Преміум-ліга: календар матчів 6-ого туру та стартових ігор 2-ого попереднього етапу Кубку

0
2140

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2018/2019 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ САЛОНІВ “МОБІФРЕНД”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

6 Олімп – Феміда-Старлайф 24.11 ГУНП 18.15  
6 Евеліна – Лада 24.11 ГУНП 19.30  
6 Beerloga – Новатор 24.11 ГУНП 20.45  
Прибирання залу 24.11 ГУНП 17.50  
6 Сокіл-2 – Хмельницькі делікатеси 25.11 ГУНП 10.45  
6 Динамо-ГУНП – Епіцентр К-Forex Club 25.11 ГУНП 12.00  
6 Прикордонник-Frisor – Ротор-2 25.11 ГУНП 13.15  
6 Helpix – Ротор 25.11 ГУНП 14.30  
6 Кардіфф – Тетра-Конфермат 25.11 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

6 Ракета – Фахівець 25.11 ХНУ 11.00
6 Олімпік – Конфермат-Ауді 25.11 ХНУ 12.00
6 ФК «Зеніт-Юрія Фарм» – Crispus 25.11 ХНУ 13.00
6 Десятка-Ковчег – Максимум 25.11 ХНУ 14.00
6 Дантист – Атлетик-Ceresit PRO 25.11 ХНУ 15.00
6 Сокіл-3-VETERAN’S – Червона Зірка 25.11 ХНУ 16.00
6 Virop-Agora – Філтекс 25.11 ХНУ 17.00
6 Карат-Velmet – Менс 25.11 ХНУ 18.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

6 ФК «Бігуча Лань» – Адвокат 25.11 Конфермат 13.00  
6 ФК «Литвина»- ДБК 25.11 Конфермат 14.00  
6 ФК «Громада-Міць» – Інтерпродсервіс 25.11 Конфермат 15.00  
6 ФК «Нова Ушиця» – ЕкоАльт 25.11 Конфермат 16.00  
6 Лунтік – ЖЖУК-ZALIV 25.11 Конфермат 17.00  
6 Раково-сіті – Brilliant 25.11 Конфермат 18.00  
6 Аваль – ФК «ЛП» 25.11 Конфермат 19.00  
6 Ауді-Алмаз – ККФА-GERHIK & CO 25.11 Конфермат 20.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

6 ДЮСШ №1-Україна – КАЗ 25.11 НАДПСУ 12.00
6 Думка – Сокіл 25.11 НАДПСУ 13.00
6 ЗА-ЗУЛ – Тепловик 25.11 НАДПСУ 14.00
6 МобіФренд – Моноліт 25.11 НАДПСУ 15.00
6 М’ясник – Легіон 25.11 НАДПСУ 16.00
6 Zooветпром-Ivet – Lifecell 25.11 НАДПСУ 17.00
6 Rexsoft – Фортуна 25.11 НАДПСУ 18.00
6 FURY-Аванті – Престиж-Авто 25.11 НАДПСУ 19.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

2 Прикордонник-2 – FC «Friends» 24.11 Конфермат 12.00
2 Гладіатор-Червона Зірка-2 – Сапсан 24.11 Конфермат 13.00
2 Перша Приватна Броварня – Дельта 24.11 Конфермат 14.00
2 ФК «ЮАН» – Карат-Олешин 24.11 Конфермат 15.00
2 Інкогніто – Dark Horse 24.11 Конфермат 16.00
2 Foletti – Електротранс 24.11 Конфермат 17.00
2 Авіатор – Товтри 24.11 Конфермат 18.00
2 Меблі-Лідер – WOODMALL 24.11 Конфермат 19.00
2 Revenge – Поділля-АТО 25.11 Конфермат 11.00
2 Буревісник – Патріот 25.11 Конфермат 12.00
2 Золотий Грифон – Прогрес-В 25.11 ДЮСШ №1 13.00
2 Нева – АТ «Хмельницькобленерго» 25.11 ДЮСШ №1 14.00
2 Vavilon – CК «Новатор» 25.11 ДЮСШ №1 15.00
2 FC «Diamant» – ДЮСШ №1-Фенікс 25.11 ДЮСШ №1 16.00
2 Booster – Хмель 25.11 ДЮСШ №1 17.00

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ (ДРУГИЙ ПОПЕРЕДНІЙ РАУНД)

КП Конфермат-Ауді – Думка 24.11 ГУНП 14.00
КП Viгор-Agora – ФК «Бігуча Лань» 24.11 ГУНП 15.00
КП Сокіл-3-VETERAN’S – МобіФренд 24.11 ГУНП 16.00
КП Карат-Velmet – Філтекс 24.11 ГУНП 17.00
КП Crispus – КАЗ 24.11 ХНУ 15.00
КП ФК «ЛП» – Максимум 24.11 ХНУ 16.00
КП Атлетик-Ceresit PRO – Booster 24.11 ХНУ 17.00
КП Менс – Патріот 24.11 ХНУ 18.00
КП Червона Зірка – Легіон 24.11 ХНУ 19.00
КП ФК «Громада-Міць» – Моноліт 24.11 НАДПСУ 13.00
КП Прогрес-В – АТ «Хмельницькобленерго» 24.11 НАДПСУ 14.00
КП Електротранс – М’ясник 24.11 НАДПСУ 15.00
КП Сокіл – СК «Новатор» 24.11 НАДПСУ 16.00
КП ДБК – Аваль 24.11 НАДПСУ 17.00
КП Revenge – ЖЖУК-ZALIV 24.11 НАДПСУ 18.00
КП FC «Diamant» – Фенікс-ДЮСШ №1 24.11 НАДПСУ 19.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here