Преміум-ліга: імена чемпіона та призерів у дивізіоні 4 визначать треті матчі вирішальних серій плей-офф

0
314

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує чергові матчі у дивізіоні 4 Преміум-ліги з міні-футболу

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Фінал плей-офф. Перший та другий матчі

А ось у дивізіоні 4 вирішальні серії плей-офф минулого вік-енду тільки розпочалися. Найбільшу увагу вболівальників викликала дуель СК «Проскурова» та «ДЮСШ №1-України-Chado», котрі діставшись до фіналу плей-офф в очній боротьбі і визначать володаря омріяного чемпіонського титулу. Перший матч краще провели «бордові», а найбільше в першому таймі виділявся Підкамінський. Саме з його передачі у ході швидкої атаки Кравчук і відкрив рахунок, вколотивши шкіряний снаряд у верхній кут, а незадовго до перерви капітан «ДЮСШ №1-України-Chado» виконав націлений простріл з кутового, який зрізав у власну ціль Орін. Гол Редька, який з кількох метрів холоднокровно переграв кіпера після передачі Андрєєва, дарував надію «містянам», а далі вкрай багатою на події стала 38-а хвилина, впродовж якої забитими м’ячами обмінялися Сьомін та Плахотний. Емоції на майданчику били через край, і в кінцівці це призвело до того, що СК «Проскурів», перевищивши допустимий ліміт фолів, отримав відразу два дабл-пенальті у власні ворота. В обох випадках до «точки» підходив Мейко, але переграти Дащука зумів лише одного разу, остаточно знявши усі питання щодо переможця – 4:2 на користь «ДЮСШ №1-України-Chado» в першій зустрічі.

А ось наступного дня «містяни» зуміли взяти переконливий реванш, а «ДЮСШ №1-Україну-Chado» підвела не найкраща гра Боднара. Саме його вини найбільше у перших трьох пропущених голах «бордовими», а в одному з епізодів страж воріт «ДЮСШ №1-України-Chado» ну так намагався завадити забити Сьоміну, що отримав «зайву» жовту картку (досить незвичне явище для воротарів у Преміум-лізі!) і тепер пропустить вирішальний третій матч серії. Саме Сьомін «феєрив» найбільше, в підсумку оформивши хет-трик, а все стало вирішено після швидкої контратаки в кінцівці першого тайму, в ході якої Романюку після передачі Редька залишалося лише не промахнутися з кількох метрів. Після перерви СК «Проскурів», прекрасно діючи другим номером, довела справу до розгрому, але головною проблемою для «синіх» стало необов’язкове вилучення Дащука. В підсумку – 7:2 на користь СК «Проскурова» та 1:1 у фінальній серії, і тепер у вирішальній зустрічі обом командам потрібно буде здобувати результат без основних голкіперів.

Серія за 3-є місце. Перший та другий матчі

Третій матч серії визначить і володаря «бронзи» у дивізіоні 4, оскільки в перших двох іграх «Ветеран» та «ZALIV 10» обмінялися перемогами з однаковим рахунком 3:2. У першій зустрічі команді з Нової Ушиці принесла класна гра на контратаках та надійні дії Ковальчука у «рамці». В підсумку провівши майже ідеальний поєдинок із тактичної точки зору команда з Нової Ушиці лише з однією заміною виграла завдяки дублю Гарнеця, а ось «ZALIV 10» після поразки у півфіналі не вистачало емоцій та спортивної злості. Та й в захисті Буга та компанія зіграли не найкращим чином, що й позначилося на результаті.

Впевненіше розпочала команда з Нової Ушиці і другий матч. Саме «Ветеран» першим повів у рахунку після голу Остап’юка, але характеру в цей день більше виявилося у «десятих». Завдяки точним ударам Шнирі, який влучно замкнув дальню штангу, та Душі, котрий з другої спроби таки переграв Ковальчук, «ZALIV 10» ще до перерви переламав хід подій на свою користь, а гол Підгорного за 10 хвилин до фінального свистка, здавалося, ніби зняв усі питання щодо переможця. Але респект «Ветерану» за боротьбу до останнього. Чудовий шанс повернути інтригу змарнував Гарнець, з дабл-пенальті пробивши у стійки, а ось гол Остап’юка на останній хвилині хоч вже і нічого не вирішував, але дещо підсолодив гіркоту поразки «Ветерану» – емоційні 3:2 на користь «ZALIV 10», і тепер кому дістанеться «бронза» у дивізіоні 4 визначить додатковий третій матч серії.

Технічні дані матчів ігрового вік-енду у дивізіоні 4

«ZALIV 10» – «Ветеран» (Нова Ушиця) – 2:3 (2:2)

Рахунок у серії: 0:1

Голи: Остроголов (8), Гуменчук (25) – Гарнець (8, 28), Залевський (19)

«ZALIV 10»: Буга, Талапчук, Підгорний, Кошельник, Гуменчук, Шнира, Душа, Остроголов, Потапов, Магаляс

«Ветеран» (Нова Ушиця): Лукомський, Залевський, Гарнець, Мартиненко, Ковальчук, Мойсюк

Попередження: Гуменчук (33), Талапчук (47) – Мойсюк (11), Мартиненко (35), Залевський (41)

СК «Проскурів» – «ДЮСШ №1-Україна-Chado» – 2:4 (1:2)

Голи: Редько (20), Сьомін (38) – Кравчук (16), Орін (23, аг.), Плахотний (37), Мейко (47)

СК «Проскурів»: Дащук, Марчук, Редько, Орін, Бердієв, Оселедько, Сьомін, О. Андрєєв, Малюта, Нарожний, В. Андрєєв

«ДЮСШ №1-Україна-Chado»: Боднар, Вендера, Мейко, Заєць, Кравчук, Підкамінський, Фасуляк, Плахотний, Сокур, Мізюк, Нігловський

Попередження: Малюта (31), О. Андрєєв (41) – Фасуляк (25)

«Ветеран» (Нова Ушиця) – «ZALIV 10» – 2:3 (1:2)

Рахунок у серії: 1:1

Голи: Остап’юк (11, 49) – Шнира (16), Душа (22), Підгорний (40)

«Ветеран» (Нова Ушиця): Багрійчук, Ковальчук, Мартиненко, Остап’юк, Гарнець, Лукомський, Мойсюк

«ZALIV 10»: Буга, Кошельник, Підгорний, Талапчук, Шнира, Потапов, Магаляс, Остроголов, Душа

Попередження: Остроголов (39)

«ДЮСШ №1-Україна-Chado» – СК «Проскурів» – 2:7 (1:4)

Голи: Мізюк (9), Підкамінський (44, пен.) – Дащук (1), Сьомін (8, 17, 50), Романюк (19), Редько (34), Оселедько (37)

«ДЮСШ №1-Україна-Chado»: Боднар, Мейко, Заєць, Кравчук, Підкамінський, Фасуляк, Сокур, Мізюк, Нігловський, Вендера, Тріфонов

СК «Проскурів»: Дащук, Марчук, Орін, Сьомін, Редько, В. Андрєєв, О. Андрєєв, Романюк, Оселедько, Бердієв, Нарожний, Малюта, Яцишин, Куркевич

Попередження: Боднар (8), Фасуляк (14), Заєць (46), Мейко (47) – Редько (14)

Вилучення: Дащук (43, агресивна поведінка)

Олександр Таран, пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області