Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після заключних матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
225

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані за підсумками заключних матчів 1/2 фіналу плей-офф у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Зауважимо, що згідно пункту 5.5.2 Регламенту загальний облік забитих голів ведеться без урахування матчів втішних кубків.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що згідно пункту 5.5.1 Регламенту облік дисциплінарних санкцій, неявок на гру ведеться з урахуванням усіх матчів Чемпіонату, в тому числі втішних кубків.

Бомбардири турніру (загальний облік):

Гравець Команда Голи З пен.
Буряк Руслан Транс-Авто-Д 47
Чайковський Сергій Компанія 29 (1)
Смолко Максим ФК “Бронівка” 26
Верещагін Денис ФОСК “Спортлідер” 24
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 23 (1)
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 22
Петренко Максим МФК “Ехо” 20
Лях Ігор Vavilon 17
Познанський Дмитро Транс-Авто-Д 17
Ващук Василь Меблі-Лідер 17 (2)
Калашніков Іван ФК “Гвардія” 16
Козак Дмитро Прогрес-В 16
Коротаєв Ігор Авіатор 16
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 15
Сабуняк Роман ДЮЦ-Іскра 15
Готка Сергій Транс-Авто-Д 14
Дячок Віталій Booster 14
Гайдачук Дмитро Грузевиця-Агро 13
Маховський Максим Авіатор 13
Остап’юк Артем Авіатор 13 (1)
Сьомін Вадим СК “Проскурів” 13 (1)
Щавінський Дмитро REDMION 13 (1)
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 12
Залевський Дмитро ФОСК “Спортлідер” 12
Ковалевський Максим ДЮЦ-Іскра 12
Кухар Сергій Дружба 12
Христофоров Євгеній ФК “Меджибіж” 12
Шелест Вадим ФК “Подільський Кремінь” 12
Гула Вадим Нева 11
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 11
Дудка Віталій ФК “Садівник” 11
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 11
Корженівський Богдан Dark Horse 11
Коротинський Сергій Компанія 11
Попельнюк Артем Авіатор 11
Вівсянко Руслан FC “Friends-Гладіатор” 11 (1)
Ємаєв Євген Транс-Авто-Д 10
Гуменюк Ярослав Revenge 10
Касперський Олександр STV 10
Малукалов Іван Перша Приватна Броварня 10
Федорко Микола REDMION 10
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 10
Штанько Денис ФК “Гвардія” 10
Тимощук Ростислав Компанія 10 (1)
Прит Вадим STV 10 (2)
Баськов Сергій Прогрес-В 9
Берлов Максим ФК “Меджибіж” 9
Богуславський Денис REDMION 9
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 9
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 9
Королюк Олександр STV 9
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 9
Михальський Роман ФК “Гвардія” 9
Мординський Борис Victory 9
Підручний Андрій УПП Хмельницький 9
Паляниця Антон Перша Приватна Броварня 9
Самолига Олег Електротранс 9
Герасимчук Сергій Десна Агро Плюс 8
Гурський Микола Vavilon 8
Лабенський Володимир ФК “Бронівка” 8
Олійник Микола ДЮЦ-Іскра 8
Орін Андрій СК “Проскурів” 8
Панчук Сергій Десна Агро Плюс 8
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 8
Шпичко Андрій Компанія 8
Анікін Іван Меблі-Лідер 8 (1)
Шадрін Євген Компанія 8 (1)
Власюк Ярослав Нева 7
Квятківський Ярослав МФК “Ехо” 7
Кліщенко Вадим Авіатор-Случ 7
Крищук Броніслав Booster 7
Ладняк Михайло ФК “Садівник” 7
Левченко Максим Спарта 7
Мандрик Сергій Тайфун 7
Тимошенко Антон Поділля-АТО 7
Мірошник Руслан Revenge 7 (1)
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 7 (1)
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 6
Барчук Ілля Прогрес-В 6
Васильчук Владислав Електротранс 6
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 6
Вознюк Руслан ФК “Садівник” 6
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 6
Гуральник Владислав Нева 6
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 6
Дмитрук Віталій. ФК “ЛІОН-ВСП” 6
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 6
Кіут Ерік FC “Friends-Гладіатор” 6
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 6
Палійчук Валентин Victory 6
Паламарчук Андрій Нева 6
Ромасюков Артем Astrum 6
Сушарник Юрій Спарта 6
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 6
Ільчишин Владислав Тайфун 5
Бігос Ростислав REDMION 5
Багазій Олександр Транс-Авто-Д 5
Балйемез Хасан Округ 5
Васільєв Руслан Vavilon 5
Горбачов Євген Нева 5
Деркач Денис ФОСК “Спортлідер” 5
Дячок Андрій Booster 5
Заверуха Олександр ФК “Гвардія” 5
Зданевич Степан REDMION 5
Кутащук Сергій Авіатор-Случ 5
Лучко Віталій Vavilon 5
Маць Сергій FC “Friends-Гладіатор” 5
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 5
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 5
Плосконос Микита FC “Infinity” 5
Побєда Олександр Десна Агро Плюс 5
Решітник Олексій Vavilon 5
Рибак Андрій Booster 5
Синицький Олександр ФК “Садівник” 5
Ткаліч Ігор ФК “ЛІОН-ВСП” 5
Токарєв Владислав ДЮЦ-Іскра 5
