Преміум-ліга: календар чергових матчів

0
1366

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Кубок Виклику Ротор – Олімп 17.03 ГУНП 16.30  
3 місце Лада – Helpix 17.03 ГУНП 17.45  
Фінал Феміда-Старлайф-ЕпіцентрКForexClub 17.03 ГУНП 19.00  
Кубок Поділля Cокіл-3 – Динамо ГУНП 17.03 ГУНП 20.15  
Кубок Поділля Хмельницькі делікатеси – Кардіфф-Прикордонник 17.03 ГУНП 21.30  
Кубок Виклику Beerloga – Евеліна 18.03 ГУНП 13.00  
Кубок Виклику Тетра–Ротор-2 18.03 ГУНП 14.15  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

Фінал Прикордонник – Новатор 18.03 ГУНП 11.00
3 місце Філтекс – Олімпік 18.03 ГУНП 12.00
Кубок Поділля Патріот Vігор – Атлетік-Ферозіт 18.03 ХНУ 15.00
Кубок Поділля Менс – Фахівець 18.03 ХНУ 16.00
КВ Десятка – Червона Зірка 18.03 ХНУ 17.00
КВ Товтри – Карат-Velmet 18.03 ХНУ 18.00
КВ Максимум – Сокіл-2 15.03 ГУНП 18.45

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

КВ Лунтік – Brilliant 18.03 Конфермат 13.00  
КВ ФК «Литвина»- ЕкоАльт 18.03 Конфермат 14.00  
КВ Starlife-ФК «ЛП» 18.03 Конфермат 15.00  
Фінал Crispus – Ракета 18.03 Конфермат 16.00  
Кубок Поділля ФК «Нова Ушиця» – Інтерпродсервіс 18.03 Конфермат 17.00  
Кубок Поділля ККФА-Vivasan – Дантист 18.03 Конфермат 18.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

Фінал FC FNB – Ауді 17.03 НАДПСУ 15.00
3 місце ДБК – Раково-сіті 17.03 НАДПСУ 16.00
Фінал За потреби 3 матч 18.03 НАДПСУ 13.00
3 місце За потреби 3 матч 18.03 НАДПСУ 14.00
Кубок Поділля М ясник – ФК « Громада-Міць» 18.03 НАДПСУ 15.00
Кубок Поділля Аваль – ЖЖУК-ZALIV 18.03 НАДПСУ 16.00
КВ Cокіл – Тепловик 17.03 НАДПСУ 17.00
КВ Носорог – Думка 17.03 НАДПСУ 18.00
КВ Престиж-Авто – МобіФренд 17.03 НАДПСУ 19.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

Фінал КАЗ – ДЮСШ№-1 Україна 17.03 Конфермат 13.00
Кубок Поділля ДБК-2 – Зооветпром-Поділля 17.03 Конфермат 14.00
Кубок Поділля FURY -Інтер 17.03 Конфермат 15.00
Кубок 5 дивізіону ФК «ЮАН» – Легіон 17.03 Конфермат 16.00
Кубок 5 дивізіону FC Diamant – Laguna 17.03 Конфермат 17.00
Кубок 5 дивізіону Booster – ДЮСШ №-1- Фенікс 17.03 Конфермат 18.00
Кубок 5 дивізіону ЗА-ЗУЛ – Зооветпром-Поділля 18.03 НАДПСУ 17.00
Кубок 5 дивізіону Електротранс – ФК «Крупа» 18.03 НАДПСУ 18.00
Кубок 5 дивізіону Алмаз – Меблі-Лідер 18.03 НАДПСУ 19.00
Кубок 5 дивізіону Lifecell-Стимул 18.03 Конфермат 19.00
Кубок 5 дивізіону Інкогніто -FURY 18.03 Конфермат 20.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here