Преміум-ліга: результати матчів 5-ого туру та ігор 1-ого попереднього етапу Кубку

0
4682

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

5 КАЗ – Прикордонник 26.11 ГУНП 14.15 4:6
5 ЗА-ЗУЛ – Алмаз 26.11 ГУНП 15.30 2:12
5 МФК URBAN – Хмельницькі делікатеси 26.11 ГУНП 16.45 3:2
5 ФГ КОСВО – Helpix 26.11 ГУНП 18.00 2:3
5 ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро – Динамо-ГУНП 26.11 ГУНП 19.15 6:6
5 Олімпік-AskoArt – Ауді 26.11 ГУНП 20.30 3:1
5 WOODMALL-Femida – Beerloga 27.11 ГУНП 12.15 5:5
5 Конфермат– ФК Бігуча Лань 27.11 ГУНП 13.30 8:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

5 Ротор – Максимум 27.11 ГУНП 14.45 5:3
5 Сокіл – ЗАЛІВ 10 27.11 ГУНП 15.50 3:5
5 Епіцентр-К – Олімп 27.11 ХНУ 14.00 3:5
5 Ракета – ФК Городок-Юрія-Фарм 27.11 ХНУ 15.00 4:9
5 Карат MEBLI REMTION – Філтекс 27.11 ХНУ 16.00 перенесено
5 ДЮСШ №1-Будівельний Альянс – ДБК 27.11 ХНУ 17.00 перенесено
5 Зооветпром – Тепловик 27.11 ХНУ 18.00 перенесено
5 Локомотив – Інтерпродсервіс 27.11 ХНУ 19.00 перенесено

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

5 ККФА-REDMION – Атлетик-Ceresit PRO 26.11 Конфермат 13.00 10:7
5 Ковчег – Компанія 26.11 Конфермат 14.00 10:8
5 Авіатор – Фахівець 26.11 Конфермат 16.00 3:10
5 УПП Хмельницький – Ветеран 26.11 Конфермат 17.00 4:4
5 ФК ЮАН – М’ясний маркет 27.11 Конфермат 14.00 2:5
5 МобіФренд – Лунтік 27.11 Конфермат 16.00 3:7
5 Адвокат – FC Diamant 27.11 Конфермат 17.00 2:2
5 Облавтодор – ЕкоАльт 27.11 Конфермат 18.00 6:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

5 ФК Подільський Кремінь – Сокіл-Ветерани 26.11 ХНУ 15.00 2:9
5 Патріоти-NETіP – Інкогніто 27.11 ХНУ 13.00 9:4
5 Товтри – GC BARBRTSHOP 27.11 Конфермат 19.00 4:1
5 Нева – Тайфун 27.11 Конфермат 10.00 4:9
5 ФК Гвардія – Royal Palace 26.11 ХНУ 16.00 2:2
5 Думка – ХФК Давид 27.11 Конфермат 12.00 3:14
5 Vavilon – Менс 27.11 Конфермат 20.00 0:8
5 ФК ITA-TOOLS – Brilliant 27.11 Конфермат 15.00 3:6

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

3 FC Friends-Old Boys – Astrum 26.11 Конфермат 09.00 0:4
1 КП МФК Лідер-Амор – Фенікс 26.11 Конфермат 10.00 6:2
3 ФК Лісоводи – Прогрес В 26.11 Конфермат 11.00 8:4
3 Фенікс – Олімп 26.11 Конфермат 12.00 3:7
3 МФК Лідер-Амор – STV 26.11 Конфермат 15.00 4:2
3 Поділля-АТО – Гладіатор 26.11 Конфермат 18.00 1:5
3 Dark Horse – Карат MEBLI REMTION-2 26.11 Конфермат 19.00 1:5
3 ХОП – МФК Буг 26.11 Конфермат 20.00 4:9
3 Черепаха – СуперСіп 26.11 ХНУ 09.00 3:2
3 АІЩДІШ – ФК Житниця-Поділля 26.11 ХНУ 10.00 1:6
3 ДЮФК Случ – Vitagro 26.11 ХНУ 11.00 0:4
3 ФК Міць – Melix 26.11 ХНУ 12.00 1:2
3 FC ADRENALINE – Скорпіон 26.11 ХНУ 13.00 8:0
3 Сокіл-2 – Lifecell 26.11 ХНУ 14.00 4:4
3 TAD – Фортуна 26.11 ХНУ 17.00 3:1
3 Електротранс – Кристал 26.11 ХНУ 18.00 5:1
3 ФК Жищинці – Агро-Ком 26.11 ХНУ 19.00 1:1
3 Прикордонник-2 – МФК Сервіс-Буд 26.11 ХНУ 20.00 1:2
1 КП Astrum – Ліон-ВСП 27.11 Конфермат 09.00 2:1
1 КП ХОП – Скорпіон 27.11 Конфермат 13.00 3:5
1 КП FC ADRENALINE – Гладіатор 27.11 ХНУ 09.00 3:2
1 КП STV – МФК Буг 27.11 ХНУ 10.00 0:0 пен. 4:5
1 КП МФК Сервіс-Буд – FC Friends-Old Boys 27.11 ХНУ 11.00 3:0
1 КП Фортуна – ФК Міць 27.11 ХНУ 12.00 3:4
1 КП АІЩІДІШ – СуперСіп 27.11 Конфермат 11.00 3:7
1 КП Сокіл-2 – Поділля-АТО 27.11 ДЮСШ 09.00 2:1
1 КП ФК Гвардія – Прогрес В 27.11 ДЮСШ 10.00 14:2
1 КП Тайфун – Карат-MEBLI REMTION-2 27.11 ДЮСШ 13.00 6:2
1 КП Черепаха – Прикордонник-2 27.11 ДЮСШ 11.00 -:+
1 КП ФК Лісоводи – Кристал 27.11 ДЮСШ 12.00 5:2
1 КП ФК Жищинці – Lifecell 27.11 ДЮСШ 14.00 2:2 пен. 4:2
1 КП ДЮФК Случ – TAD 27.11 ДЮСШ 15.00 4:5
1 КП Dark Horse – Vitagro 27.11 ДЮСШ 16.00 4:7
1 КП Melix – Олімп 27.11 ДЮСШ 17.00 2:6
1 КП Електротранс – ФК Житниця-Поділля 27.11 ДЮСШ 18.00 3:3 пен. 7:6
1 КП Патріоти-NETіP – Думка 27.11 ХНУ 20.00 -:+

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here