Токарчук Андрій Victory 5
Флінта Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 5
Хмелівський Олександр Astrum 5
Цвітлюк Михайло Електротранс 5
Швець Григорій ФК “Бронівка” 5
Шевчук Сергій МФК “Буг” 5
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 5
Дячок Олександр Booster 5 (1)
Мазур Владислав Округ 5 (1)
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 4
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 4
Білик Сергій Округ 4
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 4
Бесіда Ігор Електротранс 4
Благий Валерій Транс-Авто-Д 4
Бресь Максим REDMION 4
Вітка Сергій МФК “Сервіс-Буд” 4
Верескун Роман FC “Friends-Гладіатор” 4
Вислободський Ігор Компанія 4
Градомський Андрій Дружба 4
Добровольський Павло Тайфун 4
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 4
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 4
Коляновський Віталій ФК “Студениця-1” 4
Коркішко Володимир Компанія 4
Королевський Олександр Albion 4
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 4
Лучінін Вадим Dark Horse 4
Майхер Роман Транс-Авто-Д 4
Мартиненко Іван Авіатор 4
Микуляк Олег ФК “Меджибіж” 4
Моспан Ігор Revenge 4
Нікольчук Володимир FC “Infinity” 4
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 4
Остапов Вадим Грузевиця-Агро 4
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця-1” 4
Рудько Андрій Поділля-АТО 4
Савчук Микола Revenge 4
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 4
Таранціца Андрій МФК “Буг” 4
Токарчук Ярослав Десна Агро Плюс 4
Фордзюн Олександр Дружба 4
Чеботарьов Дмитро Компанія 4
Чернов Вадим Престиж-Авто 4
Яковчук Володимир Престиж-Авто 4
Ярмощук Вадим Електротранс 4
Ящук Дмитро УПП Хмельницький 4
Барчук В’ячеслав Astrum 3
Бистрих Володимир Dark Horse 3
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 3
В’язовецький Владислав Revenge 3
Варгатюк Олександр Albion 3
Ващенко Олександр ФК “Буд-Двір” 3
Гладій Микита Десна Агро Плюс 3
Горошко Віктор Прогрес-В 3
Гулевич Віталій ФК “Студениця-1” 3
Гуменюк Юрій Victory 3
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 3
Гурняк Олександр МФК “Буг” 3
Деспот Артем ФК “Гвардія” 3
Диса Олег Vavilon 3
Загорецький Віталій STV 3
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 3
Корчевний Олександр REDMION 3
Кравець Артем Меблі-Лідер 3
Кузьмін Олександр Авіатор 3
Куркевич Артем СК “Проскурів” 3
Кушнір Олексій ФК “Садівник” 3
Литвинюк Сергій Меблі-Лідер 3
Олянюк Мар’ян Дружба 3
Оніщук Максим REDMION 3
Орехівський Сергій Booster 3
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 3
Поляруш Владислав ФК “Гвардія” 3
Попіль Олександр УПП Хмельницький 3
Процик Ілля Десна Агро Плюс 3
Радзівон Роман Авіатор 3
Родич Ярослав ФК “Садівник” 3
Романюк Олександр СК “Проскурів” 3
Руссу Олег УПП Хмельницький 3
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 3
Сакала Максим Нева 3
Танасов Богдан Дружба 3
Трохимчук Олександр Тайфун 3
Цапін Сергій УПП Хмельницький 3
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 3
Шевчук Андрій Dark Horse 3
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 3
Щербатюк Андрій Електротранс 3
Бойко Денис УПП Хмельницький 3 (1)
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 3 (1)
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 3 (1)
Самарук Віктор Авіатор-Случ 3 (1)
Хміль Владислав Дружба 3 (1)
Ісаєв Сергій ФК “Студениця-1” 2
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 2
Білик Денис FC “Friends-Гладіатор” 2
Білик Руслан Нева 2
Бевза Микола Меблі-Лідер 2
Белінський Юрій МФК “Ехо” 2
Бобрик Віталій Поділля-АТО 2
Ваколюк Василь FC “Friends-Гладіатор” 2
Вараниця Іван Округ 2
Ведмеденко Юрій ФК “ЛІОН-ВСП” 2
Волков Олександр Дружба 2
Волос Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 2
Гринь Олександр ФК “Буд-Двір” 2
Гурницький Ярослав Електротранс 2
Даньків Василь Vavilon 2
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 2
Донюк Ростислав Albion 2
Закуренко Олександр FC “Infinity” 2
Зембіцький Сергій Престиж-Авто 2
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 2
Касьянов Анатолій ФК “Гвардія” 2
Качановецький Денис Авіатор-Случ 2
Кемінь Сергій FC “Infinity” 2
Кириленко Богдан Тайфун 2
Коваль Даніїл ДЮЦ-Іскра 2
Ковальчук Костянтин Vavilon 2
Ковальчук Олександр. Поділля-АТО 2
Козовик Володимир Albion 2
Копицяк Артем Booster 2
Котович Віталій Astrum 2
Кривак Михайло Astrum 2
Кучер Костянтин ФК “Меджибіж” 2
Лабенський Олег МФК “Сервіс-Буд” 2
Латинський Владислав ФК “Буд-Двір” 2
Лисак Давид Dark Horse 2
Лопушанський Юрій Транс-Авто-Д 2
Лукомський Олександр Авіатор 2
Люлько Микола Поділля-АТО 2
Матвеєв Богдан ФК “Студениця-1” 2
Мединський Богдан ФК “Студениця-1” 2
Мельник Олег Victory 2
Мельник Сергій МФК “Буг” 2
Милько Володимир АТ “Хмельницькобленерго” 2
