Преміум-ліга» «ЕкоАльт» виграє у дербі, «МобіФренд» завдає «Ауді» першої поразки в сезоні

0
310

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 8-ого туту у дивізіоні 2 Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Першими на майданчик у рамках 8-ого туру  дивізіону 2 вийшли «Тетра-ДЮСШ №1» та «Фахівець». Команди подарували численним глядачам справжню гольову феєрію, забивши на двох відразу 13 голів. У грі «атака на атаку» вирішальним став досвід «фахівців», які у ефектному стилі «перестріляли» більш молодих та запальних «синіх». Для останніх фатальною стала наявність у складі суперника Гаваги. Павло оформив у цій грі класичний пента-трик, забивши самотужки більше ніж, уся «Тетра-ДЮСШ №1» разом взята. Його п’ять голів, а також хет-трик Хлопоніна та влучний удар Шевчука стали вагомим підгрунтям для шостої у сезоні перемоги «фахівців», а ось «Тетра-ДЮСШ №1» зуміла чотирма влучними ударами лише дещо врятувати власний престиж – 9:4 на користь «Фахівця», якому цей успіх дозволяє закріпитися на другій сходинці у табелі про ранги та достроково дарує путівку у плей-офф.

Куди драматичнішим видався інший матч матч суботи, у якому зустрічалися «Філтекс-Аваль» та «Червона Зірка». Вже на 3-ій хвилині Кирик вивів вперед у рахунку «філтексівців», однак «зіркові» зуміли відігратися під завісу першого тайму завдяки влучному удару Горбачова. Цей гол явно додав спортивної злості номінальним господарям, які стали значно активніше проявляти себе у атакувальних діях, а голи Гончарука на останніх секундах першої 25-ти хвилинки та Кирика всередині другої половини гри подарували «Філтекс-Авалю» більш ніж вагомий гандикап у два забиті м’ячі. Але далі у Загуровського та компанії поступово став «закінчуватися бензин», і частенько вони атаки «Червоної Зірки» вимушені були зривати за допомогою порушень правил. Вже досить швидко «банкіри» перевищили допустимий ліміт фолів, і отримавши відразу два дабл-пенальті подарували шанс своєму супернику врятуватися від поразки. Карпосюк свою спробу холоднокровно реалізував, а ось Мевша з «точки» не зумів переграти Незборецького. В підсумку – важка перемога «Філтекса-Аваль» з мінімальним рахунком 3:2, який завдяки ній значно збільшує власні шанси на вихід до плей-офф.

Ігрову неділю відкривало «дербі ЕкоАльта», в якому між собою зустрічалися між собою «Brilliant» та «ЕкоАльт», які вже досить давно не радували власних фанів позитивними результатами. Вже на 3-ій хвилині Волощук, вдало зігравши «стовпа» та влучно пробивши у нижній кут з розвороту вивів вперед у рахунку «бріліантових», але дубль Карпенка ще до перерви допоміг перевернути «зеленим» все у грі з ніг на голову. Особливо ефектним видався другий гол Дмитра, який вдало спіймавши «відскок» від захисника невідпорно пробив зльоту під поперечину метрів з 13-ти. Відігруватися потрібно було вже «Brillianty», і з цим завданням номінальні господарі впоралися вже досить швидко. Відновив рівновагу Волощук, влучно пробивши в кут у падінні п’яткою (!) після пасу з флангу від Мокроти, а через декілька секунд Сашко до «асисту» додав ще і забитий м’яч – 3:2!!! Матч дивився на одному диханні, і усі глядачі з нетерпінням очікували що далі цікавого подарують його учасники. Середина другого тайму пройшла в атаках «ЕкоАльта», якому вдалося знову повести у рахунку: Лис та Музика серією коротких передач буквально «розірвали»  захист суперника, а останньому залишалося лише не промахнутися з кількох метрів, а через декілька хвилин Лис влучним ударом головою з близької відстані використав черговий «ляп» захисту «Brillianta» – 3:4. Останніх у гру вже досить швидко знову «повернув» Волощук, вдало зігравши на дальній стійці після прострілу Булки та оформивши хет-трик, але кінцівка гри залишилася за «зеленими». Лис самотужки робив буквально що хотів із повільним захистом суперника, виводивши по черзі на ідеальні ударні позиції Трофанюка та Музику. І Сергій, і Юрій були точними, в підсумку схиливши шальки терезів у цьому драматичному поєдинку на користь номінальних гостей – 6:4 на користь «ЕкоАльту», якому цей успіх дозволяє піднятися за сьомий щабель у табелі про ранги.

