Преміум-ліга: «Хмельницькі делікатеси» захищають свій чемпіонський титул, «Динамо-ГУНП» здобуває «бронзу» у дивізіоні 1

0
705

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує чергові матчі у найсильнішому дивізіоні Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Фінал плей-офф. Другий та третій матч

Боротьба за призові місця в найсильнішому дивізіоні в обох серіях розтягнулася на усі максимально можливі зустрічі. А найбільший ажіотаж серед вболівальників викликала розв’язка «чемпіонської» серії між «Хмельницькими делікатесами» та «Forex Club», які вже другий сезон поспіль дістаються до фіналу плей-офф.

Другий її матч активніше розпочав «Forex Club», котрий після поразки в першій грі не мав права на помилку. І стартову активність «помаранчевим» вдалося втілити у забитий м’яч. Це Безвещук потужно пробив зі штрафного у ліву «шістку» від штанги – 1:0. Далі на куражі «Forex Club» був значно ближчим до того, аби збільшити власну перевагу. Проте Самчук не без проблем впорався із непростими ударами від Тринадцятка та Шутяка, а останній до цього ж ще в двох епізодах запам’ятався промахами із перспективних позицій. «Делікатесні» ж огризнулися лише моментом Ярового, котрий після розіграшу ауту впритул розстрілював голкіпера, але і Стаднік зіграв вище всяких похвал. Продемонстрував свою високу майстерністю страж воріт «помаранчевих» в кінцівці першого тайму, коли витягнув шкіряну сферу з «дев’ятки» після пострілу від Морочківського.

Друга половина розпочалася з атак «Хмельницьких делікатесів». Зрівнювати рахунок у зустрічі міг Гресь, але у падінні після передачі Муляра поцілив в штангу. Але на 38-ій хвилині фарт вже відвернувся від «Forex Club», а Морочківський, обігравши на замасі Гарієвського, пробив в дальній кут від штанги без жодних шансів для Стадніка – 1:1. Далі відчайдушні спроби обох суперників вирвати перемогу в основний час успіхом не увінчалися: Тимощук парирував підступний постріл в нижній кут від Тринадцятка, а згодом Стаднік зреагував на дабл-пенальті від Наконечного – 1:1, і все вирішувалося у серії післяматчевих пенальті. Там з напругою першим не впорався Мартинюк, з «точки» пробивши вище воріт, а Успенський, Тринадцятко та Яровий далі свої спроби реалізували. Розв’язка ж настала на останніх ударах «обов’язкової» програми: Шутяк та Наконечний не зуміли переграти голкіперів, і «Forex Club», святкувавши перемогу, перевів фінальну серію у третій матч.

Вирішальний поєдинок за титул суперники розпочали досить обережно. Вже на перших хвилинах небезпечними ударами обмінялися Наконечний та Антонюк, змусивши вступити в гру голкіперів, а далі суперники, розуміючи високу ціну можливої помилки, воліли не ризикувати. Більше м’ячем володіли «делікатесні», але найбільш перспективний гольовий момент створили їх суперники. Але Самсонюк, вискочивши віч-на-віч із голкіпером, замість завершального удару віддав передачу на набігаючого Олянчука, котра була відразу «прочитана» і нейтралізоівана Мартинюком. Відоме футбольне правило спрацювало в кінцівці першого тайму: Наконечний відгукнувся на скидку від Морочківського, і дальнім ударом поцілив акурат в нижній кут – 1:0. Але «Forex Club» не здавався. Вже майже відразу відновлювати паритет міг Безвещук, проте Самчук, своєчасно зігравши на виході, ліквідував можливу загрозу. А в дебюті другого тайму блиснув реакцією і Тимощук, парирувавши непростий постріл зліва від Успенського. «Делікатесні» відповіли на це потужним пострілом Романюка в стійку після розіграшу «стандарту», але випади «Forex Club» були куди гострішими. Тимощук спочатку парирував не лише «мертвий» м’яч після потужного удару від Олянчука, а згодом вийшов переможцем у ближньому бою із Шутяком. Вже у наступній атаці Луцюк міг принести перемогу «делікатесним» в основний час, проте за «Forex Club» знову зіграла стійка – емоційні 1:1, і доля чемпіонського титулу вирішувалася у серії післяматчевих пенальті. Першими підійшли до «точки» Успенський та Муляр, але їх удари парирували голкіпери. Далі Тринадцятко, та Яровий були точними, а вирішальним став промах Шутяка. Через декілька секунд Наконечний холоднокровно реалізував вирішальний пенальті, який приніс перемогу «Хмельницьким делікатесам» та дозволив захистити власний чемпіонський титул. «Forex Club» ж здобуває срібні медалі, і не можна не похвалити Власов-тім за той неймовірний характер, самовіддачу та бажання битися до кінця, незважаючи ні на що. Але якщо провідні гравці і надалі відчуватимуть хронічний страх підходити до «точки» у найбільш відповідальний момент, то своє «прокляття фіналів» «Forex Club» ризикує перервати вкрай нешвидко.

Серія за 3-є місце. Другий та третій матч

А ось інтриги в боротьбі за підсумкову «бронзу» не вийшло. «Динамо-ГУНП» сповна скористалося кадровими проблеми «Beerlogи», і двічі переграло «пивних» після прикрої поразки в першій зустрічі, таким чином здобувши комплект медалей бронзової проби.

