Преміум-ліга. Дивізіон 5. Статистика після заключних матчів 1/8 фіналу плей-офф

0
397

Надаємо Вашій увазі усі статистичні дані після заключних матчів 1/8 фіналу плей-офф у дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Бомбардири турніру:

Гравець Команда Голи З пен.
Муляр Ярослав Майстер М’яча 56
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 21
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 19
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 18
Вівсянко Руслан Гладіатор 17 (1)
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 16
Ковальчук Олексій ХФК Давид 16
Гула Вадим Нева 15
Кухар Сергій Локомотив 15
Шкодяк Іван WOODMALL 14
Ващук Василь Меблі-Лідер 14 (1)
Барицький Вадим АВТО STREET 13
Бресь Максим WOODMALL 13
Жуковський Олександр Booster 13
Зубик Олег АВТО STREET 13
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 13
Буртовий Сергій АВТО STREET 12
Гришак Ростислав АВТО STREET 12
Журавльов Ігор Поділля-АТО 12
Кравець Артем Меблі-Лідер 12
Лахмай Геннадій ПЛАТІК 12
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 12
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 12
Шкодяк Данило WOODMALL 12
Гайдамашко Андрій ФК “Антонівці” 11
Каленюк Олег Наркевицька ОТГ 11
Олійник Владислав Локомотив 11
Прокоф’єв Віталій ФК “Студениця” 11
Романюк Олександр СК “Проскурів” 11
Юрчак Михайло ХФК Давид 11
Волколуп Андрій Авіатор 10
Лисенко Вадим Dark Horse 10
Стасюк Вадим АВТО STREET 10
Токарчук Ярослав ФК “Антонівці” 10
Хомяк Богдан WOODMALL 10
Шаравара Ігор СТВ 10
Дроздов Олександр Гладіатор 9
Кирилюк Владислав Vavilon 9
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 9
Орін Андрій СК “Проскурів” 9
Полупан Олександр. Ковчег-2 9
Самарук Віктор Авіатор 9
Самолига Олег Електротранс 9
Франков Іван ПЛАТІК 9
Ярмощук Вадим Електротранс 9
Андрієвський Олег ФК “Бронівка” 8
Бельський Анатолій Ветеран (Хмельницький) 8
Васільєв Руслан Vavilon 8
Дідишин Владислав Ковчег-2 8
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 8
Лучінін Вадим Dark Horse 8
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 8
Онищук Юрій Престиж-Авто 8
Панчук Сергій ФК “Антонівці” 8
Смішко Олександр Будівельник 8
Смолко Максим ФК “Бронівка” 8
Тимчук Андрій Локомотив 8
Нікулець Антон Modesto 8 (1)
Собко Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 8 (1)
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 7
Богуславський Денис WOODMALL 7
Будніцький Михайло Локомотив 7
Власюк Ярослав Нева 7
Гудзь Богдан Престиж-Авто 7
Дмитришин Михайло FC “Friends” 7
Дячок Андрій Booster 7
Дячок Олександр Booster 7
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 7
Корженівський Богдан Dark Horse 7
Крищуцький Андрій ХФК Давид 7
Левандівський Артем АВТО STREET 7
Лях Ігор Vavilon 7
Мартиненко Іван Авіатор 7
Немодрук Андрій Меблі-Лідер 7
