бабій Олександр FC “Diamant” 2
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 2
Батура Дмитро БРАЗЕР 2
Бачинський Олександр Алмаз 2
Буняк Андрій Перша Приватна Броварня 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 2
Вельц Денис Інкогніто 2
Власюк Денис Торнадо 2
Гілевич Ігор Амадока 2
Гах Олександр Аванті 2
Горбатюк Андрій ФК “Розсоша” 2
Горбачов Євген Стимул 2
Данилюк Олександр Амадока 2
Денисюк Юрій ЗА-ЗУЛ 2
Дмитрук Ярослав БРАЗЕР 2
Дронг Сергій Lifecell 2
Загорянський Максим Торнадо 2
Заяць Роман Перша Приватна Броварня 2
Знайдюк Анатолій БРАЗЕР 2
Коваленко Михайло Lifecell 2
Ковальчук Олександр Lifecell 2
Козак Євген Rexsoft 2
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 2
Козовик Володимир Вуд-Молл 2
Кравчук Андрій Booster 2
Крохан Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 2
Крук Денис Ковчег 2
Кульпа Денис ФК “ЮАН” 2
Кушнір Роман Електротранс 2
Леськов Максим Енергетик 2
Малюта Ігор СК “Новатор Арті-Спорт” 2
Мамонтов Олег Smile 2
Мандрик Вадим ФК “Розсоша” 2
Мещеряков Олексій Lifecell 2
Мостовий Іван Новатор-2 2
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 2
Нік Мустафа Smile 2
Одарич Сергій Новатор-2 2
Олійник Сергій Енергетик 2
Орехівський Сергій Booster 2
Оселедько Олексій Smile 2
Палчинський Владислав ХЕМТ 2
Панчук Сергій Smile 2
Пелехатий Павло Стріла-ХГПА 2
Печинюк Сергій ФК “ЮАН” 2
Плахотний Ілля ДЮСШ №1-Україна 2
Положай Валерій ДЮСШ №1-Україна 2
Росінський Андрій Моноліт 2
Саковський Андрій Енергетик 2
Скібінський Дмитро Зооветпром-Поділля 2
Смульський Володимир Стимул 2
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 2
Тимощук Олександр ХЕМТ 2
Титула Микола БРАЗЕР 2
Федик Вадим Стріла-ХГПА 2
Цибулько Олександр Енергетик 2
Чабан Артем Перша Приватна Броварня 2
Шмаль Валентин ХЕМТ 2
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 2
Щербицький Андрій ДЮСШ №1-Фенікс 2
Ягольніцький Андрій Перша Приватна Броварня 2
Янов Дем’ян FC “Diamant” 2
Яцьков Сергій Стимул 2
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 1
Апанович Максим Booster 1
Багрій Владислав Booster 1
Бардієр Богдан Легіон 1
Баталінський Іван Перша Приватна Броварня 1
Бедриківський Руслан Торнадо 1
Боднарчук Сергій Легіон 1
Бойко Олександр Стимул 1
Будченко Михайло Rexsoft 1
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 1
Васільєв Руслан Стимул 1
Вознюк Руслан Електротранс 1
Галак Олександр Перша Приватна Броварня 1
Галачинський Василь БРАЗЕР 1
Глега Валентин FC “Diamant” 1
Гончар Андрій ХЕМТ 1
Граматчиков Олексій Перша Приватна Броварня 1
Григорчук Василь ФК “Крупа” 1
Грисюк Іван ФК “Крупа” 1
Гришпинюк Вадим ЗА-ЗУЛ 1
Гук Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Гурняк Олександр Алмаз 1
Гуторов Валерій Rexsoft 1
Гуцалюк Роман Регбі-Evolution 1
Даниленко Михайло ХЕМТ 1
Даниш Вадим Алмаз 1
Дашевський Роман ЗА-ЗУЛ 1
Дем’янюк Владислав Торнадо 1
Дембіцький Андрій Енергетик 1
Денисюк Володимир Новатор-2 1
Дехтяр Андрій Енергетик 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 1
