Преміум-ліга: календар матчів 5-9 вересня

0
821

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

Фінал 3 матч СК Проскурів – ДЮСШ №1-Україна- Chado 05.09 НВК №10-1 15.00  
За 3 місце 3 матч Ветеран (Нова Ушиця) – ZALIV 10 05.09 НВК №10-1 12.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ПЕРЕХІДНІ МАТЧІ

ПМ 1 матч ЕкоАльт – Ауді 05.09 НВК №10-1 13.00
ПМ 1 матч Дантист – МобіФренд 05.09 НВК №10-1 14.00
ПМ 1 матч Ротор – Аванті 05.09 НВК №10-1 16.00
ПМ 1 матч Лунтік – Vігор 05.09 НВК №10-1 17.00
ПМ 1 матч Адвокат – Тепловик 05.09 НВК №10-1 18.00
ПМ 1 матч Атлетик-Ceresit PRO – Ковчег 05.09 НВК №10-1 19.00
ПМ 1 матч Фахівець – WOODMALL 05.09 НВК №10-2 14.00
ПМ 1 матч Фенікс-ДЮСШ №1 – Переможений Ветеран / ZALIV 10 06.09 НВК №10-1 12.00
ПМ 1 матч Foletti-Vavilon – Переможець Ветеран / ZALIV 10 06.09 НВК №10-1 13.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ КУБОК 2 ПОПЕРЕДНІЙ РАУНД

К Феміда – Аталанта 05.09 НВК №10-2 15.00  
К Менc – Lifecell 05.09 НВК №10-2 16.00  
К Foletti-Vavilon – УПП Хмельницький 05.09 НВК №10-2 17.00  
К Меблі-Лідер – Олімп 05.09 НВК №10-2 18.00  
К Золотий Грифон – Облавтодор 05.09 НВК №10-2 19.00  
К Vігор – Фенікс-ДЮСШ №1 06.09 НВК №10-2 11.00  
К Інкогніто – FC Friends 06.09 НВК №10-2 12.00  
К Dark Horse – Нева 06.09 НВК №10-2 13.00  
К Astrum – Адвокат 06.09 НВК №10-2 14.00  
К Сокіл-2 – Ехо-Ветеран 06.09 НВК №10-2 15.00  
К ДЮСШ №1-Спарта – Філтекс-Аваль 06.09 НВК №10-2 16.00  
К Прогрес-В – ККФА-ММ 06.09 НВК №10-2 17.00  
К Ауді – FC Diamant 06.09 НВК №10-2 18.00  
К Booster- Ковчег 06.09 НВК №10-2 19.00  
К WOODMALL – Zooветпром-Ivet 06.09 НВК №10-1 14.00  
К ЕкоАльт – Дантист 06.09 НВК №10-1 15.00  
К Атлетик-Ceresit PRO – Тепловик 06.09 НВК №10-1 16.00  
К Карат-mebli remtion – Brilliant 06.09 НВК №10-1 17.00  
К Легіон – МобіФренд 06.09 НВК №10-1 18.00  
К Аванті – ZALIV 10 09.09 НВК №10-2 18.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here