Преміум-ліга: календар ігор 11-ого туру, матчів-відповідей 1/4 фіналу Кубку та ігор 1/2 фіналу Кубку ТМ “МобіФренд”

0
2347

Надаємо вашій увазі календар чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

11 Новатор – Агробізнес 11.01 ГУНП 13.00  
11 Ротор – Agora 11.01 ГУНП 14.15  
11 Сокіл-3-VETERAN’S – Евеліна 11.01 ГУНП 15.30  
Прибирання залу 11.01 ГУНП 16.45  
11 Феміда – Динамо-ГУНП 11.01 ГУНП 17.00  
11 Хмельницькі делікатеси – Helpix 11.01 ГУНП 18.15  
11 Лада – Beerloga 11.01 ГУНП 19.30  
11 Сокіл-2 – Прикордонник-Frisor 11.01 ГУНП 20.45  
11 Епіцентр К-ForexClub – Конфермат 12.01 ГУНП 10.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

11 Карат-Олешин – ДБК 11.01 ГУНП 09.30  
11 Філтекс – ФК «Городок-Юрія-Фарм» 11.01 ГУНП 10.40  
11 Олімпік – ФК «Бігуча Лань» 11.01 ГУНП 11.50  
11 Олімп – Дантист 11.01 ХНУ 14.35  
11 Crispus –Атлетик-Ceresit PRO 11.01 ХНУ 15.40  
11 Фахівець – Ракета 11.01 ХНУ 16.45  
11 Червона Зірка – Ковчег 11.01 ХНУ 17.50  
11 Максимум – Спарта 11.01 ХНУ 18.55  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

11 ЕкоАльт – Сокіл 11.01 Конфермат 17.00
11 Інтерпродсервіс – ККФА-Технолюкс 11.01 Конфермат 18.00
11 Менс – Алмаз-Diamant 11.01 Конфермат 19.00
11 M’ясний маркет – Лунтік 11.01 Конфермат 20.00
11 Моноліт-Облавтодор – ЗА-ЗУЛ 12.01 Конфермат 13.00
11 Аванті – Ветеран(Нова Ушиця) 12.01 Конфермат 14.00
11 ЖЖУК-ZALIV – Адвокат 12.01 Конфермат 15.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

11 Прикордонник-2 – ФК «ЮАН» 11.01 Конфермат 13.00  
11 Zooветпром-Ivet – КАЗ 11.01 Конфермат 14.00  
11 МобіФренд – Lifecell 11.01 Конфермат 15.00  
11 Тепловик – Товтри 11.01 Конфермат 16.00  
11 ФК «Громада-Міць» – Золотий Грифон 12.01 Конфермат 16.00  
11 Rexsoft – Легіон 12.01 Конфермат 18.00  
11 Фортуна – ДЮСШ №1-Україна-Chado 12.01 Конфермат 19.00  
11 Думка – ФК «ЛП-Інкогніто» 12.01 Конфермат 20.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

8 Dark Horse – Vavilon 11.01 Конфермат 09.00
8 Наркевицька ОТГ – Astrum 11.01 Конфермат 10.00
8 ХФК Давид – Ковчег-2 11.01 Конфермат 11.00
8 АВТО STREET- Округ 11.01 Конфермат 12.00
8 Фенікс-ДЮСШ №1 – Зоря 12.01 ХНУ 09.00
8 ФК «Ружичанка» – ФК «Студениця» 12.01 ХНУ 10.00
8 Престиж-Авто – Modesto 12.01 ХНУ 11.00
8 ФК «Бронівка» – ФК «Антонівці» 12.01 ХНУ 12.00
8 ФОСК «Спортлідер» – СК «Проскурів-Дзюдо» 12.01 ХНУ 13.00
8 Будівельник – Авіатор 12.01 ХНУ 14.00
8 Нева – Локомотив 12.01 ХНУ 17.00
8 Тайфун – Карат-Олешин 12.01 ХНУ 18.00
8 СТВ – Прогрес-В 12.01 ХНУ 19.00
8 Гладіатор – ПЛАТІК 12.01 Конфермат 09.00
8 Поділля-АТО – ФК «Гвардійськ» 12.01 Конфермат 10.00
8 Меблі-Лідер – ФК «Жищенці» 12.01 Конфермат 11.00
8 WOODMALL – АТ «Хмельницькобленерго» 12.01 Конфермат 12.00
8 Ветеран(Хмельницький) – Електротранс 12.01 Конфермат 17.00
8 Майстер M’яча – FC Friend’s 12.01 ДЮСШ №1 18.00
8 Victory – Booster 12.01 ДЮСШ №1 19.00

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ 1\4 ФІНАЛУ (2 матчі)

1\4 Агробізнес – Agora 12.01 ГУНП 12.00
1\4 Ракета – АВТО STREET 12.01 ГУНП 13.15
1\4 Прикордонник-Frisor – Beerloga 12.01 ГУНП 14.30
1\4 Хмельницькі делікатеси – Феміда 12.01 ГУНП 15.45

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ ТМ МОБІФРЕНД З ФУТЗАЛУ 1\2 ФІНАЛУ

1\2 Фахівець – Тепловик 12.01 ХНУ 15.00
1\2 ДБК – Менс 12.01 ХНУ 16.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here