Преміум-ліга: характер “Дантиста” і “Максимума”, перші перемоги “Вуд-Молла” та “Аванті”

0
376

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підводить підсумки 5-ого туру у третьому за рангом дивізіоні літньої Преміум-ліги.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Серед усіх результатів туру варто виділити чергову перемогу “Максимума” в центральному матчі туру, виграш “Дантиста” на останніх секундах і перші успіхи “Аванті” та “Вуд-Молла”. Також слід відзначити “Тепловик” і “FURY”, які набрали хід після не дуже вдалого старту. У двох матчах на хід гри і результат вплинули вилучення гравців “Раково-сіті” і “ДЮСШ №1-Фенікс”. До груп лідерів повернулися “Адвокат” і “TEAM Lawyers”.

Група “А”

ДЮСШ №1-Фенікс – FURY – 2:9 (1:3)

ДЮСШ №1-Фенікс: Лебідь, Р. Дубовий, І. Дубовий, Жидков, Понятовський, Ковалюк, В. Мочульський, К. Мочульський, Бойко, Гуринович, Жилович

FURY: Гайдук, Жовнір, Тодоренко, Гук, Приходченко, Кожан, Духанін, Кузнецов

Голи: І. Дубовий (19), Понятовський (31) – Тодоренко (6, 36, 38, 50), Гайдук 8, 34), Приходченко (15, 42), Гук (45)

Попередження: Жилович (24) – Духанін (30)

Вилучення: Жилович (24, за друге попередження)

“FURY” потроху набирає обертів і має у своєму активі вже 9 залікових пунктів. Чергову перемогу команда здобула, впевнено обігравши команду першої спортшколи. Антигероєм матчу можна назвати Жиловича із “ДЮСШ №1-Фенікс”, який не тільки заробив вилучення, а й не реалізував десятиметровий у першому таймі. А от героєм став Тодоренко, якому відпочинок пішов на користь. Гравець записав на свій рахунок покер.

TEAM Lawyers – ФК “ЛП” – 8:3 (4:3)

TEAM Lawyers: Дубінін, Гоцуляк, Бондар, Дрижа, Куляк, Шупер, Сокирко, Сергійчук, Ягринець

ФК “ЛП”: Пастернак, Лудан, Сербін, Скальський, Цибрій, Кривий, Ковальчук, Пучков, Зінченко

Голи: Ягринець (8), Сокирко (9, 22, 39), Гоцуляк (24, 33), Шупер (50), Лудан (50, автогол) – Лудан (4, 15), Зінченко (10)

Попередження: Сербін (32)

Минулий тур “TEAM Lawyers” пропускав. Схоже, що це дало свої плюси для команди. Вона мала більше сил і за рахунок цього змогла переграти доволі непростого суперника. У першому таймі боротьба на майданчику була практично рівною. Свідченням напруженої гри став рахунок, з яким команди пішли на відпочинок – 4:3. Після перерви номінальні господарі виглядали більш “свіжими” і закономірно перемогли.

Zооветпром-Ivet – Вуд-Молл – 6:11 (2:5)

Zооветпром-Ivet: Прудников, Драпак, Харчук, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Колісник, Тимощук, Басараба, Секліцький, Бабійчук

Вуд-Молл:Костантінов, Шпак, Хомяк, Р. Соловей, О. Соловей, Д. Шкодяк, І. Шкодяк, Кузь

Голи: Харчук (6), Тимощук (15, 41, 50), Босак (36), Басараба (43) – Шпак (5, 12, 15, 24, 40, 48), Д. Шкодяк (16, 29), О. Соловей (27), Хомяк (44), Константинов (50)

Попередження: Кордіяка (21), Кубряков (21) – Р. Соловей (21)

“Ветеринари” неприємно здивували своїх прихильників поразкою від аутсайдера групи. “Вуд-Молл”, як ми й очікували, був по-спортивному злий через рішення КДК. У команди відібрали єдиний заліковий пункт в графі “очки”. Це вплинуло на їхню гру і підсумковий результат. Найбільше до перемоги доклався Шпак, який забив відразу шість голів. Перша перемога в сезоні й відразу така переконлива.