Монастирський Володимир ФОСК “Спортлідер” 2
Муляр Богдан Albion 2
Муха Дмитро STV 2
Олійник Костянтин Авіатор-Случ 2
Осацький Руслан ФК “Садівник” 2
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 2
Паскаленко Олександр Авіатор-Случ 2
Петров Олексій ФК “ЛІОН-ВСП” 2
Подвисоцький Владислав REDMION 2
Понятовський Олександр Поділля-АТО 2
Присяжний Дмитро ФК “ЛІОН-ВСП” 2
Сірук Руслан ФК “Меджибіж” 2
Савінкін Олександр Спарта 2
Садовець Роман Прогрес-В 2
Свірщ Максим Грузевиця-Агро 2
Смішко Олександр Округ 2
Стрельцов Олексій Спарта 2
Стрельченко Павло МФК “Сервіс-Буд” 2
Тихонюк Андрій Booster 2
Ткачук Андрій FC “Friends-Гладіатор” 2
Трайнич Богдан ФК “Меджибіж” 2
Файко Максим REDMION 2
Федорчук Володимир Victory 2
Фергат Караджан Десна Агро Плюс 2
Хомишен Микола МФК “Буг” 2
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 2
Шаманський Сергій Прогрес-В 2
Юр’єв Тарас ФОСК “Спортлідер” 2
Яцьков Сергій Нева 2
Івасечко Богдан ФК “Бронівка” 1
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 1
Антонюк Денис Округ 1
Апанович Максим Booster 1
Біленький Віталій Albion 1
Барчук Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 1
Бегаль Олександр FC “Friends-Гладіатор” 1
Бедриківський Руслан Дружба 1
Березніцький Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Бжуско Олег Транс-Авто-Д 1
Бобік Андрій МФК “Буг” 1
Боженюк Олег Дружба 1
Болотюх Іван Нева 1
Борисов Олександр Компанія 1
Буяльський Ілля Округ 1
Вінічук Олександр ФК “Студениця-1” 1
Васильчук Іван Booster 1
Вельц Віталій УПП Хмельницький 1
Вельц Юрій ФК “Студениця-1” 1
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Власюк Артем Округ 1
Гайдайчук Дмитро АТ “Хмельницькобленерго” 1
Галушко Олег Albion 1
Гах Олександр Поділля-АТО 1
Гончаров Аркадій FC “Friends-Гладіатор” 1
Гречаний Владислав Vavilon 1
Гуторов Валерій Поділля-АТО 1
Дідух Тарас Грузевиця-Агро 1
Давидов Ярослав ФК “ЛІОН-ВСП” 1
Даниш Вадим МФК “Буг” 1
Деркач Вадим STV 1
Дроздов Олександр FC “Friends-Гладіатор” 1
Заєць Олександр Спарта 1
Зюбрицький Дмитро МФК “Сервіс-Буд” 1
Каверін Віталій FC “Infinity” 1
Кармаліта Павло Компанія 1
Квока Сергій FC “Infinity” 1
Кейлик Денис ФК “Меджибіж” 1
Кліщ Олександр Astrum 1
Ковальчук Сергій Victory 1
Ковтун Вадим Транс-Авто-Д 1
Койфман Олександр FC “Infinity” 1
Кондратюк Євген Прогрес-В 1
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 1
Костомаха Віталій Astrum 1
Кравчук Ігор Компанія 1
Кугаєвський Владислав ФК “Студениця-1” 1
Кухта Павло FC “Infinity” 1
Куц Віталій Авіатор-Случ 1
Кушнір Роман ФК “Садівник” 1
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 1
Лавров Дмитро REDMION 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Легкодух Тарас ФК “Бронівка” 1
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 1
Лизун Ілля ФК “Студениця-1” 1
Лисенко Вадим Dark Horse 1
Лосовський Олександр МФК “Буг” 1
Лущик Сергій Спарта 1
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 1
Малюта Ігор СК “Проскурів” 1
Мантур Олег FC “Infinity” 1
Марчук Ярослав СК “Проскурів” 1
Мацеплюк Олег ФК “Бронівка” 1
Мегик Владислав Спарта 1
Мельник Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 1
Мельник Тарас REDMION 1
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 1
Нанба В’ячеслав Компанія 1
Напорчук Михайло МФК “Сервіс-Буд” 1
Нащубський Олександр Прогрес-В 1
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 1
Онищук Вадим Меблі-Лідер 1
Оріховський Дмитро Перша Приватна Броварня 1
Пірнат Ігор Перша Приватна Броварня 1
Падалко Дмитро МФК “Ехо” 1
Падалко Михайло МФК “Ехо” 1
Пендичук Олександр Revenge 1
Петришин Андрій Тайфун 1
Плігузов Данило Revenge 1
Пліш Віталій Дружба 1
Повелій Андрій ФОСК “Спортлідер” 1
Придворницький Сергій Авіатор 1
Пруський Володимир FC “Friends-Гладіатор” 1
Рак Сергій Транс-Авто-Д 1
Редько Дмитро СК “Проскурів” 1
Рибій Віктор Vavilon 1
Сікула Олександр МФК “Сервіс-Буд” 1
Сєряков Іван Авіатор 1
Сабадишин Дмитро Revenge 1
Сальо Юрій Спарта 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сохорук Артем Dark Horse 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 1
Стремецький Олександр Грузевиця-Агро 1
Стрибулевич Василь Поділля-АТО 1
Суберляк Денис STV 1
Ткачук Богдан ДЮЦ-Іскра 1
Томкевич Павло Поділля-АТО 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 1
Федчик Ігор ФК “Меджибіж” 1
Франкевич Микола Albion 1
Цибрій Дмитро МФК “Буг” 1
Цимбалюк Михайло FC “Friends-Гладіатор” 1
Черниш Олександр Електротранс 1
Чернятинський Тарас Престиж-Авто 1
Чорномаз Богдан ФК “Буд-Двір” 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1
Шостацький Максим Престиж-Авто 1
Шупер Віталій Albion 1
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1
Яремчук Антон FC “Infinity” 1
Ярмолюк Олександр Авіатор 1
Яцків Михайло Електротранс 1