Підмурняк Олексій WOODMALL 7
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 7
Редько Дмитро СК “Проскурів” 7
Рогальський Андрій Нева 7
Слободенюк Олександр СТВ 7
Щербатюк Андрій Електротранс 7
Попельнюк Артем Авіатор 7 (1)
Березніцький Сергій Victory 6
Гнідий Сергій Dark Horse 6
Даньків Василь Vavilon 6
Дубовик Дмитро Dark Horse 6
Ковалевський Дмитро Округ 6
Козак Іван АВТО STREET 6
Константінов Ігор WOODMALL 6
Король Іван Victory 6
Крищук Броніслав Booster 6
Люлько Микола Поділля-АТО 6
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 6
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 6
Орехівський Сергій Booster 6
Романюк Андрій ПЛАТІК 6
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 6
Скотинянський Олександр Фенікс-ДЮСШ №1 6
Тимощук Ростислав ФК “Ружичанка” 6
Кейлик Денис Зоря 6 (1)
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 5
Баськов Сергій Прогрес-В 5
Берест Михайло ФК “Студениця” 5
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 5
Буртовий Сергій. ХФК Давид 5
Волосянко Денис Зоря 5
Гіба Денис Ковчег-2 5
Горбачов Євген Нева 5
Гринь Олександр Округ 5
Дідора Павло ФК “Жищинці” 5
Дячок Віталій Booster 5
Зарванський Віктор Фенікс-ДЮСШ №1 5
Козак Віталій Локомотив 5
Козак Святослав Victory 5
Королевський Олександр Електротранс 5
Костомаха Віталій Astrum 5
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 5
Лучко Віталій Vavilon 5
Мальчик Микола АТ “Хмельницькобленерго” 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 5
Остапюк Артем Авіатор 5
Ромасюков Артем Astrum 5
Садовець Роман Прогрес-В 5
Соловей Олексій Електротранс 5
Тимошенко Антон Поділля-АТО 5
Цвик Максим ФК “Гвардійськ” 5
Чернилевський Ростислав Astrum 5
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 5
Швець Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 5
Щенсневич Микита ФК “Бронівка” 5
Іщук Артем АВТО STREET 4
Болотюх Іван Нева 4
Вівсянко Богдан Гладіатор 4
Власов Віктор Ветеран (Хмельницький) 4
Гладкий Станіслав Зоря 4
Готка Сергій ФК “Бронівка” 4
Гусар Євген ФК “Антонівці” 4
Каліновський Віктор Будівельник 4
Касперський Олександр СТВ 4
Кліщ Олександр Astrum 4
Кожан Сергій FC “Friends” 4
Копицяк Артем Booster 4
Кривак Михайло Astrum 4
Кузьмін Олександр Авіатор 4
Кустіцький Віталій ФК “Ружичанка” 4
Кучер Костянтин Зоря 4
Кушнір Роман Електротранс 4
Лабунський Олег Тайфун 4
Лазарчук Володимир Ветеран (Хмельницький) 4
Лазарчук Дмитро Ветеран (Хмельницький) 4
Матвійчук Олександр Тайфун 4
Мельничук Олександр Локомотив 4
Микитюк Олександр Будівельник 4
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 4
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 4
Нащубський Олександр Прогрес-В 4
Пасічник Сергій Гладіатор 4
Петлюк Богдан Нева 4
Рудько Андрій Поділля-АТО 4
Сабаревський Сергій Нева 4