Жовтан Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Карпюк Максим Легіон 1
Коваленко Богдан СК “Новатор Арті-Спорт” 1
Ковальський Дмитро КАЗ 1
Ковтун Максим Стріла-ХГПА 1
Кожан Сергій Зооветпром-Поділля 1
Козубець Андрій Легіон 1
Кокойко Ігор БРАЗЕР 1
Комар Сергій ХЕМТ 1
Кореганов Іван Rexsoft 1
Купратий Євген ДБК-2 1
Кучер Андрій СК “Новатор Арті-Спорт” 1
Лисий Олександр ФК “Розсоша” 1
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 1
Лозінський Дмитро ХЕМТ 1
Ляур Максим ДЮСШ №1-Україна 1
Мадзяновський Сергій СК “Новатор Арті-Спорт” 1
Малюков Олександр Перша Приватна Броварня 1
Машталер Андрій Меблі-Лідер 1
Мейхер Павло Новатор-2 1
Мельник Павло Алмаз 1
Мисик Артур Перша Приватна Броварня 1
Моцний Юрій Торнадо 1
Огородник Руслан Регбі-Evolution 1
Олексієнко Віктор ДЮСШ №1-Фенікс 1
Онофріюк Андрій Алмаз 1
Півовар Владислав Електротранс 1
Павлік Ангеліна Lifecell 1
Перчак Ігор Інтер 1
Петришин Олександр ФК “ЮАН” 1
Побута Анатолій Smile 1
Порховський Богдан Амадока 1
Приймак Артур Lifecell 1
Приходченко Максим FURY 1
Романенко Євген Моноліт 1
Рудий Віктор Енергетик 1
Рудишин Дмитро Перша Приватна Броварня 1
Рудоман Іван Аванті 1
Сєднєв Єгор ХЕМТ 1
Савчук Василь КАЗ 1
Саніцький Дмитро Амадока 1
Семенюк Михайло ЗА-ЗУЛ 1
Сич Максим ХЕМТ 1
Тарасек Назар ДЮСШ №1-Фенікс 1
Теліщак Олег Амадока 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 1
Трочинський Олександр Регбі-Evolution 1
Фамілярський Вадим Smile 1
Фурманов Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Халаман Владислав ХЕМТ 1
Харчук Назар Зооветпром-Поділля 1
Ціпко Дмитро Smile 1
Цісар Олександр Ковчег 1
Черниш Олександр Електротранс 1
Юрнюк Богдан Стріла-ХГПА 1
Якимчук Олександр ЗА-ЗУЛ 1
Ярута Віталій Новатор-2 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Бандирський Андрій Перша Приватна Броварня 2 3 13
Грисюк Іван ФК “Крупа” 2 2 12
Малюта Ігор СК “Новатор Арті-Спорт” 2 2 12
Константинов Ігор Вуд-Молл 1 6 11
Чемерис Владислав ДЮСШ №1-Україна 1 6 11
Кравець Артем Меблі-Лідер 1 4 9
Абзалов Костянтин Моноліт 1 3 8
Король Орест ФК “Крупа” 1 3 8
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1 3 8
Шкодяк Данило Вуд-Молл 1 3 8
Юзиков Артем FC “Diamant” 1 3 8
Дем’янюк Владислав Торнадо 1 2 7
Лазоренко Ігор Алмаз 1 2 7
Машталер Андрій Меблі-Лідер 1 2 7
Побута Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 1 2 7
Степанюк Євген Аванті 1 2 7
Харчук Назар Зооветпром-Поділля 1 2 7
Шутяк Дмитро FURY 1 2 7
Яцков Дмитро ДБК-2 1 2 7
Батура Дмитро БРАЗЕР 1 1 6
Вараниця Михайло Новатор-2 1 1 6
Королевський Олександр Електротранс 1 1 6
Лантвойт Максим Електротранс 1 1 6
Матвієнко Сергій Торнадо 1 1 6
Таранціца Андрій Алмаз 1 1 6
Шкодяк Іван Вуд-Молл 1 1 6
Ягольніцький Андрій Перша Приватна Броварня 1 1 6
Яцьков Сергій Стимул 1 1 6
Бойко Владислав ДЮСШ №1-Фенікс 1 0 5
Горчиця Олександр ХЕМТ 1 0 5
Колесник Валерій КАЗ 1 0 5
Кордіяка Юрій Зооветпром-Поділля 1 0 5
Мостовий Іван Новатор-2 1 0 5
Халайцян Анатолій Стріла-ХГПА 1 0 5