Бомбардири Кубку ТМ “Brave GK”:

Гравець Команда Голи З пен.
Верещагін Денис ФОСК “Спортлідер” 6
Михальський Роман ФК “Гвардія” 6
Бігос Ростислав REDMION 5
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 3
Верескун Роман FC “Friends-Гладіатор” 3
Гуральник Владислав Нева 3
Лабенський Володимир ФК “Бронівка” 3
Подвисоцький Владислав REDMION 3
Штанько Денис ФК “Гвардія” 3
Бегаль Олександр FC “Friends-Гладіатор” 3 (1)
Горбачов Євген Нева 2
Гула Вадим Нева 2
Кіут Ерік FC “Friends-Гладіатор” 2
Козак Дмитро Прогрес-В 2
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 2
Мельник Тарас REDMION 2
Покоюк Вадим АТ “Хмельницькобленерго” 2
Сакала Максим Нева 2
Смолко Максим ФК “Бронівка” 2
Ткачук Андрій FC “Friends-Гладіатор” 2
Флінта Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 2
Швець Григорій ФК “Бронівка” 2
Шиманський Анатолій FC “Friends-Гладіатор” 2
Білик Денис FC “Friends-Гладіатор” 1
Білик Руслан Нева 1
Барчук Ілля Прогрес-В 1
Баськов Сергій Прогрес-В 1
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Деркач Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Заверуха Олександр ФК “Гвардія” 1
Залевський Дмитро ФОСК “Спортлідер” 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Калашніков Іван ФК “Гвардія” 1
Лавров Дмитро REDMION 1
Ластівка Мар’ян ФК “Гвардія” 1
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 1
Мацеплюк Олег ФК “Бронівка” 1
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 1
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Рогальський Андрій Нева 1
Садовець Роман Прогрес-В 1
Слободян Віталій Прогрес-В 1
Сович Андрій ФК “Гвардія” 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 1
Федорко Микола REDMION 1
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 1
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 1 (1)


Бомбардири Кубку ТМ “МобіФренд”:

Гравець Команда Голи З пен.
Ващук Василь Меблі-Лідер 7
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 5
Сьомін Вадим СК “Проскурів” 5
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 3
Білоус Владислав ФК “Меджибіж” 3
Струтинський Микола ФК “Меджибіж” 3
Берлов Максим ФК “Меджибіж” 2
Куркевич Артем СК “Проскурів” 2
Романюк Олександр СК “Проскурів” 2
Собольський Андрій STV 2
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 1
Анікін Іван Меблі-Лідер 1
Басистюк Роман Меблі-Лідер 1
Виноградов Андрій СК “Проскурів” 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 1
Деркач Вадим STV 1
Загорецький Віталій STV 1
Кейлик Денис ФК “Меджибіж” 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 1
Орін Андрій СК “Проскурів” 1
Федчик Ігор ФК “Меджибіж” 1
Христофоров Євгеній ФК “Меджибіж” 1

Бомбардири Кубку компанії “URBAN STREET”:

Гравець Команда Голи З пен.
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 7 (1)
Вербовий Євгеній Електротранс 4
Лучінін Вадим Dark Horse 3
Мединський Богдан ФК “Студениця-1” 3
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця-1” 3
Самолига Олег Електротранс 3
Корженівський Богдан Dark Horse 2
Васильков Сергій ФК “Студениця-1” 1
Васильчук Владислав Електротранс 1
Генцар Микола ФК “Студениця-1” 1
Коляновський Віталій ФК “Студениця-1” 1
Кугаєвський Владислав ФК “Студениця-1” 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Матвеєв Богдан ФК “Студениця-1” 1
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 1
Сохорук Артем Dark Horse 1
Ходаковський Руслан Престиж-Авто 1
Цвітлюк Михайло Електротранс 1
Чернов Вадим Престиж-Авто 1
Щербатюк Андрій Електротранс 1
Юнчик Максим Престиж-Авто 1