Сеник Олександр Тайфун 4
Сердуніч Вадим Astrum 4
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 4
Успенський Валерій АВТО STREET 4
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 4
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 4
Швед Максим ПЛАТІК 4
Ящук Дмитро Престиж-Авто 4
Банас Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 4 (1)
Нагорняк Віталій Прогрес-В 4 (1)
Тичинський Дмитро Наркевицька ОТГ 4 (1)
Євсєєв Ярослав ФК “Антонівці” 3
Ємець Ілля Прогрес-В 3
Білий Віталій ФК “Жищинці” 3
Барабаш Андрій Округ 3
Бобрик Віталій Поділля-АТО 3
Вишневський Михайло ФК “Студениця” 3
Гуменюк Юрій Victory 3
Гурняк Костянтин ФК “Гвардійськ” 3
Дац Руслан Наркевицька ОТГ 3
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 3
Духевич Андрій ФК “Гвардійськ” 3
Зарицький Ігор ФК “Жищинці” 3
Зьолко Михайло Майстер М’яча 3
Казмірчук Сергій ФК “Ружичанка” 3
Кармаліта Павло ФК “Ружичанка” 3
Каштан Василь ФК “Студениця” 3
Коваль Дмитро Прогрес-В 3
Коваль Костянтин Карат-Олешин-2 3
Корчевний Олександр ПЛАТІК 3
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 3
Ліщук Віталій Меблі-Лідер 3
Лебедін Олег АВТО STREET 3
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 3
Майстер Костянтин Округ 3
Мельник Дмитро Modesto 3
Мельник Сергій FC “Friends” 3
Миронюк Максим ПЛАТІК 3
Морозов Ростислав АВТО STREET 3
Муха Дмитро СТВ 3
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 3
Присяжний Владислав Карат-Олешин-2 3
Решетник Тарас Електротранс 3
Рибак Роман FC “Friends” 3
Самоші Сергій ФК “Гвардійськ” 3
Слободян Олександр Поділля-АТО 3
Стрельбіцький Олександр ФК “Ружичанка” 3
Суліма Денис Modesto 3
Ткачук Андрій Гладіатор 3
Трохимчук Олександр Тайфун 3
Філіпов Віталій FC “Friends” 3
Холод Віктор ФК “Антонівці” 3
Чернов Вадим Престиж-Авто 3
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 3
Шиманський Анатолій FC “Friends” 3
Янюк Дмитро ПЛАТІК 3
Яровець Юрій ФК “Антонівці” 3
Яцьков Сергій Нева 3
Брик Едуард Тайфун 3 (1)
Пахомов Станіслав Майстер М’яча 3 (1)
Яцишин Олександр СК “Проскурів” 3 (1)
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 2
Аванасьєв Олексій Ковчег-2 2
Алексїїв Дмитро Гладіатор 2
Ангелюк Ілля ФК “Бронівка” 2
Андрєєв Валерій СК “Проскурів” 2
Бігун Михайло Dark Horse 2
Білий Павло Тайфун 2
Білик Вадим Modesto 2
Білик Руслан Нева 2
Білик Сергій Округ 2
Базелюк Роман ФК “Антонівці” 2
Балюк Віталій Округ 2
Барицький Олег АВТО STREET 2
Басистюк Роман Меблі-Лідер 2
Бесага Денис ФК “Гвардійськ” 2
Бись Богдан ХФК Давид 2
Божек Роман Booster 2
Бойко Володимир Авіатор 2
Васильчук Іван Booster 2
Вербовий Євгеній Зоря 2
Виноградов Андрій СК “Проскурів” 2
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 2
Генцар Микола ФК “Студениця” 2
Гладонько Олександр Будівельник 2
