Преміум-ліга: календар і результати матчів 6-ого туру та заключних ігор 2-ого попереднього етапу Кубку

0
1598

Надаємо вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

6 Новатор – Феміда 30.11 ГУНП 16.30 1:6
6 Евеліна – Хмельницькі делікатеси 30.11 ГУНП 17.45 0:5
6 Динамо-ГУНП – Agora 30.11 ГУНП 19.00 4:4
6 Конфермат – Лада 01.12 ГУНП 10.45  
6 Агробізнес – Ротор 01.12 ГУНП 12.00  
6 Beerloga – Епіцентр К-Forex Club 01.12 ГУНП 13.15  
6 Сокіл-2 – Helpix 01.12 ГУНП 14.30  
6 Сокіл-3-VETERAN’S – Прикордонник-Frisor 01.12 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

6 ДБК – Олімпік 30.11 ГУНП 10.45

6:1

6 ФК «Бігуча Лань» – Карат-Олешин 30.11 ГУНП 11.50 1:1
6 Філтекс – Олімп 30.11 ГУНП 12.55 1:2
6 Фахівець – Максимум 30.11 ГУНП 14.00 4:3
6 Ракета – Червона Зірка 30.11 ГУНП 15.05 6:3
6 Дантист – Атлетик-Ceresit PRO 30.11 ГУНП 20.00 1:9
6 Спарта – Ковчег 30.11 ГУНП 21.00 3:4
6 ФК «Городок-Юрія-Фарм» – Crispus 30.11 ХНУ 16.00 1:1

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

6 Сокіл – Аванті 30.11 Конфермат 13.00 2:7
6 ККФА-Технолюкс – М’ясний маркет 30.11 Конфермат 14.00 3:3
6 Ауді – Моноліт-Облавтодор 30.11 Конфермат 15.00 2:6
6 ФК «Нова Ушиця» – ЕкоАльт 30.11 Конфермат 16.00 3:4
6 ЗА-ЗУЛ – Алмаз-Diamant 30.11 Конфермат 17.00 6:8
6 Інтерпродсервіс – ЖЖУК-ZALIV 30.11 Конфермат 18.00 6:4
6 Brilliant – Менс 30.11 Конфермат 19.00 1:4
6 Адвокат – Лунтік 30.11 Конфермат 20.00 2:7

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

6 ФК «ЮАН» – Zооветпром-Ivet 30.11 ХНУ 11.00 3:2
6 ФК «ЛП-Інкогніто» – Rexsoft 30.11 ХНУ 12.00 2:4
6 Lifecell – КАЗ 30.11 ХНУ 13.00 0:6
6 ДЮСШ №1-Україна-Chado – ФК «Громада-Міць» 30.11 ХНУ 14.00 3:2
6 Прикордонник-2 – МобіФренд 30.11 ХНУ 15.00 1:7
6 Товтри – Легіон 30.11 ХНУ 17.00 3:4
6 Думка – Тепловик 30.11 ХНУ 18.00 1:6
6 Золотий Грифон – Фортуна 30.11 ХНУ 19.00 2:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

3 Фенікс-ДЮСШ №1 – ФОСК «Спортлідер» 30.11 ДЮСШ 14.00 4:1
3 АТ «Хмельницькобленерго» – СК «Проскурів-Дзюдо» 30.11 ДЮСШ 15.00 1:0
3 Локомотив – Прогрес-В 30.11 ДЮСШ 16.00 13:0
3 Гладіатор – Престиж-Авто 30.11 ДЮСШ 17.00 6:3
3 Майстер м’яча – Booster 30.11 ДЮСШ 18.00 11:4
3 Ветеран(Хмельницький) – Ковчег-2 30.11 ДЮСШ 19.00 7:1
3 CTB – Victory 30.11 ДЮСШ 20.00 4:4
3 Astrum – Vavilon 30.11 Конфермат 09.00 3:3
3 Карат-Олешин-2 – ПЛАТІК 30.11 Конфермат 10.00 7:6
3 Наркевицька ОТГ – Modesto 30.11 Конфермат 11.00 4:3
3 ФК «Студениця» – ФК «Гвардійськ» 30.11 Конфермат 12.00 1:4
3 Електротранс – Округ 01.12 ДЮСШ 09.00  
3 ФК «Ружичанка» – АВТО STREET 01.12 ДЮСШ 10.00  
3 Зоря – ФК «Жищенці» 01.12 ДЮСШ 11.00  
3 ФК «Антонівці» – FC Friend’s 01.12 ДЮСШ 12.00  
3 Dark Horse – Тайфун 01.12 ДЮСШ 13.00  
3 Меблі-Лідер – Будівельник 01.12 ДЮСШ 14.00  
3 Авіатор – WOODMALL 01.12 ДЮСШ 15.00  
3 Поділля-АТО – ХФК Давид 30.11 ХНУ 09.00 2:3
3 Нева – ФК «Бронівка» 30.11 ХНУ 10.00 1:2

КУБОК ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДРУГИЙ ЕТАП

2-ий етап Astrum – Аванті 01.12 Конфермат 09.00
2-ий етап Тепловик – ЗА-ЗУЛ 01.12 Конфермат 10.00
2-ий етап ФК «ЮАН» – ПЛАТІК 01.12 Конфермат 11.00
2-ий етап ФК «Бронівка» – Наркевицька ОТГ 01.12 Конфермат 12.00
2-ий етап Товтри – Престиж-Авто 01.12 Конфермат 13.00
2-ий етап ФК «Бігуча Лань» – Rexsoft 01.12 Конфермат 14.00
2-ий етап ФОСК «Спортлідер» – ФК «Громада-Міць» 01.12 Конфермат 15.00
2-ий етап Ветеран(Хмельницький) – Ветеран(Нова Ушиця) 01.12 Конфермат 16.00
2-ий етап Локомотив – ФК «Студениця» 01.12 Конфермат 17.00
2-ий етап Філтекс – ФК «ЛП-Інкогніто» 01.12 Конфермат 18.00
2-ий етап Поділля-АТО – Алмаз-Diamant 01.12 Конфермат 19.00
2-ий етап Лунтік – Сокіл 01.12 Конфермат 20.00
2-ий етап Дантист – Легіон 01.12 ХНУ 09.00
2-ий етап Crispus – Фахівець 01.12 ХНУ 10.00
2-ий етап Олімп – Моноліт-Облавтодор 01.12 ХНУ 11.00
2-ий етап Олімпік – Адвокат 01.12 ХНУ 12.00
2-ий етап Максимум – Ракета 01.12 ХНУ 13.00
2-ий етап КАЗ – Ковчег 01.12 ХНУ 14.00
2-ий етап ФК «Городок-Юрія-Фарм» – ЖЖУК-ZALIV 01.12 ХНУ 15.00
2-ий етап Карат-Олешин – Brilliant 01.12 ХНУ 16.00
2-ий етап Червона Зірка – СТВ 01.12 ХНУ 17.00
2-ий етап Менс – Спарта 01.12 ХНУ 18.00
2-ий етап ДБК – Ауді 01.12 ХНУ 19.00
2-ий етап АТ «Хмельницькобленерго» – МобіФренд 01.12 ДЮСШ 16.00
2-ий етап М’ясний маркет – ФК «Гвардійськ» 01.12 ДЮСШ 17.00
2-ий етап Майстер м’яча – Прогрес В 01.12 ДЮСШ 18.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here