Преміум-ліга: характер «Фахівця» та перша осічка «Городка-Юрії-Фарм». Огляд туру у дивізіоні 2

0
392

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі 6-ого туру у дивізіоні 2

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Головною подією 6-ого туру у дивізіоні 2 стала перша втрата очок досі непереможним «Городком-Юрією-Фарм», котрий не зумів переграти незручний для себе «Crispus». У дуже обережній та маловидовищній грі все вирішили голи Ющенка та Кучерявого, які всередині другого тайму обмінялися точними ударами після «стандартів» – нічия 1:1, яка стала закономірним підсумком матчу рівних суперників. Впритул до «фармацевтів» наблизилася «Ракета», яка здобула в 6-ому турі непросту перемогу над «Червоною Зіркою» і поступається тепер команді з Городка лише за різницею забитих та пропущених м’ячів. Як мінімум, у першому таймі Дикий-тім було дуже непросто, та й «Червона Зірка» не використала «більшість» після вилучення Нечипора, а ось у другій 25-ти хвилинці все стало на свої місця, коли оформили дублі активні Шмаков та Богдан. У «зіркових» ж виділявся Сироватко, який забив в цій зустрічі відразу два красиві голи, проте цього виявилося замало бодай для нічиєї – результативні 6:3 на користь «Ракети». Виграло і «ДБК», яке розгромивши «Олімпік» тепер відстає від дуету лідерів лише на один заліковий бал. Щоправда у першому таймі навіть «не пахло»: «олімпійці» навіть з польовим гравцем у воротах активно напружували Суркова, а розкішний удар під поперечину вдався Орденату. Все вирішив гол Габателя «з роздягальні» після швидкого розіграшу ауту, і далі стало зрозуміло, що свого у цій зустрічі «домобудівельники» вже не відпустять. У воротах Охремчука «заспокоїлося» ще чотири «сухі» голи, а серед них відмічаємо класну комбінацію, котра завершилася влучним ударом Папіровича – перемога «ДБК» з впевненим рахунком 6:1.

Першої  поразки у сезоні зазнав «Філтекс», котрий в 6-ому турі поступився «Олімпу». Саме у цій грі фарт, який супроводжував «філтексівців» на старті сезону кудись зник, а влучні удари Колтуновського та Гуліватого у першій 25-ти хвилинці подарували деражнянцям вагому перевагу у два голи. Відродив інтригу Шуляк, який вразив після перерви ворота Янового, ефектно обігравшись в «стіночку» з партнером, але більшого своїм суперникам Біляк-тім не дозволила – 2:1 на користь «Олімпа», котрий завдяки цій перемозі впритул наближається до топ-8. А ось матч між «Фахівцем» та «Максимумом» став одним з найбільш емоційніших у турі. Досить швидко «Фахівець» повів з перевагою у два голи (класний сольний прохід від Мустафіна та точне «замикання» дальньої стійки від Атласюка), проте «максимальні» знайшли в собі сили ще до перерви відігратися. Ващук не впорався з хитрим дальнім ударом від Садовніка, а потім не зміг парирувати постріл з «точки» від Чайковського, а окрилений успіхом «Максимум» вивів вперед у рахунку після перерви Вислободський. Тут і розпочалося найцікавіше: Воловик відразу відновив статус-кво, а в кінцівці «Максимум» атакував значно більше. Проте Ващук двічі парирував «мертві» м’ячі, а відоме футбольне правило спрацювало на останніх секундах, коли Атласюк розігнав швидку контратаку «2 в 1», і вивів на порожні ворота Мустафіна – яскраві 4:3 на користь «фахівців». А ось «Бігуча Лань» досить несподівано втратила очки у грі з «Каратом-Олешин». Основні події відбулися всередині першого тайму: спочатку Марчуку вдався точний удар зправа, а через пару секунд не без допомоги рикошету від захисника досяг цілі дальній постріл Століти. Далі «каратівці» успішно нав’язали свою гру своїм суперникам, і були ближчими до того, аби перемогти. Однак Калюжняк з кількох метрів не зумів влучити у порожній кут – бойова нічия 1:1, яка дозволяє Гуляк-тім покинути зону вильоту.

Відмічаємо першу перемогу в сезоні «Атлетика-Ceresit PRO», котрий розгромив «Дантист». Початок розгрому поклав точний удар в кут від Степанюка, а коли Розізнаний без особливого спротиву втік сам-на-сам із кіпером по флангу і переграв у ближньому бою Покотило, «дантисти» зовсім «розклеїлися». Голи у їх ворота посипалися після перерви, наче з рогу достатку, а спіймавші кураж «атлетики» активно реабілітовувалися за попередні невдачі. Хет-трик оформив Умаров, дублі на рахунку Яюса та Степанюка, але найбільш красивим став гол Чемериса, котрий ефектно прокинувши м’яч поміж ніг захиснику далі холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч із кіпером. Кравчук ж на останніх секундах дещо врятував престиж «дантистів» – розгромні 9:1 на користь «Атлетик-Ceresit PRO». Покращуються справи і «Ковчега», який здобув другу перемогу поспіль, перегравши «Ковчег». Натяк на сенсацію подарував класний удар у верхній кут від Рубцова, але ще у першому таймі у ворота Калініченка влетіло чотири голи. Знову шикарний постріл у самісіньку «дев’ятку» вдався Поворознюку, а найбільше «феєрив» Пробитий, відзначившись хет-триком. «Спарта» билася до кінця, і зуміла скоротити відставання до мінімуму зусиллями Штурхацького та Вичавки, але «біло-сині» повинні були перемагати переконливіше, реалізуй дабл-пенальті в кінцівці Стець та Леонов – 4:3 на користь «Ковчега», який виходить на 10-е місце.

