Преміум-ліга: календар матчів 8-ого та 9-ого турів

0
1485

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2020 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ВИРОБНИК ВОРОТАРСЬКИХ РУКАВИЧОК ТА ЕКІПІРУВАННЯ “BRAVE GK

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ФРУКТОВИЙ РАЙ”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – ТОРГОВА МАРКА “ЕКОВІСТА

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT”

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

8 Forex Club – Лунтік 18.07 НВК №10-1 11.00  
8 Динамо-ГУНП – Хмельницькі делікатеси 18.07 НВК №10-1 12.00  
8 Прикордонник-Frisor – Максимум 18.07 НВК №10-1 13.00  
8 Beerloga – Фахівець 18.07 НВК №10-1 14.00  
8 Інтерпродсервіс – Ротор 18.07 НВК №10-1 16.00  
8 Toshiba – Алмаз 18.07 НВК №10-2 16.00  
9 Алмаз – Прикордонник-Frisor 19.07 НВК №10-2 11.00  
9 Максимум – Інтерпродсервіс 19.07 НВК №10-2 13.00  
9 Хмельницькі делікатеси – Beerloga 19.07 НВК №10-1 14.00  
9 Forex Club – Ротор 19.07 НВК №10-1 15.00  
9 Фахівець – Toshiba 19.07 НВК №10-1 16.00  
9 Лунтік – Динамо-ГУНП 19.07 НВК №10-1 19.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

8 Аванті – Vігор 18.07 НВК №10-2 11.00
8 Феміда – Дантист 18.07 НВК №10-2 12.00
8 Атлетик-Ceresit PRO – WOODMALL 18.07 НВК №10-2 13.00
8 ККФА-ММ – Сокіл-2 18.07 НВК №10-2 14.00
8 Brilliant – ЕкоАльт 18.07 НВК №10-1 15.00
8 Філтекс-Аваль – Менс 18.07 НВК №10-2 17.00
9 Vігор- Феміда 19.07 НВК №10-1 12.00
9 WOODMALL – Brilliant 19.07 НВК №10-1 13.00
9 Менс – Аванті 19.07 НВК №10-2 14.00
9 Сокіл-2 – Філтекс-Аваль 19.07 НВК №10-2 15.00
9 Дантист – Атлетик-Ceresit PRO 19.07 НВК №10-2 17.00
9 ЕкоАльт – ККФА-ММ 19.07 НВК №10-2 18.00

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

8 Zoоветпром-Ivet  – Облавтодор 18.07 ДЮСШ №1 13.00  
8 МобіФренд – Золотий Грифон 18.07 ДЮСШ №1 15.00  
8 Адвокат – Фенікс-ДЮСШ №1 18.07 ДЮСШ№1 16.00  
8 Ауді – Інкогніто 18.07 ДЮСШ №1 17.00  
8 Foletti-Vavilon – FC Diamant 18.07 ДЮСШ №1 18.00  
8 Lifecell- Ковчег 18.07 ДЮСШ №1 19.00  
9 FC Diamant – Lifecell 19.07 ДЮСШ №1 12.00  
9 Золотий Грифон – Ауді 19.07 ДЮСШ №1 13.00  
9 Облавтодор – Foletti-Vavilon 19.07 ДЮСШ №1 16.00  
9 Інкогніто – Адвокат 19.07 ДЮСШ №1 17.00  
9 Ковчег – МобіФренд 19.07 ДЮСШ №1 18.00  
9 Фенікс-ДЮСШ №1 – Zооветпром-Ivet 19.07 ДЮСШ №1 19.00  

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

8 Ехо-Ветеран – УПП-Хмельницький 18.07 Парк Франка 15.00
8 Тепловик – FC Friends 18.07 Парк Франка 16.00
8 Аталанта – ДЮСШ №1-Україна-Chado 18.07 Парк Франка 17.00
8 Округ – Прогрес-В 18.07 Парк Франка 18.00
8 Карат-mebli remtion – Booster 18.07 Парк Франка 19.00
8 Ветеран (Нова Ушиця) – Тайфун 18.07 ДЮСШ №1 14.00
8 Олімп – Astrum 18.07 НВК №10-2 15.00
8 Dark Horse – СК Проскурів 18.07 НВК №10-2 18.00
8 Легіон – ДЮСШ №1-Спарта 18.07 НВК №10-2 19.00
8 ZALIV 10 – Думка 18.07 НВК №10-1 17.00
8 Ковчег-2 – Наркевицька ОТГ 18.07 НВК №10-1 18.00
8 Нева – Меблі-Лідер 18.07 НВК №10-1 19.00
9 Astrum – Округ 19.07 Парк Франка 14.00
9 ДЮСШ №1-Спарта – Ехо-Ветеран 19.07 Парк Франка 15.00
9 УПП-Хмельницький – Тепловик 19.07 Парк Франка 16.00
9 СК Прооскурів – Аталанта 19.07 Парк Франка 17.00
9 Думка – Dark Horse 19.07 ДЮСШ №1 14.00
9 ДЮСШ №1-Україна-Chado – Легіон 19.07 ДЮСШ №1 15.00
9 Booster- Олімп 19.07 НВК №10-1 11.00
9 FC Friends – ZALIV 10 19.07 НВК №10-1 17.00
9 Тайфун – Карат-mebli remtion 19.07 НВК №10-1 18.00
9 Наркевицька ОТГ – Ветеран (Нова Ушиця) 19.07 НВК №10-2 12.00
9 Прогрес-В – Нева 19.07 НВК №10-2 16.00
9 Меблі-Лідер – Ковчег-2 19.07 НВК №10-2 19.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here