Преміум-ліга: результати матчів 12-ого туру та заключних ігор 1/16 фіналу Кубку

0
6231

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

12 Динамо-ГУНП – Алмаз 21.01 ГУНП 13.20 3:2
12 Ауді – Хмельницькі делікатеси 21.01 ГУНП 14.30 0:12
12 Олімпік-AskoArt – ЗА-ЗУЛ 21.01 ГУНП 15.40 3:9
12 ФК Бігуча Лань – Прикордонник 21.01 ГУНП 16.50 1:1
12 Beerloga – Helpix 21.01 ГУНП 19.00 2:3
12 Конфермат – МФК URBAN 21.01 ГУНП 20.10 0:2
12 ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро – ФГ КОСВО 21.01 ГУНП 21.20 3:2
Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП 22.01 ГУНП 10.30 1:2
12 WOODMALL-Femida – КАЗ 22.01 ГУНП 11.40 7:5

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

12 Тепловик – ДБК 21.01 ХНУ 09.40 1:7
12 Олімп – ЗАЛІВ 10 21.01 ХНУ 10.45 6:4
12 Локомотив – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 21.01 ХНУ 11.50 2:4
12 Епіцентр-К – Карат MEBLI REMTION 21.01 ХНУ 19.30 2:4
12 Інтерпродсервіс – Філтекс 21.01 ХНУ 20.30 3:2
12 Зооветпром – Ротор 21.01 ХНУ 14.55 2:2
12 Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф – Максимум 21.01 ХНУ 16.00 4:1
12 Ракета – Сокіл 21.01 ХНУ 17.05 перенесено
Сокіл – Зооветпром 21.01 ХНУ 18.20 перенесено
ДЮСШ №1-Будівельний Альянс – Епіцентр-К 22.01 ХНУ 10.00 2:1
Карат MEBLI REMTION – Ракета 22.01 ХНУ 14.00 9:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

12 ККФА-REDMION – УПП Хмельницький 21.01 Конфермат 09.00 3:6
12 ЕкоАльт – FC Diamant 21.01 Конфермат 10.00 4:3
12 M’ясний маркет – Лунтік 21.01 Конфермат 11.00 6:3
12 Облавтодор – Ковчег 21.01 Конфермат 12.00 4:1
12 ФК ЮАН – Адвокат 21.01 Конфермат 15.00 5:0
12 Атлетик-Ceresit PRO – Компанія 21.01 Конфермат 14.00 4:2
12 Фахівець – Ветеран 21.01 Конфермат 13.00 10:5
12 Авіатор – МобіФренд 21.01 Конфермат 17.00 4:4
Адвокат – Авіатор 22.01 Конфермат 15.30 3:7

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

12 Патріоти-NETiP – Нева 21.01 ХНУ 18.30 перенесено
12 ФК Подільський Кремінь – ФК ITA-TOOLS 21.01 ХНУ 13.55 2:3
12 Brilliant – ХФК Давид 21.01 Конфермат 16.00 7:3
12 ФК Гвардія – Vavilon 21.01 Конфермат 18.00 4:2
12 Royal Palace – GC BARBERSHOP 21.01 Конфермат 19.00 5:2
12 Інкогніто – Менс 21.01 Конфермат 20.00 1:14
12 Сокіл-Ветерани – Тайфун 22.01 ХНУ 16.05 3:0
12 Думка – Товтри 22.01 ХНУ 20.00 3:17
GC BARBERSHOP – Менс 22.01 ХНУ 17.05 2:9

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

10 Олімп (Солобківці) – FC ASTRUM 21.01 ХНУ 12.55 5:2
10 Сокіл-2 – СуперСіп 22.01 ХНУ 11.00 2:3
10 ФК Лісоводи – МФК Буг 22.01 ХНУ 18.00 0:0
10 Ліон-ВСП – STV 22.01 ХНУ 19.00 2:0
10 Dark Horse – Melix 22.01 ХНУ 09.00 2:1
10 Електротранс – ХОП 22.01 Конфермат 09.30 3:0
10 ФК Сутківці – Фортуна 22.01 Конфермат 10.30 3:8
10 Агро-Ком – Поділля-АТО 22.01 Конфермат 11.30 4:6
10 ФК Жищинці – ФК Житниця Поділля 22.01 Конфермат 12.30 5:3
10 Скорпіон – FC Friends-Old Boys 22.01 Конфермат 13.30 5:2
10 TAD – ФК Міць 22.01 Конфермат 14.30 4:5
10 Карат MEBLI REMTION-2 – МФК Сервіс-Буд 22.01 Конфермат 08.30 4:0
10 Прикордонник-2 – МФК Лідер-Амор 22.01 Конфермат 16.30 8:6
10 Lifecell – Кристал 22.01 Конфермат 17.30 3:7
10 ДЮФК Случ – Черепаха 22.01 Конфермат 18.30 2:4
10 Прогрес-В – Vitagro 22.01 Конфермат 19.30 2:13
10 Гладіатор – DC ADRENALINE 22.01 Конфермат 20.30 2:6
Сокіл-2 – МФК Буг 21.01 ХНУ 08.50 1:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ КУБОК 1\16 ФІНАЛУ (НИЖНЯ СІТКА)

1\16 ФК Бігуча Лань – TAD 21.01 ГУНП 18.00 4:2
1\16 Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф – Прикордонник 22.01 ГУНП 13.50 3:4
1\16 Ауді – FC Diamant 22.01 ГУНП 12.50 5:1
1\16 Конфермат – Олімпік AskoArt 22.01 ГУНП 14.50 10:1
1\16 Облавтодор – ЗА-ЗУЛ 22.01 ГУНП 15.50 4:4 пен. 5:4
1\16 Максимум – Ротор 22.01 ХНУ 15.00 0:6
1\16 Helpix – Олімп (Солобківці) 22.01 ХНУ 13.00 8:1
1\16 ФК Подільський Кремінь – Алмаз 22.01 ХНУ 12.00 5:10

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here