Бомбардири Кубку ТМ “ARTY SPORT”:

Гравець Команда Голи З пен.
Кутащук Сергій Авіатор-Случ 5
Ковалевський Максим ДЮЦ-Іскра 3
Ковальчук Сергій Victory 3
Палійчук Валентин Victory 3
Токарєв Владислав ДЮЦ-Іскра 3
Івановський Олексій Авіатор-Случ 2
Дудка Віталій ФК “Садівник” 2
Клімчук Анатолій Авіатор-Случ 2
Мординський Борис Victory 2
Олійник Микола ДЮЦ-Іскра 2
Самарук Віктор Авіатор-Случ 2 (1)
Вознюк Руслан ФК “Садівник” 1
Гуменюк Юрій Victory 1
Качановецький Денис Авіатор-Случ 1
Кліщенко Вадим Авіатор-Случ 1
Кушнір Олексій ФК “Садівник” 1
Кушнір Роман ФК “Садівник” 1
Олійник Костянтин Авіатор-Случ 1
Охремчук Руслан Авіатор-Случ 1
Сабуняк Роман ДЮЦ-Іскра 1
Синицький Олександр ФК “Садівник” 1
Федорчук Володимир Victory 1

Бомбардири Кубку ГРК “Південна Брама”:

Гравець Команда Голи З пен.
Ромасюков Артем Astrum 4
Гайдачук Дмитро Грузевиця-Агро 3
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 3
Сікула Олександр МФК “Сервіс-Буд” 3
Шевчук Володимир МФК “Сервіс-Буд” 3
Кривак Михайло Astrum 3 (1)
Дідух Тарас Грузевиця-Агро 2
Хомишен Микола МФК “Буг” 2
Бондар Володимир Грузевиця-Агро 1
Гавриленко Дмитро Грузевиця-Агро 1
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 1
Кривий Ігор МФК “Буг” 1
Лосовський Олександр МФК “Буг” 1
Остапов Вадим Грузевиця-Агро 1
Свірщ Максим Грузевиця-Агро 1
Хмелівський Олександр Astrum 1

Бомбардири Кубку компанії “Cook Drive”:

Гравець Команда Голи З пен.
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 11
В’язовецький Владислав Revenge 5
Ващенко Олександр ФК “Буд-Двір” 5
Хміль Владислав Дружба 5
Мірошник Руслан Revenge 4
Плігузов Данило Revenge 4
Тимошенко Антон Поділля-АТО 4
Градомський Андрій Дружба 3
Моспан Ігор Revenge 3
Олянюк Мар’ян Дружба 3
Присяжний Андрій Revenge 3
Ковальчук Олександр. Поділля-АТО 2
Латинський Владислав ФК “Буд-Двір” 2
Люлько Микола Поділля-АТО 2
Огородник Ілля ФК “Буд-Двір” 2
Фют Дмитро Дружба 2
Бобрик Віталій Поділля-АТО 1
Добрицький Владислав Revenge 1
Заяць Роман Дружба 1
Поліщук Євген ФК “Буд-Двір” 1
Стасішен Іван Revenge 1
Стрибулевич Василь Поділля-АТО 1

Бомбардири Кубку Поділля:

Гравець Команда Голи З пен.
Панчук Сергій Десна Агро Плюс 6
Добровольський Павло Тайфун 4
Мельничук Сергій Десна Агро Плюс 4
Духевич Андрій Тайфун 3
Побєда Олександр Десна Агро Плюс 3
Ільчишин Владислав Тайфун 2
Петришин Андрій Тайфун 2
Трохимчук Олександр Тайфун 2
Філіппов Андрій Тайфун 2
Шупер Віталій Albion 2
Яровець Юрій Десна Агро Плюс 2
Біленький Віталій Albion 1
Гайдамашко Андрій Десна Агро Плюс 1
Галушко Олег Albion 1
Закуренко Олександр FC “Infinity” 1
Кемінь Сергій FC “Infinity” 1
Комаринський Олександр FC “Infinity” 1
Королевський Олександр Albion 1
Кухта Павло FC “Infinity” 1
Лабунський Олег Тайфун 1
Мандрик Сергій Тайфун 1
Мантур Олег FC “Infinity” 1
Муляр Богдан Albion 1
Нікольчук Володимир FC “Infinity” 1

Бомбардири Кубку Виклику:

Гравець Команда Голи З пен.
Дмитрук Віталій ФК “ЛІОН-ВСП” 5
Балйемез Хасан Округ 3
Ткаліч Ігор ФК “ЛІОН-ВСП” 3
Малукалов Іван Перша Приватна Броварня 2
Паляниця Антон Перша Приватна Броварня 2
Власюк Артем Округ 1
Давидов Ярослав ФК “ЛІОН-ВСП” 1
Кутинський Сергій ФК “ЛІОН-ВСП” 1
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 1
Пірнат Ігор Перша Приватна Броварня 1
Присяжний Дмитро ФК “ЛІОН-ВСП” 1
Рудишин Дмитро Перша Приватна Броварня 1

