Преміум-ліга: «Хмельницькі делікатеси» стають останнім півфіналістом Кубку

0
362

У заключній грі 1/4 фіналу «Ротор» не зумів створити особливих проблем чинному володарю трофею

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

«Хмельницькі делікатеси» – «Ротор» – 6:0 (3:0)

Голи: Гресь (8), Туз (16, аг.), Туз (20, аг.), Луцюк (35), Тимощук (47), Малишевський (48)

«Хмельницькі делікатеси»: Тимощук, Самчук, Наконечний, Малишевський, Яровий, Токарчук, Мартинюк, Луцюк, Гресь, Кащук, Ситнік

«Ротор»: Чабан, Рудий, Стасюк, Шпаков, Туз, Логвіненко, Чепурний, Орошкевич, Ліщук, Камінський

Попередження: Тимощук (48) – Орошкевич (23), Чепурний (44)

У вівторок, 22-ого вересня, добігла до свого завершення стадія чвертьфіналу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років. Останню путівку до четвірки найсильніших розігрували «Хмельницькі делікатеси» та «Ротор».

В кожної з команд перед цим матчем була своя передісторія. Нагадаємо, «Ротор» поступившись без шансів на попередній стадії «Соколу-2», в підсумку здобув путівку до чвертьфіналу завдяки рішенню КДК. А ось «Хмельницьким делікатесам» після 6 матчів за 3 дні на успішному для себе Всеукраїнському фіналі АФЛУ у Луцьку, здавалося, просто неможливо було не уникнути як фізичної, так і емоційної втоми.

Але стартові хвилини підтвердили протилежне. Саме «делікатесні» частіше за свого суперника вмикали високі швидкості, а перша по суті осмислена атака в грі увінчалася голом. Рудий парирував удар впритул від Мартинюка після передачі з флангу, але далі Дмитро виявився першим на підбиранні, і відпасував на Греся, якому залишалося лише з метра не промахнутися – 1:0. А далі не пощастило Тузу, який записав на свій рахунок два автоголи за чотири хвилини в середині першого тайму. Спочатку після дальнього пострілу Малишевського сфера зрикошетивши від ноги захисника «Ротора» влетіла у сітку «салатових», а невдовзі Туз зрізав шкіряний снаряд у власну ціль після прострілу Мартинюка з кутового – 3:0.

Нагадати про себе «Ротор» зумів в кінцівці першого тайму. Але небезпечний удар Логвіненка зправа прийшовся поруч із стійкою, а найбільш перспективний момент скоротити для «салатових» розрив у рахунку змарнував Орошкевич, з дабл-пенальті пробивши вище воріт.

Усі питання щодо переможця остаточно зняв точний удар Луцюка поміж ніг голкіперу метрів з лінії воротарського – 4:0. Далі близьким до успіху був Ліщук, але забити йому завадив Тимощук, своєчасно зігравши на виході. А у кінцівці голкіпер «Хмельницьких делікатесів» став підключатися до атак своєї команди, і одне з таких підключень стало результативним. Крапку ж поставив Малишевський, вразивши з метра ціль після передачі Токарчука, а на останніх хвилинах найбільш помітним став Наконечний. Спочатку він гарматним ударом зльоту після розіграшу кутового поцілив у стійку, а ще через декілька секунд змусив у всій красі продемонструвати усю майстерність Рудого. Який не лише парирував дабл-пенальті від гравця «делікатесних», а й послідуюче добивання впритул.

В підсумку – впевнені 6:0 на користь «Хмельницьких делікатесів», які таким чином продовжують захист свого кубкового титулу, і у півфіналі зіграють із «Прикордонником-Frisor». Іншу путівку до фіналу розіграють «Forex Club» та «WOODMALL».

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області