Преміум-ліга: «Helpix» перемагає у битві лідерів, «Евеліна» обігрує чемпіона

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 11-ого туру у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги – дивізіоні 1.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Безперечно, головна увага вболівальників була прикута центральному матчу 11-ого туру, в якому зустрічалися перша та друга команди дивізіону 1 – «Феміда-Старлайф» та «Helpix». Очна битва лідерів безсумнівно стала головною окрасою усього ігрового вік-енду.

Розпочали гру суперники у досить жорсткій боротьбі, і вже на 5-ій хвилині справа дійшла до вилучення. Побачив перед собою «червоне світло» Яремчук, який наніс навмисний удар Рибаку, не володіючому м’ячем. Реалізувати «більшість» для «Феміди» було справою техніки: Куляк вивів на удар Маковійчука, і той зусиль партнера не змарнував, відкривши рахунок у матчі – 1:0. Пропущений гол не на жарт розлютив «Helpix», який розпочав створювати один за одним моменти для взяття воріт суперника. Купчанко парирував «мертвий» м’яч після удару Бабака в нижній кут,  а Гончарук, зігравши самовіддано у підкаті, нейтралізував можливий вихід Косяка віч-на-віч із голкіпером номінальних господарів. Свого досягли «червоні» на 20-ій хвилині, коли Бабак після швидкого розіграшу ауту прострілив на дальню стійку, де забутому захисниками Олексюку залишалось не промахнутись з кількох метрів – 1:1. Не пройшло і кількох хвилин, як все у матчі перевернулося з ніг на голову. Активний Олексюк розкішною передачею врозріз вивів на оперативний простір Косяка, який ціною травми гомілкостопа у падінні переправив шкіряний снаряд у ціль – 1:2.

Багато чого вирішив швидкий гол Муляра в дебюті другого тайму. Андрію вдався чудовий сольний прохід по флангу, який той увінчав більярдним ударом впритирку із стійкою – 1:3. «Феміда» відразу кинулася відіграватися, але реалізувати свої моменти не зуміла. Підступний постріл Рибака прийшовся у стійку, а далі чудеса воротарської майстерності продемонстрував Восканян, парирувавши добивання з близької відстані від Бакалярика. «Helpix» подібною марнотратністю ж не вирізнявся, і на 40-ій хвилині Ліповуз невідпорно пробивши під поперечку після розіграшу з ауту, довів рахунок до розгромного – 1:4. «Феміда-Старлайф» відразу змінила голкіпера на п’ятого польового, але ця тактика увінчалася для підопічних Едуарда Щепанського повним фіаско. Муляр, двічі вразивши порожні ворота після обрізок «Феміди» при розіграші «зайвого» зняв усі питання, щодо переможця, а невдовзі і «зіграв на публіку», коли оформлював покер. Обікравши Романюка, Андрій перед порожніми воротами став на коліно і по-зрадницьки закотив головою шкіряний снаряд за лінію. Так, потім Муляру дістався «гірчичник» за прояви неспортивної поведінки, але цей епізод повністю демонструє силу «Helpixa», у якого в цій грі на паркеті виходило майже все, чого не скажеш про його суперника. Гол Гончарука на останніх секундах ж дозволив «юристам» лише дещо врятувати власний престиж – 7:2 на користь «Helpixa», який завдяки цьому успіху виходить у лідери дивізіону 1, змінюючи на вершині саме «Феміду-Старлайф».

Несподіваним стало і фіаско «Динамо-ГУНП», яке поступилося оживаючій «Евеліні». Саме «зелені» бадьоріше розпочали матч, і саме вони відкрили рахунок у грі. Після передачі Ошовського зі своєї половини, Стожик на швидкості промчав по флангу і блискуче пробив у праву «шістку» від штанги – 0:1. «Динамівці» відразу кинулися відіграватися, але швидко забити своєчасний гол у відповідь не зуміли: Колесников з близької відстані поцілив у стійку, а гарматний постріл Соколюка під поперечку у красивому стрибку перевів на кутовий Паславський.

