Преміум-ліга: «Хмельницькі делікатеси» роблять перший крок до чемпіонства, а «Феміда» – до «бронзи».

0
772

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує матчі ігрового вік-енду у дивізіоні 1

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Фінал плей-офф. Перший матч

Головною подією вік-енду став перший матч фінальної серії плей-офф у дивізіоні 1 між «Динамо-ГУНП» та «Хмельницькими делікатесами». А глядачі, які вщерть заповнили трибуни спорткомплексу ГУНП, безперечно стали свідками яскравого видовища. Перший момент залишився за «динамівцями», але Бабій після вивіреної передачі від Соботюка не зумів влучити у ціль з перспективної позиції. Далі ініціативою заволоділи «Хмельницькі делікатеси»: Попроцький спочатку парирував підступний удар зі штрафного від Шляхового, а згодом зреагував і на постріл впритул від Ситніка. Ще в одному з епізодів Луцюк, по флангу втікши віч-на-віч із кіпером у завершальній фазі пробив поруч із стійкою, а завершення першого тайму безперечно залишилося за «Динамо-ГУНП». Федорко після розіграшу ауту поцілив у штангу, а далі Сиворог вибив сферу з «стрічечки» вже порожніх воріт після добивання від Середюка. А ще через декілька секунд «делікатесним» знову пощастило: потужний удар Соботюка зльоту прийшовся у поперечину воріт Самчука. Відоме футбольне правило спрацювало в дебюті другого тайму: номінальним гостям вдалася швидка атака «3 в 2», і у її завершальній фазі Шляховий після передачі Луцюка влучно пробив під поперечину метрів з 9-ти – 0:1. Вже досить швидко відновлювати паритет міг Федорко, який після пасу від Середюка втікав віч-на-віч із Тимощуком, проте Морочківський у відчайдушному підкаті зумів нейтралізувати загрозу. Далі гостріше виглядали вже «Хмельницькі делікатеси», які постійно змушували демонструвати свою майстерність Попроцького: він спочатку зреагував на потужний удар Ярового зі штрафного у нижній кут, а потім у красивому стрибку витягнув сферу з «дев’ятки» після обвідного пострілу Луцюка. «Динамо-ГУНП» запам’яталося моментом Середюка, якому не вистачило лічених сантиметрів, аби «замкнути» дальню стійку після прострілу Бабія, а далі в надії врятуватися від поразки перейшло на гру з 5-им польовим. Проте цей тактичний хід не спрацював, а Рибчинський вразивши зі своєї половини вже порожні ворота «динамівців» остаточно зняв усі питання щодо переможця – 2:0 на користь «Хмельницьких делікатесів» у першій грі фінальній серії.

Серія за 3-є місце. Перший матч

Результат першої битви за «бронзу» між «Фемідою» та «Beerlogoю» став повною несподіванкою для глядачів. Після більш-менш рівного першого тайму, після перерви обидві команди чимало експериментували, діючи з 5-им польовим, і цей «розмін» явно залишився за більш зіграною «Фемідою», склад якої в цій зустрічі був далеким від оптимального. Та й у «пивних», які по ходу цієї зустрічі «привозили» самі собі неприпустимо багато, в кінцівці вже відверто «закінчився бензин», що і допомогло «юристам» довести рахунок на табло до тенісного. Найбільше проблем «Beerloзі» створив дует Люблінський-Михайленко: Артем забив п’ять м’ячів (серед них найбільш красивим став розкішний удар у ліву «дев’ятку» після передачі з глибини, коли рахунок став 5:2), Роман – оформив покер, а підсумковий рахунок на табло зафіксував двозначні 15:4 на користь «Феміди». А для «Beerlogи» ця поразка стала найбільшою за всю історію виступів у Преміум-лізі.

