Преміум-ліга: календар і результати матчів 7-ого туру та заключних ігор 2-ого попереднього етапу Кубку

0
1049

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

7 Cокіл-2 – Ротор 01.12 ГУНП 18.15 6:3
7 Феміда-Старлайф – Динамо-ГУНП 01.12 ГУНП 19.30 2:3
7 Ротор-2 – Beerloga 01.12 ГУНП 20.45 1:6
7 Тетра-Конфермат – Прикордонник-Frisor 02.12 ГУНП 10.45  
7 Епіцентр К-Forex Club – Кардіфф 02.12 ГУНП 12.00  
7 Хмельницькі делікатеси – Евеліна 02.12 ГУНП 13.15  
7 Новатор – Helpix 02.12 ГУНП 14.30  
7 Лада – Олімп 02.12 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

7 Фахівець – Олімпік 02.12 ХНУ 11.00
7 Конфермат-Ауді – Десятка-Ковчег 02.12 ХНУ 12.00
7 Філтекс – ФК «Зеніт-Юрія Фарм» 02.12 ХНУ 13.00
7 Crispus – Ракета 02.12 ХНУ 14.00
7 Атлетик-Ceresit PRO – Virop-Agora 02.12 ХНУ 15.00
7 Максимум – Сокіл-3-VETERAN’S 02.12 ХНУ 16.00
7 Менс – Дантист 02.12 ХНУ 17.00
7 Червона Зірка – Карат-Velmet 02.12 ХНУ 18.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

7 ДБК – ФК «Бігуча Лань» 02.12 Конфермат 12.00  
7 Інтерпродсервіс – ФК «Нова Ушиця» 02.12 Конфермат 13.00  
7 ФК «ЛП» – ФК «Громада-Міць» 02.12 Конфермат 14.00  
7 ККФА-GERCHIK & CO – ФК «Литвина» 02.12 Конфермат 15.00  
7 ЖЖУК-ZALIV – Ауді-Алмаз 02.12 Конфермат 16.00  
7 Brilliant – Лунтік 02.12 Конфермат 17.00  
7 ЕкоАльт – Раково-сіті 02.12 Конфермат 18.00  
7 Адвокат – Аваль 02.12 Конфермат 19.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

7 Сокіл – ЗА-ЗУЛ 02.12 НАДПСУ 12.00
7 Тепловик – М’ясник 02.12 НАДПСУ 13.00
7 КАЗ – МобіФренд 02.12 НАДПСУ 14.00
7 Lifecell – ДЮСШ №1-Україна 02.12 НАДПСУ 15.00
7 Престиж-Авто – Zooветпром-Ivet 02.12 НАДПСУ 16.00
7 Легіон – Rexsoft 02.12 НАДПСУ 17.00
7 Фортуна – FURY-Аванті 02.12 НАДПСУ 18.00
7 Моноліт – Думка 02.12 НАДПСУ 19.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

3 Патріот – Booster 01.12 Конфермат 12.00 1:6
3 FC «Friends» – ФК «ЮАН» 01.12 Конфермат 13.00 1:3
3 Сапсан – Буревісник 01.12 Конфермат 14.00 5:6
3 WOODMALL – Перша Приватна Броварня 01.12 Конфермат 15.00 6:4
3 Прогрес-В – FC Diamant 01.12 Конфермат 16.00 4:5
3 АТ «Хмельницькобленерго»-Інкогніто 01.12 Конфермат 17.00 4:9
3 Електротранс – Прикордонник-2 01.12 Конфермат 18.00 4:5
3 Фенікс-ДЮСШ №1 – Нева 01.12 Конфермат 19.00 7:5
3 СК «Новатор» – Foletti 02.12 Конфермат 10.00
3 Поділля-АТО – Золотий Грифон 02.12 Конфермат 11.00
3 Dark Horse – Revenge 02.12 ДЮСШ 13.00
3 Товтри – Vavilon 02.12 ДЮСШ 14.00
3 Карат-Олешин – Авіатор 02.12 ДЮСШ 15.00
3 Дельта – Гладіатор – Червона-Зірка-2 02.12 ДЮСШ 16.00
3 Хмель – Меблі-Лідер 02.12 ДЮСШ 17.00

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ (ДРУГИЙ ПОПЕРЕДНІЙ РАУНД)

КП Авіатор – Ракета 01.12 ГУНП 12.00 2:9
КП ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Гладіатор-Червона Зірка-2 01.12 ГУНП 13.00 10:2
КП ЕкоАльт – Десятка-Ковчег 01.12 ГУНП 14.00 2:4
КП Олімпік – Brilliant 01.12 ГУНП 15.00 2:6
КП ККФА-GERCHIK & CO – Дантист 01.12 ГУНП 16.00 2:3
КП Фахівець – Інтерпродсервіс 01.12 ГУНП 17.00 6:11
КП Lifecell – ФК «Нова Ушиця» 01.12 ХНУ 15.00 4:5
КП Ауді-Алмаз – ЗА-ЗУЛ 01.12 ХНУ 16.00 4:4 пен. 1:3
КП Лунтік – Тепловик 01.12 ХНУ 17.00 3:3 пен. 3:2
КП FURY-Аванті – Rexsoft 01.12 ХНУ 18.00 1:2
КП Раково-сіті – Адвокат 01.12 ХНУ 19.00 3:2
КП Престиж-Авто – Dark Horse 01.12 НАДПСУ 15.00 2:9
КП ФК «Литвина» – Золотий Грифон 01.12 НАДПСУ 16.00 1:6
КП Zооветпром-Ivet – Foletti 01.12 НАДПСУ 17.00 8:8 пен. 5:4
КП ДЮСШ №1-Україна – Товтри 01.12 НАДПСУ 18.00 9:6
КП Фортуна – Меблі-Лідер 01.12 НАДПСУ 19.00 5:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here