Другу половину чинний чемпіон дивізіону 1 розпочав, граючи з 5-им польовим, і невдовзі отримав другий гол у власні ворота. Мельник скористався помилкою «динамівців» при розіграші штучної більшості, і зі своєї половини поцілив вже у порожню ціль – 0:2. Але вже дуже швидко інтрига у матчі ожила. Відквитав один м’яч Соколюк, поціливши точнісінько у «будиночок» голкіперу з лінії воротарського, а невдовзі чудова триходівка Колесников-Бабій-Заєць увінчалася точним ударом останнього з близької відстані – 2:2. Далі події на паркеті нагадували справжні «гойдалки». «Динамо-ГУНП» і далі діючи з 5-им польовим, буквально «затисло» свого суперника на його половині, але не раз «Евеліну» рятував Паславський, а коли вже і він був безсилим, за «зелених» двічі зіграв каркас воріт, який по черзі перевірили на міцність Бабій та Соколюк. Все вирішив гол Мельника за хвилину до сирени, коли він вразив вже порожню ціль після «обрізки» суперника – 3:2. «Динамівці» билися до останнього, але ще двічі отримавши у «пусті» від Бориса та Паславського в підсумку зазнали розгромної поразки – 5:2 на користь «Евеліни», яка перемагаючи чемпіона здобуває додаткову впевненість у власних силах і виходить на восьме місце, володарю якого за підсумками «плей-офф» дістанеться путівка до плей-офф.

Цей результат був на руку «Хмельницьким делікатесам», які розгромивши «Олімп» піднялися на третю сходинку у табелі про ранги. Один з лідерів був на голову вищим за одного з аутсайдерів, в підсумку втіливши свою перевагу у дев’ять голів, які забивалися на будь-який смак вибагливої публіки. Найбільше проблем «Олімпу» створив капітан «делікатесних», Сиворог, який в цій грі розродився хет-триком, а також досить непогано у грі проти колишньої команди виглядав і Наконечний, залишивши два результативних «автографи» у воротах Бровчука. Команда з Деражні на все це зуміла відповісти голом престижу у виконанні Скибінського – 9:1 на користь «Хмельницьких делікатесів», які виходять таким чином тепер замикають чільну трійку, а «Олімп» як і раніше останній. І судячи по грі, яку демонструють «олімпійці» в останніх матчах, врятувати їх прямого пониження в класі зможе лише чудо.

Напруженим видався і матч між «Ладою» та «Ротором». Все тут вирішилося після перерви, а ключовим став відрізок з 34-ої по 37-ту хвилину, коли «бордові» забили два голи у ворота Чабана. Відкрив рахунок у грі Зощук, який після вишуканої «стіночки» із Мустафіним прицільно пробив у ліву «шістку», а невдовзі подвоїв перевагу «Лади» Умаров, який після чудового пасу врозріз холоднокровно пробив у протихід голкіперу – 2:0. Гол Грищука, який уникнувши «перешкоди» у вигляді підкату Шульгана та влучно пробивши з розвороту впритирку із стійкою, подарував надію «Ротору», який бився до останнього у надії врятуватися від поразки. Але знову чудовий матч провів Петричук, парирувавши декілька «мертвих» м’ячів, а коли вже і він був безсилим, на останніх секундах його підстрахувала стійка, прийнявши на себе удар Шлапака. Отже – 2:1 на користь «Лади», якій ця перемога дозволяє за два тури до завершення «регулярки» здобути путівку у плей-офф, а ось «Ротор» ця поразка відкидає за межі топ-8.