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Трайнич Олександр ФК “Меджибіж” 3 1 16
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 1 3 8
Мандрик Сергій Тайфун 1 3 8
Антонюк Денис Округ 1 2 7
Балйемез Хасан Округ 1 2 7
Олійник Микола ДЮЦ-Іскра 1 2 7
Тимощук Ростислав Компанія 1 2 7
Верзун Давид Округ 1 1 6
Гончаров Аркадій FC “Friends-Гладіатор” 1 1 6
Кондратюк Олексій Дружба 1 1 6
Корженівський Богдан Dark Horse 1 1 6
Коротинський Сергій Компанія 1 1 6
Мартиненко Іван Авіатор 1 1 6
Новіцький Денис Транс-Авто-Д 1 1 6
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 1 0 5
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 1 0 5
Дудка Віталій ФК “Садівник” 1 0 5
Корчевний Олександр REDMION 1 0 5
Марущак Руслан ФК “Садівник” 1 0 5
Плігузов Данило Revenge 1 0 5
Стремецький Олександр Грузевиця-Агро 1 0 5
Токарчук Андрій Victory 1 0 5
Токарчук Ярослав Десна Агро Плюс 1 0 5
Цвітун Максим ФК “Буд-Двір” 1 0 5
Яковчук Олег FC “Infinity” 1 0 5
Гурин Дмитро ФК “Буд-Двір” 0 5 5
Михальський Роман ФК “Гвардія” 0 5 5
Рудишин Дмитро Перша Приватна Броварня 0 5 5
Бресь Максим REDMION 0 4 4
Вівсянко Руслан FC “Friends-Гладіатор” 0 4 4
Гурин Максим ФК “Буд-Двір” 0 4 4
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 4 4
Залевський Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 4 4
Мірошник Руслан Revenge 0 4 4
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 4 4
Цимбалюк Михайло FC “Friends-Гладіатор” 0 4 4
Шадрін Євген Компанія 0 4 4
Ящук Дмитро УПП Хмельницький 0 4 4
Барчук Ілля Прогрес-В 0 3 3
Вараниця Іван Округ 0 3 3
Варгатюк Олександр Albion 0 3 3
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 3 3
Верескун Роман FC “Friends-Гладіатор” 0 3 3
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 0 3 3
Градомський Андрій Дружба 0 3 3
Гулевич Віталій ФК “Студениця-1” 0 3 3
Королюк Олександр STV 0 3 3
Кушнір Роман ФК “Садівник” 0 3 3
Латинський Владислав ФК “Буд-Двір” 0 3 3
Лях Ігор Vavilon 0 3 3
Оніщук Максим REDMION 0 3 3
Палійчук Валентин Victory 0 3 3
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця-1” 0 3 3
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 3 3
Фордзюн Олександр Дружба 0 3 3
Халаменда Володимир МФК “Ехо” 0 3 3
Яковчук Володимир Престиж-Авто 0 3 3
Ісаєв Сергій ФК “Студениця-1” 0 2 2
Алєксєєв Руслан ФК “Меджибіж” 0 2 2
Амелін Владислав АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Білик Богдан Нева 0 2 2
Білик Руслан Нева 0 2 2
Бевза Микола Меблі-Лідер 0 2 2
Берлов Максим ФК “Меджибіж” 0 2 2
Власов Давид ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Гах Олександр Поділля-АТО 0 2 2
Гладій Микита Десна Агро Плюс 0 2 2
Горбачов Євген Нева 0 2 2
Готка Сергій Транс-Авто-Д 0 2 2
Гула Вадим Нева 0 2 2
Гуменюк Ярослав Revenge 0 2 2
Гуменяк Ярослав МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Гурський Микола Vavilon 0 2 2
Деркач Денис ФОСК “Спортлідер” 0 2 2
Дудар Андрій FC “Friends-Гладіатор” 0 2 2
Калініченко Вадим Спарта 0 2 2
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 0 2 2
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Коваль Даніїл ДЮЦ-Іскра 0 2 2
Козак Дмитро Прогрес-В 0 2 2
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 0 2 2
Кострицький Андрій МФК “Ехо” 0 2 2
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 2 2
Кривак Михайло Astrum 0 2 2
Кузьмін Олександр Авіатор 0 2 2
Кутащук Сергій Авіатор-Случ 0 2 2
Лабенський Володимир ФК “Бронівка” 0 2 2
Лавров Дмитро REDMION 0 2 2
Майоров Денис Електротранс 0 2 2
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Малюта Ігор СК “Проскурів” 0 2 2
Мединський Богдан ФК “Студениця-1” 0 2 2
Мельник Олег Victory 0 2 2
Мельник Сергій МФК “Буг” 0 2 2
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 2 2
Муляр Богдан Albion 0 2 2
Мурзінов Іван Перша Приватна Броварня 0 2 2
Нікольчук Володимир FC “Infinity” 0 2 2
Онищук Олександр. ФОСК “Спортлідер” 0 2 2
Орехівський Сергій Booster 0 2 2