Кубок Поділля. 3-ий тур

Заключний тур Кубку Поділля також видався багатим на голи. Найбільше ж з них глядачі побачили у зустрічі між «Helpixom» та «Соколом-3-VETERAN’S». Пропустивши вже на перших секундах, минулорічний чемпіон нагадував про себе грою з 5-им польовим, намагаючись свої атаки розігрувати «до вірного», що не часто, але інколи у «Helpixa» виходило. А «Сокіл-3-VETERAN’S» в цей день не лише виглядав значно вмотивованішим, а й чудово зіграв у обороні та відмінно діяв на контратаках. Найбільше  ж «феєрив» Рудюк. Молодий та швидкий нападник «соколят» в цей день вразив ворота суперників відразу сім разів, а а його команда святкувала результативну перемогу з рахунком 15:5. Отже «Сокіл-3-VETERAN’S» закінчує сезон сьомим, а «Helpix», зазнаючи на завершення найбільшої поразки у власній історії, приходить до фінішу восьмим. Кому ж дістанеться почесний трофей та підсумкове 5-е місце на фініші вирішувалося у дуелі «Agorи» та «Епіцентр К-Forex Club». Довгий час «біло-сірі» вели у рахунку після точного удару Яремчука, котрий виявився найспритнішим після розіграшу ауту, але після перерви «будівельники» зуміли переламати все з ніг на голову. Успенський, вгвинтивши сферу у нижній кут ударом метрів з 12-ти спочатку відновив паритет, а ще через чотири хвилини Олянчук виявився найспритнішим на ближній стійці після розіграшу кутового – 1:2. Точний удар Скоп’яка, який знову повернув рівновагу на табло після розіграшу «зайвого» на останніх секундах, відродив інтригу, проте більше до забитих м’ячів справа не дійшла – бойова нічия 2:2, яка дозволила за додатковими показниками «Епіцентру К-Forex Club» вибороти 5-е місце на фініші та здобути почесний трофей.

Кубок Виклику. 4-ий тур

Дует лідерів турніру за підсумкові 9-14 місця синхронно в 4-ому турі зіграв внічию. Першим свій матч зіграв «Конфермат», і вже дуже швидко повів у рахунку після точного удару Осацького в падінні у нижній у кут, і його гол так залишився єдиним у першій 25-ти хвилинці, хоча моментів змінити цифри на табло створили предостатньо. У «Конфермата» відмічаємо удари в каркас від Осацького та Лісніченка, у «прикордонників» – постріли Мельнікова та Скіцько, з якими по черзі героїчно впорався Лановий. Всередині другого тайму Кожевніков, влучно пробивши у ліву «шістку» з кута воротарського відновив статус-кво, проте через 10 хвилин Соловей, головою переправивши сферу у ціль після довгого вводу від Ланового знову схилив шальки терезів на користь «Конфермата». Проте втримати перемогу «сині» не зуміли, а врятуватися від поразки «прикордонникам» допоміг автогол Осацького – бойові 2:2. З аналогічним рахунком завершився двобій між «Ротором» та «Агробізнесом», де усі головні події відбулися в другому таймі. Точний удар Шума з кількох метрів вивів вперед «пекарів», але дубль Ліщука дозволив «Ротору» переламати хід подій на свою користь. Особливо симпатичним видався другий гол Івана, забитий потужним пострілом під поперечину після скидки від Чепурного, проте радів «Ротор» недовго: Кубик гарматним ударом в ліву «шістку» від штанги знову повернув інтригу, а в кінцівці «салатові» ще й героїчно вистояли дві хвилини у меншості після вилучення Чепурного – нічия 2:2, яка дозволяє «Агробізнесу» за тур до фінішу достроково завоювати почесний трофей, а «Ротор» відправляє у нервові перехідні ігри за збереження прописки у дивізіоні 1 на наступний сезон.

В ще одній грі «Евеліна» переграла «Сокіл-2». Бородій, втіливши у гол флангову передачу від Стожика на 11-ій хвилині, вивів вперед у рахунку «зелених», а далі наймолодша команда Ліги не раз могла відігратися, проте дуже чудовий матч провів Паславський, який в цей день «тягнув» усе та зумів відстояти «на нуль», не раз змушуючи хапатися за голову від розпачу гравців «Сокола-2», які вже вочевидь після власних ударів бачили м’яч у сітці воріт суперника. Все вирішила швидка атака «Евеліни» у кінцівці, а Василів з кількох метрів розстрілявши Гриня встановив остаточні 2:0 на користь «зелених». Яким тепер аби не потрапити у перехідні матчі достатньо буде не програти «Прикордоннику-Frisor» в заключному турі.