Забезпечив собі путівку до вирішальної стадії турніру і «Епіцентр К-Forex Club», який в 11-ому турі переграв «Beerlogу». Хоча невідомо, якби склалися події в грі, реалізуй свій забійний момент в дебюті Солонинко – після гарматного удару «десятки» «пивних» «Епіцентр» врятувала поперечина. Відповідь «будівельників» видалася гольовою: Самсонюк, накрутивши на фланзі захисника, виконав націлений простріл на дальню стійку, де Вербовому залишалося не промахнутися з кількох метрів – 0:1. Все вирішила двохвилинка в середині першого тайму, коли Антонюк та Безвещук, по черзі змусивши капітулювати Левченка, довели рахунок на табло до розгромного – 0:3. Гол Антонова після розіграшу кутового подарував промінець надії «Beerlogи», але «останнє слово» в цій грі виявилося за їх суперником. Самсонюк, пробивши з кількох метрів повз голкіпера після чудового пасу від Антонюка, зафіксував остаточний рахунок на табло – 4:1 на користь «Епіцентру К-Forex Club», який вже сміливо може готуватися до ігор плей-офф, а ось «Beerloga» тепер, скоріше за все, завершуватиме сезон у Кубку Поділля.

Не втрачає надії на вихід до топ-8 «Тетра», яка у грі «за 6 очок» здолала одного з своїх головних конкурентів у вигляді «Ротора-2». До середини другого тайму на табло зберігався нічийний рахунок, а ось в кінцівці гри «Тетра», граючи з 5-им польовим, таки зуміла зламати опір свого суперника. Все вирішила 46 хвилина, впродовж якої дублем відзначився Кузьмін, а далі голи Задерейка та Михальчука дозволили «синім» закріпити власний успіх – 7:3 на користь «Тетри», якій тепер аби потрапити до плей-офф потрібно в останніх турах перемагати «Сокіл-3» та «Евеліну». «Ротору-2» ж слід готуватися до збереження «місця під сонцем» у іграх Кубку Поділля, оскільки після цієї поразки «молодші роторці» втратили навіть теоретичні шанси на потрапляння до вісімки кращих за підсумками «регулярки».

Запеклим видався і матч між «Соколом-3» та «Кардіфф-Прикордонником». Перший тайм дещо краще провели «помаранчеві», які і пішли на перерву ведучи у рахунку після голу Мельникова, який виявився найспритнішим після розіграшу кутового – 0:1. Після перерви впевненіше вже виглядали «соколята». Луцюк, з другої спроби перегравши голкіпера після чудового пасу від Роговського, відновив статус-кво, і далі саме «Сокіл-3» був ближчим до того, аби вирвати перемогу. Однак реалізувати свої забійні моменти активному Роговському в кінцівці гри не пощастило: спочатку капітан «Сокола-3» не зумів переграти у ближньому бою Райтаровського, а коли вже і він був безсилим, врятував «Кардіфф» від голу Рибчинський, який після удару Максима в останній момент виніс шкіряний снаряд із «стрічечки» вже порожніх воріт. Отже – бойова нічия х рахунком 1:1, яка продовжує залишати «помаранчевим» шанси на вихід до фінальної частини, а ось «Соколу-3» аби забезпечити місце у топ-8 в останніх двох турах буде достатньо здобути бодай один заліковий бал.

У наступному, 12-ому турі (матчі 3 та 4 лютого), зустрінуться наступні пари команд: «Helpix» – «Ротор», «Олімп» – «Лада», «Епіцентр К-Forex Club» – «Хмельницькі делікатеси», «Динамо-ГУНП» – «Beerloga», «Кардіфф-Прикордонник» – «Евеліна», «Тетра» – «Сокіл-3», «Феміда-Старлайф» – «Ротор-2».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 11-ОГО ТУРУ У ДИВІЗІОНІ 1

«Хмельницькі делікатеси» – «Олімп» – 9:1 (4:1)

Арбітри: Жмурко, Фарина

Голи: Сиворог (2, 12, 40), Наконечний (4, 6), Глаз (29, 49), Морочківський (31), Богдан (44) – Скибінський (10)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Ситник, Наконечний, Морочківський, Токарчук, Глаз, Акбар Нік, Черкезов, Богдан, Леонов, Мих. Паюк, Жаріков, Дячук