Шевчук Вадим Перша Приватна Броварня 1 0 5
Ахмат Різвон СК “Новатор Арті-Спорт” 0 4 4
Бойчук Василь Інкогніто 0 4 4
Даценко Максим ДБК-2 0 4 4
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 4 4
Мисик Артур Перша Приватна Броварня 0 4 4
Підручний Роман Легіон 0 4 4
Пачевський Дмитро ДЮСШ №1-Україна 0 4 4
Якобчук Сергій ЗА-ЗУЛ 0 4 4
Іщук Олександр Lifecell 0 3 3
Бельський Анатолій Інтер 0 3 3
Горбачов Євген Стимул 0 3 3
Гук Дмитро FURY 0 3 3
Жуковський Олександр Booster 0 3 3
Закордонець Василь ЗА-ЗУЛ 0 3 3
Камінський Артем Регбі-Evolution 0 3 3
Клімов Роман Ковчег 0 3 3
Крищук Броніслав Booster 0 3 3
Кубряков Олександр Зооветпром-Поділля 0 3 3
Кучерявий Іван СК “Новатор Арті-Спорт” 0 3 3
Кушнір Роман Електротранс 0 3 3
Марко Юрій Амадока 0 3 3
Ніньовський Михайло СК “Новатор Арті-Спорт” 0 3 3
Підгорний Владислав Стріла-ХГПА 0 3 3
Пендичук Олександр ХЕМТ 0 3 3
Ростківський Ігор Алмаз 0 3 3
Секліцький Олександр Зооветпром-Поділля 0 3 3
Теліщак Олег Амадока 0 3 3
Тріфонов Сергій Аванті 0 3 3
Фурік Олександр ДБК-2 0 3 3
Янов Валерій Моноліт 0 3 3
Білий Євген Регбі-Evolution 0 2 2
Бесіда Ігор ДБК-2 0 2 2
Бобрик Віталій ФК “Розсоша” 0 2 2
Боднар Сергій ДЮСШ №1-Україна 0 2 2
Боднарчук Сергій Легіон 0 2 2
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 2 2
Вишневський Віктор ФК “ЮАН” 0 2 2
Власов Віктор Інтер 0 2 2
Горбачов Олексій FC “Diamant” 0 2 2
Гуцалюк Роман Регбі-Evolution 0 2 2
Даниш Вадим Алмаз 0 2 2
Дурда Андрій СК “Новатор Арті-Спорт” 0 2 2
Дячок Віталій Booster 0 2 2
Дячок Олександр Booster 0 2 2
Жилович Тарас ДЮСШ №1-Фенікс 0 2 2
Зеленський Олександр Інкогніто 0 2 2
Киданов Олександр Rexsoft 0 2 2
Козубець Андрій Легіон 0 2 2
Коляновський Віталій ФК “Крупа” 0 2 2
Копицяк Артем Booster 0 2 2
Корольков Владислав Зооветпром-Поділля 0 2 2
Косевич Олександр Rexsoft 0 2 2
Костенко Андрій Амадока 0 2 2
Крук Денис Ковчег 0 2 2
Лісніченко Ігор ДЮСШ №1-Україна 0 2 2
Луценко Роман Аванті 0 2 2
Ляур Максим ДЮСШ №1-Україна 0 2 2
Мірзаков Олександр Інтер 0 2 2
Мазур Андрій Вуд-Молл 0 2 2
Малаш Максим ХЕМТ 0 2 2
Мальков Олександр Новатор-2 0 2 2
Мальчик Микола Енергетик 0 2 2
Михальчук Євген ЗА-ЗУЛ 0 2 2
Нарожний Ігор Smile 0 2 2
Олексійчук Віталій Інкогніто 0 2 2
Оселедько Олексій Smile 0 2 2
Остафійчук Дмитро Lifecell 0 2 2
Островський Дмитро Інкогніто 0 2 2
Пастух Олександр Енергетик 0 2 2
Пелехатий Павло Стріла-ХГПА 0 2 2
Подлюк Олександр FURY 0 2 2
Положай Валерій ДЮСШ №1-Україна 0 2 2
Прудников Євгеній Зооветпром-Поділля 0 2 2
Рогальський Андрій ФК “Крупа” 0 2 2
Родич Ярослав Аванті 0 2 2
Рудоман Іван Аванті 0 2 2
Слободенюк Олександр Lifecell 0 2 2
Соловей Олексій Вуд-Молл 0 2 2
Стець Андрій Ковчег 0 2 2
Тодоренко Ігор FURY 0 2 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Україна 0 2 2
Чуловський Вячеслав Енергетик 0 2 2
Шабатура Максим Аванті 0 2 2
Шитенков Артур Ковчег 0 2 2
Шмаль Валентин ХЕМТ 0 2 2
Янчук Сергій Інкогніто 0 2 2
Ільчишин Владислав СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Андрєєв Валерій Smile 0 1 1
