Преміум-ліга: результати матчів 6-7 березня

0
8650

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2020/2021 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ОФІЦІЙНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “COOK DRIVE

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 1

1\4 матч 2 Прикордонник-Frisor – Хмельницькі делікатеси 04.03 ГУНП 18.45 0:8
1\2  матч 1 Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП 06.03 ГУНП 13.15 6:1
1\2 матч 1 Феміда – Helpix 06.03 ГУНП 14.30 0:2
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Епіцентр К – ФК Бігуча Лань 06.03 ГУНП 15.45 5:4
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Евеліна – ДБК 06.03 ГУНП 17.00 3:3
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Ротор – WOODMALL 06.03 ГУНП 18.15 3:9
Кубок ТМ «HELPIX» 1 тур Beerloga – Конфермат-Forex Club 06.03 ГУНП 19.30 1:5 
Кубок ТМ «HELPIX» 1 тур Алмаз – Прикордонник-Frisor 06.03 ГУНП 20.45 5:2 
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Епіцентр К – Евеліна 07.03 ГУНП 10.45 7:3
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур WOODMALL – ФК Бігуча Лань 07.03 ГУНП 12.00 4:4
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Ротор – ДБК 07.03 ГУНП 13.15 2:7
1\2 матч 2 Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП 07.03 ГУНП 14.30 9:3
1\2 матч 2 Феміда – Helpix 07.03 ГУНП 15.45 4:7

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 2

1\4 матч 3 Сокіл – Фахівець 06.03 ХНУ 12.00 2:3
1\4 матч 3 M’ясний маркет – Філтекс 06.03 ХНУ 13.00 1:1 пен. 3:1
1\2 матч 1 ФК Городок-Юрія-Фарм – ЗА-ЗУЛ 06.03 ХНУ 14.00 5:2
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Олімпік – Олімп 06.03 ХНУ 15.00 4:7
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Карат-mebli remtion – Атлетик-Ceresit PRO 06.03 ХНУ 16.00 1:3
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Максимум – Новатор-Тепловик 06.03 ХНУ 17.00 5:7
Кубок ТМ «HELPIX» 1 тур ZALIV 10 – Сокіл 07.03 ХНУ 11.00 4:8
1\2 матч 1 Фахівець – М’ясний маркет 07.03 ХНУ 12.00 1:1 пен. 2:4
1\2 матч 2 ЗА-ЗУЛ – ФК Городок-Юрія-Фарм 07.03 ХНУ 13.00 4:2
Кубок ТМ «HELPIX» 1 тур Інтерпродсервіс – Філтекс 07.03 ХНУ 14.00 6:5
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Олімп – Карат-mebli remtion 07.03 ХНУ 15.00 4:2
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Олімпік – Новатор-Тепловик 07.03 ХНУ 16.00 3:2
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Атлетик-Ceresit PRO – Максимум 07.03 ХНУ 17.00 4:4
Кубок Престижу Тепловик-2 – ККФА-Червона Зірка 07.03 ХНУ 09.00 0:2
Кубок Престижу Ракета – Ковчег 07.03 ХНУ 10.00 2:2 пен. 4:5

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 3

1\4 матч 3 КАЗ – ДЮСШ №1-Україна 06.03 Конфермат 12.00 7:2
1\4 матч 3 Менс – МобіФренд 06.03 Конфермат 13.00 6:7
1\4 матч 3 МФК URBAN – Облавтодор 06.03 Конфермат 14.00 2:4
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Лунтік – ЕкоАльт 06.03 Конфермат 09.00 4:3
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Ветеран (Нова Ушиця)  – Аванті 06.03 Конфермат 10.00 5:3
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Адвокат – Brilliant 06.03 Конфермат 11.00 2:4
1\2 матч 1 КАЗ – Облавтодор 07.03 Конфермат 14.00 7:5
1\2 матч 1 Ауді – МобіФренд 07.03 Конфермат 15.00 4:12
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Ветеран(Нова Ушиця) – Лунтік 07.03 Конфермат 11.00 1:9
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Адвокат – ЕкоАльт 07.03 Конфермат 12.00 2:2
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Аванті – Brilliant 07.03 Конфермат 13.00 5:2
Кубок ТМ «HELPIX» 1 тур ДЮСШ№1-Україна – FC Diamant 07.03 Конфермат 19.00 5:2
Кубок ТМ «HELPIX» 1 тур МФК URBAN – Менс 07.03 Конфермат 20.00 7:7

