Преміум-ліга: календар матчів 8-9 лютого

2
2263

Надаємо вашій увазі календар чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2019/2020 років

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ СМАЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ПАБ “BEERLOGA”

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ARTY SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

15 Евеліна – Beerloga 08.02 ГУНП 11.15  
15 Агробізнес – Сокіл-2 08.02 ГУНП 12.30  
15 Новатор – Динамо-ГУНП 08.02 ГУНП 13.45  
15 Сокіл-3-VETERAN’S – Agora 08.02 ГУНП 15.00  
Прибирання залу 08.02 ГУНП 16.15  
15 Лада – Helpix 08.02 ГУНП 16.30  
15 Прикордонник-Frisor – Епіцентр К-ForexClub 08.02 ГУНП 17.45  
15 Феміда – Хмельницькі делікатеси 08.02 ГУНП 19.00  
15 Ротор – Конфермат 08.02 ГУНП 20.15  
1\4 (1 матч) 1-8 09.02 ГУНП 12.00  
1\4 (1 матч) 2-7 09.02 ГУНП 13.15  
1\4 (1 матч) 3-6 09.02 ГУНП 14.30  
1\4 (1 матч) 4-5 09.02 ГУНП 15.45  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

15 ФК «Городок-Юрія-Фарм» – ФК «Бігуча Лань» 08.02 ГУНП 10.10  
15 Ракета – Дантист 08.02 ХНУ 12.25  
15 Фахівець – Спарта 08.02 ХНУ 13.30  
15 Філтекс – Ковчег 08.02 ХНУ 14.35  
15 Олімпік – Атлетик-Ceresit PRO 08.02 ХНУ 15.40  
15 Олімп – Карат-Олешин 08.02 ХНУ 16.45  
15 Максимум – Crispus 08.02 ХНУ 17.50  
15 Червона Зірка – ДБК 08.02 ХНУ 18.55  
1\4 (1 матч) 1-8 09.02 ГУНП 10.45  
1\4 (1 матч) 2-7 09.02 ХНУ 16.45  
1\4 (1 матч) 3-6 09.02 ХНУ 17.50  
1\4 (1 матч) 4-5 09.02 ХНУ 18.55  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

15 Інтерпродсервіс – Алмаз-Diamant 08.02 Конфермат 12.00
15 Аванті – Лунтік 08.02 Конфермат 13.00
15 ЖЖУК-ZALIV – ЕкоАльт 08.02 Конфермат 16.00
15 Моноліт-Облавтодор – M’ясний маркет 08.02 Конфермат 17.00
15 Менс – Сокіл 08.02 Конфермат 20.00
15 Brilliant – Адвокат 08.02 Конфермат 21.00
15 ККФА-Технолюкс – Ветеран(Нова Ушиця) 09.02 Конфермат 10.00
1\4 (1 матч) 1-8 09.02 Конфермат 15.00
1\4 (1 матч) 2-7 09.02 Конфермат 16.00
1\4 (1 матч) 3-6 09.02 Конфермат 17.00
1\4 (1 матч) 4-5 09.02 Конфермат 18.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

15 ФК «ЮАН» – Товтри 08.02 Конфермат 10.00  
15 Прикордонник-2 – Lifecell 08.02 Конфермат 11.00  
15 Думка – КАЗ 08.02 Конфермат 14.00  
15 Тепловик – Фортуна 08.02 Конфермат 15.00  
15 МобіФренд – Rexsoft 08.02 Конфермат 18.00  
15 Zooветпром–Ivet – ДЮСШ №1-Україна-Chado 08.02 Конфермат 19.00  
15 ФК «Громада-Міць» – Легіон 09.02 ХНУ 12.45  
15 ФК «ЛП-Інкогніто» – Золотий Грифон 09.02 ХНУ 13.45  
1\4 (1 матч) 1-8 09.02 Конфермат 11.00  
1\4 (1 матч) 2-7 09.02 Конфермат 12.00  
1\4 (1 матч) 3-6 09.02 Конфермат 13.00  
1\4 (1 матч) 4-5 09.02 Конфермат 14.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\4 (1 матч) Ветеран – Vavilon 09.02 Конфермат 19.00
1\4 (1 матч) Майстер M’яча – ХФК «Давид» 09.02 Конфермат 20.00
1\4 (1 матч) ФК «Бронівка» – АВТО STREET 09.02 ХНУ 11.45
1\4 (1 матч) ФК «Жищинці» – Локомотив 09.02 ХНУ 15.45
КубокПоділля Зоря – ПЛАТІК 08.02 ХНУ 10.30
КубокТМ Хмельницькі делікатеси Престиж-Авто – Фенікс-ДЮСШ №1 08.02 ХНУ 11.30
Кубок ТМ Хмельницькі делікатеси Поділля-АТО – Гладіатор 08.02 Конфермат 09.00
Кубок ГРК «Південна брама» Booster – Округ 09.02 Конфермат 09.00
Кубок ТМ «Arty Sport» ФК «Гвардійськ» – Прогрес-В 09.02 ХНУ 09.45
Кубок ТМ «Arty Sport» АТ Хмельницькобленерго – Modesto 09.02 ХНУ 10.45
Кубок ГРК «Південна брама» СК «Проскурів» – Наркевицька ОТГ 09.02 ХНУ 14.45
КубокТМ Хмельницькі делікатеси Карат-Олешин-2 – Авіатор 09.02 ДЮСШ №1 17.00
КубокТМ Хмельницькі делікатеси Меблі Лідер – Нева 09.02 ДЮСШ №1 18.00
Кубок Поділля Ковчег-2 – СТВ 09.02 ДЮСШ №1 19.00
Кубок пабу Beerloga WOODMALL – Dark Horse 09.02 ДЮСШ №1 20.00
Кубок пабу Beerloga Електротранс – Victory 09.02 ДЮСШ №1 21.00

2 КОМЕНТАРІ

  1. Чому не зробити більш напруженим і цікавішим чемпіонат, щоб команди боролись за перше місце, яке давало б можливість перейти в вищий по класу дивізіон, а остальні 8 команд ведуть бородьбу за 2 перших місця. Команди які зайняли 2 перших місця, грають перехідні з командами вищого дивізіону, які зайняли 2 останні місця.

  2. Доповнення: Команда кожного дивізіону яка займає останнє місце автоматично переходить в нижчий дивізіон.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here