Технічні дані матчів вік-енду у дивізіоні 1

«Феміда» – «Beerloga» – 15:4 (4:2)

Рахунок у серії: 1:0

Голи: Гребенюк (4, 52), Люблінський (5, 33, 43, 50, 54), Михайленко (14, 44, 49, 52), Самсонов (26, аг.), Пасічник (34, 51), Куляк (54) – Нємий (16, 47), Стецюк (18), Рижук (45, аг.)

«Феміда»: Пелишок, Гребенюк, Люблінський, Пасічник, Михайленко, Куляк, Палійчук, Рижук

«Beerloga»: Восканян, Мельник, Зощук, Нємий, Шульган, Павліш, Стецюк, Стеценко, Кучерук, Самсонов

Попередження: Зощук (44)

Вилучення: Зощук (54, друге попередження)

«Динамо-ГУНП» – «Хмельницькі делікатеси» – 0:2 (0:0)

Рахунок у серії: 0:1

Голи: Шляховий (34), Рибчинський (49)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Чекерський, Щасливий, Середюк, Соколюк, Федорко, Колесников, Бабій, Грицик, Соботюк, Березовський, Заєць, Подлюк, Сохорук

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Дячук, Ситнік, Морочківський, Сиворог, Наконечний, Яровий, Луцюк, Воловик, Шляховий, Мартинюк, Токарчук, Рибчинський, Малишевський

Попередження: Щасливий (20) – Яровий (53)

«Евеліна» – «Сокіл-2» – 2:0 (1:0)

Голи: Бородій (11), Василів (52)

«Евеліна»: Паславський, Борис, Піхотко, Бородій, Стожик, Штокало, Белінський, Василів, Ошовський, Трембач

«Сокіл-2»: Омарі, Сохорук, Данилюк, Стрельцов, Донець, Зданевич, Чорний, Боднар, В’язовецький, Гринь

Попередження: Стожик (39) – Сохорук (51)

«Прикордонник-Frisor» – «Конфермат» – 2:2 (0:1)

Голи: Кожевніков (34), Осацький (46, аг.) – Осацький (7), Соловей (44)

«Прикордонник-Frisor»: В. Собко, Мельніков, Рефель, Сологуб, Р. Собко, Остапишен, Косінов, Скіцько, Кожевніков, Сяньков, Поха

«Конфермат»: Сулима, Брицький, Гуринович, Соловей, Дияк, Лісніченко, Осацький, Лановий, Сандулов

«Ротор» – «Агробізнес» – 2:2 (0:0)

Голи: Ліщук (39, 46) – Шум (29), Кубик (49)

«Ротор»: Рудий, Камінський, Гаєвський, Стасюк, Альміз, Чепурний, Ліщук, Логвиненко, Шпаков, Паляниця, Чабан, Гайдашевський, Орошкевич, Туз

«Агробізнес»: Чиж, Шум, Гайковий, Миронюк, Альохін, Мазур, Ємаєв, Козак, Кубик

Попередження: Чепурний (24), Ліщук (27), Альміз (53) – Мазур (23)

Вилучення: Чепурний (51, друге попередження)

«Helpix» – «Сокіл-3-VETERAN’S» – 5:15 (3:5)

Голи: Богославський (6, 27, 38), Антонюк (12, 52) – Рудюк (1, 24, 27, 37, 47, 51, 54), Омар Нік (15), Побережник (23, 40, 54), Богославський (42, аг.), Мустафін (50, 51), Розпаченюк (53)

«Helpix»: Богославський, Шкрябець, Райтаровський, Семенюк, Черкезов, Глуховатий, Антонюк

«Сокіл-3-VETERAN’S»: Побережник, Бондар, Рудюк, Розпаченюк, Боднар, Болістовський, Чайка, Мустафін, Омар Нік, Слободян

«Agora» – «Епіцентр К-Forex Club» – 2:2 (1:0)

Голи: Яремчук (9), Скоп’як (54) – Успенський (48), Олянчук (52)

«Agora»: Ковальчук, Яремчук, Диняк, Волошин, Семенчук, Скоп’як, Лукомський, Доліба, Голдасевич

«Епіцентр К-Forex Club»: Слобоженюк, Олянчук, Моночков, Мельничук, Тринадцятко, Качур, Успенський, Самсонюк, Романов, С. Вербовий, В. Вербовий, Ягодзінський, Гарієвський, Слівінський

Попередження: Волошин (26), Доліба (36), Лукомський (36), Семенчук (39) – Олянчук (39)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області