Преміум-ліга: «Феміда» та «WOODMALL» і надалі очок не втрачають

0
333

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 4-ого туру у дивізіоні 2

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Центральним у турі під номером «4» дивізіону 2 безумовно був очний матч двох представників лідируючої трійки – «Аванті» та «Феміди». З перших хвилин у грі емоцій вистачало з лихвою, і за таких умов не витримали нерви у підопічних Едуарда Щепанського. Під завісу першого тайму вони перевищили допустимий ліміт фолів, і отримали відразу два дабл-пенальті у власні ворота. В обох випадках до «точки» підходив Ковтун, але з перемінним успіхом. Перший його удар видався гольовим, а другий прийшовся у стійку воріт Остяка. Але радість «левів» була недовгою: два влучні дальні постріли від Гребенюка та Михайленка перевернули все вже на користь «Феміди», котра відчувши впевненість у власних силах свого вже не відпустила. «Аванті» намагалося героїчно «наздоганяти», але гол Пасічника головою після не найкращої гри Самолиги у воротах в кінцівці став вирішальним – непрості 4:3 на користь «Феміди». Не втрачає очок і «WOODMALL», який на класі переграв «ККФА-ММ». «Зелені» без замін розпочали вкрай бадьоро, але вже швидко все стало на свої місця. Вже у першій десятихвилинці у воротах Пахомова побувало шість голів, а найбільше проблем Здоровило та компанії створили Бресь та Соловей, кожен з яких оформив дублі. І саме гол Олексія у верхній кут і став найбільш красивим у зустрічі. А після перерви «WOODMALL» діючи по рахунку впевнено довів справу до переможного завершення – результативні 7:1 на користь «білих», котрі наразі йдуть у таблиці другими, поступаючись «Феміді» лише за різницею забитих та пропущених голів.

Також важливі три очки здобув «Сокіл-2», який перегравши «Vігор» впритул наблизився до трійки лідерів. Для «біло-червоних» фатальним став провальний старт зустрічі, впродовж якого двічі ворота Чорногода вразив Михайленко, але влучно реалізований дабл-пенальті Голдасевичем наприкінці першого тайму подарував надію «Vігору». Але дуже своєчасний для «Сокола-2» гол забив Рудюк, прицільно пробивши у ціль після «стіночки» із Михайленко, на що «Vігор» зумів відповісти лише міні-шедевром від Тимощука, який ефектно поцілив п’яткою впритирку із стійкою після прострілу з флангу. А на останніх хвилинах Шадрін цілком міг врятувати «біло-червоних» від поразки, але не зумів у ближньому бою переграти Гриня – 3:2 на користь «Сокола-2», який здобуває вже третю перемогу у сезоні. Покращуються турнірні справи і у «Менса», який здобув другу поспіль перемогу, перегравши у 4-ому турі «Brilliant», котрий до цього створив чимало проблем лідерам. На перший план вийшла майстерність воротарів після перерви: якщо Попов у потрібний момент виручив «синіх», то Пономарьов не відрізнявся надійністю на останньому рубежі, що і призвело до розгрому «бріліантових». Найбільше проблем їм створив дует Черновський-Лебідь, кожен з яких записав на свій рахунок хет-трики – розгромні 9:3 на користь «Менса».

Важливі три очки здобув і «ЕкоАльт», який з позиції сили переграв «Дантист». Останнім поки що вкрай не вистачає балансу та зіграності, чим з успіхом скористалися більш монолітніші «зелені», яким вдалося взяти яскравий реванш у «Дантиста» за поразку у перехідних матчах плей-офф минулого сезону. Найбільш помітними у «ЕкоАльта» були Миронюк та Лис, кожен з яких по два рази вразив ворота Покотило та Гуторова – результативні 7:4 на користь Рогульський-тім, котрій ця перемога дозволяє зміцнити власні позиції у зоні плей-офф. Відмічаємо і першу в сезоні перемогу «Філтекс-Аваля». «Рожеві», продемонструвавши високий рівень реалізації, переграли «Атлетик-Ceresit PRO», який в цей день виглядав вкрай блідо через серйозні проблеми із складом. Все вирішилося ще у першій 15-ти хвилинці, в якій у ворота Цибулі влетіло чотири «сухі» голи, а «бордові» не зуміли знайти дієвої протидії зв’язці Черкезов-Шуляк-Васильчук, яка на трьох забила відразу 6 з 7 командних голів «Філтекс-Аваля». На все це Розізнаний-тім відповіла лише дублем Волошина – впевнені 7:2 на користь підопічних Дениса Якубовського.