Гнипель Дмитро ФК “Ружичанка” 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 2
Гоцалюк Іван Прогрес-В 2
Григорьєв Вадим Локомотив 2
Диха Захар ФК “Антонівці” 2
Драчевський Денис Прогрес-В 2
Задорожний Віталій ФК “Гвардійськ” 2
Заяц Валерій Округ 2
Клімчук Володимир Тайфун 2
Ковальчук Олександр СТВ 2
Козак Дмитро Прогрес-В 2
Колодій Олександр Наркевицька ОТГ 2
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 2
Круторогий Андрій Авіатор 2
Лабенський Володимир ФК “Бронівка” 2
Лантвойт Максим Електротранс 2
Лемець Олег FC “Friends” 2
Лисий Віталій Карат-Олешин-2 2
Мірошник Руслан Dark Horse 2
Малько Володимир АТ “Хмельницькобленерго” 2
Михайлюк Іван Локомотив 2
Михальчук Тарас FC “Friends” 2
Муляр Юрій ХФК Давид 2
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 2
Островський Іван АТ “Хмельницькобленерго” 2
Паламарчук Андрій FC “Friends” 2
Паламарчук Назар Карат-Олешин-2 2
Пирожков Ігор Зоря 2
Полупан Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 2
Попик Олег Локомотив 2
Примуш Роман Округ 2
Прокопчук Вадим Локомотив 2
Прокоф’єв Юрій ФК “Студениця” 2
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 2
Рудишин Дмитро Гладіатор 2
Собольський Андрій СТВ 2
Сосоєв Дмитро ФОСК “Спортлідер” 2
Стаднік Сергій Прогрес-В 2
Стрельченко Павло Victory 2
Тихонюк Олександр ПЛАТІК 2
Ткачук Денис Modesto 2
Трофімюк Дмитро Авіатор 2
Трохимчук Павло ФК “Гвардійськ” 2
Фабіян Владислав Локомотив 2
Федоров Степан Ветеран (Хмельницький) 2
Флерчук Вадим Наркевицька ОТГ 2
Цісар Олександр Ковчег-2 2
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 2
Чорноконь Роман ФК “Гвардійськ” 2
Чугаєвський Вадим Ветеран (Хмельницький) 2
Шаріфов Тимур ПЛАТІК 2
Шкодяк Володимир WOODMALL 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 2
Яцків Михайло Електротранс 2
Ільков Олександр Майстер М’яча 2 (1)
Куц Віталій Наркевицька ОТГ 2 (1)
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 2 (1)
Шебетко Петро Поділля-АТО 2 (1)
Радько Віталій Зоря 2 (2)
Івасечко Богдан ФК “Бронівка” 1
Івасечко Тарас ФК “Бронівка” 1
Алексєєв Сергій ФК “Студениця” 1
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 1
Білик Денис Гладіатор 1
Бардецький Сергій Ковчег-2 1
Барчук В’ячеслав Astrum 1
Березюк Володимир СК “Проскурів” 1
Бикальський Іван ХФК Давид 1
Бистрих Володимир Dark Horse 1
Борисюк Олександр Ветеран (Хмельницький) 1
Брозніцький Артур Локомотив 1
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 1
Вельц Віталій ФК “Студениця” 1
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1
Винагородський Олександр Наркевицька ОТГ 1
Гілевич Ігор Vavilon 1
Голеніщев Ігор Локомотив 1
Головатий Віталій ХФК Давид 1
Гончарук Володимир АВТО STREET 1
Грохола Василь Майстер М’яча 1
Гуральник Владислав Нева 1
Гурський Микола Vavilon 1
Гуцалюк Сергій ФК “Ружичанка” 1
Дідишин Павло Ковчег-2 1
