Преміум-ліга: календар матчів 15-16 серпня

0
1171

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

1\2 1 матч Динамо-ГУНП – Forex Club 15.08 НВК №10-1 12.00  
1\2 1 матч Хмельницькі делікатеси – Beerloga 15.08 НВК №10-1 13.00  
Кубок Поділля Лунтік – Алмаз 15.08 НВК №10-2 12.00  
Кубок Поділля Прикордонник-Frisor – Toshiba 15.08 НВК №10-2 16.00  
Кубок Виклику Максимум – Фахівець 15.08 НВК №10-1 15.00  
Кубок Виклику Ротор – Інтерпродсервіс 15.08 НВК №10-2 17.00  
1\2 2 матч Forex Club – Динамо-ГУНП 16.08 НВК №10-1 11.00  
1\2 2 матч Beerloga- Хмельницькі делікатеси 16.08 НВК №10-1 16.00  
Кубок Поділля Прикордонник-Frisor – Лунтік 16.08 НВК №10-2 12.00  
Кубок Поділля Toshiba – Алмаз 16.08 НВК №10-2 16.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1\2 1 матч Феміда – WOODMALL 15.08 НВК №10-2 11.00
1\2 1 матч Сокіл-2 – Аванті 15.08 НВК №10-2 15.00
Кубок Поділля Філтекс-Аваль – ЕкоАльт 15.08 НВК №10-2 14.00
Кубок Поділля Vігор – Менс 15.08 НВК №10-2 18.00
Кубок Виклику Атлетик-Ceresit PRO – Brilliant 15.08 НВК №10-2 13.00
Кубок Виклику ККФА-ММ – Дантис 15.08 НВК №10-2 19.00
1\2 2 матч WOODMALL – Феміда 16.08 НВК №10-1 12.00
1\2 2 матч Аванті – Сокіл-2 16.08 НВК №10-2 15.00
Кубок Поділля ЕкоАльт – Менс 16.08 НВК №10-2 17.00
Кубок Поділля Філтекс-Аваль – Vігор 16.08 НВК №10-2 18.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

1\2 1 матч Облавтодор – МобіФренд 15.08 НВК №10-1 14.00  
1\2 1 матч Золотий Грифон – Ковчег 15.08 НВК №10-1 19.00  
Кубок Поділля Zооветпром-Ivet – Ауді 15.08 НВК №10-1 16.00  
Кубок Поділля FC Diamant – Адвокат 15.08 НВК №10-1 17.00  
Кубок Виклику Інкогніто – Фенікс-ДЮСШ №1 15.08 ДЮСШ №1 16.00  
Кубок Виклику Foletti-Vavilon – Lifecell 15.08 ДЮСШ №1 17.00  
1\2 2 матч МобіФренд – Облавтодор 16.08 НВК №10-1 15.00  
1\2 2 матч Ковчег – Золотий Грифон 16.08 НВК №10-2 19.00  
Кубок Поділля Ауді – Адвокат 16.08 НВК №10-2 14.00  
Кубок Поділля Zооветпром-Ivet – FC Diamant 16.08 НВК №10-1 17.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

1\4 3 гра Тепловик – ZALIV 10 15.08 НВК №10-1 18.00
Кубок ТМ Brave GK ДЮСШ №1-Спарта – Легіон 15.08 Парк Франка 17.00
Кубок ТМ Brave GK Меблі-Лідер – Тайфун 15.08 Парк Франка 18.00
Кубок ТМ Хмельницькі делікатеси Нева – Ехо-Ветеран 15.08 Парк Франка 15.00
Кубок ТМ Хмельницькі делікатеси Округ – Олімп 15.08 Парк Франка 16.00
Кубок ТМ Фруктовий рай Dark Horse – Astrum 15.08 ДЮСШ №1 14.00
Кубок ТМ Фруктовий рай Booster – Аталанта 15.08 ДЮСШ №1 15.00
Кубок ТМ MAXsport Прогрес-В – Думка 15.08 ДЮСШ №1 13.00
Кубок ТМ MAXsport Ковчег-2 – FC Friends 15.08 Парк Франка 19.00
1\2 1 матч ДЮСШ №1-Україна-Chado – Ветеран 15.08 ДЮСШ №1 12.00
1\2 1 матч СК Проскурів – переможець Тепловик – ZALIV 10 16.08 НВК №10-1 18.00
1\2 2 матч Ветеран – ДЮСШ №1-Україна-Chado 16.08 НВК №10-1 13.00
Кубок ТМ МобіФренд Карат-mebli remtion – переможений Тепловик – ZALIV 10 16.08 НВК №10-1 14.00
Кубок ТМ МобіФренд Наркевецька ОТГ – УПП Хмельницький 16.08 НВК №10-2 13.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here