Преміум-ліга. Дивізіон 5. Турнірна таблиця після стартових матчів 8-ого туру

0
735

Надаємо Вашій увазі турнірну таблицю після стартових матчів 8-ого туру в дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Підгрупа А 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
ФК “Жищинці”
1:3 7:4 5:2 7:3 5:1 3:1 11:1 7 6 0 1 39-15 18
2
Меблі-Лідер
5:3 4:3 4:4 4:1 8:2 -:+ 10:4 7 5 1 1 35-17 16
3
Фенікс-ДЮСШ №1
3:5 4:1 2:4 4:3 4:3 4:1 4:2 7 5 0 2 25-19 15
4
Авіатор
3:1 3:4 1:4 8:6 3:2 2:2 7:2 7 4 1 2 27-21 13
5
WOODMALL
4:7 4:4 4:2 6:8 2:3 17:1 12:1 7 3 1 3 49-26 10
6
АТ “Хмельницькобленерго”
2:5 1:4 3:4 2:3 1:0 8:1 11:2 7 3 0 4 28-19 9
7
СК “Проскурів”
3:7 3:4 2:2 3:2 0:1 4:4 8:1 7 2 2 3 23-21 8
8
Зоря
1:5 2:8 2:7 1:8 4:4 4:2 5:2 7 2 1 4 19-36 7
9
ФОСК “Спортлідер”
1:3 +:- 1:4 1:17 2:11 2:4 6:1 7 2 0 5 13-40 6
10
Будівельник
1:11 4:10 2:4 1:12 1:8 2:5 1:6 7 0 0 7 12-56 0

Підгрупа В 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Vavilon
4:0 3:2 4:0 3:3 3:3 2:2 5:3 7:4 8 5 3 0 31-17 18
2
Престиж-Авто
0:4 7:1 3:6 8:2 7:4 6:2 4:2 7 5 0 2 35-21 15
3
Карат-Олешин-2
2:3 1:7 6:4 4:1 2:2 3:0 7:6 7 4 1 2 25-23 13
4
Гладіатор
6:3 4:6 6:2 7:7 6:4 1:3 3:0 7 4 1 2 33-25 13
5
Наркевицька ОТГ
0:4 2:8 2:6 2:1 3:6 4:3 10:2 3:1 8 4 0 4 26-31 12
6
Dark Horse
3:3 4:7 1:4 7:7 1:2 4:0 5:4 8:4 8 3 2 3 33-31 11
7
Astrum
3:3 2:2 4:6 6:3 0:4 5:1 2:4 2:3 8 2 2 4 24-26 8
8
Modesto
2:2 0:3 3:1 3:4 1:5 4:8 4:3 7 2 1 4 17-26 7
9
ПЛАТІК
3:5 2:6 6:7 2:10 4:5 4:2 8:4 7 2 0 5 29-39 6
10
Тайфун
4:7 2:4 0:3 1:3 4:8 3:2 3:4 7 1 0 6 17-31 3

Підгрупа С 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Ветеран (Хмельницький)
6:3 5:2 3:1 6:3 7:1 5:2 8:7 7 7 0 0 40-19 21
2
АВТО STREET
3:6 11:0 8:1 5:3 8:2 4:1 16:1 10:2 8 7 0 1 65-16 21
3
ХФК Давид
2:5 0:11 5:0 3:2 8:2 6:1 7:2 3:2 8 6 0 2 34-25 18
4
Округ
1:3 1:8 0:5 0:2 4:2 5:0 4:3 3:1 8 4 0 4 18-24 12
5
Електротранс
3:5 2:0 4:4 8:3 2:4 3:4 6:5 7 3 1 3 28-25 10
6
Поділля-АТО
3:6 2:8 2:3 4:4 8:4 4:3 3:1 7 3 1 3 26-29 10
7
Ковчег-2
1:7 2:8 2:4 3:8 4:8 8:3 3:2 4:4 8 2 1 5 27-44 7
8
ФК “Гвардійськ”
2:5 1:4 1:6 0:5 4:2 3:8 4:1 7 2 0 5 15-31 6
9
ФК “Студениця”
1:16 2:7 3:4 4:3 3:4 2:3 1:4 7 1 0 6 16-41 3
10
ФК “Ружичанка”
7:8 2:10 2:3 1:3 5:6 1:3 4:4 7 0 1 6 22-37 1

Підгрупа D 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М’ячі О
1
Локомотив
1:2 2:1 13:0 10:3 9:1 3:3 9:3 7 5 1 1 47-13 16
2
Майстер М’яча
10:2 2:1 2:3 10:1 11:4 1:2 20:3 7 5 0 2 56-16 15
3
ФК “Бронівка”
2:1 2:10 2:1 3:2 7:4 3:4 12:1 7 5 0 2 31-23 15
4
Нева
1:2 1:2 4:2 5:4 3:1 4:2 16:2 7 5 0 2 34-15 15
5
СТВ
1:2 3:2 2:3 2:4 6:5 4:4 1:1 7 2 2 3 19-21 8
6
Прогрес-В
0:13 1:10 4:7 1:3 6:2 5:5 7:3 7 2 1 4 24-43 7
7
Booster
3:10 4:11 4:5 5:6 3:1 5:4 4:4 7 2 1 4 28-41 7
8
Victory
1:9 2:1 4:3 1:3 4:4 2:6 2:8 7 2 1 4 16-34 7
9
FC “Friends”
3:3 1:12 2:4 1:1 5:5 4:5 8:2 7 1 3 3 24-32 6
10
ФК “Антонівці”
3:9 3:20 2:16 3:7 4:4 8:2 2:8 7 1 1 5 25-66 4

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here