Преміум-ліга: календар ігор 13-ого туру та матчів-відповідей 1/2 фіналу Кубку

0
2350

Надаємо вашій увазі календар чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

13 Cокіл-2 – Феміда 25.01 ГУНП 15.00  
Прибирання залу 25.01 ГУНП 16.15  
13 Динамо-ГУНП – Ротор 25.01 ГУНП 16.30  
13 Сокіл-3-VETERAN’S – Агробізнес 25.01 ГУНП 17.45  
13 Agora – Хмельницькі делікатеси 25.01 ГУНП 19.00  
13 Beerloga – Прикордонник-Frisor 25.01 ГУНП 20.15  
13 Конфермат – Новатор 26.01 ГУНП 10.45  
13 Евеліна – Лада 26.01 ГУНП 12.00  
13 Helpix – Епіцентр К-Forex Club 26.01 ГУНП 13.15  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

13 Ракета – ФК «Городок-Юрія-Фарм» 25.01 ГУНП 13.55  
13 Фахівець – ФК «Бігуча Лань» 26.01 ХНУ 12.25  
13 Олімпік – Спарта 26.01 ХНУ 13.30  
13 Олімп – Ковчег 26.01 ХНУ 14.35  
13 Crispus – ДБК 26.01 ХНУ 15.40  
13 Філтекс – Дантист 26.01 ХНУ 16.45  
13 Червона Зірка – Карат-Олешин 26.01 ХНУ 17.50  
13 Максимум – Атлетик-Ceresit PRO 26.01 ХНУ 18.55  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

13 Моноліт-Облавтодор – Лунтік 25.01 Конфермат 13.00
13 Аванті – ЗА-ЗУЛ 25.01 Конфермат 14.00
13 Інтерпродсервіс – Адвокат 25.01 Конфермат 15.00
13 M’ясний маркет – Сокіл 25.01 Конфермат 16.00
13 Brilliant – ККФА-Технолюкс 26.01 Конфермат 18.00
13 Менс – ЕкоАльт 26.01 Конфермат 19.00
13 ЖЖУК-ZALIV – Алмаз-Diamant 26.01 Конфермат 20.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

13 МобіФренд – Легіон 25.01 Конфермат 17.00  
13 ФК «ЮАН» – ФК «ЛП-Інкогніто» 25.01 Конфермат 18.00  
13 ФК «Громада-Міць» – Lifecell 25.01 Конфермат 19.00  
13 Rexsoft–ДЮСШ №1-Україна-Chado 25.01 Конфермат 20.00  
13 Тепловик – КАЗ 26.01 Конфермат 13.00  
13 Думка – Товтри 26.01 Конфермат 14.00  
13 Прикордонник-2 – Золотий Грифон 26.01 Конфермат 15.00  
13 Zооветпром-Ivet –  Фортуна 26.01 Конфермат 17.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

КубокПрестижу Тайфун – ФК «Ружичанка» 25.01 Конфермат 09.00
КубокПрестижу Будівельник – ФК «Антонівці» 25.01 Конфермат 10.00
Кубок ГРК «Південна брама» СК «Проскурів-Дзюдо» – Booster 25.01 Конфермат 11.00
Кубок ГРК «Південна брама» Наркевицька ОТГ – Округ 25.01 Конфермат 12.00
КубокТМ Arty Sport АТ Хмельницькобленерго – Прогрес В 25.01 ХНУ 12.00
КубокТМ Arty Sport ФК «Гвардійськ» – Modesto 25.01 ХНУ 13.00
1\8 ФК «Жищенці» – Поділля АТО 25.01 ХНУ 14.00
1\8 АВТО STREET – Фенікс-ДЮСШ №1 25.01 ХНУ 15.00
1\8 Карат-Олешин-2 – Майсер М’яча 25.01 ХНУ 16.00
1\8 Гладіатор – Локомотив 25.01 ХНУ 17.00
Кубок Поділля Зоря – СТВ 25.01 ХНУ 18.00
Кубок Поділля ПЛАТІК – Ковчег-2 25.01 ХНУ 19.00
Кубок Виклику FC Friend’s –ФОСК «Спортлідер» 26.01 ХНУ 09.30
Кубок пабу Beerloga Dark Horse – Електротранс 26.01 ХНУ 10.30
Кубок пабу Beerloga WOODMALL – Victory 26.01 ХНУ 11.30
Кубок Виклику ФК «Студениця» – Astrum 26.01 Конфермат 09.00
1\8 Нева – Vavilon 26.01 Конфермат 10.00
1\8 ФК «Бронівка» – Престиж-Авто 26.01 Конфермат 11.00
1\8 Авіатор – ХФК Давид 26.01 Конфермат 12.00
1\8 Ветеран–Меблі-Лідер 26.01 Конфермат 16.00

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ 1\2 ФІНАЛУ (2 матчі)

1\2 АВТО STREET – Хмельницькі делікатеси 26.01 ГУНП 14.30
1\2 Агробізнес – Beerloga 26.01 ГУНП 15.45

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here