Преміум-ліга: календар матчів 22-23 серпня

0
1413

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

1\2 3 матч Динамо-ГУНП  – Forex Club 22.08 НВК №10-1 12.00  
Кубок Поділля Лунтік – Toshiba 22.08 НВК №10-2 17.00  
Кубок Поділля Алмаз – Прикордонник-Frisor 22.08 НВК №10-2 14.00  
Кубок Виклику Інтерпродсервіс – Максимум 22.08 НВК №10-2 15.00  
Кубок Виклику Фахівець – Ротор 22.08 НВК №10-1 16.00  
Фінал 1 матч Хмельницькі делікатеси –переможець Динамо ГУНП/ForexClub 23.08 НВК №10-1 12.00  
За 3 місце 1 матч Beerloga – переможений Динамо-ГУНП/Forex Club 23.08 НВК №10-1 13.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1\2 3 матч Cокіл-2 – Аванті 22.08 НВК №10-2 16.00
Кубок Поділля Vігор – ЕкоАльт 22.08 НВК №10-2 11.00
Кубок Поділля Менс – Філтекс-Аваль 22.08 НВК №10-2 18.00
Кубок Виклику Brilliant – ККФА-ММ 22.08 НВК №10-2 12.00
Кубок Виклику Дантист – Атлетик-Ceresit PRO 22.08 НВК №10-2 13.00
Фінал 1 матч Феміда –переможець Сокіл-2/Аванті 23.08 НВК №10-1 14.00
За 3 місце 1 матч WOODMALL – переможений Сокіл-2/Аванті 23.08 НВК №10-1 15.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

1\2 3 матч МобіФренд – Облавтодор 22.08 НВК №10-1 17.00  
1\2 3 матч Золотий Грифон – Ковчег 22.08 НВК №10-1 18.00  
Кубок Поділля Адвокат – Zооветпром-Ivet 22.08 НВК №10-1 14.00  
Кубок Поділля FC Diamant – Ауді 22.08 НВК №10-1 15.00  
Кубок Виклику Lifecell – Інкогніто 22.08 НВК №10-1 13.00  
Кубок Виклику Фенікс-ДЮСШ №1 – Foletti-Vavilon 22.08 НВК №10-2 19.00  
Фінал 1 матч 23.08 НВК №10-1 16.00  
За 3 місце 1 матч 23.08 НВК №10-1 17.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

1\2 2 гра ZALIV 10 – СК Проскурів 22.08 Парк Франка 19.00
Кубок ТМ МобіФренд Тепловик – УПП Хмельницький 22.08 Парк Франка 16.00
Кубок ТМ МобіФренд Карат-mebli remtion – Наркевицька ОТГ 22.08 Парк Франка 17.00
Кубок Brave GK Меблі-Лідер – Легіон 23.08 ДЮСШ №1 18.00
Кубок Brave GK ДЮСШ №1-Спарта – Тайфун 23.08 ДЮСШ №1 19.00
Кубок ТМ Хмельницькі делікатеси Нева – Олімп 22.08 Парк Франка 18.00
Кубок ТМ Хмельницькі делікатеси Ехо-Ветеран – Округ 22.08 Парк Франка 15.00
Кубок ТМ Фруктовий рай Astrum – Booster 23.08 ДЮСШ №1 12.00
Кубок ТМ Фруктовий рай Аталанта – Dark Horse 23.08 ДЮСШ №1 13.00
Кубок ТМ MAXsport FC Friends – Прогрес-В 23.08 ДЮСШ №1 14.00
Кубок ТМ MAXsport Думка – Ковчег-2 23.08 ДЮСШ №1 17.00
1\2 3 матч або фінал 23.08 НВК №10-1 18.00
За 3 місце 1 матч 23.08 НВК №10-1 19.00
Кубок ТМ МобіФренд УПП Хмельницький – Карат-mebliremtion 23.08 ДЮСШ №1 16.00
Кубок ТМ МобіФренд Наркевицька ОТГ – Тепловик 23.08 ДЮСШ №1 15.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here