Демкович Олександр Modesto 1
Деусов Олександр Ветеран (Хмельницький) 1
Джунько Валерій Карат-Олешин-2 1
Диса Олег Vavilon 1
Жучковський Віталій Dark Horse 1
Загорецький Віталій СТВ 1
Заграй Володимир Авіатор 1
Занихайло Роман Будівельник 1
Захарчук Ярослав ФОСК “Спортлідер” 1
Збіглий Анджей Зоря 1
Канарський Олег ФК “Жищинці” 1
Капелусь Григорій Modesto 1
Каплун Кирило Карат-Олешин-2 1
Карачун Тарас Modesto 1
Каськов Валентин ФК “Антонівці” 1
Ковальчук Сергій Victory 1
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1
Корабельніков Артур Гладіатор 1
Королюк Олександр СТВ 1
Красніков Вадим Майстер М’яча 1
Красюк Василь Гладіатор 1
Кузнєцов Павло FC “Friends” 1
Кучеренко Ілля ФК “Ружичанка” 1
Ларіоненко Олександр Victory 1
Лисак Володимир Будівельник 1
Лозіцький Андрій Victory 1
Люлькун Руслан Тайфун 1
Ляур Максим ПЛАТІК 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 1
Маначин Олександр Modesto 1
Мариняк Олег Modesto 1
Махніцький Валерій ФК “Жищинці” 1
Маць Сергій FC “Friends” 1
Михайлюк Максим Будівельник 1
Морозов Владислав ПЛАТІК 1
Москалюк Андрій Victory 1
Мудрий Богдан FC “Friends” 1
Мурзінов Іван Гладіатор 1
Нарожний Андрій Тайфун 1
Насідач Віктор Modesto 1
Нестенюк Руслан ФК “Ружичанка” 1
Олексійчук Віталій Карат-Олешин-2 1
Онищук Вадим Меблі-Лідер 1
Підтесаний Олександр Vavilon 1
Панасенков Андрій Ветеран (Хмельницький) 1
Панасюк Павло Гладіатор 1
Погожевський Олександр Карат-Олешин-2 1
Положай Валерій Фенікс-ДЮСШ №1 1
Полторацький Владислав АВТО STREET 1
Понятовський Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 1
Понятовський Микола ПЛАТІК 1
Приходько Олександр Майстер М’яча 1
Радовець Артем ФК “Жищинці” 1
Рибак Сергій ФК “Студениця” 1
Рикун Богдан Поділля-АТО 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Сімчук Павло АТ “Хмельницькобленерго” 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сербіновський Дмитро СТВ 1
Соколовський Орест Будівельник 1
Станіславов Костянтин Зоря 1
Ступніцький Євген ФК “Ружичанка” 1
Твердохліб Тарас Прогрес-В 1
Тютюник Алім Modesto 1
Умаров Ісмаїл Ветеран (Хмельницький) 1
Федорчук Володимир Victory 1
Фесенко Назар Майстер М’яча 1
Флік Олександр Dark Horse 1
Хмуринський Віталій ФК “Гвардійськ” 1
Цісар Микола Ковчег-2 1
Цибрій Дмитро FC “Friends” 1
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Чекирда Руслан ПЛАТІК 1
Черниш Олександр Електротранс 1
Чернишов Руслан Будівельник 1
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 1
Шаманський Сергій WOODMALL 1
Шевчук Антон WOODMALL 1
Шелестюк Руслан Victory 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 1
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1
Якубовський Владислав ФК “Антонівці” 1
Гаврилюк Андрій ФК “Ружичанка” 1 (1)
Машталір Андрій Меблі-Лідер 1 (1)
Походзей Петро FC “Friends” 1 (1)