Центральний матч 8-ого туру, у якому зустрічалися «МобіФренд» та «Ауді», сповна виправдав свій статус та очікування вболівальників, які стали без перебільшення свідками яскравого видовища. Багато чого вирішив відносно швидкий гол Янишина, який влучно замкнув дальню штангу після шедеврального пасу п’ятою від Герасимчука – 1:0. Далі «МобіФренд» віддав ініціативу супернику, який не знав як же нею правильно розпорядитись, а «червоні» успішно діяли другим номером: Герасимчук, переправивши сферу у падінні після класного пасу з глибини подвоїв перевагу «МобіФренда», а ще через декілька хвилин Трембач виявився найспритнішим після розіграшу ауту і встановив на табло розгромні 3:0 на користь номінальних господарів. Гол Савчука з пенальті подарував надію «Ауді», але Загребельний, зрізавши сферу у власні ворота після передачі з ауту всередині другого тайму, знову встановив «+3» у рахунку для «МобіФренда». Цей гол явно додав спортивної злості «Ауді», натиск якого ставав все більш відчутнішим з кожною секундою. Мазур тягнув усе, що летіло у ствір його воріт, але парирувати удари Кореганова та Алексєва у нього не було жодних шансів – 4:3. «Чорні» продовжували діяти першим номером, але далі, як у класика: «пішли в атаку, а потрапили в полон». Відверто захопившись власними атаками Савчук та компанія пропустили разючий контрвипад від «червоних» на останніх секундах, який точним ударом від поперечини завершив Вакух. В динаміці цього епізоду було дуже важко визначити чи перетнув м’яч лінію воріт, чи ні, але як засвідчив пізніше відеоповтор, арбітр матчу з честю вийшов з досить непростої ситуації і прийняв правильне рішення (цікаво, чи вибачаться тепер перед суддями гравці «Ауді», які на емоціях відверто їм наговорили трохи «зайвого» після фіксації цього голу? – прим. автора). В підсумку – 5:3 на користь «МобіФренда», який завдяки цій «вікторії» закріплюється у чільній трійці, а «Ауді», зазнаючи першої поразки, в сезоні залишається четвертим.

Наступними на майданчик вийшли «Lifecell» та «Атлетик-Ферозіт». Аби покращити власні шанси на плей-офф їм вкрай була потрібно перемагати у очній зустрічі, але під рясним дощем команди довгий час не могли показати свої кращі якості. Гол Басараба, який влучно завершив швидку позиційну атаку «синіх» на 13-ій хвилині так і залишився єдиним у першому таймі, але на його останніх хвилинах Остафійчук міг «повернути» у гру «Lifecell». Однак він свій стовідсотковий шанс змарнував, пробивши з дабл-пенальті повз ворота. Але підопічні Олексія Янчука і не думали опускати руки, а розкішний удар з розвороту у ліву «дев’ять» від Іщука всередині другого тайму оживив інтригу – 1:1. У форматі «атака на атаку» далі фортуна посміхнулася більш досвідченим номінальним гостям, а вирішальний гол забив їх граючий тренер, Олександр Розізнаний, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із Баландюком після класного пасу з глибини. В підсумку – 2:1 на користь «Атлетика-Ферозіт», який продовжуючи свою безпрограшну серію вже до чотирьох матчів продовжує зберігати за собою п’ятий щабель у табелі про ранги.

Мінімальну перевагу однієї з сторін було зафіксовано і в заключній грі 8-ого туру, у якій зустрічалися «Інтерпродсервіс» та «Лунтік». Розпочали гру команди дуже і дуже жваво: вже на перших хвилинах голами обмінялися Подвисоцький та Троян, а далі в першому таймі забивали лише більш збалансовані «сині». Віхренко, класним ударом у верхній кут з лінії воротарського після «стіночки» із Гарбаром вивів вперед у рахунку «Інтерпродсервіс», а Стецюк, холоднокровно реалізувавши незадовго до перерви вихід віч-на-віч із голкіпером, оформив більш ніж комфортні «+2» для чинного лідера дивізіону 2. Коли в дебюті другого тайму Гарбар виявився найспритнішим на добиванні після удару Віхренка у штангу, здалося, що інтрига у грі згасла, але не так сталося, як гадалося. Розпочалися справжні «гойдалки», у яких у всій красі проявили себе голкіпери обох команд. І якщо від Рудюка ми вже звикли чекати подібних «подвигів», то Самолига (який за амплуа є польовим гравцем!) здійснивши добрих два десятки відбірних сейвів приємно здивував! Хоч і він виявився безсилим після ударів Рижука (після розіграшу кутового) та Гизлика (швидка контратака на останніх секундах), але це не завадило «синім» здобути вже сьому перемогу в сезоні – 4:3 на користь «Інтерпродсервіса», який продовжує зберігати пальму лідерства у дивізіоні 2.

