Преміум-ліга: результати матчів 27-28 лютого

0
9217

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 1

1\4 матч 1 Beerloga – Динамо-ГУНП 27.02 ГУНП 14.15 1:2
1\4 матч 1 Феміда – Алмаз 27.02 ГУНП 15.30 3:1
1\4 матч 1 Helpix – Конфермат-Forex Club 27.02 ГУНП 16.45 5:1
Кубок ТМ «Brave GK» ДБК – ФК Бігуча Лань 27.02 ГУНП 18.00 3:2
Кубок ТМ «Brave GK» Евеліна – Ротор 27.02 ГУНП 19.15 5:4
Кубок ТМ «Brave GK» WOODMALL – Епіцентр-К 27.02 ГУНП 20.30 9:2 
1\4 матч 2 Динамо-ГУНП – Beerloga 28.02 ГУНП 12.00 2:0
1\4 матч 2 Алмаз – Феміда 28.02 ГУНП 13.15 2:2 пен. 6:7
1\4 матч 2 Конфермат-Forex Club – Helpix 28.02 ГУНП 14.30 1:2
1\4 матч 1 Хмельницькі делікатеси – Прикордонник-Frisor 28.02 ГУНП 15.45 6:2
1\4 матч 2 Прикордонник-Frisor – Хмельницькі делікатеси 04.03 ГУНП 18.45

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 2

1\4 матч 1 Сокіл – Фахівець 27.02 ХНУ 10.40 7:4
1\4 матч 1 Філтекс – М’ясний маркет 27.02 ХНУ 11.45 3:1
1\4 матч 1 ФК Городок-Юрія-Фарм – ZALIV 10 27.02 ХНУ 13.55 8:4
1\4 матч 1 Інтерпродсервіс – ЗА-ЗУЛ 27.02 ХНУ 15.00 4:8
Кубок ТМ «Brave GK» Максимум – Олімпік 28.02 ХНУ 09.00 3:1
Кубок ТМ «Brave GK» Новатор-Тепловик – Kapaт-mebli-remtion 28.02 ХНУ 10.05 3:2
Кубок ТМ «Brave GK» Олімп – Атлетик-Ceresit PRO 28.02 ХНУ 11.10 3:2
1\4 матч 2 Фахівець – Сокіл 28.02 ГУНП 10.45 3:1
1\4 матч 2 ZALIV 10 – ФК Городок-Юрія-Фарм 28.02 ХНУ 12.15 1:4
1\4 матч 2 М’ясний маркет – Філтекс 28.02 ХНУ 13.20 3:0
1\4 матч 2 ЗА-ЗУЛ – Інтерпродсервіс 28.02 ХНУ 14.25 4:1

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 3

1\4 матч 1 КАЗ – ДЮСШ №1-Україна 27.02 Конфермат 13.00 1:1 пен. 4:5
1\4 матч 1 МФК URBAN – Облавтодор 27.02 Конфермат 14.00 2:4
1\4 матч 1 Менс – МобіФренд 27.02 Конфермат 15.00 0:4
1\4 матч 1 FC Diamant – Ауді 27.02 Конфермат 16.00 1:2
Кубок ТМ «Brave GK» Лунтік – Адвокат 27.02 Конфермат 09.00 3:2
Кубок ТМ «Brave GK» Brilliant – Ветеран(Нова Ушиця) 27.02 Конфермат 10.00 5:9
Кубок ТМ «Brave GK» ЕкоАльт – Аванті 27.02 Конфермат 11.00 2:9
1\4 матч 2 ДЮСШ №1-Україна – КАЗ 28.02 Конфермат 17.00 1:7
1\4 матч 2 МобіФренд – Менс 28.02 Конфермат 18.00 1:3
1\4 матч 2 Облавтодор – МФК URBAN 28.02 Конфермат 19.00 1:3
1\4 матч 2 Ауді – FC Diamant 28.02 Конфермат 20.00 11:2 
Кубок Престижу Тепловик-2 – Фортуна 28.02 ХНУ 15.30 2:2 пен. 3:2
Кубок Престижу ФК Міць – ККФА-Червона Зірка 28.02 Конфермат 10.00 3:6

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 4

1\4 матч 1 Ветеран (Хмельницький) – ФК Жищинці 27.02 Конфермат 17.00 6:3
1\4 матч 1 Zoovetprom-Ivet – ФК ЮАН 27.02 Конфермат 18.00 2:2 пен. 5:4
1\4 матч 1 Локомотив – Золотий Грифон 27.02 Конфермат 19.00 2:2 пен. 2:4
1\4 матч 1 Rexsoft- Товтри 27.02 Конфермат 20.00 4:1 
Кубок ТМ «Brave GK» Легіон – Думка 27.02 Конфермат 12.00 3:4
Кубок ТМ «Brave GK» Прикордонник-2 – Інкогніто 28.02 Конфермат 11.00 6:4
Кубок ТМ «Brave GK» ХФК Давид – Lifecell 28.02 Конфермат 12.00 5:4
1\4 матч 2 ФК ЮАН – Zoovetprom-Ivet 28.02 Конфермат 13.00 4:2
1\4 матч 2 Товтри – Rexsoft 28.02 Конфермат 14.00 4:8
1\4 матч 2 Золотий Грифон – Локомотив 28.02 Конфермат 15.00 1:3
1\4 матч 2 ФК Жищинці – Ветеран(Хмельницький) 28.02 Конфермат 16.00 2:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 5. ПЛЕЙ-ОФФ ТА ВТІШНІ КУБКИ

1\2 2 матч Компанія – Транс Авто-Д 27.02 ХНУ 12.50 2:4
1\2 2 матч Авіатор – УПП Хмельницький 27.02 ХНУ 16.00 4:1
1\2 3 матч Транс-Авто-Д – Компанія 28.02 ХНУ 18.30 5:0
Кубок ТМ Helpix 2 тур МФК Ехо – Vavilon 27.02 ХНУ 17.00 3:3
Кубок ТМ Helpix 2 тур Booster – ФК Подільський Кремінь 27.02 ХНУ 18.00 2:6
Кубок ТМ Helpix 3 тур ФК Подільський Кремінь – МФК Ехо 28.02 ХНУ 16.30 2:2
Кубок ТМ Helpix 3 тур Vavilon – Booster 28.02 ХНУ 17.30 3:1
Кубок ТМ «BRAVE GK» АТ Хмельницькобленерго – Нева 28.02 ДЮСШ 18.30 3:5
Кубок ТМ «BRAVE GK» ФОСК Спортлідер – ФК Гвардія 28.02 ДЮСШ 15.30 1:5
Кубок ТМ «BRAVE GK» REDMION – FC Friends-Гладіатор 28.02 ДЮСШ 17.30 6:5
Кубок ТМ «BRAVE GK» ФК Бронівка – Прогрес-В 28.02 ДЮСШ 16.30 5:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here