Преміум-ліга: календар та результати стартових матчів 10-ого туру та матчів 1/2 фіналу Кубку

0
646

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Тур Пара команд Дата     Місце проведення Час початку Рах.
ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1 
10 Ротор-2 – Сокіл-3 28.07 НВК№10(2)    16.00  2:4
10 Динамо-ГУНП – Патріот-Vігор 29.07 ДЮСШ№-1    14.00
10 ККФА-GERCHIK&CO – Прикордонник 29.07 ДЮСШ№-1    15.00
10 Менс – Ротор 29.07 ДЮСШ№-1    17.00
10 Beerloga – Вентс 29.07 ДЮСШ№-1    16.00
10 Хмельницькі делікатеси-Forex Club 29.07 ДЮСШ№-1    18.00
ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2
10 Brilliant – Ауді   29.07     ДЮСШ№-1      19.00
10 Філтекс-Аваль – Лунтік   28.07    НВК№-10(2)      14.00  7:2
10 Тетра-ДЮСШ№-1- ЕкоАльт   28.07    НВК№-10(2)      15.00  3:3
10 Фахівець – Червона Зірка   28.07    НВК№-10(2)      17.00 10:3
10 Lifecell – МобіФренд   28.07    НВК№-10(1)      14.00  3:3
10 Інтерпродсервіс-Атлетік-Ферозіт   28.07    НВК№-10(1)      15.00  4:3
ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3(ПІДГРУПА А)
10 Раково-сіті – ДЮСШ№-1-Фенікс   28.07    НВК№-10(1) 13.00  10:1
10 ФК «ЛП» – FURY   29.07    Парк Франка 15.00  
10 Rexsoft – Максимум   28.07    Парк Франка 16.00  0:1 
10 TEAM Lawyer”s – Zooветпром-Ivet   28.07    Парк Франка 17.00  3:2
10 Agora – Моноліт   28.07    Парк Франка 18.00  7:0
ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3 (ПІДГРУПА В)
10 Інкогніто – Тепловик   29.07 Парк Франка 14.00
10 Dark Horse – Дантист   28.07 Парк Франка 15.00  4:5
10 Booster – Меблі-Лідер   29.07 Парк Франка 16.00
10 Аванті – Алмаз   29.07 Парк Франка 17.00
10 Легіон – FC Diamant   28.07 Парк Франка 19.00  6:5

КУБОК. 1/2 ФІНАЛУ

       1/2 Динамо ГУНП-Хмельницькі делікатеси 28.07 НВК№10(2) 12.00  1:1 (3:2)   пен
       1/2 Forex Club – Прикордонник 28.07 НВК№10(2) 13.00  5:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here