Технічні дані матчів 4-ого туру у дивізіоні 2

«ККФА-ММ» – «WOODMALL» – 1:7 (0:6)

Голи: Пех (44) – Дрезналь (6), Соловей (8, 9), Бресь (9, 10), Підмурняк (13), І. Шкодяк (32)

«ККФА-ММ»: Здоровило, Пахомов, Сендзюк, Пех, Сович, Ільков, Ксьондзик, Мазур, Романченко, Сидир, Жуков, Михайлов, Кушнір, Кожевніков

«WOODMALL»: Караім, Д. Шкодяк, Гнатюк, Осацький, Брицький, Соловей, Бресь, Константінов, Хомяк, Підмурняк, І. Шкодяк, Дрезналь, Шевчук, В. Шкодяк

Попередження: І. Шкодяк (28)

«ЕкоАльт» – «Дантист» – 7:4 (4:2)

Голи: Миронюк (1, 15), Лис (3, 14), Коник (28, пен.), Пушкар (36, аг.), Мокрота (37) – Пушкар (6, 7), Розуман (31), Підручний (48)

«ЕкоАльт»: В. Рогульський, Миронюк, Карпенко, Яворський, Трофанюк, Лис, Мокрота, Музика, Коник, Годованюк

«Дантист»: Покотило, Гуторов, Кукурудза, Підручний, Мірошник, Моспан, Д. Мельник, Савчук, Стасішин, Пушкар, Розуман, Улітін

Попередження: Трофанюк (11), В. Рогульський (17), Яворський (17) – Підручний (43)

«Сокіл-2» – «Vігор» – 3:2 (2:1)

Голи: Михайленко (1, 8), Рудюк (30) – Голдасевич (23), Тимощук (35)

«Сокіл-2»: Гринь, Барабаш, Омарі, Стрельцов, Храпач, Гончар, Рудюк, Михайленко, Кручек, Зданевич, Розпаченюк, Донець

«Vігор»: Черногод, Вислободський, Шадрін, Зенін, Тимощук, Голдасевич, Семенчук, Калошин

Попередження: Стрельцов (10), Омарі (23)

«Філтекс-Аваль» – «Атлетик-Ceresit PRO» – 7:2 (4:1)

Голи: Чижов (2), Черкезов (2, 13), Васильчук (15, 47), Шуляк (38, 40) – Волошин (21, 43)

«Філтекс-Аваль»: Подольський, Свіщов, Васильчук, Шуляк, Ковальчук, Чижов, Черкезов, Підлісний

«Атлетик-Ceresit PRO»: Цибуля, Розізнаний, Яюс, Музиченко, Волошин, Місюра, Ремушевський

«Brilliant» – «Менс» – 3:9 (2:2)

Голи: Потюк (13), Булка (24), Луцюк (40) – Лебідь (5, 42, 48), Самонов (19, 27), Черновський (26, 40, 49), Шперчук (45)

«Brilliant»: Пономарьов, Потюк, Булка, Волощук, Карпосюк, Луцюк, Тихонюк, Алла Хадж Халаф, Аль Хлаф Фаєт, Романов, Попов

«Менс»: Попов, Черновський, Гілюк, Шперчук, Козубович, Самонов, Палійчук, Юзвак, Гуменюк, Лебідь

Попередження: Юзвак (35)

Вилучення: Аль Хлаф Фаєт (50, агресивна поведінка)

«Аванті» – «Феміда» – 3:4 (1:2)

Голи: Ковтун (19), Чемерис (39), Михайленко (46, аг.) – Гребенюк (23), Михайленко (24), Пасічник (37, 46)

«Аванті»: Божик, Ковтун, Козак, Тодоренко, Шабатура, Чемерис, Зарванський, Родич, Самогига

«Феміда»: Остяк, Бойко, Михайленко, Пасічник, Ахмедов, Палійчук, Гребенюк, Душкін, Гуринович, Рижук, Люблінський

Попередження: Чемерис (45) – Пасічник (3), Ахмедов (19), Бойко (20)

Вилучення: Ахмедов (28, друге попередження)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області