В другій зустрічі все вирішилося ще у першому таймі, коли у воротах Восканяна побувало вісім «сухих» м’ячів, більшість з яких стала результатом швидких атак, розіграних «до вірного». Після перерви підопічні Миколи Сохорука не збавляли обертів, швидко довівши рахунок до двозначного, а найбільше «феєрив» Середюк, шість разів залишивши у воротах суперника свій гольовий автограф. І саме його перший гол, забитий ефектною підсічкою у дальню «дев’ятку», і став найбільш красивим у цій грі, а також немало проблем «Beerloзі» створив і Бабій, відзначившись хет-триком та продовживши боротьбу за «золоту бутсу». Точні удари Самсонова та Мельника по вже порожніх воротах «Динамо-ГУНП» після помилок останніх при розіграші «штучної більшості» дозволили «пивним» врятувати власний престиж, але не більше – розгромні 15:2 на користь «Динамо-ГУНП».

Третій матч серії за «бронзу», на який «Beerloga» взагалі вийшла вчотирьох (!) розпочався досить сенсаційно. Двічі результативно використавши помилки Чекерського (хоча супергол п’яткою від Стеценка і став наслідком грубої помилки голкіпера, але й мастерність Богдана в цьому епізоді просто не можна не відмітити), «пивні» повели 2:0, але коли далі «Динамо-ГУНП» додало в швидкості, Восканяну та компанії довелося вкрай сумно. Вже досить швидко Соколюк, Щасливий, Середюк та Бабій перевернули все вже на користь «динамівців», а забитий гол Бабієм дозволив йому вийти на одноосібне перше місце в рейтингу бомбардирів. Більше того, через травми відразу двох гравців в кінцівці першого тайму «Beerloga» не змогла продовжити гру, і свисток на перерву став фінальним – 4:2 в третій грі та 2:1 у серії на користь «Динамо-ГУНП», яке завершує сезон третім, а ось «Beerloga» через сумний збіг обставин фінішує у сезоні, на який мала чималі надії та сподівання лише четвертою.

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 1

«Forex Club» – «Хмельницькі делікатеси» – 1:1 (1:0) пен. 2:1

Рахунок у серії: 1:1

Голи: Безвещук (4) – Морочківський (37)

«Forex Club»: Стаднік, Тринадцятко, Шутяк, Олянчук, Мельничук, Качур, Безвещук, Антонюк, Успенський, Овчинніков, Гарієвський, В. Вербовий, Слівінський

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Тимощук, Яровий, Морочківський, Наконечний, Мартинюк, Гресь, Луцюк, Муляр, Сакович, Кащук, Токарчук, Рибчинський

Попередження: Успенський (11), Качур (44) – Гресь (3), Рибчинський (39)

Серія пенальті: Успенський – 1:0, Мартинюк – 1:0 (вище воріт), Тринадцятко – 2:0, Яровий – 2:1, Шутяк – 2:1 (воротар), Наконечний – 2:1 (воротар)

«Динамо-ГУНП» – «Beerloga» – 15:2 (8:0)

Голи: Середюк (3, 13, 13, 20, 37, 45), Сохорук (11), Колесников (15), Заєць (19), Бабій (24, 41, 43), Щасливий (35), Сторожук (40), Березовський (47) – Самсонов (36), Т. Мельник (39)

«Динамо-ГУНП»: Чекерський, Щасливий, Середюк, Шляховий, Соколюк, Колесников, Бабій, Сторожук, Федорко, Заєць, Березовський, Чекирда, Сохорук

«Beerloga»: Восканян, Степанюк, Стеценко, Самсонов, Павліш, Т. Мельник

«Хмельницькі делікатеси» – «Forex Club» – 1:1 (1:0) пен. 2:1

Рахунок у серії: 2:1

Голи: Наконечний (24) – Олянчук (46)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Тимощук, Яровий, Морочківський, Наконечний, Рибчинський, Мартинюк, Луцюк, Муляр, Гресь, Романюк, Кащук, Сакович, Токарчук

«Forex Club»: Стаднік, Тринадцятко, Шутяк, Мельничук, Олянчук, Лисий, Безвещук, Антонюк, Успенський, Самсонюк, В. Вербовий, Гарієвський, Слівінський

Попередження: Морочківський (19), Сакович (36), Яровий (42) – Мельничук (3), Слівінський (46)

Серія пенальті: Успенський – 0:0 (воротар), Муляр – 0:0 (воротар), Тринадцятко – 0:1, Яровий – 1:1, Шутяк – 1:1 (повз ворота), Наконечний – 2:1

«Beerloga» – «Динамо-ГУНП» – 2:4

Матч завершено після першого тайму

Рахунок в серії: 1:2

Голи: Степанюк (8), Стеценко (9) – Соколюк (11), Щасливий (13), Бабій (15), Середюк (20)

«Beerloga»: Восканян, Степанюк, Стеценко, Самсонов

«Динамо-ГУНП»: Чекерський, Середюк, Щасливий, Шляховий, Соколюк, Бабій, Соботюк, Сторожук, Березовський, Сохорук, Заєць, Чекирда, Колесников, Федорко

Попередження: Чекерський (8)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області