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 4

1\4 матч 3 Zoovetprom-Ivet – ФК ЮАН 06.03 Конфермат 15.00 6:2
1\4 матч 3 Локомотив – Золотий Грифон 06.03 Конфермат 16.00 3:4
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Lifecell – Прикордонник-2 06.03 Конфермат 17.00 4:3
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Думка – ХФК Давид 06.03 Конфермат 18.00 6:4
Кубок ТМ «BraveGK» 2 тур Легіон – Інкогніто 06.03 Конфермат 19.00 3:4 
Кубок ТМ «HELPIX» 1 тур ФК Жищинці – Товтри 06.03 Конфермат 20.00 1:3 
1\2 матч 1 Ветеран (Хмельницький) – Zoovetprom-Ivet 07.03 Конфермат 16.00 6:4
1\2 матч 1 Rexsoft – Золотий Грифон 07.03 Конфермат 17.00 6:1
Кубок ТМ «HELPIX» 1 тур ФК ЮАН – Локомотив 07.03 Конфермат 10.00 2:3
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Прикордонник-2 – Легіон 07.03 Конфермат 18.00 8:7
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Інкогніто – ХФК Давид 07.03 ХНУ 18.00 9:0
Кубок ТМ «BraveGK» 3 тур Думка  – Lifecell 07.03 ХНУ 19.00 1:3
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ. ДИВІЗІОН 5. ПЛЕЙ-ОФФ ТА КУБОК 5 ДИВІЗІОНУ
Фінал 1 матч Авіатор – Транс-Авто-Д 06.03 ХНУ 18.00 1:7
За 3-е місце 1 матч Компанія – УПП Хмельницький 06.03 ХНУ 19.00 0:5 (тех. результат)
K5Д ФК ЛІОН-ВСП – Vavilon 06.03 ХНУ 09.00 2:5
K5Д CCO – МФК БУГ 06.03 ХНУ 10.00 2:1
K5Д ФК Бронівка – ФК Подільський Кремінь 06.03 ХНУ 11.00 1:2
K5Д МФК Сервіс-Буд – СК Проскурів 06.03 ХНУ 20.00 0:3 
K5Д Victory – Прогрес-В 07.03 ХНУ 20.00 1:3 
K5Д Нива (Летичів) – ФК Студениця-1 07.03 ДЮСШ-1 15.30 4:1
K5Д Меблі-Лідер – ФК Садівник 07.03 ДЮСШ-1 16.30 6:3
K5Д Електротранс – Авіатор-Случ 07.03 ДЮСШ-1 17.30 2:4
K5Д ФК Косво – Нева 07.03 ДЮСШ-1 18.30 4:4
K5Д Astrum – REDMION 07.03 ДЮСШ-1 19.30 0:10
K5Д Поділля-АТО – STV 07.03 ДЮСШ-1 20.30 1:3
K5Д Albion – FC Infinity 06.03 ДЮСШ-3 10.00 4:2
K5Д FC Friends – Тайфун 06.03 ДЮСШ-3 11.00 4:1
K5Д ДЮЦ Іскра – АТ Хмельницькобленерго 06.03 ДЮСШ-3 12.00 1:3
K5Д Дружба – АІЩДІШ 06.03 ДЮСШ-3 13.00 3:2
K5Д ФК Гвардія – Зоря(Пирогівці) 06.03 ДЮСШ-3 14.00 7:2
K5Д Престиж-Авто – ФК Меджибіж 06.03 ДЮСШ-3 15.00 8:1
K5Д Грузевиця-Агро – Гладіатор 07.03 ДЮСШ-3 11.00 6:1
K5Д Транс-Авто-Д – Revenge 07.03 ДЮСШ-3 12.00 16:3
K5Д Округ – Booster 07.03 ДЮСШ-3 13.00 9:5
K5Д Лідер – Dark Horse 07.03 ДЮСШ-3 14.00 3:7
K5Д ФК Буд-Двір – Перша Приватна Броварня 06.03 Конфермат 21.00 14:2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here