Преміум-ліга. Дивізіон 5. Турнірна таблиця після стартових матчів 11-ого туру

0
646

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю після стартових матчів 11-ого туру в дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2021/2022 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

Підгрупа А 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
ФГ “КОСВО”
4:2 6:0 3:1 4:2 7:1 6:2 6:0 15:0 12:3 9:0 10 10 0 0 72-11 30
2
Війтовецька ОТГ
2:4 3:2 1:6 2:2 5:3 6:2 4:3 5:2 7:1 7:2 5:2 11 8 1 2 47-29 25
3
Royal Palace
0:6 2:3 2:2 7:1 9:3 5:1 9:1 5:2 8:2 8:3 10 7 1 2 55-24 22
4
ФК “ITA-TOOLS-Литвина”
1:3 6:1 2:2 3:3 10:2 3:3 7:1 3:1 5:4 3:1 10 6 3 1 43-21 21
5
ФК “Житниця Поділля-Радісне”
2:2 1:7 3:3 1:5 5:4 1:1 6:3 4:2 4:0 5:1 10 5 3 2 32-28 18
6
Прогрес-В
2:4 3:5 3:9 2:10 5:1 5:5 5:4 5:2 11:0 6:0 10 5 1 4 47-40 16
7
МФК “Буг”
1:7 2:6 3:3 4:5 5:5 8:2 2:4 9:4 9:2 10:4 10 4 2 4 53-42 14
8
Гладіатор
2:6 3:4 1:5 1:7 1:1 2:8 5:3 0:3 9:7 6:2 10 3 1 6 30-46 10
9
МФК “URBAN-2”
0:6 2:5 1:9 1:3 3:6 4:5 4:2 3:5 3:2 5:3 10 3 0 7 26-46 9
10
ФК “Лісоводи”
0:15 1:7 2:5 4:5 2:4 2:5 4:9 3:0 3:3 0:2 10 1 1 8 21-55 4
11
Фортуна
3:12 2:7 2:8 1:3 0:4 0:11 2:9 7:9 2:3 3:3 6:0 11 1 1 9 28-69 4
12
FC “Infinity”
0:9 2:5 3:8 1:5 0:6 4:10 2:6 3:5 2:0 0:6 10 1 0 9 17-60 3

Підгрупа В 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 І В Н П М’ячі О
1
ФК “Гвардія”
3:2 5:0 3:2 3:2 5:4 4:1 2:1 3:2 12:0 9:0 10 10 0 0 49-14 30
2
ФК “Студениця-1”
2:3 2:5 3:3 5:4 2:1 4:3 5:2 5:1 3:1 5:0 10 7 1 2 36-23 22
3
Сокіл-2
0:5 5:2 3:4 5:1 3:0 2:4 4:2 4:0 4:3 8:0 10 7 0 3 38-21 21
4
Стимул+
2:3 4:3 4:2 3:2 2:2 1:2 0:1 7:1 6:3 6:1 10 6 1 3 35-20 19
5
STV
3:3 1:5 2:4 3:2 3:7 3:1 5:3 7:0 3:0 11:2 10 6 1 3 41-27 19
6
МФК “Сервіс-Буд”
2:3 4:5 0:3 2:3 2:3 6:2 +:- 4:3 5:1 12:2 +:- 11 6 0 5 37-25 18
7
Агробізнес-ДЮСШ U-15-16
4:5 1:2 4:2 2:2 7:3 2:6 6:6 3:3 6:4 12:3 7:4 11 5 3 3 54-40 18
8
Прикордонник-2
1:4 3:4 2:4 2:1 1:3 -:+ 6:6 5:4 7:2 4:4 +:- 11 4 2 5 31-32 14
9
Електротранс
1:2 2:5 1:0 3:5 3:4 3:3 4:5 4:4 2:5 +:- 10 2 2 6 23-33 8
10
SEBN UA
2:3 1:5 0:4 1:7 0:7 1:5 4:6 2:7 4:4 1:0 10 1 1 8 16-48 4
11
Хмельницька обласна прокуратура
0:12 1:3 3:4 3:6 0:3 2:12 3:12 4:4 5:2 3:5 10 1 1 8 24-63 4
12
ФК “Меджибіж”
0:9 0:5 0:8 1:6 2:11 -:+ 4:7 -:+ -:+ 0:1 5:3 11 1 0 10 12-50 3

