Преміум-ліга: емоційні камбеки «Сокола-3» та «Вентса», перші очки «Ротора-2» і перемога «ККФА-GERCHIK & CO» у ювілейному 150-ому матчі

0
389

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 6-ого туру у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Груповий етап у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу матчами 6-ого туру, які були зіграні у неділю, 1-ого липня, перетнув свій екватор, і звітний ігровий день виявився неймовірно яскравим, подарувавши багато емоційних та моментами непередбачуваних розв’язок та немало цікавих подій. Про все це – далі у нашому огляді.

«Beerloga» останнім стала досить незручним суперником для «Динамо-ГУНП», перегравши його у двох останніх офіційних матчах, але цього разу підопічні Миколи Сохорука зуміли перервати неприємну для себе тенденцію протистоянь із «пивними», причому красиво та невимушено. Класний удар Колесникова у нижній кут від штанги метрів з 9-ти відкрив лік забитим голам у матчі, після чого спіймавші кураж «динамівці» у яскравому стилі провели ще шість голів у ворота Гарбара. Найбільш активними у стадії завершення атак «білих» стали Бабій та все той ж Колесников, які в підсумку оформили дублі. Престиж «Beerlogи» у цій грі врятував найбільш активний гравець у її складі – Олександр Антонов, якому вдалося відзначитися двома голами. У підсумку – 7:2 на користь «Динамо-ГУНП», яке і надалі без очкових втрат продовжує лідирувати у дивізіоні 1. А ось «пивні» не зуміли порадувати Володимира Громницького у день його народження позитивним турнірним результатом, і зазнавши вже четвертої поспіль поразки, цілком ризикують не потрапити у плей-офф.

Програму неділі продовжував «матч за 6 очок» між представниками нижньої частини табелі про ранги – «Ротора-2» та «Патріот-Vігора». «Патріотівцям» вдалося забити швидкий гол, автором якого став Калошин на 2-ій хвилині, але такий початок не вибив з колії «молодших роторців». Зібравшись силами, вони вже дуже скоро зуміли відігратися – Паляниця відгукнувся на довгий ввід м’яча від Олексійчука і головою пробив без шансів для голкіпера. Ключові події відбулися у останній десятихвилинці зустрічі. Видавши вдалий відрізок з 37-ої по 39-ої хвилини, коли  спочатку Паляниця оформив дубль, знявши павутину із правої «дев’ятки» після скидки Ліщука, а потім Крутяков влучним ударом завершив контратаку «3 в 1», «Ротор-2» зробив більш ніж вагому заявку на перемогу, але втримати переможний результат номінальні господарі так і не зуміли. Справжнім «злим генієм» «Ротора-2» став активний Калошин, який спочатку влучним ударом зі своєї половини (!) застав зненацька Олексійчука, а далі холоднокровно реалізувавши дабл-пенальті на останніх секундах зустрічі дозволив «патріотівцям» врятуватися від поразки – бойова нічия з рахунком 3:3, яка залишає обидві команди у зоні вильоту. «Ротор-2» хоч і здобуває перші очки у сезоні, але аби зберегти свої місце у дивізіоні 1 Крутякову та компанії потрібно ще чимало попрацювати.

