Преміум-ліга. Дивізіон 5. Турнірна таблиця після 3-ого туру

0
597

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю після матчів 3-ого туру в дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Підгрупа А 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 І В Н П М’ячі О
1
МФК “Сервіс-Буд”
2:1 5:1 5:0 3 3 0 0 12-2 9
2
ТАD
5:1 3:1 3:1 3 3 0 0 11-3 9
3
Карат MEBLI REMTION-2
6:4 5:1 2 2 0 0 11-5 6
4
ФК “Міць”
5:3 1:2 3:1 3 2 0 1 9-6 6
5
Прикордонник-2
1:2 4:1 2 1 0 1 5-3 3
6
МФК “Лідер-Амор”
4:6 3:5 4:2 3 1 0 2 11-13 3
7
Ліон-ВСП
1:5 5:4 2 1 0 1 6-9 3
8
Melix
1:5 2:1 1:4 3 1 0 2 4-10 3
9
Фортуна
1:3 4:5 2 0 0 2 5-8 0
10
STV
1:3 1:3 2:4 3 0 0 3 4-10 0
11
Dark Horse
0:5 1:5 2 0 0 2 1-10 0

Підгрупа В 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
Черепаха
4:2 3:2 9:1 3 3 0 0 16-5 9
2
Vitagro
3:1 4:0 5:2 3 3 0 0 12-3 9
3
Lifecell
4:4 4:3 5:2 3 2 1 0 13-9 7
4
ФК “Лісоводи”
1:3 8:4 2:0 3 2 0 1 11-7 6
5
МФК “Буг”
2:4 0:0 9:4 3 1 1 1 11-8 4
6
ДЮФК Случ
0:4 0:0 1:0 3 1 1 1 1-4 4
7
Електротранс
2:5 3:3 5:1 3 1 1 1 10-9 4
8
Сокіл-2
4:4 2:2 3:3 3 0 3 0 9-9 3
9
СуперСіп
2:3 0:1 3:3 3 0 1 2 5-7 1
10
Прогрес-В
3:4 4:8 2:2 3 0 1 2 9-14 1
11
Кристал
0:2 1:5 3:3 3 0 1 2 4-10 1
12
ХОП
1:9 2:5 4:9 3 0 0 3 7-23 0

Підгрупа С 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
FC “ADRENALINE”
3:2 14:2 8:0 3 3 0 0 25-4 9
2
ФК “Житниця Поділля”
4:4 10:5 6:1 3 2 1 0 20-10 7
3
Олімп (Солобківці)
7:3 4:4 4:0 3 2 1 0 15-7 7
4
Astrum
4:0 6:1 2 2 0 0 10-1 6
5
Фенікс
4:4 3:7 8:3 3 1 1 1 15-14 4
6
ФК “Жищинці”
4:3 1:1 2 1 1 0 5-4 4
7
Гладіатор
5:10 4:4 5:1 3 1 1 1 14-15 4
8
АІЩДІШ
2:3 1:6 5:2 3 1 0 2 8-11 3
9
Поділля-АТО
3:4 1:5 1:1* 3 0 1 2 5-10 1
10
FC “Friends-Old Boys”
0:4 0:4 1:1* 3 0 1 2 1-9 1
11
Агро-Ком
2:14 1:6 1:1 3 0 1 2 4-21 1
12
Скорпіон
0:8 3:8 2:5 3 0 0 3 5-21 0

Примітка. Матч “Поділля-АТО” – FC “Friends-Old Boys” перервано після 1-ого тайму у зв’язку з оголошенням “Повітряної тривоги”

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here