“Грубіяни” турніру:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Шкодяк Данило WOODMALL 2 4 14
Пахомов Станіслав Майстер М’яча 2 3 13
Лисий Олександр Карат-Олешин-2 1 3 8
Вівсянко Богдан Гладіатор 1 2 7
Гуменюк Юрій Victory 1 2 7
Романчев Віталій Тайфун 1 2 7
Гурський Микола Vavilon 1 1 6
Дячок Андрій Booster 1 1 6
Дячок Віталій Booster 1 1 6
Ковальчук Сергій Victory 1 1 6
Коник Олександр Будівельник 1 1 6
Олійник Владислав Локомотив 1 1 6
Рева Артем ФОСК “Спортлідер” 1 1 6
Ягольніцький Андрій Dark Horse 1 1 6
Ващук Василь Меблі-Лідер 0 6 6
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 6 6
Барицький Вадим АВТО STREET 1 0 5
Березніцький Сергій Victory 1 0 5
Вибодовський Денис ФОСК “Спортлідер” 1 0 5
Дудар Сергій Vavilon 1 0 5
Заяц Валерій Округ 1 0 5
Козак Дмитро Прогрес-В 1 0 5
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1 0 5
Кузь Родіон WOODMALL 1 0 5
Леськов Максим АТ “Хмельницькобленерго” 1 0 5
Майоров Денис Електротранс 1 0 5
Марко Юрій Vavilon 1 0 5
Мартиненко Іван Авіатор 1 0 5
Морозов Ростислав АВТО STREET 1 0 5
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 1 0 5
Музика Сергій ФОСК “Спортлідер” 1 0 5
Нагорняк Володимир Прогрес-В 1 0 5
Погожевський Олександр Карат-Олешин-2 1 0 5
Садовець Роман Прогрес-В 1 0 5
Суєцький Олег Наркевицька ОТГ 1 0 5
Федорчук Володимир Victory 1 0 5
Шаравара Ігор СТВ 1 0 5
Шебетко Петро Поділля-АТО 1 0 5
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 4 4
Кирилюк Владислав Vavilon 0 4 4
Омельчук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 4 4
Орін Андрій СК “Проскурів” 0 4 4
Слободенюк Олександр СТВ 0 4 4
Бресь Максим WOODMALL 0 3 3
Жилович Тарас Фенікс-ДЮСШ №1 0 3 3
Калошин Максим ФК “Ружичанка” 0 3 3
Ковалевський Дмитро Округ 0 3 3
Майстер Костянтин Округ 0 3 3
Мельник Дмитро Modesto 0 3 3
Олексієнко Владислав Фенікс-ДЮСШ №1 0 3 3
Оселедько Олексій СК “Проскурів” 0 3 3
Панасюк Павло Гладіатор 0 3 3
Садовський Віктор Карат-Олешин-2 0 3 3
Сендель Олексій Ветеран (Хмельницький) 0 3 3
Суліма Денис Modesto 0 3 3
Федик Вадим ФК “Гвардійськ” 0 3 3
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 3 3
Алексїїв Дмитро Гладіатор 0 2 2
Андрійчук Володимир Престиж-Авто 0 2 2
Апанович Максим Booster 0 2 2
Атаманов Анатолій Престиж-Авто 0 2 2
Білик Сергій Округ 0 2 2
Барчук В’ячеслав Astrum 0 2 2
Бись Богдан ХФК Давид 0 2 2
Бойко Володимир Авіатор 0 2 2
Будніцький Михайло Локомотив 0 2 2
Бухер Дмитро Меблі-Лідер 0 2 2
Вербовий Євгеній Зоря 0 2 2
Волколуп Андрій Авіатор 0 2 2
Гончар Дмитро Astrum 0 2 2
Гончаров Аркадій FC “Friends” 0 2 2
Джунько Валерій Карат-Олешин-2 0 2 2
Журавльов Ігор Поділля-АТО 0 2 2
Загорецький Віталій СТВ 0 2 2
Ковальчук Олександр СТВ 0 2 2
Корженівський Богдан Dark Horse 0 2 2
Крищук Броніслав Booster 0 2 2
Кучер Костянтин Зоря 0 2 2
Лозіцький Андрій Victory 0 2 2
Мірошник Руслан Dark Horse 0 2 2
Мавлютов Вадим ФК “Ружичанка” 0 2 2
Маць Сергій FC “Friends” 0 2 2
Михайлюк Максим Будівельник 0 2 2
Морозов Владислав ПЛАТІК 0 2 2
Нащубський Олександр Прогрес-В 0 2 2
Онищук Вадим Меблі-Лідер 0 2 2