Емоційним та результативним видався очний двобій представників групи лідерів, у якому зустрічалися «Прикордонник» та «Сокіл-3». Краще почали гру «прикордонники», яких вивів вперед у рахунку на 5-ій хвилині Сологуб, виявившись найспритнішим після розіграшу ауту, але «соколята» не опустили руки. Мостовий врятував свою команду після непростих ударів Оліферчука та Зощука, але після потужного пострілу Первєєва у праву «шістку» з-за меж воротарського виявився безсилим. Так рахунок на табло став рівним, але не встигли підопічні Віталія Розпаченюка як слід відсвяткувати взяття воріт суперника, як вже невдовзі були вимушені самі розпочинати гру від центрального кола. Пройшла швидка контратака «Прикордонника», а Сологуб, вишукано обігравшись у «стіночку» із Мельниковим, і пробивши без шансів для Гончара знову схилив шальки терезів на користь номінальних господарів та оформив дубль у матчі – 2:1. Далі «прикордонники» були близькими до того аби розвинути власну перевагу, однак кіпер «Сокола-3» парирував «мертвий» м’яч після удару впритул від Мельникова, а ще в одному з епізодів «соколят» врятувала стійка, яка прийняла на себе постріл Малишевського. Другий тайм нагадував завершення першого, а «Сокіл-3» аби дещо «заспокоїти» гру став діяти з 5-им польовим. Моменти при розіграші «штучної більшості» у номінальних гостей були (чого лише вартий промах Омарі з кількох метрів!), але довести їх до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів підопічні Віталія Розпаченюка не змогли. Та ще й захопившись власними атаками пропустили разючий контрвипад суперника, який влучно завершив Малишевський, і довів перевагу до «Прикордонника» до двох голів – 3:1. Становище «Сокола-3» стало патовим, але продемонструвавши характер та неймовірну концентрацію, молоді «соколята» зуміли досі швидко відігратися. Подарував надію «Соколу-3» активний Первєєв, якому вдався точний удар від штанги у нижній кут з лінії воротарського, а ще через декілька хвилин Сорока відродив інтригу у грі, спіймавши на протиході Мостового після прострілу з флангу – 3:3!!! Після цього психологічна перевага була вже на боці «Сокола-3», який спіймавши кураж довів справу до переможного завершення. Вперше вивів у грі вперед у рахунку номінальних гостей Барабаш, холоднокровно пробивши повз голкіпера після класного пасу від Оліферчука, а ще через декілька секунд Зощук з гострого кута поцілив у штангу, від якої м’яч відскочивши у спину Сологуба по-зрадницьки залетів у сітку «прикордонників». Точний удар у нижній кут від Рефеля після прострілу з флангу у виконанні Малишевського дозволив номінальним господарям лише підсолодити гіркоту своєї поразки – 5:4 на користь «Сокола-3», який демонструючи характер, здобуває надважливі три залікові бали та продовжує погоню за тріо лідерів.

Гостросюжетним та не менш емоційним видався центральний матч 6-ого туру у дивізіоні 1, в якому зустрічалися «Хмельницькі делікатеси» та «Вентс». Хоча, перший тайм, інтриги точно не обіцяв. У позиційній боротьбі впевненіше виглядали «делікатесні», а ось їх суперник здебільшого відповідав лише грубістю та порушеннями правил. Відкрив рахунок у грі на 13-ій хвилині Богдан, влучно пробивши у нижній кут після швидкого розіграшу кутового, і цей гол однозначно додав нерву грі. «Вентс» перевищив допустимий ліміт фолів, отримавши у власні ворота відразу два дабл-пенальті, а також достроково завершив матч Розпаченюк, отримавши дві жовті картки впродовж 6 хвилин. В обох випадках до «точки» підходив Богдан, і якщо перший удар йому вдалося реалізувати, то його друга спроба видалася менш вдалою – Алексейчук зіграв, що називається «по м’ячу», і парирував удар. Цей епізод, мабуть, і став переломним у грі. В другому таймі ми побачили зовсім інший «Вентс» – заряджений на боротьбу, атакуючий та впевнений у власних силах. Повів за собою «вентсівців» Михайленко, який двічі всередині другої 25-ти хвилинки влучно завершував швидкі контрвипади своєї команди (ох як же їх розганяв Дикий, дорбяче «терзаючи» фланги суперника!), а ось «делікатесні», виражаючись боксерською термінологією, схоже «поплили». В атаці у підопічних Віктора Вербового, як і у контратакуючій грі не виходило по-великому рахунку нічого, а «Хмельницькі делікатеси» постали колективом, який немає плану «Б» і абсолютно не здатен тримати удар. І лише дива реакції Самчука залишали «в грі» чинного чемпіона дивізіону 1. Чого лише варті його два сейви впродовж кількох секунд після ударів впритул від Дикого та Михайленка! «Вентс» тиснув до останнього, і зумів таки вирвати перемогу. Героєм зустрічі став Михайленко, який після м’якої передачі від Побережника з флангу на останніх секундах першим дотиком підробив собі шкіряний снаряд під «робочу» ногу, а другим пробив без шансів у голкіпера акурат у праву «дев’ятку», забивши таким чином вирішальний гол – вольова перемога «Вентса» з рахунком 3:2, який продовжуючи власну безпрограшну серію виходить на другий щабель у табелі про ранги. «Хмельницькі делікатеси», зазнаючи другої поразки у сезоні, опускаються на третє місце.

