Преміум-ліга: результати матчів 3-ого туру та ігор 2-ого попереднього етапу Кубку

0
6943

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 1

3 Beerloga – Прикордонник – Frisor 28.11 ГУНП 16.30 5:3
3 Ротор – Евеліна 28.11 ГУНП 17.45 1:6
3 Ракета – Епіцентр-К 29.11 ГУНП 10.45 3:3
3 Конфермат-Forex Club – WOODMALL 29.11 ГУНП 12.00 2:4
3 Феміда – Хмельницькі делікатеси 29.11 ГУНП 13.15 0:3
3 Helpix – Алмаз 29.11 ГУНП 14.30 7:3 
3 ДБК – Динамо-ГУНП 29.11 ГУНП 15.45 4:6

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 2

3 Ковчег – ZALIV 10 28.11 ГУНП 19.00 3:7
3 M’ясний маркет – Новатор-Тепловик 28.11 ГУНП 20.00 2:2 
3 Філтекс – Інтерпродсервіс 28.11 ГУНП 21.00 8:4 
3 Crispus – ФК Городок-Юрія-Фарм 28.11 ХНУ 14.00 1:8
3 ЗА-ЗУЛ – Олімпік 28.11 ХНУ 15.00 2:1
3 Олімп – Фахівець 28.11 ХНУ 16.00 2:4
3 Сокіл – Атлетик-Ceresit PRO 28.11 ХНУ 17.00 1:2
3 Максимум – Карат-mebli remtion 28.11 ХНУ 18.00 3:0

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 3

3 КАЗ – Аванті 28.11 Конфермат 13.00 5:4
3 ЕкоАльт – Ветеран (Нова Ушиця) 28.11 Конфермат 14.00 4:3
3 МобіФренд – Лунтік 28.11 Конфермат 15.00 8:5
3 МФК URBAN – FC Diamant 28.11 Конфермат 16.00 2:5
3 Тепловик-2 – Менс 28.11 Конфермат 17.00 3:8
3 ДЮСШ №1-Україна – ККФА-Червона Зірка 28.11 Конфермат 18.00 7:1
3 Облавтодор – Адвокат 28.11 Конфермат 19.00 3:0
3 Ауді – Brilliant 28.11 Конфермат 20.00 8:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 4

3 Lifecell – Золотий Грифон 28.11 Конфермат 10.00 1:3
3 Фортуна – ФК Міць 28.11 Конфермат 11.00 2:3
3 Ветеран (Хмельницький) – Думка 28.11 Конфермат 12.00 13:4
3 Товтри – ХФК Давид 28.11 ХНУ 11.00 3:3
3 ФК Жищинці – Zoovetprom-Ivet 28.11 ХНУ 12.00 3:4
3 ФК ЮАН – Легіон 28.11 ХНУ 13.00 4:3
3 Локомотив – Прикордонник-2 28.11 ХНУ 19.00 10:1
3 Інкогніто – Rexsoft 28.11 ХНУ 20.00 2:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 5

2 ФК Садівник – Нева 28.11 Конфермат 09.00 3:6
2 Компанія – Тайфун 28.11 ХНУ 09.00 1:2
2 Прогрес-В – Booster 28.11 ХНУ 10.00 0:3
2 Десна Агро Плюс – ФК Гвардія 28.11 ДЮСШ-1 09.00 1:3
2 ФК ЛІОН-ВСП – Dark Horse 28.11 ДЮСШ-1 10.00 3:5
2 REDMION – Меблі-Лідер 28.11 ДЮСШ-1 11.00 3:2
2 Albion – АТ Хмельницькобленерго 28.11 ДЮСШ-1 12.00 5:6
2 Округ – Грузевиця-Агро 28.11 ДЮСШ-1 13.00 5:4
2 ФК Меджибіж – ФК Студениця-1 28.11 ДЮСШ-1 14.00 1:2
2 Спарта – Престиж-Авто 28.11 ДЮСШ-1 15.00 1:3
2 ФК Бронівка – СК Проскурів 28.11 ДЮСШ-1 16.00 2:4
2 Електротранс – Транс-Авто-Д 28.11 ДЮСШ-1 17.00 0:7
2 УПП Хмельницький – Перша Приватна Броварня 28.11 ДЮСШ-1 18.00 6:2
2 Victory – Vavilon 28.11 ДЮСШ-1 19.00 1:6
2 FC Infinity – МФК Сервіс-Буд 28.11 ГУНП 09.00 1:5
2 STV – FC Friends-Гладіатор 28.11 Конфермат 21.00 3:4 
2 МФК Ехо – Авіатор-Случ 29.11 ДЮСШ-1 12.00 4:2 
2 ФК Буд-Двір – Astrum 29.11 ДЮСШ-1 13.00 3:3
2 Revenge – ДЮЦ-Іскра 29.11 ДЮСШ-1 14.00 5:8
2 Поділля-АТО – Авіатор 29.11 ДЮСШ-1 15.00 1:5