Підгрупа С 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 І В Н П М’ячі О
1
АТ “Хмельницькобленерго”
3:2 6:0 3:4 3:3 9:1 7:2 6:1 +:- 4:1 5:0 10 8 1 1 46-14 25
2
ПЧ-18 (Шепетівка)
2:3 5:3 5:0 2:2 12:2 9:1 22:1 5:0 10:3 9 7 1 1 72-15 22
3
Патріоти-NETіР
0:6 1:0 6:1 9:0 4:4 1:1 10:1 3:2 4:3 9 6 2 1 38-18 20
4
Тайфун
4:3 3:5 0:1 3:1 2:3 2:0 3:1 2:1 10:3 9 6 0 3 29-18 18
5
Олімп (Солобківці)
3:3 0:5 1:6 1:3 4:1 3:1 2:1 7:1 8:4 9 5 1 3 29-25 16
6
Скорпіон
1:9 2:2 0:9 3:2 1:4 10:5 8:2 7:4 4:3 9 5 1 3 36-40 16
7
ФК “МІЦЬ-ЧУМАК”
2:7 2:12 4:4 0:2 1:3 5:10 4:1 5:2 7:4 9:2 10 4 1 5 39-47 13
8
ФК “Розсоша”
1:6 1:9 1:1 1:3 1:2 2:8 1:4 3:1 4:2 9:5 10 3 1 6 24-41 10
9
FC “Standart”
-:+ 1:22 1:10 1:7 4:7 2:5 1:3 2:2 6:4 9 1 1 7 18-60 4
10
Пахтакор
1:4 0:5 2:3 1:2 3:4 4:7 2:4 2:2 5:5 9 0 2 7 20-36 2
11
Atletico Bremen
0:5 3:10 3:4 3:10 4:8 2:9 5:9 4:6 5:5 9 0 1 8 29-66 1

Підгрупа D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 І В Н П М’ячі О
1
Війтовецька ОТГ-ФК “Бронівка”
1:2 0:0 5:2 4:3 8:1 +:- 5:2 4:2 9:1 9 7 1 1 36-13 22
2
GC BARBERSHOP
5:3 5:2 1:3 5:2 3:3 5:4 7:1 3:5 3:2 9 6 1 2 37-25 19
3
Карат MEBLI REMTION-2
2:1 3:5 5:2 3:2 2:2 2:4 5:4 3:6 7:2 2:1 10 6 1 3 34-29 19
4
Dark Horse
0:0 2:5 2:5 5:1 6:2 0:1 2:1 2:1 6:3 9 5 1 3 25-19 16
5
Astrum
2:5 3:1 2:3 1:5 1:1 5:4 3:2 6:1 4:2 9 5 1 3 27-24 16
6
FC “ADRENALINE”
3:4 2:5 2:2 1:1 2:2 2:1 6:2 1:3 3:1 9 3 3 3 22-21 12
7
FC Vatmanstudio
1:8 3:3 4:2 2:6 4:5 2:2 5:2 4:5 3:2 9 3 2 4 28-35 11
8
FC “Friends”
-:+ 4:5 4:5 1:0 2:3 1:2 2:5 5:2 4:2 9 3 0 6 23-24 9
9
Грузевиця-Агро
2:5 1:7 6:3 1:2 1:6 2:6 2:5 4:1 13:5 9 3 0 6 32-40 9
10
НОВАВЕТ
2:4 5:3 2:7 1:2 3:1 5:4 2:4 1:4 1:3 9 3 0 6 22-32 9
11
ФК “Ружичанка-underdog”
1:9 2:3 1:2 3:6 2:4 1:3 2:3 5:13 3:1 9 1 0 8 20-44 3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here