ПРЕМІУМ-ЛІГА. Дивізіон 5. Система формування календаря втішних кубків

0
584

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua


Дирекція ПРЕМІУМ-ЛІГИ затвердила схему формування календаря заключного
відрізку сезону для команд Дивізіону 5, які не змогли пробитися до стадії плей-офф

Кубок ТМ «Helpix»

Одноколовий турнір за підсумкові 17-20 місця

Учасники – Прикордонник-2, ФК Сталь, Dark Horse, Smereka

Тур 1

Прикордонник-2 –  Smereka

ФК Сталь – Dark Horse

Тур 2

Прикордонник-2 – ФК Сталь

Smereka Dark Horse

Тур 3

Dark Horse – Прикордонник-2

ФК Сталь – Smereka

Кубок ТМ «SGK_1»

Одноколовий турнір за підсумкові 21-24 місця

Учасники – МФК Та Ти Шо,
FC ADRENALINE MK, Електротранс, Поділля-АТО

Тур 1

МФК Та Ти Шо –  Поділля-АТО

FC ADRENALINE MK –  Електротранс

Тур 2

МФК Та Ти Шо –  FC ADRENALINE MK  

Поділля-АТО Електротранс

Тур 3

Електротранс МФК Та Ти Шо

FC ADRENALINE MK –  Поділля-АТО

Кубок ТМ «МобіФренд»

Одноколовий турнір за підсумкові 25-28 місця

Учасники – ФК Лайфселл, АІЩДІШ,
FC Aristocrats, ФК Міць

Тур 1

ФК Лайфселл – ФК Міць

АІЩДІШ –FC Aristocrats

Тур 2

ФК Лайфселл – АІЩДІШ

ФК Міць –FC Aristocrats

Тур 3

FC Aristocrats – ФК Лайфселл

АІЩДІШ – ФК Міць

Кубок Родинної пасіки «Gavaga»

Одноколовий турнір за підсумкові 29-32 місця

Учасники – Ліон-ВСП, ФК Лісоводи, Гладіатор, Лук’янівська

Тур 1

Ліон-ВСП – Лук’янівська

ФК Лісоводи Гладіатор

Тур 2

Ліон-ВСП – ФК Лісоводи

Лук’янівська Гладіатор

Тур 3

Гладіатор – Ліон-ВСП

ФК Лісоводи Лук’янівська

Кубок ГРК «Південна Брама»

Турнір за підсумкові 33-38 місця

Учасники – ФК Лицарі, СуперСіп,
ФК Вовки, ФК Меджибіж, Скорпіон, Melix-Заслучненська ТГ

Тур 1

ФК Лицарі – Melix-Заслучненська ТГ

СуперСіп – ФК Меджибіж

Скорпіон – ФК Вовки

Тур 2

ФК Лицарі – СуперСіп

ФК Вовки – ФК Меджибіж

Скорпіон – Melix-Заслучненська ТГ

Тур 3

ФК Меджибіж – ФК Лицарі

СуперСіп – Скорпіон

Melix-Заслучненська ТГ -ФК Вовки

Тур 4

ФК Лицарі – ФК Вовки

СуперСіп – Melix-Заслучненська ТГ

Скорпіон – ФК Меджибіж

Тур 5

Скорпіон – ФК Лицарі

ФК Вовки – СуперСіп

Melix-Заслучненська ТГ – ФК Меджибіж

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here