Преміум-ліга: календар і результати матчів 5-ого туру та стартових ігор 2-ого попереднього етапу Кубку

0
1427

Надаємо вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

5 Agora – Cокіл-2 23.11 ГУНП 16.30 2:2
5 Динамо-ГУНП – Конфермат 23.11 ГУНП 17.45 4:1
5 Хмельницькі делікатеси – Агробізнес 23.11 ГУНП 19.00 5:2
5 Ротор – Новатор 24.11 ГУНП 10.45  
5 Прикордонник-Frisor – Лада 24.11 ГУНП 12.00  
5 Helpix – Beerloga 24.11 ГУНП 13.15  
5 Феміда – Сокіл-3-VETERAN’S 24.11 ГУНП 14.30  
5 Епіцентр К-ForexClub – Евеліна 24.11 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

5 Олімп – Олімпік 23.11 ГУНП 14.00 5:7
5 Crispus – Ракета 23.11 ГУНП 15.05 0:6
5 Червона Зірка – Фахівець 23.11 ГУНП 20.00 6:7
5 Максимум – Філтекс 23.11 ГУНП 21.00 2:3
5 Карат-Олешин – ФК «Городок-Юрія-Фарм» 23.11 Конфермат 15.00 4:6
5 Cпарта – ДБК 23.11 Конфермат 16.00 5:10
5 Атлетик-Ceresit PRO – ФК «Бігуча Лань» 24.11 Конфермат 15.00
5 Ковчег – Дантист 24.11 Конфермат 16.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

5 Лунтік – Ветеран (Нова Ушиця) 23.11 Конфермат 17.00 12:2
5 ЖЖУК-ZALIV – Аванті 23.11 Конфермат 18.00 4:6
5 Менс – Ауді 23.11 Конфермат 19.00 6:4
5 Алмаз-Diamant – Адвокат 23.11 Конфермат 20.00 2:0
5 ЗА-ЗУЛ – Сокіл 24.11 Конфермат 11.00
5 ЕкоАльт – ККФА-Технолюкс 24.11 Конфермат 12.00
5 Моноліт-Облавтодор – Інтерпродсервіс 24.11 Конфермат 13.00
5 М’ясний маркет – Brilliant 24.11 Конфермат 18.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

5 КАЗ – Товтри 23.11 Конфермат 11.00 4:4
5 Rexsoft – ФК «ЮАН» 23.11 Конфермат 12.00 8:1
5 Тепловик – ФК «Громада-Міць» 23.11 Конфермат 13.00 7:4
5 МобіФренд – Думка 23.11 Конфермат 14.00 6:2
5 Фортуна – ФК ЛП-Інкогніто 24.11 Конфермат 14.00  
5 Легіон – Золотий Грифон 24.11 Конфермат 17.00  
5 Lifecell – ДЮСШ №1-Україна-Chado 24.11 Конфермат 19.00  
5 Zooветпром-Ivet – Прикордонник-2 24.11 Конфермат 20.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

2 Будівельник – Зоря 23.11 ДЮСШ 15.00 2:5
2 Vavilon – Наркевицька ОТГ 23.11 ДЮСШ 16.00 4:0
2 ФК «Бронівка» – СТВ 23.11 ДЮСШ 17.00 3:2
2 Тайфун – Modesto 23.11 ДЮСШ 18.00 3:4
2 Ковчег-2 – ФК Ружичанка 23.11 ДЮСШ 19.00 4:4
2 Авіатор – Фенікс-ДЮСШ №1 23.11 ДЮСШ 20.00 1:4
2 Платік – Astrym 23.11 Конфермат 09.00 4:2
2 Прогрес-В – FC Friend’s 23.11 Конфермат 10.00 5:5
2 Dark Horse – Гладіатор 24.11 ДЮСШ 09.00
2 ХФК «Давид» – ФК «Студениця» 24.11 ДЮСШ 10.00
2 ФОСК «Спортлідер» – Меблі-Лідер 24.11 ДЮСШ 11.00
2 ФК «Жищинці» – АТ «Хмельницькобленерго» 24.11 ДЮСШ 12.00
2 Престиж-Авто – Карат-Олешин-2 24.11 ДЮСШ 13.00
2 АВТО STREET – Поділля-АТО 24.11 ДЮСШ 14.00
2 Округ – Ветеран (Хмельницький) 24.11 ДЮСШ 15.00
2 ФК «Антонівці» – Майстер М’яча 24.11 ДЮСШ 16.00
2 Victory – Локомотив 24.11 ДЮСШ 17.00
2 СК «Проскурів-Дзюдо» – WOODMALL 24.11 ДЮСШ 18.00
2 ФК «Гвардійськ» – Електротранс 24.11 Конфермат 09.00
2 Booster – Нева 24.11 Конфермат 10.00

КУБОК ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДРУГИЙ ЕТАП

2-ий етап Золотий Грифон – Zooветпром-Ivet 23.11 ДЮСШ 09.00 4:3
2-ий етап ККФА-Технолюкс – Електротранс 23.11 ДЮСШ 10.00 6:4
2-ий етап Нева – Інтерпродсервіс 23.11 ДЮСШ 11.00 3:8
2-ий етап ДЮСШ №1-Україна-Chado – Атлетик-Ceresit PRO 23.11 ДЮСШ 12.00 1:4
2-ий етап АВТО STREET – Victory 23.11 ДЮСШ 13.00 9:4
2-ий етап СК «Проскурів-Дзюдо» – ЕкоАльт 23.11 ДЮСШ 14.00 2:5

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here