Технічні дані матчів 6-ого туру у дивізіоні 2

«ДБК» – «Олімпік» – 6:1 (1:1)

Голи: Чорний (24), Габатель (26, 42), Н. Савчук (45), Сергійчук (47), Папірович (50) – Орденат (25)

«ДБК»: Сурков, Балабанов, Н. Савчук, Чорний, Сергійчук, Габатель, Фурік, Бесіда, Баштанюк, Заморока, Папірович

«Олімпік»: Охремчук, Савлук, Деговець, Левчук, Соломко, Сафронов, Орденат, Воробйов

ФК «Бігуча Лань» – «Карат-Олешин» – 1:1 (1:1)

Голи: Марчук (14) – М. Століта (15)

ФК «Бігуча Лань»: Гонтар, Марчук, Мартинович, Присяжний, Образцов, Сахнюк, Лискун, Заковоротний, Степанянц

«Карат-Олешин»: Печуляк, Лисий, Гринчук, Котенков, Калюжняк, Гуляк, М. Століта, Сінькевич, Славута, Пасічник, Джунько

Попередження: Присяжний (32) – М. Століта (27), Лисий (34), Гуляк (42)

Вилучення: Гринчук (50, нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра)

«Філтекс» – «Олімп» – 1:2 (0:2)

Голи: Шуляк (39) – Колтуновський (17), Гуліватий (24)

«Філтекс»: Підлісний, Свіщов, Васильчук, Якубовський, Васильєв, Шуляк, Дацишин, Ярославський

«Олімп»: Яновий, Гуліватий, Блажко, О. Біляк, Колтуновський, Ярош, Кондратюк, П. Біляк, Скибінський

Попередження: Васильчук (41)

«Фахівець» – «Максимум» – 4:3 (2:2)

Голи: Мустафін (9, 50), О. Атласюк (16), Воловик (42) – Садовнік (18), Чайковський (23, пен.), Вислободський (41)

«Фахівець»: Ващук, Хлопонін, Гавага, Мустафін, П. Овчинніков, О. Атласюк, Присяжнюк, Бобік, Федорович, Воловик, В. Савчук, П. Савчук

«Максимум»: Амелін, Кравецький, Клімішен, Логвінов, Рабченюк, Садовнік, Сліпачук, Шпичко, Чеботарьов, О. Овчинніков, Вислободський, Чайковський

Попередження: Хлопонін (24) – Рабченюк (27), Вислободський (28)

«Ракета» – «Червона Зірка» – 6:3 (2:1)

Голи: Шмаков (6, 33), Горбієвський (14), Богдан (44, 50), Антончик (45) – Сироватко (23, 41), Кирик (50)

«Ракета»: Дзюбак, Діброва, Богдан, Криськов, Антончик, Шмаков, Стрілець, Горбієвський, Рибчинський, Дикий, Нечипор, Матусов

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Веселовський, Агджоян, Р. Огороднічук, Віт. Кобзаренко, Підгорний, Д. Огороднічук, Стець, Сироватко, Кирик, Влад. Кобзаренко, Сторожук

Попередження: Нечипор (18), Дикий (47)

Вилучення: Нечипор (18, нецензурні вислови на адресу арбітра)

«Дантист» – «Атлетик-Ceresit PRO» – 1:9 (0:2)

Голи: Кравчук (50) – Степанюк (8, 33), Розізнаний (24), Умаров (34, 49, 50), Яюс (39, 48), Чемерис (50)

«Дантист»: Покотило, Мірошник, Улітін, Кукурудза, Терещенко, Підручний, Розуман, Кубряк, Рудий, Гуменюк, Моспан, Д. Мельник, Кравчук

«Атлетик-Ceresit PRO»: Загребельний, Яюс, Умаров, Барабаш, Степанюк, Ремушевський, Розізнаний, Рудковський, Місюра, Федчук, Чемерис

Попередження: Гуменюк (9), Кравчук (21), Моспан (35), Д. Мельник (50) – Умаров (21), Яюс (41), Степанюк (50)

Вилучення: Моспан (50, друге попередження)

«Спарта» – «Ковчег» – 3:4 (1:4)

Голи: Рубцов (8), Штурхацький (26), Вичавка (41) – Поворознюк (13), Пробитий (11, 17, 19)

«Спарта»: Калініченко, Рубцов, Штурхацький, Рудюк, Літвяков, Бондар, Черенков, Вичавка, Савінкін

«Ковчег»: Вінницький, Оборонков, Шитенков, Стець, Штолько, Леонов, Бойко, Поворознюк, Куречко, Пробитий, Задерейко, Лисий, Мусієнко

Попередження: Рубцов (47)

ФК «Городок-Юрія-Фарм» – «Crispus» – 1:1 (0:0)

Голи: Ющенко (34) – Кучерявий (38)

ФК «Городок-Юрія-Фарм»: Пелишок, Марчук, Костецький, Ющенко, Шостак, А. Буцький, М. Буцький, Генсіровський, Олещук, Зубик, Гизлик

«Crispus»: Севастьянов, Кучерявий, Горський, Монастирський, Пищаль, Баранов, Самородов

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області