Преміум-ліга: календар і результати 3-ого туру та 1/32 фіналу Кубку

0
675

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

3 Динамо-ГУНП – Ротор-2 10.06 НВК №10(2) 12.00  
3 Beerloga – Forex Club 09.06 НВК №10(2) 12.00 4:5
3 Вентс – Патріот-Vігор 10.06 НВК №10(2) 13.00  
3 Менс – Хмельницькі делікатеси 10.06 НВК №10(2) 14.00  
3 Прикордонник – Ротор 10.06 НВК №10(2) 15.00  
3 ККФА-GERCHIK & CO – Сокіл-3 10.06 НВК №10(2) 16.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

3 Фахівець – Атлетик-Ферозіт 10.06 ДЮСШ №1 14.00
3 Тетра-ДЮСШ №1 – МобіФренд 10.06 ДЮСШ №1 15.00
3 Червона Зірка – Ауді 10.06 ДЮСШ №1 16.00
3 Філтекс-Аваль – Інтерпродсервіс 10.06 ДЮСШ №1 17.00
3 Brilliant – Lifecell 10.06 ДЮСШ №1 18.00
3 ЕкоАльт – Лунтік 10.06 ДЮСШ №1 19.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3(ПІДГРУПА А)

3 Zooветпром-Ivet – ДЮСШ№1-Фенікс 10.06 НВК №10(1) 12.00  
3 TEAM Lawyer’s – Максимум 10.06 НВК №10(1) 13.00  
3 Моноліт – Вуд-Молл 10.06 НВК №10(1) 14.00  
3 ФК «ЛП» – Rexsoft 10.06 НВК №10(1) 16.00  
3 Agora – FURY 10.06 НВК №10(1) 15.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3 (ПІДГРУПА В)

3 Меблі-Лідер – Адвокат 10.06 Парк Франка 14.00
3 Dark Horse – Тепловик 10.06 Парк Франка 15.00
3 Booster – Алмаз 10.06 Парк Франка 16.00
3 Дантист – Легіон 10.06 Парк Франка 17.00
3 FC «Diamant» – Аванті 10.06 НВК №10 (2) 17.00

КУБОК. 1/32 ФІНАЛУ

       1/32 Ауді – Максимум 09.06 Парк Франка 15.00 4:3
       1/32 FC «Diamant» – Моноліт 09.06 Парк         Франка 16.00 0:6
       1/32 Тепловик – ФК «ЛП» 09.06 Парк Франка 17.00 0:4
       1/32 Інтерпродсервіс – Легіон 09.06 Парк Франка 18.00 4:2
       1/32 Аванті – Фахівець 09.06 Парк Франка 19.00 6:5
       1/32 Алмаз – Інкогніто 09.06 НВК№10(1) 12.00 7:1
1/32 TEAM Lawyer’s – Адвокат 09.06 НВК№10(1) 13.00 2:0
       1/32 Zooветпром-Ivet – МобіФренд 09.06 НВК №10(1) 14.00 5:14
       1/32 Rexsoft – Філтекс-Аваль 09.06 НВК №10(1) 15.00 1:2
1/32 Дантист – FURY 09.06 НВК №10(1) 16.00 7:2
1/32 Lifecell –Вуд-Молл 09.06 НВК №10(2) 13.00 6:6 пен. 3:4
1/32 Раково-сіті – Brilliant 09.06 НВК №10(2) 14.00 4:4 пен. 3:2
1/32 Dark Horse – Agora 09.06 НВК №10(2) 15.00 4:7
1/32 Booster – Меблі-Лідер 09.06 НВК №10(2) 16.00 5:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here