Паламарчук Андрій Нева 0 2 2
Печінка Ярослав Грузевиця-Агро 0 2 2
Подвисоцький Владислав REDMION 0 2 2
Покоюк Вадим АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Поляруш Владислав ФК “Гвардія” 0 2 2
Придворницький Сергій Авіатор 0 2 2
Рейман Олександр Округ 0 2 2
Решітник Олексій Vavilon 0 2 2
Родич Ярослав ФК “Садівник” 0 2 2
Руденко Олександр Грузевиця-Агро 0 2 2
Слободян Віталій Прогрес-В 0 2 2
Сович Андрій ФК “Гвардія” 0 2 2
Танасов Богдан Дружба 0 2 2
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 0 2 2
Токарєв Владислав ДЮЦ-Іскра 0 2 2
Хананов Євген REDMION 0 2 2
Хмелівський Олександр Astrum 0 2 2
Чайковський Сергій Компанія 0 2 2
Черниш Олександр Електротранс 0 2 2
Шаманський Сергій Прогрес-В 0 2 2
Шаравара Микола Нева 0 2 2
Шевчук Володимир МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Шупер Віталій Albion 0 2 2
Ярмощук Вадим Електротранс 0 2 2
Івановський Олексій Авіатор-Случ 0 1 1
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 0 1 1
Ільченко Валентин Dark Horse 0 1 1
Алексєєв Сергій ФК “Студениця-1” 0 1 1
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 0 1 1
Біленький Віталій Albion 0 1 1
Білий Павло Тайфун 0 1 1
Білик Сергій Округ 0 1 1
Білоус Олександр ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Бєлкін Олег ФК “Бронівка” 0 1 1
Базилівський Віталій МФК “Ехо” 0 1 1
Барчук Денис ФОСК “Спортлідер” 0 1 1
Бачинський Микола Транс-Авто-Д 0 1 1
Бегаль Олександр FC “Friends-Гладіатор” 0 1 1
Бесіда Ігор Електротранс 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Бобік Андрій МФК “Буг” 0 1 1
Бобрик Віталій Поділля-АТО 0 1 1
Болотюх Дмитро ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Бондарук Володимир ФК “ЛІОН-ВСП” 0 1 1
Борисов Олександр Компанія 0 1 1
Брик Едуард Тайфун 0 1 1
Броніцький Віталій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Буряк Руслан Транс-Авто-Д 0 1 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 1 1
Вінічук Олександр ФК “Студениця-1” 0 1 1
Вітка Сергій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Виноградов Андрій СК “Проскурів” 0 1 1
Вислободський Ігор Компанія 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Вознюк Руслан ФК “Садівник” 0 1 1
Гайдамашко Андрій Десна Агро Плюс 0 1 1
Галайко Юрій REDMION 0 1 1
Герасимчук Сергій Десна Агро Плюс 0 1 1
Главацький Дмитро Victory 0 1 1
Грабар Всеволод УПП Хмельницький 0 1 1
Гранатович Назарій Грузевиця-Агро 0 1 1
Гречаний Владислав Vavilon 0 1 1
Гуральник Владислав Нева 0 1 1
Гурняк Олександр МФК “Буг” 0 1 1
Данілов Андрій ФК “ЛІОН-ВСП” 0 1 1
Даньків Василь Vavilon 0 1 1
Дашевський Роман Десна Агро Плюс 0 1 1
Деркач Вадим STV 0 1 1
Дзядик Богдан ФК “Гвардія” 0 1 1
Дмитрук Віталій ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Дмитрук Віталій. ФК “ЛІОН-ВСП” 0 1 1
Добровольський Павло Тайфун 0 1 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 1 1
Дроздов Олександр FC “Friends-Гладіатор” 0 1 1
Дудар Сергій Компанія 0 1 1
Духевич Андрій Тайфун 0 1 1
Дячок Андрій Booster 0 1 1
Дячок Олександр Booster 0 1 1
Залевський Дмитро ФОСК “Спортлідер” 0 1 1
Залевський Олексій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Кайота Олександр Dark Horse 0 1 1
Калашніков Іван ФК “Гвардія” 0 1 1
Квока Сергій FC “Infinity” 0 1 1
Кейлик Денис ФК “Меджибіж” 0 1 1
Кемінь Сергій FC “Infinity” 0 1 1
Клімчук Анатолій Авіатор-Случ 0 1 1
Кліщ Олександр Astrum 0 1 1
Кліщенко Вадим Авіатор-Случ 0 1 1
Ковалевський Максим ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Ковальчук Ігор ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Ковальчук Олександр. Поділля-АТО 0 1 1
Ковальчук Сергій Victory 0 1 1
Коздронь Віталій Тайфун 0 1 1
Койфман Олександр FC “Infinity” 0 1 1
Коляновський Артем ФОСК “Спортлідер” 0 1 1
Коляновський Віталій ФК “Студениця-1” 0 1 1
Коносюк Олександр Престиж-Авто 0 1 1
Кривий Ігор МФК “Буг” 0 1 1
Крищук Броніслав Booster 0 1 1
Кузьмов Михайло Albion 0 1 1