Андрушко Віталій Алмаз 0 1 1
Антощук Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Апанович Максим Booster 0 1 1
Артемчук Микола Аванті 0 1 1
Бігус Ростислав ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Білик Руслан Стимул 0 1 1
Бєляк Павло Торнадо 0 1 1
Бабійчук Сергій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Бантус Сергій Торнадо 0 1 1
Барабаш Андрій Lifecell 0 1 1
Бас Іван Стріла-ХГПА 0 1 1
Бедриківський Ярослав ФК “ЮАН” 0 1 1
Бейбутов Руслан Перша Приватна Броварня 0 1 1
Бех Артем ФК “Крупа” 0 1 1
Бойко Олег Енергетик 0 1 1
Бондар Ігор Амадока 0 1 1
Бороусов Вадим Ковчег 0 1 1
Борщ Олександр КАЗ 0 1 1
Босак Максим Зооветпром-Поділля 0 1 1
Буняк Андрій Перша Приватна Броварня 0 1 1
Бурденюк Микола СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Вєтров Олександр Інтер 0 1 1
Вавринчук Ярослав Регбі-Evolution 0 1 1
Валідуда Денис ФК “Крупа” 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Висоцький Олександр Регбі-Evolution 0 1 1
Власов Юрій Lifecell 0 1 1
Вовнянко Олександр ФК “ЮАН” 0 1 1
Вознюк Руслан Електротранс 0 1 1
Волошин Андрій Інтер 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Воронюк Василь Електротранс 0 1 1
Гайдук Сергій FURY 0 1 1
Гах Олександр Аванті 0 1 1
Голець Олександр Rexsoft 0 1 1
Граматчиков Олексій Перша Приватна Броварня 0 1 1
Грох Сергій Ковчег 0 1 1
Грохальський Григорій КАЗ 0 1 1
Гула Вадим Стимул 0 1 1
Гуменюк Юрій FC “Diamant” 0 1 1
Гуринович Олексій ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Гурняк Олександр Алмаз 0 1 1
Гуторов Валерій Rexsoft 0 1 1
Данилюк Олександр Амадока 0 1 1
Дарченко Віктор Моноліт 0 1 1
Дашевський Роман ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Денисюк Юрій ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Деусов Олександр Інтер 0 1 1
Дехтяр Андрій Енергетик 0 1 1
Дзьобан Михайло ФК “Крупа” 0 1 1
Дишльовський Ігор Smile 0 1 1
Доценко Олександр Інкогніто 0 1 1
Драпак Микола Зооветпром-Поділля 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Жидков Олег ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Жук Валерій Ковчег 0 1 1
Журавський Василь FC “Diamant” 0 1 1
Загорянський Максим Торнадо 0 1 1
Заяць Роман Перша Приватна Броварня 0 1 1
Зеленюк Андрій Новатор-2 0 1 1
Карпюк Максим Легіон 0 1 1
Кацатадзе Максим Алмаз 0 1 1
Квасницький Ігор Smile 0 1 1
Ковалюк Олександр ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Кожан Сергій Зооветпром-Поділля 0 1 1
Козак Євген Rexsoft 0 1 1
Козак Микола ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Коздронь Віталій Новатор-2 0 1 1
Кокойко Ігор БРАЗЕР 0 1 1
Колесник Василь ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Константін Юрій КАЗ 0 1 1
Концевич Сергій Інтер 0 1 1
Коротаєв Ігор КАЗ 0 1 1
Кошелюк Вадим Регбі-Evolution 0 1 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 0 1 1
Крепчук Максим Перша Приватна Броварня 0 1 1
Кришталь Віктор Амадока 0 1 1
