Преміум-ліга: емоційна розв’язка сезону у дивізіоні 3 – друге поспіль чемпіонство «Облавтодора» та камбек «МобіФренда» у серії за «бронзу»

0
588

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує чергові матчі у дивізіоні 3 Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Фінал плей-офф. Другий та третій матч

Усі «медальні» серії  плей-офф у дивізіоні 3 розтягнулися на усі можливі три матчі. Розпочнемо із фінальної, в якій долю чемпіонського титулу визначали «Облавтодор» та «Золотий Грифон». Другий її поєдинок впевненіше розпочали «грифони», котрі після поразки в першій зустрічі вже не мали права на помилку. І вже на 7-ій хвилині вели 2:0 після того, коли Шаткун та Зозуля по черзі втілили у голи класні передачі Сливянчука зліва при повному потуранні захисту «бірюзових». Далі було вдосталь голів та емоцій, а свій шанс відновити інтригу «Облавтодор» втратив в кінцівці першого тайму, коли Гук з дабл-пенальті не зумів переграти Рудого. В другому таймі суперники не шкодували ні себе, ні суперника, і поворотним моментом стало вилучення Стратійчука на 37-ій хвилині, коли кіпер «бірюзових» не лише ціною червоної картки зірвав перспективну атаку суперника, а й «привіз» шостий фол власній команді. Сливянчук з «точки» був безжальним, остаточно знявши усі питання щодо переможця. Романов, вишукано перегравши у ближньому бою Рудого, лише підсолодив гіркоту поразки «Облавтодора» – 3:1 на користь «Золотого Грифона» в другій грі фінальної серії.

Вирішальну битву за титул суперники розпочали з швидкого обміну голами. На 2-ій хвилині Лісний не впорався з пострілом Сокирка метрів з 10-ти, але дуже своєчасний гол у відповідь для «Облавтодора» провів Ковальов, влучно замкнувши дальню стійку після прострілу Ковальчука. Далі розпочалася шалена гра на зустрічних курсах, в якій більше на перших порах пощастило «грифонам». Під завісу першого тайму Сокирко дальнім ударом застав зненацька Лісного, і відправив на перерву свою команду в куди кращому настрої, але після перерви характеру більше виявилося у «Облавтодора». Два голи Дашкевича за чотири хвилини перевернули у матчі все вже на користь Гурман-тім, і обидва вони стали наслідком помилок «грифонів». Зокрема, в першому епізоді «стінка» банально розійшлася при виконанні штрафного лідером атак «бірюзових», а через декілька хвилин Андрій дальнім ударом в кут від штанги перетворив застав зненацька Рудого, котрий в цій ситуації міг би і «виручити». «Золотий Грифон» далі влаштував справжній фінальний штурм, але успіхом він не увінчався. Десь «грифонам» не вистачало креативу у розвитку атак, а також класно відпрацював захист та воротар «бірюзових». Та й не обійшлося без фарту: в заключному відрізку Микитюк та Сокирко по черзі потривожили каркас володінь Лісного.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну та непросту перемогу «Облавтодора» з рахунком 3:2, який таким чином стає чемпіоном у дивізіоні 3 та повторює досягнення «Agorи», здобуваючи другий чемпіонський титул поспіль у Преміум-лізі з міні-футболу. Неймовірне досягнення для команди, яка розпочала сезон з двох розгромних поразок на новому для себе рівні, але зуміла далі неймовірно додати по ходу турнірної дистанції та продемонструвати незламний характер і волю до перемоги. А більшість її гравців колись «просто грали за двор». «Золотому Грифону» дістаються срібні нагороди у дивізіоні 3, а вже наступного тижня суперники знову зіграють між собою. Але вже у рамках другого попереднього етапу Кубку.

Серія за 3-є місце. Другий та третій матч

Бронзові медалі у дивізіоні 3 дісталися «МобіФренду», який після поразки в першій «бронзової» серії двічі переграв «Ковчег». В другому матчі важливу перемогу «чорним» приніс не лише дубль Герасимчука, а й надійність Деревенька, котрий здійснив декілька класних сейвів, не дозволивши їх суперникам повернутися в гру, та й в цілому у найбільш потрібний момент відстояв «на нуль». Остаточно поховав інтригу гол Трембача, який до цього змарнував низку перспективних нагод, а крапку в грі поставив точний удар Дмитра Вакуха у вже порожні ворота «Ковчега» перед самісіньким фінальним свистком – впевнені 4:0 на користь «МобіФренда» у другому матчі серії.