Матч із «Менсом» для «ККФА-GERCHIK & CO» став ювілейним, 150-им офіційним, у історії клубу, тому не перемогти у цей день «герчики» просто не мали морального права, та й з турнірної точки зору звітний поєдинок мав дуже велике значення для обох суперників. При шаленій підтримці власних фанів «білі» розпочали матч дуже активно, і свою ігрову перевагу втілили у два голи до 11-ої хвилини, авторами яких стали Сушицький та Шуляк. Повернув інтригу у грі лідер атак «Менса», Дуда, який вдало зігравши «на стовпа» після класного навісу з глибини від Левчука, подарував надію «червоним», після чого гра перейшла у характер обопільно гострої. Обидві команди надалі створили моментів стільки, що б вистачило з лихвою на декілька матчів вперед, але глядачі побачили лише два забиті м’ячі, і то після перерви – Михайлов холоднокровно реалізував пенальті, а настирний Дуда більярдним ударом впритирку із стійкою завершив вишукану контратаку «Менса». В підсумку – 3:2 на користь «ККФА-GERCHIK & CO», який здобуваючи надважливу перемогу у ювілейному для себе матчі впритул наближається до зони плей-офф.

Ше одну нічию було зафіксовано в заключній грі 6-ого туру, у якій зустрічалися «Forex Club» та «Ротор». Перший тайм пройшов за помітної переваги «фінансистів», і як не старався у «рамці» Рудий, і він виявився безсилим після ударів Успенського та Шутяка, а «вишенькою на торті» став гол Овчиннікова, який після проникаючої передачі з глибини вишуканим ударом у ліву «дев’ять» завершив вихід віч-на-віч із голкіпером «Ротора». Схоже, при рахунку 3:0 «Forex Club» порахував справу зробленою, і в підсумку за це поплатився. Гол Красножона з досить неоднозначного пенальті та влучний удар Камінського, який виявився першим на добиванні після пострілу Логвіненка у штангу «повернули у гру» «Ротор», після чого боротьба розпочалася на зустрічних курсах. Далі дублі оформили активні Успенський та Красножон, а ключовим став епізод на останній хвилині. «Ротор» заробив право на штрафний удар, після розіграшу якого відзначився Шпаков. Численні апеляції гравців «Forex Club», мовляв «м’яч було введено без сигналу арбітра» результату так і не принесли, натомість відняли у «фінансистів» важливий час, за який вони могли б постаратися вирвати перемогу – нічия з рахунком 4:4, яку «Ротор» може однозначно записати собі у актив, а ось «Forex Club» «віддавши» супернику фактично виграний матч втратив хороший шанс наблизитися до трійки лідерів.

Груповий етап у найсильнішому дивізіоні вже перетнув свій екватор. Попереду у всіх учасників ще по 5 матчів та 5 шансів аби надолужити згаяне на старті та примножити власні результати. Кому це вдасться краще побачимо вже дуже скоро, однак те, що розв’язка у боротьбі за плей-офф буде дуже цікавою, точно сумнівів в нікого не викликає.