У 9-ому турі (базова дата матчів – 21-22 липня) зустрінуться наступні пари команд: «Фахівець» – «Lifecell», «Червона Зірка» – «Тетра-ДЮСШ №1», «ЕкоАльт» – «Філтекс-Аваль», «Лунтік» – «Brilliant», «Ауді» – «Інтерпродсервіс», «Атлетик-Ферозіт» – «МобіФренд».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 8-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 2

«Тетра-ДЮСШ №1» – «Фахівець» – 4:9 (1:5)

Голи: Драйва (16), Задерейко (41), Кузьмін (44, 50) – Гавага (3, 7, 22, 28, 48), Хлопонін (4, 41, 50), Шевчук (23)

«Тетра-ДЮСШ №1»: Задерейко, Штолько, Жилович, Кузьмін, Нужда, Драйва, Мевша, Гулега

«Фахівець»: Клімцов, Шевчук, Овчинніков, Гавага, Хлопонін, Бобік, Воловик, Кирилюк

Попередження: Кузьмін (5)

«Філтекс-Аваль» – «Червона Зірка» – 3:2 (2:1)

Голи: Кирик (3, 39), Гончарук (23) – Горбачов (21), Карпосюк (44)

«Філтекс-Аваль»: Незборецький, Щербатюк, Васільєв, О. Вакух, Дацишин, Свіщов, Юрко, Загуровський, Юнчик, Якубовський, Кирик, Гончарук

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Стець, Р. Огороднічук, Альміз, Кобзаренко, Д. Огороднічук, Сироватко, Карпосюк, Данилюк, Веселовський, Горбачов

Попередження: Дацишин (2), Загуровський (34), Юрко (44) – Сироватко (7), Веселовський (10), Стець (17)

«Brilliant» – «ЕкоАльт» – 4:6 (1:2)

Голи: Волощук (4, 30, 45), Мокрота (31) – Карпенко (10, 16), Музика (33, 50), Лис (41), Трофанюк (48)

«Brilliant»: Пономарьов, Геут, Потюк, Рибчинський, Мокрота, Волощук, Луцюк, Булка, Камінський, Дем’янюк, Дячук

«ЕкоАльт»: Коник, Гончар, Миронюк, Шнира, Карпенко, Музика, Лис, Трофанюк, Яворський, Віт. Рогульський

Попередження: Волощук (11), Булка (27) – Лис (27)

«МобіФренд» – «Ауді» – 5:3 (3:1)

Голи: Янишин (7), Герасимчук (13), Трембач (16), О. Загребельний (34, аг.), Д. Вакух (50) – Савчук (21, пен.), Кореганов (38), Алексєєв (43)

«МобіФренд»: Д. Вакух, Єременко, Рукавець, Мазур, Трембач, Янишин, Герасимчук, Ладунець, Вельський, Оніщук

«Ауді»: Савчук, Галкін, Ковбасюк, О. Загребельний, Алексєєв, Гриньков, Чепурний, Боденчук, Бондарчук, Баценко, Студенець, Кореганов

Попередження: Герасимчук (19), Ладунець (20), Рукавець (48)

«Lifecell» – «Атлетик-Ферозіт» – 1:2 (0:1)

Голи: Іщук (33) – Басараб (13), Розізнаний (42)

«Lifecell»: Баландюк, Віт, Власов, Іщук, Коваленко, Кондратюк, Люховець, Остафійчук, Слободенюк, Танасійчук, Янчук

«Атлетик-Ферозіт»: П. Загребельний, Яюс, Розізнаний, Дашкевич, Басараб, Босак, Музиченко, Ноль, Діхтяренко, Пекнич

Попередження: Ноль (12), Басараб (17)

«Інтерпродсервіс» – «Лунтік» – 4:3 (3:1)

Голи: Троян (3), Віхренко (11), Стецюк (24), Гарбар (30) – В. Подвисоцький (2), Рижук (35), Гизлик (50)

«Інтерпродсервіс»: Панькевич, Гарбар, Троян, Первєєв, Самолига, Побережний, Стецюк, Віхренко

«Лунтік»: Рудюк, В. Подвисоцький, Гизлик, Рижук, П. Чекирда, Заболотний, Богданович, Петреченко, С. Подвисоцький, Крулік, Генсіровський, Дзюбак

Попередження: Первєєв (34) – Гизлик (3)