«Олімп»: Бровчук, Біляк, Блажко, Івановський, Падневич, Дмитришен, Берлінський, Скибінський, Гайновський

«Ротор-2» – «Тетра» – 3:7 (2:2)

Голи: Орошкевич (20), Камінський (27), Логвіненко (41) – Диняк (23, 25, 54), Задерейко (37), Кузьмін (46, 46), Михальчук (50)

«Ротор-2»: Болістовський, Олексійчук, Логвіненко, Паляниця, Камінський, Нік Омар, Орошкевич, Сова

«Тетра»: Алексейчук, Скалій, Кузьмін, Диняк, Гнатюк, Задерейко, Михальчук, Шляховий

Попередження: Орошкевич (31) – Диняк (44)

«Лада» – «Ротор» – 2:1 (0:0)

Арбітри: Божко, Данилюк

Голи: Зощук (34), Умаров (37) – Грищук (38)

«Лада»: Петричук, Яровий, Шульган, В. Воловик, Зощук, Мустафін, Баландюк, Умаров

«Ротор»: Рудий, Чабан, Шпаков, Кострицький, Красножон, Стасюк, Святий, Бондар, Слободян, Грищук, Шлапак

Попередження: Баландюк (54)

«Beerloga» – «Епіцентр К-Forex Club» – 1:4 (1:3)

Голи: Антонов (27) – С. Вербовий (16), Антонюк (24), Безвещук (25), Самсонюк (43)

«Beerloga»: Левченко, Мельник, Антонов, Солонинко, Нємий, Самсонов, Плосконос, Підручний, Кульбачний, Олесь, Кушнірук, Павліш, Стеценко

«Епіцентр К-Forex Club»: Сандулов, Моночков, Овчинніков, Олянчук, Гарієвський, Антонюк, Сяньков, Самсонюк, С. Вербовий, В. Вербовий, Слівінський, Безвещук

Попередження: Солонинко (47)

«Феміда-Старлайф» – «Helpix» – 2:7 (1:2)

Голи: Маковійчук (6), Гончарук (54) – Олексюк (20), Косяк (22), Муляр (28, 45, 50, 50), Ліповуз (40)

«Феміда-Старлайф»: Купчанко, Караім, Бойко, Романюк, Гончарук, Бродзянський, Люблінський, Бакалярик, Маковійчук, Куляк, Рибак, Ткачук

«Helpix»: Восканян, Косяк, Ліповуз, Муляр, Рижук, Худік, Бриндак, Олексюк, Семенчук, Яремчук, Шкрябець, Бабак, Гайдаш, Слободянюк

Попередження: Люблінський (7), Романюк (25) – Муляр (50)

Вилучення: Яремчук (5, агресивна поведінка)

«Сокіл-3» – «Кардіфф-Прикордонник» – 1:1 (0:1)

Арбітри: Божко, Жмурко

Голи: Луцюк (45) – Мельников (21)

«Сокіл-3»: Гончар, Роговський, Мельник, Цилепа, Луцюк, Оліферчук, Ноль, Розпаченюк

«Кардіфф-Прикордонник»: Райтаровський, Рефель, Малащук, Малишевський, Рибчинський, Сологуб, Мельников, Козак

Попередження: Розпаченюк (19) – Малащук (26)

«Евеліна» – «Динамо-ГУНП» – 5:2 (1:0)

Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Стожик (4), Мельник (30, 53), Борис (54), Паславський (54) – Соколюк (33), Заєць (37)

«Евеліна»: Паславський, Борис, Ошовський, Мельник, Стожик, Піхотко, Мельничук, Василів, Бородій, Белінський, Штокало

«Динамо-ГУНП»: Чекерський, Бабій, Сохорук, Колесников, Соколюк, Березовський, Грицик, Сторожук, Заєць, Бойчук, Федорко

Попередження: Мельник (22) – Сохорук (9), Бабій (20), Заєць (35), Березовський (51)