Крохан Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Кучер Андрій СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Кучерявий Олександр СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Ліщинський Олександр ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Ліщук Петро Стимул 0 1 1
Лебідь Павло ДЮСШ №1-Україна 0 1 1
Легун Костянтин Rexsoft 0 1 1
Леськов Максим Енергетик 0 1 1
Лущик Сергій Моноліт 0 1 1
Люховець Андрій Lifecell 0 1 1
Маковей Артем Ковчег 0 1 1
Малюков Олександр Перша Приватна Броварня 0 1 1
Мандрик Вадим ФК “Розсоша” 0 1 1
Мартинюк Ігор Зооветпром-Поділля 0 1 1
Медведчук Максим Регбі-Evolution 0 1 1
Мельник Павло Алмаз 0 1 1
Моцний Юрій Торнадо 0 1 1
Мочульський Володимир ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 0 1 1
Муртазін Даниїл Ковчег 0 1 1
Нік Мустафа Smile 0 1 1
Овчарук Ігор Торнадо 0 1 1
Огородник Руслан Регбі-Evolution 0 1 1
Олійник Сергій Енергетик 0 1 1
Ортинський Вадим СК “Новатор Арті-Спорт” 0 1 1
Осадчук Володимир Новатор-2 0 1 1
Півовар Владислав Електротранс 0 1 1
Павлюк Василь Вуд-Молл 0 1 1
Панчук Андрій Аванті 0 1 1
Патоїшин Михайло Вуд-Молл 0 1 1
Печинюк Сергій ФК “ЮАН” 0 1 1
Пилипчук Артур ДБК-2 0 1 1
Побута Анатолій Smile 0 1 1
Попик Олег Легіон 0 1 1
Порховський Богдан Амадока 0 1 1
Посполіта Віталій Новатор-2 0 1 1
Пробитий Богдан Ковчег 0 1 1
Розізнаний Тарас Вуд-Молл 0 1 1
Росінський Андрій Моноліт 0 1 1
Сєднєв Єгор ХЕМТ 0 1 1
Савенко Антон Легіон 0 1 1
Сакала Максим ФК “Крупа” 0 1 1
Саніцький Дмитро Амадока 0 1 1
Сироватко В’ячеслав Rexsoft 0 1 1
Сич Максим ХЕМТ 0 1 1
Славінський В’ячеслав FURY 0 1 1
Слободян Олександр Амадока 0 1 1
Смолій Михайло ФК “Розсоша” 0 1 1
Сокирник Вадим Амадока 0 1 1
Сорока Олександр Інкогніто 0 1 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 1 1
Суєцький Ігор Меблі-Лідер 0 1 1
Тарасек Назар ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Тарасенко Віктор Регбі-Evolution 0 1 1
Тарахтій Костянтин Інкогніто 0 1 1
Тимошенко Антон ФК “Розсоша” 0 1 1
Третьяков Дмитро Rexsoft 0 1 1
Федик Вадим Стріла-ХГПА 0 1 1
Флік Олександр Стріла-ХГПА 0 1 1
Флерчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Фурманов Олександр ЗА-ЗУЛ 0 1 1
Хом’як Богдан Вуд-Молл 0 1 1
Хомишен Микола Алмаз 0 1 1
Христофоров Євгеній ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Ціпко Дмитро Smile 0 1 1
Циц Сергій Інкогніто 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Чиж Дмитро FC “Diamant” 0 1 1
Шевчук Антон Вуд-Молл 0 1 1
Шпак Олексій Вуд-Молл 0 1 1
Шуляк Мирослав Регбі-Evolution 0 1 1
Шупер Віталій Вуд-Молл 0 1 1
Щербатюк Андрій Електротранс 0 1 1
Щербицький Андрій ДЮСШ №1-Фенікс 0 1 1
Ягодзінський Віталій Вуд-Молл 0 1 1
Янов Дем’ян FC “Diamant” 0 1 1
Янчук Олександр Інкогніто 0 1 1
Ярута Віталій Новатор-2 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Побута Вадим (СК “Новатор Арті-Спорт”)

Шевчук Вадим (“Перша Приватна Броварня”)

Шкодяк Іван (“Вуд-Молл”)

Малюта Ігор (СК “Новатор Арті-Спорт”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here