Преміум-ліга. Дивізіон 5. Турнірна таблиця після 3-ого туру

0
472

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю після матчів 3-ого туру в дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Підгрупа А 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Меблі-Лідер
4:3 11:3 10:4 3 3 0 0 25-10 9
2
Фенікс-ДЮСШ №1
4:3 4:1 4:1 3 3 0 0 12-5 9
3
ФК “Жищинці”
5:2 7:4 2 2 0 0 12-6 6
4
АТ “Хмельницькобленерго”
2:5 1:0 8:1 3 2 0 1 11-6 6
5
СК “Проскурів-Дзюдо”
3:4 0:1 3:2 3 1 0 2 6-7 3
6
Авіатор
3:4 1:4 8:6 3 1 0 2 12-14 3
7
Зоря
1:8 5:2 2 1 0 1 6-10 3
8
ФОСК “Спортлідер”
3:11 1:4 6:1 3 1 0 2 10-16 3
9
WOODMALL
4:7 2:3 6:8 3 0 0 3 12-18 0
10
Будівельник
4:10 2:5 1:6 3 0 0 3 7-21 0

Підгрупа В 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Vavilon
4:0 3:3 7:4 3 2 1 0 14-7 7
2
Престиж-Авто
7:4 3:6 7:1 3 2 0 1 17-11 6
3
Наркевицька ОТГ
0:4 4:3 10:2 3 2 0 1 14-9 6
4
Modesto
3:4 3:1 4:3 3 2 0 1 10-8 6
5
Dark Horse
4:7 7:7 8:4 3 1 1 1 19-18 4
6
Гладіатор
6:3 1:3 7:7 3 1 1 1 14-13 4
7
Карат-Олешин-2
1:7 7:6 2:2 3 1 1 1 10-15 4
8
ПЛАТІК
2:10 6:7 4:2 3 1 0 2 12-19 3
9
Astrum
3:3 2:2 2:4 3 0 2 1 7-9 2
10
Тайфун
4:7 3:4 4:8 3 0 0 3 11-19 0

Підгрупа С 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
АВТО STREET
11:0 8:2 10:2 3 3 0 0 29-4 9
2
Ветеран (Хмельницький)
5:2 3:1 7:1 3 3 0 0 15-4 9
3
ФК “Гвардійськ”
2:5 4:2 4:1 3 2 0 1 10-8 6
4
ХФК Давид
0:11 3:2 7:2 3 2 0 1 10-15 6
5
Електротранс
2:4 2:0 3:4 3 1 0 2 7-8 3
6
Округ
1:3 0:2 3:1 3 1 0 2 4-6 3
7
Поділля-АТО
2:8 2:3 8:4 3 1 0 2 12-15 3
8
ФК “Студениця”
1:4 2:7 4:3 3 1 0 2 7-14 3
9
Ковчег-2
1:7 4:8 4:4 3 0 1 2 9-19 1
10
ФК “Ружичанка”
2:10 1:3 4:4 3 0 1 2 7-17 1

Підгрупа D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Майстер М’яча
10:1 11:4 20:3 3 3 0 0 41-8 9
2
Локомотив
3:3 9:1 13:0 3 2 1 0 25-4 7
3
Нева
1:2 5:4 16:2 3 2 0 1 22-8 6
4
ФК “Бронівка”
2:1 3:2 2 2 0 0 5-3 6
5
FC “Friends”
3:3 5:5 8:2 3 1 2 0 16-10 5
6
СТВ
2:3 4:4 6:5 3 1 1 1 12-12 4
7
Victory
1:9 4:4 2 0 1 1 5-13 1
8
Прогрес-В
1:10 0:13 5:5 3 0 1 2 6-28 1
9
Booster
4:11 4:5 5:6 3 0 0 3 13-22 0
10
ФК “Антонівці”
3:20 2:16 2:8 3 0 0 3 7-44 0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here