Преміум-ліга: календар матчів 10-ого туру та ігор 1/4 фіналу Кубку ТМ “МобіФренд”

0
2247

Надаємо вашій увазі календар чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Прибирання залу 04.01 ГУНП 17.25  
10 Хмельницькі делікатеси – Конфермат 04.01 ГУНП 17.45  
10 Феміда – Helpix 04.01 ГУНП 19.00  
10 Новатор – Beerloga 04.01 ГУНП 20.15  
10 Агробізнес – Евеліна 05.01 ГУНП 12.00  
10 Лада – Динамо-ГУНП 05.01 ГУНП 13.15  
10 Прикордонник-Frisor – Agora 05.01 ГУНП 14.30  
10 Ротор – Епіцентр К-Forex Club 05.01 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

10 ДБК – Фахівець 04.01 ГУНП 12.00  
10 ФК «Бігуча Лань» – Олімп 04.01 ГУНП 13.05  
10 Атлетик-Ceresit PRO – Карат-Олешин 04.01 ГУНП 14.10  
10 Спарта – Червона Зірка 04.01 ГУНП 15.15  
10 Ковчег – Crispus 04.01 ГУНП 16.20  
10 ФК «Городок-Юрія-Фарм» – Олімпік 05.01 ХНУ 16.45  
10 Дантист – Максимум 05.01 ХНУ 17.50  
10 Ракета – Філтекс 05.01 ХНУ 18.55  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

10 Лунтік – ЕкоАльт 04.01 Конфермат 13.00
10 Адвокат- Моноліт-Облавтодор 04.01 Конфермат 14.00
10 ЗА-ЗУЛ – Менс 04.01 Конфермат 15.00
10 ККФА-Технолюкс – Аванті 04.01 Конфермат 16.00
10 Ветеран(Нова Ушиця) – ЖЖУК-ZALIV 05.01 Конфермат 16.00
10 Інтерпродсервіс – Brilliant 05.01 Конфермат 19.00
10 Алмаз-Diamant – M’ясний маркет 05.01 Конфермат 20.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

10 ФК «ЮАН» – Думка 04.01 Конфермат 17.00  
10 Золотий Грифон – Тепловик 04.01 Конфермат 18.00  
10 ДЮСШ №1-Україна-Chado – Прикордонник-2 04.01 Конфермат 19.00  
10 Lifecell – Zoоветпром-Ivet 04.01 Конфермат 20.00  
10 КАЗ – Rexsoft 05.01 Конфермат 13.00  
10 ФК «ЛП-Інкогніто» – ФК «Громада-Міць» 05.01 Конфермат 14.00  
10 Товтри – МобіФренд 05.01 Конфермат 15.00  
10 Легіон – Фортуна 05.01 Конфермат 18.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

7 Тайфун – Astrum 04.01 Конфермат 09.00
7 Dark Horse – ПЛАТІК 04.01 Конфермат 10.00
7 Наркевицька ОТГ – Престиж-Авто 04.01 Конфермат 11.00
7 ФК Бронівка – Прогрес-В 04.01 Конфермат 12.00
7 АТ Хмельницькобленерго – Фенікс-ДЮСШ №1 04.01 ХНУ 15.00
7 ФК «Антонівці» – Booster 04.01 ХНУ 16.00
7 Локомотив – СТВ 04.01 ХНУ 17.00
7 Vavilon – Modesto 04.01 ХНУ 18.00
7 WOODMALL – Будівельник 04.01 ХНУ 19.00
7 Нева – FC Friend’s 05.01 ХНУ 10.45
7 Зоря – Меблі-Лідер 05.01 ХНУ 11.45
7 ФК Жищенці – ФОСК»Спортлідер» 05.01 ХНУ 12.45
7 ФК Гвардійськ – АВТО STREET 05.01 ХНУ 13.45
7 ФК Студениця – Поділля-АТО 05.01 Конфермат 09.00
7 Карат-Олешин-2 – Гладіатор 05.01 Конфермат 10.00
7 Ветеран(Хмельницький) – ХФК Давид 05.01 Конфермат 17.00
7 СК «Проскурів-Дзюдо» – Авіатор 05.01 ДЮСШ №1 17.00
7 Округ – Ковчег-2 05.01 ДЮСШ №1 18.00
7 Електротранс – ФК Ружичанка 05.01 ДЮСШ №1 19.00
7 Майстер M’яча – Victory 05.01 ДЮСШ №1 20.00

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ ТМ МОБІФРЕНД З ФУТЗАЛУ 1\4 ФІНАЛУ

1\4 ФК «Бронівка» – Фахівець 05.01 ХНУ 14.45
1\4 ФК «Бігуча Лань» – ДБК 05.01 ХНУ 15.45
1\4 Лунтік – Тепловик 05.01 Конфермат 11.00
1\4 ФК «ЮАН» – Менс 05.01 Конфермат 12.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here