Преміум-ліга: календар матчів 12-ого туру та перших ігор 1/2 фіналу Кубку

0
2108

Надаємо вашій увазі календар чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

12 Динамо-ГУНП -Прикордонник-Frisor 18.01 ГУНП 15.00  
12 Сокіл-2 – Лада 18.01 ГУНП 16.15  
Прибирання залу 18.01 ГУНП 17.30  
12 Beerloga – Сокіл-3- VETERAN’S 18.01 ГУНП 17.45  
12 Епіцентр К-Forex Club – Хмельницькі делікатеси 18.01 ГУНП 19.00  
12 Конфермат – Агробізнес 18.01 ГУНП 20.15  
12 Agora – Феміда 19.01 ГУНП 10.45  
12 Helpix – Ротор 19.01 ГУНП 12.00  
12 Новатор – Евеліна 19.01 ГУНП 13.15  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

12 Карат-Олешин – Crispus 18.01 ГУНП 13.55  
12 ФК «Городок-Юрія-Фарм» – Фахівець 19.01 ХНУ 12.25  
12 Дантист – Олімпік 19.01 ХНУ 13.30  
12 ФК «Бігуча Лань» – Філтекс 19.01 ХНУ 14.35  
12 Спарта – Олімп 19.01 ХНУ 15.40  
12 Ковчег – Максимум 19.01 ХНУ 16.45  
12 ДБК – Ракета 19.01 ХНУ 17.50  
12 Атлетик-Ceresit PRO – Червона Зірка 19.01 ХНУ 18.55  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

12 ЕкоАльт – M’ясний маркет 18.01 Конфермат 13.00
12 Алмаз-Diamant – Моноліт-Облавтодор 18.01 Конфермат 14.00
12 Сокіл – Brilliant 18.01 Конфермат 15.00
12 Адвокат – Аванті 18.01 Конфермат 17.00
12 Ветеран(Нова Ушиця) – Інтерпродсервіс 19.01 Конфермат 16.00
12 ЗА-ЗУЛ – ЖЖУК-ZALIV 19.01 Конфермат 17.00
12 Лунтік – Менс 19.01 Конфермат 20.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

12 Золотий Грифон – Думка 18.01 Конфермат 16.00  
12 ФК «ЛП-Інкогніто» – Прикордонник-2 18.01 Конфермат 18.00  
12 Легіон –Zооветпром-Ivet 18.01 Конфермат 19.00  
12 Lifecell – Тепловик 18.01 Конфермат 20.00  
12 Товтри – ФК «Громада-Міць» 19.01 Конфермат 13.00  
12 КАЗ – МобіФренд 19.01 Конфермат 14.00  
12 ДЮСШ-№1-Україна-Chado – ФК «ЮАН» 19.01 Конфермат 15.00  
12 Фортуна – Rexsoft 19.01 Конфермат 19.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

9 ПЛАТІК – Тайфун 18.01 Конфермат 09.00
9 Прогрес В – Нева 18.01 Конфермат 10.00
9 Престиж-Авто – Astrum 18.01 Конфермат 11.00
9 Ковчег-2 – АВТО STREET 18.01 Конфермат 12.00
9 Modesto – Dark Horse 18.01 ХНУ 12.00
9 Booster – ФК «Бронівка» 18.01 ХНУ 13.00
9 Карат-Олешин-2 – Наркевицька ОТГ 18.01 ХНУ 14.00
9 ФК «Антонівці» – СТВ 18.01 ХНУ 15.00
9 FC Friend’s – Victory 18.01 ХНУ 16.00
9 Локомотив – Майстер M’яча 18.01 ХНУ 17.00
9 СК «Проскурів-Дзюдо» – Меблі-Лідер 18.01 ХНУ 18.00
9 Гладіатор – Vavilon 18.01 ХНУ 19.00
9 ФК «Гвардійськ» – ФК «Ружичанка» 19.01 ХНУ 09.30
9 АТ «Хмельницькобленерго» – Будівельник 19.01 ХНУ 10.30
9 Авіатор – ФОСК «Спортлідер» 19.01 ХНУ 11.30
9 Округ – Поділля-АТО 19.01 Конфермат 09.00
9 ФК «Жищенці» – Фенікс-ДЮСШ №1 19.01 Конфермат 10.00
9 WOODMALL – Зоря 19.01 Конфермат 11.00
9 Електротранс – ХФК Давид 19.01 Конфермат 12.00
9 Ветеран(Хмельницький) – ФК «Студениця» 19.01 Конфермат 18.00

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ 1\2 ФІНАЛУ (1 матчі)

1\2 Хмельницькі делікатеси – АВТО STREET 19.01 ГУНП 14.30
1\2 Beerloga – Агробізнес 19.01 ГУНП 15.45

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here