Преміум-ліга. Дивізіон 5. Турнірна таблиця після 5-ого туру

0
608

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю після матчів 5-ого туру в дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Підгрупа А 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
ФК “Жищинці”
5:2 7:4 7:3 5:1 11:1 5 5 0 0 35-11 15
2
Фенікс-ДЮСШ №1
3:5 4:1 4:1 4:3 4:2 5 4 0 1 19-12 12
3
Меблі-Лідер
5:3 4:3 -:+ 4:4 10:4 5 3 1 1 23-14 10
4
АТ “Хмельницькобленерго”
2:5 2:3 11:2 1:0 8:1 5 3 0 2 24-11 9
5
Авіатор
1:4 3:4 3:2 8:6 7:2 5 3 0 2 22-18 9
6
ФОСК “Спортлідер”
1:4 +:- 2:11 1:17 6:1 5 2 0 3 10-33 6
7
WOODMALL
4:7 4:4 6:8 17:1 2:3 5 1 1 3 33-23 4
8
СК “Проскурів”
3:7 3:4 0:1 3:2 4:4 5 1 1 3 13-18 4
9
Зоря
1:5 1:8 2:7 4:4 5:2 5 1 1 3 13-26 4
10
Будівельник
1:11 2:4 4:10 1:6 2:5 5 0 0 5 10-36 0

Підгрупа В 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Vavilon
4:0 3:2 3:3 5:3 7:4 5 4 1 0 22-12 13
2
Престиж-Авто
3:6 7:4 7:1 6:2 4:2 5 4 0 1 27-15 12
3
Гладіатор
6:3 6:2 7:7 1:3 3:0 5 3 1 1 23-15 10
4
Наркевицька ОТГ
0:4 2:6 2:1 4:3 10:2 5 3 0 2 18-16 9
5
Dark Horse
4:7 7:7 1:2 4:0 8:4 5 2 1 2 24-20 7
6
Карат-Олешин-2
2:3 1:7 3:0 2:2 7:6 5 2 1 2 15-18 7
7
Modesto
3:1 3:4 0:3 1:5 4:3 5 2 0 3 11-16 6
8
Astrum
3:3 0:4 2:2 5:1 2:4 5 1 2 2 12-14 5
9
ПЛАТІК
3:5 2:6 2:10 6:7 4:2 5 1 0 4 17-30 3
10
Тайфун
4:7 2:4 0:3 4:8 3:4 5 0 0 5 13-26 0

Підгрупа С 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Ветеран (Хмельницький)
6:3 3:1 6:3 5:2 7:1 5 5 0 0 27-10 15
2
АВТО STREET
3:6 11:0 5:3 8:2 10:2 5 4 0 1 37-13 12
3
ХФК Давид
0:11 3:2 6:1 7:2 3:2 5 4 0 1 19-18 12
4
Округ
1:3 0:2 5:0 4:3 3:1 5 3 0 2 13-9 9
5
Електротранс
3:5 2:0 2:4 8:3 3:4 5 2 0 3 18-16 6
6
Поділля-АТО
3:6 2:8 2:3 8:4 3:1 5 2 0 3 18-22 6
7
ФК “Гвардійськ”
2:5 1:6 0:5 4:2 4:1 5 2 0 3 11-19 6
8
Ковчег-2
1:7 3:8 4:8 3:2 4:4 5 1 1 3 15-29 4
9
ФК “Студениця”
2:7 3:4 4:3 1:4 2:3 5 1 0 4 12-21 3
10
ФК “Ружичанка”
2:10 2:3 1:3 1:3 4:4 5 0 1 4 10-23 1

Підгрупа D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Локомотив
13:0 3:3 9:1 10:3 9:3 5 4 1 0 44-10 13
2
Майстер М’яча
10:2 2:3 10:1 11:4 20:3 5 4 0 1 53-13 12
3
Нева
1:2 4:2 3:1 5:4 16:2 5 4 0 1 29-11 12
4
ФК “Бронівка”
2:10 2:1 3:2 12:1 3:4 5 3 0 2 22-18 9
5
СТВ
3:2 2:4 2:3 4:4 6:5 5 2 1 2 17-18 7
6
Прогрес-В
0:13 1:10 5:5 6:2 7:3 5 2 1 2 19-33 7
7
FC “Friends”
3:3 1:12 5:5 4:5 8:2 5 1 2 2 21-27 5
8
Victory
1:9 1:3 4:3 4:4 2:6 5 1 1 3 12-25 4
9
Booster
3:10 4:11 4:5 5:6 5:4 5 1 0 4 21-36 3
10
ФК “Антонівці”
3:9 3:20 2:16 3:7 2:8 5 0 0 5 13-60 0

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here