Онищук Олександр ФОСК “Спортлідер” 0 2 2
Підмурняк Олексій WOODMALL 0 2 2
Побережний Костянтин Будівельник 0 2 2
Розгон Сергій Ветеран (Хмельницький) 0 2 2
Суберляк Денис СТВ 0 2 2
Твердохліб Тарас Прогрес-В 0 2 2
Тимчук Андрій Локомотив 0 2 2
Ткачук Володимир Dark Horse 0 2 2
Чернятинський Віктор Престиж-Авто 0 2 2
Чуловський В’ячеслав АТ “Хмельницькобленерго” 0 2 2
Шелист Олексій ФК “Ружичанка” 0 2 2
Шостацький Максим Престиж-Авто 0 2 2
Ярмощук Вадим Електротранс 0 2 2
Ільков Олександр Майстер М’яча 0 1 1
Ісаєв Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Алексєєв Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Андрієвський Олег ФК “Бронівка” 0 1 1
Андрєєв Олександр СК “Проскурів” 0 1 1
Бігун Михайло Dark Horse 0 1 1
Білик Руслан Нева 0 1 1
Базелюк Роман ФК “Антонівці” 0 1 1
Банас Ілля Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Барабаш Андрій Округ 0 1 1
Баранов Дмитро Наркевицька ОТГ 0 1 1
Батурко Олександр Округ 0 1 1
Бедратий Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Берест Михайло ФК “Студениця” 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Бохонок Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Брагарчук Вадим Меблі-Лідер 0 1 1
Васільєв Руслан Vavilon 0 1 1
Васильков Сергій ФК “Студениця” 0 1 1
Вежбицький В’ячеслав Тайфун 0 1 1
Винагородський Олександр Наркевицька ОТГ 0 1 1
Вишневський Михайло ФК “Студениця” 0 1 1
Власов Віктор Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Власюк Ярослав Нева 0 1 1
Возборський Павло Astrum 0 1 1
Вороністий Владислав Меблі-Лідер 0 1 1
Гіба Денис Ковчег-2 0 1 1
Гілевич Ігор Vavilon 0 1 1
Гаврищук Валерій Локомотив 0 1 1
Генцар Микола ФК “Студениця” 0 1 1
Гладкий Станіслав Зоря 0 1 1
Гончарук Володимир АВТО STREET 0 1 1
Готка Сергій ФК “Бронівка” 0 1 1
Гришак Ростислав АВТО STREET 0 1 1
Грохола Василь Майстер М’яча 0 1 1
Гудзь Богдан Престиж-Авто 0 1 1
Гула Вадим Нева 0 1 1
Гулько Дмитро Vavilon 0 1 1
Гулько Олександр ФК “Жищинці” 0 1 1
Гура Федір Тайфун 0 1 1
Гуцалюк Володимир ФК “Ружичанка” 0 1 1
Дідишин Владислав Ковчег-2 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Деусов Олександр Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Дмитришин Михайло FC “Friends” 0 1 1
Дубовик Дмитро Dark Horse 0 1 1
Збіглий Анджей Зоря 0 1 1
Здоровило Ігор Майстер М’яча 0 1 1
Карачун Тарас Modesto 0 1 1
Качановецький Денис Наркевицька ОТГ 0 1 1
Каштан Василь ФК “Студениця” 0 1 1
Кліщ Олександр Astrum 0 1 1
Коваль Дмитро Прогрес-В 0 1 1
Коваль Костянтин Карат-Олешин-2 0 1 1
Ковальчук Роман Поділля-АТО 0 1 1
Кондратьєв Олександр Майстер М’яча 0 1 1
Константінов Ігор WOODMALL 0 1 1
Корабельніков Артур Гладіатор 0 1 1
Костомаха Віталій Astrum 0 1 1
Кравець Артем Меблі-Лідер 0 1 1
Красніков Вадим Майстер М’яча 0 1 1
Красюк Василь Гладіатор 0 1 1
Крупський Назарій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Круторогий Андрій Авіатор 0 1 1
Кузьмін Олександр Авіатор 0 1 1
Кузьменко Олег Наркевицька ОТГ 0 1 1
Кулієв Юрій Наркевицька ОТГ 0 1 1
Ліщук Ігор Ковчег-2 0 1 1
Ларіоненко Олександр Victory 0 1 1
