Преміум-ліга: календар і результати 12-ого туру та матчів-відповідей 1/2 фіналу Кубку

0
849

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
12 Олімп- Лада 03.02 ГУНП 14.00 6:3
12 Епіцентр К-Forex Club- Хмельницькі делікатеси 03.02 ГУНП 15.15 2:2
12 Сокіл-3- Тетра 03.02 ГУНП 16.30 1:4
12 Феміда-Старлайф – Ротор-2 03.02 ГУНП 17.45 3:2
12 Helpix- Ротор 03.02 ГУНП 19.00 8:7
12 Кардіфф-Прикордонник-Евеліна 04.02 ГУНП 12.00  
12 Динамо-ГУНП-Beerloga 04.02 ГУНП 13.15  
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
12 Фахівець – Товтри 04.02 ХНУ 12.00
12 Максимум – Патріот Vігор 04.02 ХНУ 13.00
12 Десятка – Новатор 04.02 ХНУ 14.00
12 Олімпік -Сокіл-2 04.02 ХНУ 15.00
12 Прикордонник – Філтекс 04.02 ХНУ 16.00
12 Менс – Червона Зірка 04.02 ХНУ 17.00
12 Атлетик-Ферозіт – Карат-Velmet 04.02 ХНУ 18.00
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
12 ФК «Литвина»-ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 04.02 Конфермат 13.00  
12 ФК «Нова Ушиця»- Brilliant 04.02 Конфермат 14.00  
12 Starlife- ФК «ЛП» 04.02 Конфермат 15.00  
12 Crispus – Ракета 04.02 Конфермат 16.00  
12 Дантист – Інтерпродсервіс 04.02 Конфермат 17.00  
12 Конфермат-Лунтік 04.02 Конфермат 18.00  
12 ЕкоАльт- ККФА-Vivasan 04.02 Конфермат 19.00  
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
12 М’ясник-ФК «Громада-Міць» 04.02 НАДПСУ 13.00
12 Престиж-Авто-FC «FNB» 04.02 НАДПСУ 14.00
12 Носорог – Сокіл 04.02 НАДПСУ 15.00
12 ЖЖУК-ZALIV -Тепловик 04.02 НАДПСУ 16.00
12 Аваль- Ауді 04.02 НАДПСУ 17.00
12 МобіФренд – Думка 04.02 НАДПСУ 18.00
12 Раково-сіті – ДБК 04.02 НАДПСУ 19.00
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5 (ПІДГРУПА А)
10 FURY-Інтер 03.02 Конфермат 18.00 2:4
10 Lifecell-Торнадо 03.02 Конфермат 19.00 7:1
10 Алмаз-Інкогніто 04.02 Конфермат 12.00
10 Rexsoft-ФК «Розсоша» 04.02 ДЮСШ 15.00
10 ЗА-ЗУЛ –Регбі-Evolution 04.02 ДЮСШ 16.00
10 Енергетик- Smile 04.02 ДЮСШ 17.00
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5 (ПІДГРУПА В)
10 ХЕМТ-ДБК-2 03.02 НАДПСУ 15.00 0:12
10 Ковчег – Меблі-Лідер 03.02 НАДПСУ 16.00 8:4
10 КАЗ-ДЮСШ№1-Україна 03.02 НАДПСУ 17.00 5:3
10 Легіон-СК «Новатор Арті-Спорт» 03.02 НАДПСУ 18.00 3:3
10 Аванті-Зооветпром-Поділля 03.02 НАДПСУ 19.00 3:7
ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5 (ПІДГРУПА С)
10 FC «Diamant»- ФК «Крупа» 03.02 Конфермат 12.00 12:7
10 Перша Приватна Броварня-ФК «ЮАН» 03.02 Конфермат 13.00 3:7
10 Cтимул- Моноліт 03.02 Конфермат 14.00 4:10
10 Амадока-Вуд-Молл 03.02 Конфермат 15.00 7:9
10 Електротранс-Стріла-ХГПА 03.02 Конфермат 16.00 6:5
10 Booster –Новатор-2 03.02 Конфермат 17.00 3:4
КУБОК ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ (ОСНОВНА СІТКА) 1 МАТЧІ
1\2 Helpix-Феміда-Старлайф 04.02 ГУНП 14.30
1\2 Тетра- Хмельницькі делікатеси 04.02 ГУНП 15.45

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here