Преміум-ліга: календар матчів 1-2 лютого

0
2321

Надаємо вашій увазі календар чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

У зв’язку із можливістю проведення додаткових матчів 1\8 фіналу в Дивізіоні 5 в календарі можливі зміни. Якщо виникне в цьому необхідність, Ви будете проінформовані додатково.

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Прибирання залу 01.02 ГУНП 15.15  
14 Сокіл-2 – Новатор 01.02 ГУНП 15.30  
14 Динамо-ГУНП – Сокіл-3-VETERAN’S 01.02 ГУНП 16.45  
14 Beerloga – Агробізнес 01.02 ГУНП 18.00  
14 Хмельницькі делікатеси – Ротор 01.02 ГУНП 19.15  
14 Agora – Лада 01.02 ГУНП 20.30  
14 Helpix – Прикордонник-Frisor 02.02 ГУНП 10.45  
14 Конфермат – Евеліна 02.02 ГУНП 12.00  
14 Епіцентр К-Forex Club – Феміда 02.02 ГУНП 13.15  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

14 Карат-Олешин – Максимум 01.02 ГУНП 11.00

 

14 Crispus- Червона Зірка 01.02 ГУНП 12.05  
14 ДБК – ФК «Городок-Юрія-Фарм» 01.02 ГУНП 13.10  
14 Дантист – Фахівець 01.02 ГУНП 14.15  
14 ФК «Бігуча Лань» – Ракета 02.02 ХНУ 15.40  
14 Ковчег – Олімпік 02.02 ХНУ 16.45  
14 Атлетик-Ceresit PRO – Олімп 02.02 ХНУ 17.50  
14 Спарта – Філтекс 02.02 ХНУ 18.55  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

14 Brilliant – Ветеран (Нова Ушиця) 01.02 Конфермат 13.00
14 ЕкоАльт– Моноліт-Облавтодор 01.02 Конфермат 14.00
14 Сокіл – ККФА-Технолюкс 01.02 Конфермат 15.00
14 Лунтік – ЖЖУК-ZALIV 01.02 Конфермат 16.00
14 Алмаз-Diamant – Аванті 02.02 Конфермат 16.00
14 ЗА-ЗУЛ – Інтерпродсервіс 02.02 Конфермат 17.00
14 M’ясний маркет – Менс 02.02 Конфермат 20.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

14 Фортуна – МобіФренд 01.02 Конфермат 17.00  
14 Товтри – Прикордонник-2 01.02 Конфермат 18.00  
14 ДЮСШ №1-Україна-Chado – ФК «ЛП-Інкогніто» 01.02 Конфермат 19.00  
14 Rexsoft – Zooветпром-Ivet 01.02 Конфермат 20.00  
14 Золотий Грифон – ФК «ЮАН» 02.02 Конфермат 13.00  
14 КАЗ – ФК «Громада-Міць» 02.02 Конфермат 14.00  
14 Lifecell – Думка 02.02 Конфермат 15.00  
14 Легіон – Тепловик 02.02 Конфермат 19.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

КубокПрестижу ФК «Ружичанка» – Будівельник 01.02 Конфермат 09.00
КубокПрестижу ФК «Антонівці» – Тайфун 01.02 Конфермат 10.00
Кубок ГРК «Південна брама» Наркевицька ОТГ – Booster 01.02 Конфермат 11.00
Кубок ГРК «Південна брама» Округ – СК «Проскурів» 01.02 Конфермат 12.00
1\8 (2 матч) Пара 1  Vavilon – Нева 01.02 ХНУ 12.00
1\8 (2 матч) Пара 2  Поділля-АТО – ФК «Жищинці» 01.02 ХНУ 13.00
1\8 (2 матч) Пара3 Карат-Олешин-2 – Майстер M’яча 01.02 ХНУ 14.00
1\8 (2 матч) Пара 4 ФК «Бронівка» – Престиж-Авто 01.02 ХНУ 15.00
1\8 (2 матч) Пара 5 Фенікс-ДЮСШ №1- АВТО STREET 01.02 ХНУ 16.00
1\8 (2 матч) Пара 6 ХФК «Давид» – Авіатор 01.02 ХНУ 17.00
1\8 (2 матч) Пара 7 Локомотив – Гладіатор 01.02 ХНУ 18.00
1\8 (2 матч) Пара 8 Меблі-Лідер – Ветеран(Хмельницький) 01.02 ХНУ 19.00
Кубок Виклику ФК «Студениця» – ФОСК «Спортлідер» 02.02 ХНУ 12.30
Кубок пабуBeerloga Електротранс- WOODMALL 02.02 ХНУ 13.30
Кубок пабуBeerloga Victory – Dark Horse 02.02 ХНУ 14.30
КубокВиклику FC Friends – Astrum 02.02 Конфермат 09.00
КубокTM Arty Sport Прогрес-В – Modesto 02.02 Конфермат 10.00
Кубок Поділля CТВ – ПЛАТІК 02.02 Конфермат 11.00 (09.30 ХНУ)
Кубок TM Arty Sport ФК «Гвардійськ» – АТ «Хмельницькобленерго» 02.02 Конфермат 12.00 (10.30 ХНУ)
Кубок Поділля Ковчег-2 – Зоря 02.02 Конфермат 18.00 (11.30 ХНУ)
1\8 (3 матч) За потреби 3я гра у парах 1,2,3. 02.02 Конфермат 11.00
1\8 (3 матч) За потреби 3я гра у парах 4,5,6. 02.02 Конфермат 12.00
1\8 (3 матч) За потреби 3я гра у парах 7,8. 02.02 Конфермат 18.00

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ ФІНАЛ

Фінал ДБК – Фахівець 02.02 ГУНП 14.30
Фінал Beerloga – Хмельницькі делікатеси 02.02 ГУНП 15.45

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here