Купчишин Євген Перша Приватна Броварня 0 1 1
Куркевич Артем СК “Проскурів” 0 1 1
Кутинський Сергій ФК “ЛІОН-ВСП” 0 1 1
Кухта Павло FC “Infinity” 0 1 1
Кушнір Олексій ФК “Садівник” 0 1 1
Лабенський Іван ФК “Бронівка” 0 1 1
Лабенський Ігор МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Лабунський Олег Тайфун 0 1 1
Левченко Максим Спарта 0 1 1
Левчук Андрій ФК “Гвардія” 0 1 1
Лемешко Максим Поділля-АТО 0 1 1
Лизун Ілля ФК “Студениця-1” 0 1 1
Лисенко Вадим Dark Horse 0 1 1
Лопушанський Юрій Транс-Авто-Д 0 1 1
Луговик Володимир ФК “ЛІОН-ВСП” 0 1 1
Луков Олександр Astrum 0 1 1
Люлькун Руслан Тайфун 0 1 1
Місько Василь Поділля-АТО 0 1 1
Мазур Владислав Округ 0 1 1
Макозьоб Анатолій Revenge 0 1 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Малукалов Іван Перша Приватна Броварня 0 1 1
Маркітан Олег Грузевиця-Агро 0 1 1
Матвійчук Олександр Тайфун 0 1 1
Матвеєв Богдан ФК “Студениця-1” 0 1 1
Маховський Максим Авіатор 0 1 1
Маць Сергій FC “Friends-Гладіатор” 0 1 1
Мельник Дмитро. Revenge 0 1 1
Муха Дмитро STV 0 1 1
Нанба В’ячеслав Компанія 0 1 1
Ольховий Богдан ФОСК “Спортлідер” 0 1 1
Онищук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Осацький Руслан ФК “Садівник” 0 1 1
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 0 1 1
Остап’юк Артем Авіатор 0 1 1
Остапов Вадим Грузевиця-Агро 0 1 1
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Підручний Андрій УПП Хмельницький 0 1 1
Пірнат Ігор Перша Приватна Броварня 0 1 1
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Панчук Сергій Десна Агро Плюс 0 1 1
Пацюрковський Павло Albion 0 1 1
Петренко Максим МФК “Ехо” 0 1 1
Поліщук Євген ФК “Буд-Двір” 0 1 1
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Понятовський Олександр Поділля-АТО 0 1 1
Попельнюк Артем Авіатор 0 1 1
Походзей Павло МФК “Буг” 0 1 1
Прит Вадим STV 0 1 1
Радзівон Роман Авіатор 0 1 1
Рак Сергій Транс-Авто-Д 0 1 1
Регула Руслан МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Рибак Владислав ФК “Студениця-1” 0 1 1
Романюк Олександр СК “Проскурів” 0 1 1
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 0 1 1
Савінкін Олександр Спарта 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Сердуніч Вадим Astrum 0 1 1
Синицький Олександр ФК “Садівник” 0 1 1
Смішко Олександр Округ 0 1 1
Смолко Максим ФК “Бронівка” 0 1 1
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Собольський Андрій STV 0 1 1
Соловйов Максим ФК “Садівник” 0 1 1
Стаднік Сергій Прогрес-В 0 1 1
Стасішен Іван Revenge 0 1 1
Стецюк Андрій МФК “Буг” 0 1 1
Стрибулевич Василь Поділля-АТО 0 1 1
Сьомін Вадим СК “Проскурів” 0 1 1
Таранціца Андрій МФК “Буг” 0 1 1
Ткаліч Ігор ФК “ЛІОН-ВСП” 0 1 1
Ткачук Богдан ДЮЦ-Іскра 0 1 1
Трайнич Богдан ФК “Меджибіж” 0 1 1
Філіпов Віталій МФК “Буг” 0 1 1
Фіняк Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 1 1
Флінта Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Фостик Богдан REDMION 0 1 1
Франкевич Віктор Albion 0 1 1
Франкевич Микола Albion 0 1 1
Фют Дмитро Дружба 0 1 1
Хміль Владислав Дружба 0 1 1
Хомишен Микола МФК “Буг” 0 1 1
Цвітлюк Михайло Електротранс 0 1 1
Циц Сергій Dark Horse 0 1 1
Чебан Микола Десна Агро Плюс 0 1 1
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 1 1
Швець Артем Транс-Авто-Д 0 1 1
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Шевчук Сергій МФК “Буг” 0 1 1
Шелестюк Руслан Victory 0 1 1
Шеремета Максим ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 0 1 1
Шостацький Максим Престиж-Авто 0 1 1
Ягольніцький Андрій Dark Horse 0 1 1
Якимець Денис ФК “Подільський Кремінь” 0 1 1
Якимчук Андрій МФК “Ехо” 0 1 1
Якимчук Сергій МФК “Ехо” 0 1 1
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 1 1
Яровець Юрій Десна Агро Плюс 0 1 1


Гравці, які пропускають матчі 1-ого туру Кубку Дивізіону 5:

Лемець Олег (МФК “Буг”).

Познанський Дмитро (“Транс-Авто-Д”)

Попельнюк Артем (“Авіатор”

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here