Вирішальний поєдинок за «бронзу» розпочався у досить напруженій боротьбі, в якій ніхто не хотів поступатися. Відмічаємо шедевр від Стеця, якому вдався класний і результативний постріл у «дев’ятку» майже від центральної лінії, а на перерву «Ковчег» пішов з мінімальною перевагою у рахунку. Все вирішив гол Трембача «з роздягальні», який повернув впевненість «МобіФренду» у власних силах, а ще через декілька хвилин Дмитро Вакух, влучно завершивши швидку атаку «чорних», перевернув все вже на користь підопічних Олександра Єременка. Остаточно «Ковчег» надламала психологічно помилка Оборонкова, котрий не впорався з не надто складнішим ударом Рукавця метрів з 10-ти, а згодом крапку в грі поставив активний Трембач, вразивши вже порожні ворота «біло-синіх» при грі з 5-им польовим – вольові 5:2 в третьому матчі та 2:1 в серії на користь «МобіФренда», який таким чином здобуває бронзові медалі у дивізіоні 3. «Ковчег» опиняється за крок від призового п’єдесталу, а на обидві команди наразі очікують перехідні матчі за вихід у дивізіон 2 на сезон наступний. Там суперником «МобіФренда» стане «Дантист», а на «Ковчег» очікують поєдинки із «Атлетиком-Ceresit PRO».

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 3

«Облавтодор» – «Золотий Грифон» – 1:3 (0:2)

Рахунок у серії: 1:1

Голи: Романов (40) – Шаткун (5), Зозуля (7), Сливянчук (37)

«Облавтодор»: Стратійчук, Лісний, Борис, Ковальов, Дашкевич, Гурман, Ковальчук, Романов, Гук, Сонник, Дубчак

«Золотий Грифон»: Рудий, Дубінін, Ягринець, Сокирко, Куляк, Сливянчук, Стародуб, Зозуля, Микитюк, Земок, Шаткун, Дмитрук, Сергійчук

Попередження: Сонник (26), Ковальов (28) – Дмитрук (23), Земок (44)

Вилучення: Стратійчук (37, позбавлення суперника явної можливості забити гол)

«Ковчег» – «МобіФренд» – 0:4 (0:1)

Голи: Герасимчук (10, 30), Трембач (39), Д. Вакух (50)

«Ковчег»: Поворознюк, Сироватко, Задерейко, Штолько, Пробитий, Бойко, Леонов, Нік Акбар, Стець, Вінницький

«МобіФренд»: О. Вакух, Д. Вакух, Трембач, Герасимчук, Ковбасюк, Рукавець, Нетеча, Вельський, Деревенько, Романюк

Попередження: Задерейко (24), Поворознюк (25)

«Золотий Грифон» – «Облавтодор» – 2:3 (2:1)

Рахунок у серії: 1:2

Голи: Сокирко (2, 24) – Ковальов (3), Дашкевич (30, 34)

«Золотий Грифон»: Рудий, Дубінін, Ягринець, Сливянчук, Сокирко, Савіцький, Куляк, Бондар, Басістий, Микитюк, Зозуля, Шаткун, Стародуб, Земок

«Облавтодор»: Лісний, Ясніцький, Борис, Ковальов, Дашкевич, Гурман, Ковальчук, Романов, Гук, Сонник, Дубчак

Попередження: Савіцький (18), Микитюк (48) – Романов (18), Дашкевич (18), Ковальчук (48)

Вилучення: Романов (50, друге попередження)

«МобіФренд» – «Ковчег» – 5:2 (1:2)

Рахунок у серії: 2:1

Голи: Задерейко (17, аг.), Трембач (26, 46), Д. Вакух (28), Рукавець (43) – Стець (11), Поворознюк (23)

«МобіФренд»: О. Вакух, Д. Вакух, Трембач, Герасимчук, Рукавець, Ковбасюк, Нетеча, Вельський, Деревенько, Романюк

«Ковчег»: Оборонков, Задерейко, Сироватко, Штолько, Поворознюк, Стець, Бойко, Нік Акбар, Пробитий, Леонов

Попередження: Бойко (22), Поворознюк (37)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області