У 7-ому турі (базова дата матчів – 8 липня) зустрінуться наступні пари команд: «ККФА-GERCHIK & CO» – «Ротор-2», «Beerloga» – «Менс», «Вентс» – «Динамо-ГУНП», «Прикордонник» – «Хмельницькі делікатеси», «Ротор» – «Сокіл-3», «Патріот-Vігор» – «Forex Club».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 6-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 1

«Динамо-ГУНП» – «Beerloga» – 7:2 (4:1)

Голи: Колесников (3, 48), Бабій (8, 42), Сохорук (10), Соколюк (14), Сторожук (29) – Антонов (7, 35)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Бабій, Сохорук, Колесников, Соколюк, Сторожук, А. Шляховий, Заєць, Бойчук, Розгон, Кордас, Чекерський

«Beerloga»: Гарбар, Левченко, Антонов, Кучерук, К. Шляховий, Підручний, А. Шульган, Дияк, Нємий, Кульбачний, Стеценко, Павліш, Плосконос, Папірович

«Ротор-2» – «Патріот-Vігор» – 3:3 (1:1)

Голи: Паляниця (8, 37), Крутяков (39) – Калошин (2, 41, 49)

«Ротор-2»: Олексійчук, Паляниця, Крутяков, Штолько, Сова, Лях, Гайдашевський, Швед, Ліщук, Петричук, Вєтров, С. Дикий

«Патріот-Vігор»: Скоп’як, Вислободський, Калошин, Шадрін, В. Гончар, Атласюк, Глушок, Насідач

Попередження: Ліщук (49) – Глушок (24)

«Прикордонник» – «Сокіл-3» – 4:5 (2:1)

Голи: Сологуб (5, 12), Малишевський (38), Рефель (50) – Первєєв (10, 39), Сорока (42), Барабаш (48), Сологуб (49, аг.)

«Прикордонник»: Мостовий, Мельников, Малишевський, Сологуб, Рефель, Гурба, Новіков, Косінов, Маркович, Райтаровський, Журомський

«Сокіл-3»: Я. Гончар, Первєєв, Омарі, Зощук, Черниш, Сорока, Луцюк, Мельник, Барабаш, Гринь, Оліферчук, Сохорук, Хмиз, Місюра

«Хмельницькі делікатеси» – «Вентс» – 2:3 (2:0)

Голи: Богдан (13, 19) – Михайленко (30, 37, 50)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Богдан, Ситник, Бармак, Глаз, Жаріков, Токарчук, Акбар Нік, Рябоконь, Черкезов

«Вентс»: Алексейчук, Болістовський, Розпаченюк, Побережник, О. Дикий, Бондар, Михайленко, Омар Нік, Монастирський, Антончик, Стець, Мустафін, Оніщук

Попередження: Акбар Нік (35), Ситник (40) – О. Дикий (13), Алексейчук (17), Розпаченюк (19)

Вилучення: Розпаченюк (25, друге попередження)

«Менс» – «ККФА-GERCHIK & CO» – 2:3 (1:2)

Голи: Дуда (15, 42) – Шуляк (7), Сушицький (11), Михайлов (28, пен.)

«Менс»: Остяк, Гілюк, Шперчук, Є. Павлюк, Козубович, Левчук, Самонов, Дуда, Бурденюк, Юзвак, Попов, Юрах, Вараниця

«ККФА-GERCHIK & CO»: Федорко, Гамолов, Шуляк, Качур, Брицький, Сушицький, Матковський, Михайлов, Величко, Феринський, Сулима, Піцан, Басистий, Федоров

Попередження: Самонов (31) – Качур (37), Михайлов (49)

«Ротор» – «Forex Club» – 4:4 (0:3)

Голи: Красножон (28, пен., 47), Камінський (33), Шпаков (49) – Успенський (10, 44), Шутяк (15), Овчинніков (23)

«Ротор»: Рудий, Шпаков, Шлапак, Стасюк, Красножон, Кострицький, Камінський, Логвіненко, Грищук, Чабан

«Forex Club»: Слівінський, С. Вербовий, Безвещук, Шутяк, Петриковець, Овчинніков, Успенський

Попередження: Шлапак (23), Шпаков (25) – Слівінський (28), С. Вербовий (49), Успенський (50)

Вилучення: Шпаков (50, друге попередження)