Преміум-ліга: «Хмельницькі делікатеси» та «Beerloga» роблять перший крок до виходу у фінал Кубку

0
566

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує перші матчі 1/2 фіналу Кубку

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Виходить на фінішну пряму розіграш Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років. У неділю, 19-ого січня, були зіграні перші матчі стадії 1/2 фіналу, за результатами яких вагому заявку на вихід до вирішального поєдинку турніру зробили «Хмельницькі делікатеси» та «Beerloga». Синхронно напередодні оформивши достроковий вихід у плей-офф дивізіону 1, вони дружно в перших півфінальних іграх Кубку переграли своїх суперників з різницею у три м’ячі. Про те, якими були ці матчі – далі у нашому огляді.

Першими на майданчик вийшли «Хмельницькі делікатеси» та «АВТО STREET», і стартовий відрізок пройшов за мінімальної ігрової переваги чинного володаря трофею. Найбільш активним був Шляховий, який спочатку головою пробив у лічених сантиметрах поруч із стійкою після навісу від Мартинюка, а через декілька хвилин змусив скластися Мокрієнка у «струнку» потужним пострілом в нижній кут метрів з 12-ти – кіпер «червоних» врятував свою команду. До забитих голів ж справа вперше дійшла всередині першого тайму, і перший гол в зустрічі став наслідком вдалих індивідуальних дій Луцюка: він добряче «навозив» на фланзі Стасюка, і вийшовши на ударну позицію невідпорно поцілив у праву «шістку» від штанги – 1:0. «АВТО STREET» огризнувся дальнім ударом Олега Барицького, який не без проблем парирував Самчук, а відповідь «делікатесних» виявилася гольовою. Це Ситнік влучно «замкнув» дальню штангу після прострілу з флангу, а ще через декілька хвилин рахунок на табло до розгромного довів Токарчук, точним ударом завершивши класну комбінацію «білих» – 3:0. Колектив з Кам’янця-Подільського цілком міг відквитати один м’яч в дебюті другого тайму, коли Сосніцькому не вдалося у ближньому бою переграти Тимощука, і цей епізод став серйозним каталізатором дій «Хмельницьких делікатесів». Мокрієнко у красивому стрибку витягнув з «дев’ятки» після потужного пострілу Мартинюка, а ще через декілька хвилин забив Ситнік, який ефектно обігравши на замасі кіпера, з розвороту влучно пробив впритирку із стійкою, оформивши дубль у матчі – 4:0. Але «АВТО STREET» бився до кінця. Один гол відквитав Олег Барицький, який уникнувши підкату Мартинюка влучно пробив у праву «шістку» метрів з 9-ти, а на останніх хвилинах покращити становище «червоних» напередодні матчу-відповіді міг Буртовий. Але його удар впритул якимось дивом парирував Тимощук, зберігши комфортні 4:1 на користь «Хмельницьких делікатесів» напередодні матчу-відповіді.

А ось у іншому матчі між «Beerlogoю» та «Агробізнесом» команди з перших секунд порадували глядачів атакуючим футзалом. Вже перша осмислена атака у матчі увінчалася голом Муляра, а далі чимало моментів виникало постійно біля обох воріт. Але воротарі творили справжні чудеса (Чиж витягнув «мертвий» м’яч після вбивчого удару Нємого у верхній кут, а згодом Восканян вийшов переможцем у очній дуелі із Малащуком), а ось «пекарів» дещо підводила виконавська майстерність в епізодах, коли б і кіпер був би безсилим. Зокрема, Миронюк, з метра не зумів влучити у фактично порожну ціль, а згодом Гайковий після класного пасу від Дубчака перекинув не лише воротаря, а й ворота. Другий тайм суперники розпочали з обміну супермоментами. «Пивним» вдався швидкий вихід «3 в 1», у завершальній фазі якого Ліповуз впритул розстрілював кіпера, але Чижу якимось дивом вдалося врятувати свою команду, а через декілька хвилин овації у протилежній «рамці» зірвав і Восканян, парирувавши постріл з близькою дистанції від Дубчака. До забитих голів справу знову дійшла на 43-ій хвилині, коли Муляр на фланзі розхитав Малащука і виконав простріл на дальню стійку, де забутому захисниками Зощуку не склало з кількох метрів завдати влучного удару – 2:0. А не встиг «Агробізнес» прийти в себе, як знову був вимушений розпочинати гру від центральної лінії. Шульган вивів на ударну позицію Морговського, і той з розвороту влучно пробив акурат у ліву «шістку». В кінцівці «пекарі» рішуче намагалися відіграти бодай один м’яч, але не склалося. А найкращий шанс для цього змарнував Ємаєв – впевнені 3:0 на користь «Beerlogи» напередодні повторного матчу цих суперників.