Agora – Максимум – 2:3 (1:0)

Agora: Дащук, Ісхаков, Микитюк, Терлецький, Кучерявий, Волошин, Сьомін, Кучер, Батурко

Максимум: Амелін, Резніченко, Кравецький, Клубніцький, Садовнік, Логвінов, Рабченюк, Білецький, Доліба, Нестенюк, Королишин, Ткачук, Андрушкевич

Голи: Волошин (2), Ісхаков (49) – Кравецький (31, 45), Садовнік (47)

Попередження: Кучер (36), Ісхаков (41) – Клубніцький (40)

Наступна гра на майданчику була центральною в турі. За драмою вона виправдала очікування. Боротьба точилася з першої до останньої секунди. Швидкий гол Волошина дозволив його команді довгий час вести в рахунку. Усе перевернув дубль Кравецького і гол Садовніка наприкінці гри. Ісхаков, реалізувавши десятиметровий та відновив інтригу. Але на більше “Agora” не спромоглася. А “Максимум” другий тур поспіль перемагає фаворитів групи “А”.

Раково-сіті – Rexsoft – 1:5 (0:0)

Раково-сіті: Стратійчук, Левченко, Рубцов, Ковальов, Ніколайчук, Лапенюк, Лісний, Ялтуховський, Сонник, Гуменюк

Rexsoft: Гуторов, Голець, Третьяков, Петрук, Легун, Будченко, Кононенко, Косевич, Киданов, Ласлов, Сироватко

Голи: Ялтуховський (40) – Третьяков (28), Косевич (33), Сироватко (47), Киданов (49), Голець (50)

Попередження: Кононенко (30), Третьяков (44)

Вилучення: Левченко (44, навмисний удар суперника рукою в обличчя після зупинки гри)

Останній матч туру в групі “А” можна умовно поділити на три частини. Перша – стартовий тайм, коли жодній з команд не вдалося забити бодай гол. Наступні дві частини розділяє вилучення досвідченого Левченка, який не стримав своїх емоцій відносно суперника. До цього “Rexsoft” заволодів мінімальною перевагою в один гол. Після вилучення гра “Раково-сіті” розклеїлася і у воротах команди зі східного мікрорайону міста побувало три голи.

Група “В”

Меблі-Лідер – Тепловик – 2:7 (1:5)

Меблі-Лідер: Бухер, Кравець, Суєцький, Машталір, Литвинюк, Кузьменко, Шилов, Українець

Тепловик: Забіяка, В. Степко, Мишко, Замогильний, Степко, Данілов, Кондратенко, Вітрук, Поліщук

Голи: Українець (8), Вітрук (43, автогол) – Вітрук (4), Ткачук (14), Замогильний (15), Мишко (17, 20), Кузьменко (36, автогол), Бухер (41, автогол)

Попередження: Литвинюк (22), Кравець (41) – Поліщук (37), Мишко (40)

Програму 5-ого туру в групі “В” відкрила перемога “Тепловика”. Комфортну перевагу над “Меблі-Лідером” команда здобула ще у першому таймі. Цікаво, що в другому “тепловики” самі не забивали. Зробили за них це суперники, які двічі вражали власні ворота. Всього у матчі було відразу три автоголи. Вітрук на гол в чужі ворота, “відповів” голом у власні.

