Преміум-ліга: календар чергових матчів

0
1046

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

1\2 Динамо-ГУНП – Forex Club 18.08 НВК №10(2) 15.00  
1\2 Хмельницькі делікатеси – Beerloga 18.08 НВК №10(1) 14.00  
1\2 Forex Club – Динамо-ГУНП 19.08 НВК №10(2) 15.00  
1\2 Beerloga – Хмельницькі делікатеси 19.08 НВК №10(2) 14.00  
КВ ККФА-GERCHIK & CO – Ротор-2 18.08 НВК №10(1) 17.00  
КВ Патріот-Vігор – Менс 19.08 ДЮСШ №1 15.00  
КП Ротор – Сокіл-3 18.08 НВК №10(2) 14.00  
КП Вентс – Прикордонник 18.08 НВК №10(1) 15.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1\2 Атлетик-Ферозіт – Фахівець 18.08 НВК №10(2) 13.00
1\2 Філтекс-Аваль – Інтерпродсервіс 18.08 НВК №10(2) 16.00
1\2 Фахівець – Атлетик-Ферозіт 19.08 ДЮСШ №1 14.00
1\2 Інтерпродсервіс – Філтекс-Аваль 19.08 НВК №10(2) 16.00
КВ Lifecell – Brilliant 19.08 ДЮСШ №1 16.00
КВ Тетра-ДЮСШ №1 – Червона Зірка 18.08 НВК №10(1) 16.00
КП ЕкоАльт – МобіФренд 18.08 НВК №10(1) 12.00
КП Ауді – Лунтік 18.08 НВК №10(1) 13.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

1\2 Максимум – Agora 18.08 Парк Франка 19.00  
1\2 Agora – Максимум 19.08 НВК №10(2) 13.00  
1\4 TEAM Lawyer’s – Дантист 18.08 НВК №10(2) 12.00  
1\2 Переможець Дантист -TEAM Lawyer’s – Алмаз 19.08 Парк Франка 14.00  
КВ Dark Horse – Zooветпром-Ivet 18.08 Парк Франка 15.00  
КВ Booster – ФК « ЛП» 18.08 Парк Франка 16.00
КВ Меблі-Лідер – ДЮСШ №1-Фенікс 18.08 НВК №10(2) 17.00
КП Інкогніто – Моноліт 18.08 Парк Франка 17.00
 КП Тепловик – Переможений у парі Дантист – TEAM Lawyer’s 19.08 Парк Франка 15.00
КЛ Аванті – FC Diamant 18.08 Парк Франка 18.00
КЛ Раково-сіті – Легіон 19.08 Парк Франка 17.00
КЛ Адвокат –Вуд-Молл 19.08 Парк Франка 16.00
КЛ Rexsoft – FURY +:-

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here