ДРУГИЙ ПОПЕРЕДНІЙ РАУНД КУБКУ ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ

2ПР Товтри – REDMION 29.11 ДЮСШ-1 09.00 6:6 пен. 4:3
2ПР Нева – Прикордонник-2 29.11 ДЮСШ-1 10.00 2:5 
2ПР Престиж-Авто – ФК Жищинці 29.11 ДЮСШ-1 11.00 0:5
2ПР Лунтік – Адвокат 29.11 ДЮСШ-1 16.00 11:0
2ПР ФК Бронівка – ФК ЮАН 29.11 ДЮСШ-1 17.00 1:4
2ПР STV – Rexsoft 29.11 ДЮСШ-1 18.00 1:5 
2ПР Спарта – Десна Агро Плюс 29.11 ДЮСШ-1 19.00 6:7
2ПР СК Проскурів – Інкогніто 29.11 ДЮСШ-1 20.00 8:3 
2ПР Прогрес-В – КАЗ 29.11 Конфермат 10.00 4:14
2ПР FC Diamant – Грузевиця-Агро 29.11 Конфермат 11.00 7:7 пен. 6:7
2ПР ФК Гвардія – Ветеран (Нова Ушиця) 29.11 Конфермат 12.00 7:3
2ПР ФК Городок-Юрія-Фарм – ZALIV 10 29.11 Конфермат 13.00 14:7
2ПР Ветеран (Хмельницький) – Олімпік 29.11 Конфермат 14.00 5:3
2ПР АТ Хмельницькобленерго – МФК URBAN 29.11 Конфермат 15.00 6:4
2ПР Транс-Авто-Д – Менс 29.11 Конфермат 16.00 5:3
2ПР МобіФренд – Локомотив 29.11 Конфермат 17.00 9:5 
2ПР Аванті – Меблі-Лідер 29.11 Конфермат 18.00 8:2 
2ПР Компанія – ЕкоАльт 29.11 Конфермат 19.00 3:5 
2ПР ФК Садівник – ДЮСШ №1-Україна 29.11 Конфермат 20.00 2:8 
2ПР Тепловик-2 – Золотий Грифон 29.11 Конфермат 21.00 4:6 
2ПР Атлетик-Ceresit PRO – Округ 29.11 ХНУ 09.00 8:1
2ПР Сокіл – ФК Меджибіж 29.11 ХНУ 10.00 7:6 
2ПР ФОСК Спортлідер – Карат-mebli remtion 29.11 ХНУ 11.00 1:4
2ПР Олімп – Zoovetprom-Ivet 29.11 ХНУ 12.00 3:5
2ПР Lifecell – Crispus 29.11 ХНУ 13.00 2:7
2ПР Філтекс – ККФА-Червона Зірка 29.11 ХНУ 14.00 4:2
2ПР М’ясний маркет – УПП Хмельницький 29.11 ХНУ 15.00 2:1
2ПР Інтерпродсервіс – Фахівець 29.11 ХНУ 16.00 2:4
2ПР Brilliant – ЗА-ЗУЛ 29.11 ХНУ 17.00 0:8
2ПР Облавтодор – Ковчег 29.11 ХНУ 18.00 2:0
2ПР Новатор-Тепловик – Ауді 29.11 ХНУ 19.00 2:0
2ПР FC Friends-Гладіатор – Максимум 29.11 ХНУ 20.00 1:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here