Дантист – Алмаз – 4:3 (1:1)

Дантист: Данчук, Мельник, Кукурудза, Габатель, Ю. Рибчинський, Н. Рибчинський, Розуман, Кубряк, Терещенко, Ярош, Кузьмінчук, Романюк, Стефанишин, Улітін

Алмаз: І. Ростківський, Кожуховський, Таранціца, Андрушко, Хомишен, Даниш, Росінський, Королевський, Остапущенко, Пилип’юк, Гурняк

Голи: Кукурудза (17), Розуман (34, 50), Габатель (35) – Росінський (18), Ростківський (39), Остапущенко (43)

Попередження: Розуман (46)

Продовжив програму туру центральний його матч в групі “В”. Перший тайм пройшов за рівної боротьби і команди пішли на відпочинок за аналогічного рахунку – 1:1. Після перерви краще гра спочатку пішла в “Дантиста”, який перевагу на майданчику втілив у два забиті голи. Та “Алмаз” не здався і зміг зрівняти рахунок. Свій третій гол команда забила, завдячуючи дощовій погоді. Голкіпер “Дантиста” на зміг приборкати мокрий м’яч після не самого сильного удару Остапущенка. Вирішилося у грі все за декілька секунд до фінального свистка, коли Розуман легким, але точним ударом в дальню шістку приніс п’яту поспіль перемогу “Дантисту”.

Легіон – Адвокат – 0:3 (0:2)

Легіон: Войтюк, Кравчук, Морозов, Пляхимович, Якушевський, Підручний, Голеніщев

Адвокат: Зозуля, Дунець, Школяр, Галюк, Горчиця, Мировіцький, Гончаров, Поворознюк, Буткевич, Козак, Крафт

Голи: Галюк (14), Поворознюк (24), Зозуля (28)

Далі на майданчик вийшли претенденти на високі місця у своїй групі. Багато чого в цьому матчі вирішили кадрові проблеми “Легіона”, який не зміг розраховувати на ряд своїх ключових гравців. Та й більша кількість гравців “Адвоката” давала супернику перевагу в плані навантажень і ротацій. У підсумку, закономірна перемога команди Буткевича. Відзначимо черговий гол Поворознюка, який, не будучи вираженим атакувальним виконавцем, є кращим бомбардиром команди.

FC “Diamant” – Інкогніто – 4:2 (3:0)

FC “Diamant”: Дідичук, Юзиков, Бантус, Журавський, Орєхов, Янов, Загорянський, Гуменюк, Матвєєв

Інкогніто: Сорока, Вельц, Телюх, Бойчук, Зеленський, Рудь, Тарахтій, М. Століта, Сінькевич, Доценко

Голи: Дідичук (13, 14), Журавський (16), Бантус (38) – Сінькевич (40), Бойчук (42)

Попередження: Тарахтій (13), М. Століта (44)

На другому місці в групі “В” закріпився FC “Diamant”. Зробила це команда завдяки перемозі над “Інкогніто”. Й далася вона команді досить нелегко. Ключовим у матчі став відрізок із 13 по 16 хвилини, коли “діамантні” забили три з чотирьох своїх голів у матчі. В подальшому команда, хоч і з нервами, але втримала перевагу. “Інкогніто” слід віддати належне за характер. Команда боролася до останнього й не здалася при рахунку 0:4.

Аванті – Boosrer – 4:2 (3:1)

Аванті: Степанюк, Родич, Гах, Підлісний, А. Панчук, Артемчук, Тріфонов, Я. Панчук, Ткач, Т. Шабатура, М. Шабатура

Boosrer: О. Дячок, А. Дячок, В. Дячок, Жуковський, Васильчук, Коропатва, Апанович, Крищук, Орехівський, Копицяк

Голи: Підлісний (4), Артемчук (15), Родич (21), М. Шабатура (41) – Жуковський (8), Орехівський (38)

За схожим сценарієм із попереднім пройшов матч, який завершував програму 5-ого туру в групі “В”. Тут комфортну перевагу переможець, яким став “Аванті”, здобув у першому таймі. Після відпочинку підопічні Миколи Сохорука грамотно зіграли позаду і не дозволили супернику відігратися. Хоч певний відрізок “Аванті” вело в рахунку всього в один м’яч. Відзначимо коректну гру “Booster”, який не заробив за всю гру жодного фолу. “Аванті” подібне досягнення вдалося лише у першому таймі. В другому команда мала в пасиві 5 фолів.