Лебідь Павло Фенікс-ДЮСШ №1 0 1 1
Лисак Володимир Будівельник 0 1 1
Лисенко Вадим Dark Horse 0 1 1
Лисий Віталій Карат-Олешин-2 0 1 1
Литвинюк Павло Локомотив 0 1 1
Ляліхов Вадим Прогрес-В 0 1 1
Лях Ігор Vavilon 0 1 1
Максимчук Сергій АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Маргошин Антон ФК “Жищинці” 0 1 1
Матвійчук Олександр Тайфун 0 1 1
Мельник Іван ФК “Студениця” 0 1 1
Мельничук Олександр Локомотив 0 1 1
Михальчук Тарас FC “Friends” 0 1 1
Мороз Олександр Dark Horse 0 1 1
Мостовий Вадим ФК “Жищинці” 0 1 1
Муляр Ярослав Майстер М’яча 0 1 1
Нагорняк Віталій Прогрес-В 0 1 1
Нарожний Ігор СК “Проскурів” 0 1 1
Нестенюк Руслан ФК “Ружичанка” 0 1 1
Пазюк Дмитро ФК “Бронівка” 0 1 1
Палюх Олександр Ковчег-2 0 1 1
Панчук Сергій ФК “Антонівці” 0 1 1
Пасічник Сергій Гладіатор 0 1 1
Поліщук Олександр Vavilon 0 1 1
Полупан Олександр АТ “Хмельницькобленерго” 0 1 1
Попельнюк Артем Авіатор 0 1 1
Походзей Павло Гладіатор 0 1 1
Прокопчук Вадим Локомотив 0 1 1
Пукас Денис Наркевицька ОТГ 0 1 1
Радько Віталій Зоря 0 1 1
Редько Дмитро СК “Проскурів” 0 1 1
Решетник Тарас Електротранс 0 1 1
Романюк Андрій ПЛАТІК 0 1 1
Рудько Андрій Поділля-АТО 0 1 1
Сєряков Іван Авіатор 0 1 1
Сало Юрій Поділля-АТО 0 1 1
Самолюк Вадим Modesto 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Сеник Олександр Тайфун 0 1 1
Сенюк Геннадій ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Сергєєв Лев Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Сович Андрій Майстер М’яча 0 1 1
Станіславов Костянтин Зоря 0 1 1
Стасюк Вадим АВТО STREET 0 1 1
Стрельченко Павло Victory 0 1 1
Тернавський Юрій ФК “Бронівка” 0 1 1
Тимощук Ростислав ФК “Ружичанка” 0 1 1
Тихонюк Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Ткачук Денис Modesto 0 1 1
Тостановський Антон Округ 0 1 1
Філіпов Віталій FC “Friends” 0 1 1
Фесенко Назар Майстер М’яча 0 1 1
Флерчук Вадим Наркевицька ОТГ 0 1 1
Хмиз Олександр ПЛАТІК 0 1 1
Холод Віктор ФК “Антонівці” 0 1 1
Цісар Микола Ковчег-2 0 1 1
Цимбал Володимир Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Чернилевський Ростислав Astrum 0 1 1
Черниш Олександр Електротранс 0 1 1
Чернишов Руслан Будівельник 0 1 1
Чорноконь Роман ФК “Гвардійськ” 0 1 1
Чугаєвський Вадим Ветеран (Хмельницький) 0 1 1
Шаманський Сергій WOODMALL 0 1 1
Шаріфов Тимур ПЛАТІК 0 1 1
Шатілов Денис ФК “Жищинці” 0 1 1
Шилов Юрій Меблі-Лідер 0 1 1
Шкодяк Іван WOODMALL 0 1 1
Щербатюк Андрій Електротранс 0 1 1
Юрчак Михайло ХФК Давид 0 1 1
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 1 1
Яцьков Сергій Нева 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Шебетко Петро (“Поділля-АТО”)

Олійник Владислав (“Локомотив”)

Слободян Віталій (“Прогрес-В”)

Мостовий Вадим (ФК “Жищинці”)

Гулько Олександр (ФК “Жищинці”)

Шкодяк Данило (“WOODMALL”)

Ковальчук Сергій (“Victory”)

Гуменюк Юрій (“Victory”)

Вівсянко Богдан (“Гладіатор”)

Мартиненко Іван (“Авіатор”)

Марко Юрій (“Vavilon”)

Майоров Денис (“Електротранс”)

Кирилюк Владислав (“Vavilon”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here